Private Colleger of transportation  
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Ало измамниците пак се разшетаха · Иран започна военни учения до границата с Ирак · САЩ изстреляха шпионски сателит · Британски супермаркет изпробва плащане чрез... снимка на вените · Генералният секретар на ООН поиска от Северна Корея да намали напрежението · Шефът на американската антидопингова агенция поиска изхвърляне на Русия от Пьончан 2018 ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 24 Сеп 2017, 16:09
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ
"Славянската писменост дойде в Русия от македонската земя"
Модератори: конструктор
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Предишната тема :: Следващата тема
Страница 8 от 8 [117 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 6, 7, 8
Автор Съобщение
Предиктор

МнениеПуснато на: Сря 07 Юни 2017, 10:38    Заглавие:  

И сега какво правим?! Аз пък си мислих, че са говорили на македонски.
Брат Ющенко: в Древней Греции философы разговаривали на украинском

http://rian.com.ua/video/20170606/1024717650.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Восток

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря 07 Юни 2017, 16:32    Заглавие:  

T-72 написа:
М/у другото, на Луков като му изтече след 5/6 дена бана,може да на прави отделна тема за Генерал Луков и да напиши защо точно на него се е спрял.
За да не ме обвини някой в сантимент , ще кажа че моя род е свързан с рода на един от физическите му убийци .Сестрата на баба ми е омъжена за брата на Виолета Якова.

Нека, няма лошо, макар че аз за ген Луков не знам почти нищо, освен, че е от лошите. Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Сря 07 Юни 2017, 17:57    Заглавие:  

Искам просто да разбера защо точно на ген. Луков?Има много по достойни Български генерали.Искренно мразя нацистката идеология и искам да разбера защо един човек може да симпатизира на нея.
Ако не симпатизира ,тогава защо точно на Луков.
Само да.напомня че България става съпзник на нацистка Германия по принуда и по стечение на обстоятелствата.
Принудата във вид на 500 000 армия на брега на дунав е ясна.Стечението е първоначалния съюз на Немците със сърбите.Даже им обещават Солун като превземат Гърция.Демек за никаква обич към България във вид на даване на Македония не е идело реч.
Преврата в Белград праща немците в София.

ICQ Номер 
CsO

МнениеПуснато на: Чет 08 Юни 2017, 18:44    Заглавие:  

Тука ако може да се вярва, Меркел дава някакъв отговор на въпрос на който се опитах да намеря отговор в началото на темата от училите в Русия, засега май не намирам. Действително адски ми е любопитно какво са учили (учат) в училище.

Цитат:
- Накрая: кога г-жа Меркел ще посети София?
- Август, живот и здраве, ще дойде президентът Макрон. А Меркел, ако спечели изборите през септември, ще дойде до края на годината. И нещо пикантно: оказа се, че много хора са чули изказването за македонските земи и за кирилицата и в тази връзка канцлерът Меркел каза: ние сме учили, че това са българските братя Кирил и Методий. И обеща: за 24 май специално ще те поздравя за този празник, защото ѝ казах, че това е най-любимият, най-светлият, най-хубавият празник на България. Меркел си го записа в тефтера и каза: на 24 май ще ви поздравя специално.

http://www.pan.bg/view_article-6-390506-Borisov-opovesti-pikantna-novina-koyato-Merkel-mu-spodelila-i-obyavi-kakvo-sht.html

Flankerivo
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 08 Юни 2017, 19:06    Заглавие:  

Утре, мили деца, ще напиша по-подробно за това какво учат в Германия и как представяха темата с историята на България и Европа в Немската гимназия в София. Помня 1998 г. как една добричка мега дебеличка и нисичка дама ни преподаваше История. Нелепа история, невероятно изсмукани между пръстите взаимовръзки, които водуха до дисонанс ментален, духовен. Заради тази Frau и такива като нея аз станах фен на Русия. Тогава усетих какво е долнопробна евтина пропаганда, която авторите дори не се опитваха да прикрият по някакъв завоалиран начин. Така, че отваряш спор, който определено не можеш дори точка да спечелиш. Българите сме били хуни. Това учеха в Германия. Някакво невероятно генерализиране на племена, на събития. А РАЗБИРА СЕ, СЪМНЯВАТЕ ЛИ СЕ, ЧЕ ГЕРМАНИЯ БЕ ДАВАНА КАТО ПЪРВОПРИЕМНИК НА РИМСКАТА ИМПЕРИЯ. Хитлер е доволен и не се върти кат пумпал. Гимназистите биват добре брейнуошвани. Училите в Русия, дете мое, учат, че славянската писменост идва от България, от Кирил и Методий и от сегашните македонски земи, както много коректно ВВП-то отбеляза. Сега учат същото без изкривяване. Поинтересувах се преди две седмици, защото и на мен ми стана любопитно.

Подозирах, че максимум ден два и въпросът, на който бе отговорено, ще бъде зададен отново. Not again, baby. Успокой топката.

А Бойко е страхливо и сервилно клиторче. Меркел ще го потупа по рамото, Макарон ще го цунка. На 24 май букетченце ще му подарят и ще го похвалят, че е добро и послушно кученце. Олекнало му, че канцеларката потвърдила, че славянската писменост е на Кирил и Методий и брат му. Нашият бил почти обезверен. Нямам думи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
CsO

МнениеПуснато на: Чет 08 Юни 2017, 19:16    Заглавие:  

Въпроса какво са учили в Русия бе зададен от мен и то още в началото на темата. Сега просто получихме неочакван отговор от Германия, на който както разбираш от предходното ми мнение не вярвам безрезервно и той ме провокира пак да се опитам да намеря отговор за Русия, ако може автентичен и не какво някой сега е посъветван да каже или е прочел някъде, а там в първите класове (все пак пишат на тази азбука) на какво ги учат.
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 08 Юни 2017, 19:29    Заглавие:  

Това не е от значение.Да ги учат каквото си искат.Вжното е ние да си гледаме нашия Българиския интерес.С братята от Македония имтерес ни е да сме в един съюз.Заев каза че отношенията с България и Гърция ще са приоритет.
Това означава че най вероятно ще има остъпки и дай Боже приемане на Българското предложение за общо празнуване на празници и т.н
Оптимист съм!
Влизането на БЮРМ в ЕС и НАТО ще е най голямата гаранция за целоста на страната.За това има консенсус и с албанците.Отделно и Албания е в НАТО.
Започнаха да се разпръскват облаците.
Македонистите и сърбоманитр там без бой няма да се дадът.Ясно е това.Но пътя е намертан.

ICQ Номер 
Flankerivo
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 08 Юни 2017, 19:35    Заглавие:    

Ники, звучиш меко казано раболепно. Повтаряш се вече.
Върнете се в началото
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 08 Юни 2017, 19:44    Заглавие:  

Flankerivo написа:
Ники, звучиш меко казано раболепно. Повтаряш се вече.

Иво към обидите ли минаваме вече?

ICQ Номер 
Flankerivo
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 08 Юни 2017, 19:52    Заглавие:  

Не се обиждай. Ти каза в превод: Слава на нато и ес. Както и да е. Мир. Изморих се вече да духам срещу вятъра. Сизиф нервно курить в сторонке.
Върнете се в началото
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 08 Юни 2017, 19:58    Заглавие:  

Разбирасе за мен пътя на България е в ЕС и НАТО.Въпреки че обичам Русия.
Първо съм Българин, после съм Русофил.
На обидата няма да ти отвръщам.Под достойството ми е да обиждам във виртуалното пространство.

ICQ Номер 
CsO

МнениеПуснато на: Чет 08 Юни 2017, 20:16    Заглавие:  

T-72 написа:
Това не е от значение.Да ги учат каквото си искат.Вжното е ние да си гледаме нашия Българиския интерес...

Глобално погледнато може би действително да не е от значение. От значение е само през призмата, че някой го е казал и дали действително така го чувства (което се определя от семейство и първите години в училище) или после поради някакви конюнктури е взел решение друго да говори. Разбира се, ще остане и в историята защото не е казано в конкретния случай от кой и да е.

Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 8 от 8 [117 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 6, 7, 8
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.2683s ][ Queries: 13 (0.0041s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker