Private Colleger of transportation
image image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Мексико изпраща на Луната осем робота през втората половина на 2019 година · САЩ скочи на Китай и Русия за Северна Корея! · Натискът в СОБТ расте! Баретите, приятели на Шарков, се подписаха в защита на шефа си Гайков · Правни експерти: Делото за КТБ е циркаджилък. За да се носи отговорност, не трябва да има безкрайно количество обвиняеми и обвинения · Съд за мъж, заплашил да взриви парламента · Зам.-министър: Полицаите да работят, не само да протестират ·

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Sat 16 Dec 2017, 07:14
All times are UTC + 2
 Forum index » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ
"Славянската писменост дойде в Русия от македонската земя"
Moderators: конструктор
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. View previous topic :: View next topic
Page 8 of 8 [117 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, ..., 6, 7, 8
Author Message
Предиктор

PostPosted: Wed 07 Jun 2017, 10:38    Post subject:  

И сега какво правим?! Аз пък си мислих, че са говорили на македонски.
Брат Ющенко: в Древней Греции философы разговаривали на украинском

http://rian.com.ua/video/20170606/1024717650.html
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
Восток

PostPosted: Wed 07 Jun 2017, 16:32    Post subject:  

T-72 wrote:
М/у другото, на Луков като му изтече след 5/6 дена бана,може да на прави отделна тема за Генерал Луков и да напиши защо точно на него се е спрял.
За да не ме обвини някой в сантимент , ще кажа че моя род е свързан с рода на един от физическите му убийци .Сестрата на баба ми е омъжена за брата на Виолета Якова.

Нека, няма лошо, макар че аз за ген Луков не знам почти нищо, освен, че е от лошите. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
T-72
[Admin]

PostPosted: Wed 07 Jun 2017, 17:57    Post subject:  

Искам просто да разбера защо точно на ген. Луков?Има много по достойни Български генерали.Искренно мразя нацистката идеология и искам да разбера защо един човек може да симпатизира на нея.
Ако не симпатизира ,тогава защо точно на Луков.
Само да.напомня че България става съпзник на нацистка Германия по принуда и по стечение на обстоятелствата.
Принудата във вид на 500 000 армия на брега на дунав е ясна.Стечението е първоначалния съюз на Немците със сърбите.Даже им обещават Солун като превземат Гърция.Демек за никаква обич към България във вид на даване на Македония не е идело реч.
Преврата в Белград праща немците в София.

ICQ Number 
CsO

PostPosted: Thu 08 Jun 2017, 18:44    Post subject:  

Тука ако може да се вярва, Меркел дава някакъв отговор на въпрос на който се опитах да намеря отговор в началото на темата от училите в Русия, засега май не намирам. Действително адски ми е любопитно какво са учили (учат) в училище.

Quote:
- Накрая: кога г-жа Меркел ще посети София?
- Август, живот и здраве, ще дойде президентът Макрон. А Меркел, ако спечели изборите през септември, ще дойде до края на годината. И нещо пикантно: оказа се, че много хора са чули изказването за македонските земи и за кирилицата и в тази връзка канцлерът Меркел каза: ние сме учили, че това са българските братя Кирил и Методий. И обеща: за 24 май специално ще те поздравя за този празник, защото ѝ казах, че това е най-любимият, най-светлият, най-хубавият празник на България. Меркел си го записа в тефтера и каза: на 24 май ще ви поздравя специално.

http://www.pan.bg/view_article-6-390506-Borisov-opovesti-pikantna-novina-koyato-Merkel-mu-spodelila-i-obyavi-kakvo-sht.html

Flankerivo
[Admin]

PostPosted: Thu 08 Jun 2017, 19:06    Post subject:  

Утре, мили деца, ще напиша по-подробно за това какво учат в Германия и как представяха темата с историята на България и Европа в Немската гимназия в София. Помня 1998 г. как една добричка мега дебеличка и нисичка дама ни преподаваше История. Нелепа история, невероятно изсмукани между пръстите взаимовръзки, които водуха до дисонанс ментален, духовен. Заради тази Frau и такива като нея аз станах фен на Русия. Тогава усетих какво е долнопробна евтина пропаганда, която авторите дори не се опитваха да прикрият по някакъв завоалиран начин. Така, че отваряш спор, който определено не можеш дори точка да спечелиш. Българите сме били хуни. Това учеха в Германия. Някакво невероятно генерализиране на племена, на събития. А РАЗБИРА СЕ, СЪМНЯВАТЕ ЛИ СЕ, ЧЕ ГЕРМАНИЯ БЕ ДАВАНА КАТО ПЪРВОПРИЕМНИК НА РИМСКАТА ИМПЕРИЯ. Хитлер е доволен и не се върти кат пумпал. Гимназистите биват добре брейнуошвани. Училите в Русия, дете мое, учат, че славянската писменост идва от България, от Кирил и Методий и от сегашните македонски земи, както много коректно ВВП-то отбеляза. Сега учат същото без изкривяване. Поинтересувах се преди две седмици, защото и на мен ми стана любопитно.

Подозирах, че максимум ден два и въпросът, на който бе отговорено, ще бъде зададен отново. Not again, baby. Успокой топката.

А Бойко е страхливо и сервилно клиторче. Меркел ще го потупа по рамото, Макарон ще го цунка. На 24 май букетченце ще му подарят и ще го похвалят, че е добро и послушно кученце. Олекнало му, че канцеларката потвърдила, че славянската писменост е на Кирил и Методий и брат му. Нашият бил почти обезверен. Нямам думи.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger 
CsO

PostPosted: Thu 08 Jun 2017, 19:16    Post subject:  

Въпроса какво са учили в Русия бе зададен от мен и то още в началото на темата. Сега просто получихме неочакван отговор от Германия, на който както разбираш от предходното ми мнение не вярвам безрезервно и той ме провокира пак да се опитам да намеря отговор за Русия, ако може автентичен и не какво някой сега е посъветван да каже или е прочел някъде, а там в първите класове (все пак пишат на тази азбука) на какво ги учат.
T-72
[Admin]

PostPosted: Thu 08 Jun 2017, 19:29    Post subject:  

Това не е от значение.Да ги учат каквото си искат.Вжното е ние да си гледаме нашия Българиския интерес.С братята от Македония имтерес ни е да сме в един съюз.Заев каза че отношенията с България и Гърция ще са приоритет.
Това означава че най вероятно ще има остъпки и дай Боже приемане на Българското предложение за общо празнуване на празници и т.н
Оптимист съм!
Влизането на БЮРМ в ЕС и НАТО ще е най голямата гаранция за целоста на страната.За това има консенсус и с албанците.Отделно и Албания е в НАТО.
Започнаха да се разпръскват облаците.
Македонистите и сърбоманитр там без бой няма да се дадът.Ясно е това.Но пътя е намертан.

ICQ Number 
Flankerivo
[Admin]

PostPosted: Thu 08 Jun 2017, 19:35    Post subject:    

Ники, звучиш меко казано раболепно. Повтаряш се вече.
Back to top
T-72
[Admin]

PostPosted: Thu 08 Jun 2017, 19:44    Post subject:  

Flankerivo wrote:
Ники, звучиш меко казано раболепно. Повтаряш се вече.

Иво към обидите ли минаваме вече?

ICQ Number 
Flankerivo
[Admin]

PostPosted: Thu 08 Jun 2017, 19:52    Post subject:  

Не се обиждай. Ти каза в превод: Слава на нато и ес. Както и да е. Мир. Изморих се вече да духам срещу вятъра. Сизиф нервно курить в сторонке.
Back to top
T-72
[Admin]

PostPosted: Thu 08 Jun 2017, 19:58    Post subject:  

Разбирасе за мен пътя на България е в ЕС и НАТО.Въпреки че обичам Русия.
Първо съм Българин, после съм Русофил.
На обидата няма да ти отвръщам.Под достойството ми е да обиждам във виртуалното пространство.

ICQ Number 
CsO

PostPosted: Thu 08 Jun 2017, 20:16    Post subject:  

T-72 wrote:
Това не е от значение.Да ги учат каквото си искат.Вжното е ние да си гледаме нашия Българиския интерес...

Глобално погледнато може би действително да не е от значение. От значение е само през призмата, че някой го е казал и дали действително така го чувства (което се определя от семейство и първите години в училище) или после поради някакви конюнктури е взел решение друго да говори. Разбира се, ще остане и в историята защото не е казано в конкретния случай от кой и да е.

Page 8 of 8 [117 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, ..., 6, 7, 8
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. View previous topic :: View next topic
 Forum index » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.2588s ][ Queries: 15 (0.0057s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker