Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Животновъдите доволни: Исканията ни са удовлетворени · Запасите на уран в Иран достигат 950 тона · Путин разреши да отворят Шихани, където е създаден "Новичок", но през 2019 г. · Германия връща мигранти в Мароко, Тунис, Алжир и Грузия · Търговската война продължава: САЩ обмислят тарифи върху уран · НФСБ напуска властта заради поправките в Закона за приватизацията? ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 18 Юли 2018, 20:19
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОКЕАН - МОРСКИ ФОРУМ » БЪЛГАРСКИТЕ ВМС
Кандидат за Тихина
Модератори: Sea Dog
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [1 Мнение]  
Автор Съобщение
navyS

МнениеПуснато на: Вто 03 Апр 2018, 12:48    Заглавие:  Кандидат за Тихина  

Здравейте!

Първо да кажа - чудесен форум, доста неща прочетох, доста неща научих преди да се регистрирам, но имам още недоизяснени работи затова реших да направя тема.

Както се вижда от заглавието - това е моята крайна цел.
Какво ли не търсих в интернет - базата, хора от там, как да стигна до мястото и т.н ... няма нищо, все едно не съществува Laughing
Дори питах приятел който е военен от доста години, и той нищо не можа да ми каже, не защото не знае, а защото не трябва. Wink

За да не ви губя времето ще питам директно няколко въпроса и много бих се радвал някой да ми отговори.

1. Някъде пишеше, че трябва да имам 3-4 години военна служба, за да кандидатствам в това поделение. Но казарма нямаме...тогава?

2. Кой може да ми обясни по-подробно нещата - какво трябва да завърша, какво точно трябва да уча, като цяло какво трябва да правя, какви са първите стъпки, ако крайната цел ми е служба в споменатото поделение?

Този мой приятел спомена, че никой не може да ми даде информация относно как да стигна до базата. Трябвало да ида до Военноморското във Варна и те ще ми обяснят нещата и ще ме опътят. Така ли е?

Благодаря предварително! Нататък сам ще се оправя, просто трябва някой да ме въведе малко.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [1 Мнение]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОКЕАН - МОРСКИ ФОРУМ » БЪЛГАРСКИТЕ ВМС
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0550s ][ Queries: 15 (0.0051s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker