Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Mi 02 Dez 2020, 07:43
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
ФОРУМЪТ-мнения, проблеми,въпроси
Moderatorenteleman
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 30 von 30 [438 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, ..., 28, 29, 30
Autor Nachricht
Flankerivo
[Admin]

Beitrдge: 11091

BeitragVerfasst am: So 18 Okt 2020, 15:44    Titel:  

Какво не е ясно?! Разливам литри "пропаганда" от ведрото заедно с останалите съмишленици, пишещи тук. Заповядай да ремонтираш форума. Каквато държавата, такъв и форума. Е, тук все пак е по-добре от държавата.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden Yahoo Messenger 
Argo514

Beitrдge: 3

BeitragVerfasst am: Mi 21 Okt 2020, 18:18    Titel:  

Пропаганда се прави и функционира там където има хора.
Тука сте 2 човека на кръст.
За протокола- вижте състоянието на форума в годините между 2005 - 2012 година.
Това в момента е агония.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
Flankerivo
[Admin]

Beitrдge: 11091

BeitragVerfasst am: Do 22 Okt 2020, 08:22    Titel:  

Никой насила не пише. Повечето четат. Справка: виж в заглавната страница на форума посетителите във всеки един момент. Обикновено са под 100, малко над 100 до 150 максимум. Повечето са гости. Освен това всеки ден или през ден двама, трима копваме и пействаме нещо ново, което ни е направило впечатление или смятаме за интересно, коментираме друго... Та мисълта ми е, че влизайки във форума като гост или логвайки се, след минута две вече си прочел всичко ново и съответно няма необходимост от по-нататъшно присъствие за деня във форума. Та не очаквай стотици и хиляди пишещи. То и няма такива форуми в България, нито пък има клиентска маса за военни форуми в България. Сред новите поколения интересът към това дело е нулев. Старите пък не им е до Интернет, защото едва свързват двата края и няма да си губят времето във форуми. Аз за съжаление губя, но за да съм полезен на себе си, губя най-вече от работното си време. Работата ми е натоварена и доста обемна, но съм бързак и се справям (засега). Пък и на 40 години леко съм обръгнал. Заповядай и взимай участие, ако ти се губи време. Да не мислиш, че цялото ми време отнема писане из форуми и да тръпна в нетърпение някой да чете. Ако беше така, щях да потъвам в мизерия и да съм outsider.

Има и нещо друго, този тип, да ги нарека http/s форуми отмират, тъй като хората са постоянно в движение и предпочитат мобилни площадки от типа на fakbuk, VK и други "соцмрежи за бърза консумация". Т.е., за да ме разбереш правилно, орталъкът не може да си позволи да отдели време да пусне компютър, да влезе на сайта на форума и да почне да чете. Затова и този, и алтернативните му форуми, са умряла работа. По Пирамидата на Маслото хората бачкат и нямат време за глупости, щото системата ги мачка, а яденето е с пари.

То не е и за участие във военни форуми като се има предвид случилото се и случващото се в последните 30 години по отношение на дълготрайните и не толкова трайни материални активи на родната ни армия. Позори, резили, технически архаизъм и "подарени" и продадени боклуци, но това е предопределено и тази дългосрочна политика се води по програма, имаща за цел да затвърди обслужващите функции на родната армия и да обрисува на планктона някаква екосистема на несигурност. Да вмени сред обществото и управляващите тела необходимост от присъствие на чужди въоръжени сили на родна територия. Добре че е геополитиката да й се покефим на мизерията в световен мащаб, че родната мизерийка много на микрониво... А ония decisionmaker-ите имат по-глобални проблеми, които ни касаят нас пряко. Историята има това гнусно свойство да се повтаря, макар и движението й да е нагоре в спираловиден вид.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden Yahoo Messenger 
Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 30 von 30 [438 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, ..., 28, 29, 30
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0768s ][ Queries: 13 (0.0116s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker