Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Ердоган: Офанзивата в Сирия ще бъде възобновена, ако кюрдските милиции не се изтеглят за пет дни · ИЗВЪНЗЕМНИ МИГОВЕ: ВЕЛИКИЯТ РУСКИ ПИЛОТ СЕРГЕЙ БОГДАН ПРАВИ КАКВОТО СИ ИСКА С ИЗТРЕБИТЕЛЯ СУ-57! ВИДЕО! · Първи кадри от изграждането на Балкански поток · Зрелищна акция в Германия: Преследваха агресивна крава с полицейски хеликоптер · АМЕРИКАНЦИТЕ ПОЩУРЯХА ОТ ТОВА ВИДЕО: ИЗВЪНЗЕМНИЯТ РУСКИ СУ-35 - НАЙ-ДОБРИЯТ В СВЕТА - Самый-самый · Каракачанов: Не вярвам Ердоган да пусне мигрантите към Европа, това ще е краят на властта му ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 20 Окт 2019, 23:21
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Технически въпроси!
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 30 от 32 [480 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 28, 29, 30, 31, 32 Следваща
Автор Съобщение
NorthWest

МнениеПуснато на: Вто 22 Авг 2006, 18:18    Заглавие:  

http://www.esscoaircraft.com/Civilian_Aircraft_s/2401.htm
ама pay
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
trakon

МнениеПуснато на: Чет 24 Авг 2006, 18:03    Заглавие:  

Ami shte se sboguwam sas stotina dolara iawno Smile , no sajta , kojto Nort West e dal e naistina cenen .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
trakon

МнениеПуснато на: Съб 02 Сеп 2006, 11:21    Заглавие:  

Абе , въпроса не е много свързан с авиациата , но - на сайта на "essco" стоят символите на MasterCard , Visa , i Amerikan Express и поради това не стигнахме до никъде с покупката на ръководствата за летателна експлоатация на малки самолети . Някой има ли някакъв опит в тая сфера ,пазарил ли си е от там . Аз лично като започнах да си търся такава карта и затънах за пореден път в административните БГ-неудачи - имало такива дето ги признавали само в БГ , други -не знам си къде , трети били такива пък със статут на онакива и т. нататък глупости. И тъй като не смятам да защитавам дисертация по фенстване на банкови глупаци , моля за съвет някой който вече има удачно решение - как да реша проблема с плащането на Essco ,пък после като си набавя документацията , бих я споделил със желаещите.

Поздрави
Върнете се в началото
NorthWest

МнениеПуснато на: Съб 02 Сеп 2006, 12:54    Заглавие:  

Българите по принцип нямат опит в пазаруването по интернет Mr. Green

За съжаление и аз немога да ти помогна. Не пазарувам в интернет, ама по по други причини от горе споменатите и също нямам никакъв опит.
А и твоите желания са по-особени. Иначе AOM за големите самолети има бол по мрежата.Тези се търсят просто с повече интерес. В крайен случай може да се попита и магарето.
Другия български начин са "връзките". Ако имаш късмет да се споразумееш с някой пилот на съответните машини да копира своите и да ти ги изпрати с малко обещетение естесвено.
sorry за неразумните ми предложения. Laughing Дано се обади някой по-разумен, да ти обясни как става това с плащането.
Върнете се в началото
toni75

Местожителство: Щутгарт, Германия

МнениеПуснато на: Вто 05 Сеп 2006, 12:50    Заглавие:  

trakon написа:
Абе , въпроса не е много свързан с авиациата , но - на сайта на "essco" стоят символите на MasterCard , Visa , i Amerikan Express и поради това не стигнахме до никъде с покупката на ръководствата за летателна експлоатация на малки самолети . Някой има ли някакъв опит в тая сфера ,пазарил ли си е от там . Аз лично като започнах да си търся такава карта и затънах за пореден път в административните БГ-неудачи - имало такива дето ги признавали само в БГ , други -не знам си къде , трети били такива пък със статут на онакива и т. нататък глупости. И тъй като не смятам да защитавам дисертация по фенстване на банкови глупаци , моля за съвет някой който вече има удачно решение - как да реша проблема с плащането на Essco ,пък после като си набавя документацията , бих я споделил със желаещите.

Поздрави

Хм, това с различните кредитни карти (само за страната или И за чужбина) не го бях чувал...
В твоя случаи (доколкото разбирам, живееш в България), дори да ти приемат кредитната карта, според мен може да имаш проблем с доставката. Има фирми за интернет-търговия които не доставят в "рискови" Smile страни и затова те съветвам преди да предприемеш каквото и да било, да провериш тези условия (дребния шрифт най-отдолу Smile ).
Колко спешно ти трябват въпросните инструкции? Ако не е спешно, варианта които NorthWest предлага накрая, никак не е за подценяване. Wink

harrier

Местожителство: София/Nuernberg

МнениеПуснато на: Вто 05 Сеп 2006, 13:14    Заглавие:  

Според мен просто трябва да прочетеш всичко по сайта. Срещал съм сайтове, от който при плащане с кредитна карта могат да ти доставят стоката до България.
Northwest, ти защо не пазаруваш онлайн? Аз откак заживях в Германия много неща ги купувам именно през интернет, защото ми излизат по-евтино, дори като включа доставката.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
ICQ Номер 
pilot013

Местожителство: Aarhus, Denmark

МнениеПуснато на: Вто 05 Сеп 2006, 13:32    Заглавие:  

Това за това сега процъфтява интернет пазаруването...- бъзро,евтино и просто! Very Happy
ICQ Номер 
NorthWest

МнениеПуснато на: Вто 05 Сеп 2006, 14:44    Заглавие:  

Цитат:
Northwest, ти защо не пазаруваш онлайн? Аз откак заживях в Германия много неща ги купувам именно през интернет, защото ми излизат по-евтино, дори като включа доставката.

Още съм скептичен към този вид пазаруване. В това отношение съм старомоден.
Върнете се в началото
NorthWest

МнениеПуснато на: Чет 07 Сеп 2006, 15:18    Заглавие:  

добра демонстрация за мощноста на двигателите.С четирите двигатели едва ли спирачките на самолета ще държат.
http://www.youtube.com/watch?v=itQGLQMoysw
Върнете се в началото
SR71

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп 2006, 17:09    Заглавие:  

NorthWest написа:
добра демонстрация за мощноста на двигателите.С четирите двигатели едва ли спирачките на самолета ще държат.
http://www.youtube.com/watch?v=itQGLQMoysw

На няколко кадъра от видеото ясно се вижда, че на максимална мощност са изведени само 2 и 3 двигател.

ICQ Номер 
NorthWest

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп 2006, 17:28    Заглавие:  

Да де! Точно това имам впредвид. Ако ги пусне всичките на 100, няма да може да стои на място.
Върнете се в началото
NorthWest

МнениеПуснато на: Пет 24 Ное 2006, 16:28    Заглавие:  

интересно!
Rejected Takeoff тест от V1 с А340
http://www.youtube.com/watch?v=hhMEN959voE
Явно неуспешен.
Гумите гръмват и не испукскат въздуха както при същия тест с 777
http://www.youtube.com/watch?v=l5N2uBqJbVU&NR
Върнете се в началото
Летец

МнениеПуснато на: Сря 06 Дек 2006, 01:56    Заглавие: Boeing autopilot would seize back control from hijackers  

Boeing autopilot would seize back control from hijackers

By John Croft, Flight Int'l

Boeing has received a US patent for a system that, once activated, removes all control from pilots to automatically return a commercial airliner to a predetermined landing location.

The "uninterruptible" autopilot would be activated - either by pilots, by on-board sensors, or remotely via VHF or satellite links by government agencies such as the CIA - if terrorists were to attempt to gain control of a flightdeck. Boeing believes that current preventative measures are less than foolproof - pilots can decide to open the lockable, bullet-proof cockpit doors and federal air marshals can be overpowered and de-armed.

According to the patent, which appears to be issued to Boeing's Phantom Works research organisation, the airframer is proposing a system whereby an on-board processor, once activated, disallows pilot inputs and prevents anyone on board from interrupting an emergency landing plan that can be predefined or radioed to the aircraft by airline or government controllers and carried out by the aircraft's guidance and control system. The system has its own power supply.

Boeing envisages several activation methods: manual switches force sensors on the cockpit door that would trip the anti-terror mode if a minimum force threshold were crossed and a remote link whereby the aircraft would be monitored on the ground and the automatic control mode remotely activated "once it is determined that the security of the air vehicle is in jeopardy".
Върнете се в началото
NorthWest

МнениеПуснато на: Съб 16 Дек 2006, 00:21    Заглавие:  

Интересно филмче за отварянето и затварянето на прозорците при Боейнг. И тези се отварят понякога просто от вятъра Smile
http://www.youtube.com/watch?v=g_87KqdX7PE
Върнете се в началото
trakon

МнениеПуснато на: Пет 02 Фев 2007, 20:49    Заглавие: AFM/POH/PIM  

Става въпрос за това дали PIM ( Pilot Informacion Manual ) e равносилно на по-известните AFM/POH ( Aircraft Flight Manual /Pilot Operational Handbook) . Дали PIM подобно на AFM/POH съдържа данни за тегловните и балансионните изчисления при конкретния самолет и всички останали стандартни секции-нормални операции , абнормални оп. ,ограничения , майнтенънс и т.н.
Търсих AFM/POH за Cessna 172S ,пройзводство 1998г. но се натъкнах само на PIM (Pilot Informacion Manual).
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 30 от 32 [480 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 28, 29, 30, 31, 32 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0699s ][ Queries: 12 (0.0061s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker