Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Русия ще достави плаващи бронетранспортери на Индонезия · Американски генерал: НАТО да скрие "слабото си място" от руснаците · Двама братя от богато семейство в основата на атаките в Шри Ланка · Коя държава е по-голяма от Плутон и още изумителни факти за пътешественици · Нетаняху готов да кръсти еврейско селище от Голанските възвишения на Тръмп · След 24 години: Спипаха пилот, че не може да пилотира ·

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Mi 24 Apr 2019, 04:24
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Летище София
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 2 von 55 [820 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, ..., 53, 54, 55 Weiter
Autor Nachricht
delyan

Beitrдge: 362

BeitragVerfasst am: So 26 Sep 2004, 20:07    Titel:  

Anonymous hat Folgendes geschrieben:
Njakoj mozhe li da postne njakoj update/novi snimki otnostno progesa s gordostta na nashite letishta, che ne vsichki zhiveem v sofia. Posledno chetoh v dnevnik che avstriijcite se opitvali da rekitirat m-r Vassilev za oshte pari shtoto BG podispylnitelite im otkazvat da rabotjat ako ne im platjat izvynrednite razhodi...kakvo se sluchi sled tova?

VS11

Виж Sofia Airport в www.bgspotters.net/forum Аз съм дал малко инфо за това какво видях преди седмица.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
Stoyan
[Moderator]

Beitrдge: 2400

BeitragVerfasst am: Do 04 Nov 2004, 18:47    Titel:  

Преди около 50 минути, както си стоях на Орион и бях измръзнал съзирам самолет, който излита и съответно започвам да го следя с поглед. И тъкмо когато трябваше да завие към Калотина той направи обратен завой и мина много ниско над Западния парк. Мисля че беше България Еър, но не съм сигурен. Я някой който знае да каже touch and go ли беше или missed approach.

Click to see if image is larger Click to see if image is larger
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
harrier

Beitrдge: 1594

BeitragVerfasst am: Do 04 Nov 2004, 22:03    Titel:  

Я опиши по-подробно, че не те разбрах Smile На къде точно е завил? Може да е излетял по 27 и да е трябвало да се насочи на изток просто.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
ICQ-Nummer 
Stoyan
[Moderator]

BeitragVerfasst am: Do 04 Nov 2004, 23:05    Titel:  

Значи аз бях така застанал така, че гледах на север и видях как над Институка по Оптика преминава самолет със запалени landing lights и започнах да го следя. Беше се запътил изкачвайки се към Запад и аз реших, че е излитащ по 27 и си лети към Калотина, когато в този момент този самолет започна да завива и зави на 180* и започна да снижава и прелетя над МакДоналдс-а на Орион. После над Захарна Фабрика мина доста ниско, имах чувството че ще се забие в някой блок. Самолет, по мое мнение на България Еър.

richi_air

Beitrдge: 378

BeitragVerfasst am: Do 22 Jun 2006, 22:07    Titel:  

Има ли информация кога по-точно ще го пуснат този нов терминал на Летище София!?
Писнами да го гледам на картинки и да ми обещават, че скоро ще отвори врати за пътници и по-лачени самолети! Cool
Все пак доста мина откак е вече готов и построен напълно, а мисля даже и че е обурудван напълно!
А и уж писта правят......

delyan

BeitragVerfasst am: Do 22 Jun 2006, 22:30    Titel:  

Пистата щели да я пускат през Август, а терминала не се знае въпреки, че е готов. Предполагам, че ще има някаква развръзка през следващите няколко месеца.
Stoyan
[Moderator]

BeitragVerfasst am: Di 27 Jun 2006, 12:11    Titel:  

А ето на какво се натъкнах днес:

A0566/06 - TRIGGER NOTAM - PERM AIRAC AIP AMDT 02/2006 A NEW RWY 09/27 IN OPERATION AT SOFIA AD. AIP PART LBSF AD 2 - COMPLETELY RENEWED. 31 AUG 00:00 UNTIL 14 SEP 23:59

delyan

BeitragVerfasst am: Di 27 Jun 2006, 13:42    Titel:  

Това какво означава? Не мога да разбера съкращенията! Пише, че новата 09/27 работи! После има някакви дати: 31 Август и 14 Септември. Някой може ли да даде пояснения.
Zuletzt bearbeitet von delyan am Di 27 Jun 2006, 14:01, insgesamt einmal bearbeitet
TsonPen

Beitrдge: 202

BeitragVerfasst am: Di 27 Jun 2006, 13:54    Titel:  

Преди няколко дена се позавъртях около летището. Работеше се здраво. Тръгнах от източната страна към терминала и се оказах под ръкавите му, от дясно временна ограда, от ляво сградата на терминала. Под ръкавите се минаваше спокойно, нито предупредителна табела, нито ограда. По едно време се помъкнаха едва-едва някакви кисели и ме питаха за пропуск, аз естествено нямах и те ме помолиха да напусна и ми посочиха портала някъде срещу мен. Викам - колата ми е зад гърба, да не обикалям целия терминал. Те кандисаха и ме ескортираха до края на терминала. Наистина отвън всичко изглежда готово, само по краищата довършват някаква настилка. Но оградата е временна!
ICQ-Nummer 
Stoyan
[Moderator]

BeitragVerfasst am: Di 27 Jun 2006, 14:06    Titel:  

delyan hat Folgendes geschrieben:
Това какво означава? Не мога да разбера съкращенията! Пише, че новата 09/27 работи! После има някакви дати: 31 Август и 14 Септември. Някой може ли да даде пояснения.

Ми в основни линии пише, че: Нова писта 09/27 е в употреба на Летище София. АИП част 2 LBSF AD2 е напълно подновен. ? (това е част от картите). От 31 Август 00:00ч до14 Септември 23:59ч.

Ако бъркам ме поправете. Wink

delyan

BeitragVerfasst am: Di 27 Jun 2006, 14:39    Titel:  

и аз това разбирам, че новата писта работи, но какво е значението на датите?
Han Solo
[Moderator]

Beitrдge: 3207

BeitragVerfasst am: Di 27 Jun 2006, 21:59    Titel:  

неделята и аз с приятели пообикалях, и ние стигнахме до новия терминал, позяпахме около пистата ама ми се струва че има още да се върши въпреки че непрекъснато сноват камиони с асфалт. Около новата писта и новите рульожки се бачкаше здраво а непрекъснато ни се струваше че кацащите бъркат новата с действащата писта
richi_air

BeitragVerfasst am: Mi 28 Jun 2006, 22:34    Titel:  

Тази вечер към 22:00ч. някъде забелязах от една висока сграда в Лозенец един доста голям самолет на заход и съответно кацане на Летище София!!!!
Някой да знае нещо по въпроса!?
Значи след него кацна един Боинг 737, а това което видях беше поне 3 пъти по-голямо за да има малко ориентиране за размерите!!!!

HORNISE

Beitrдge: 855

BeitragVerfasst am: Mi 28 Jun 2006, 23:33    Titel: banned!  

DELETED!

http://airliners...
ICQ-Nummer 
richi_air

BeitragVerfasst am: Mi 28 Jun 2006, 23:40    Titel:  

Абе помислих си за МД ама беше доста дълго и светлините му заслепяваха размера....
Може и МД да е било!!!

Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 2 von 55 [820 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, ..., 53, 54, 55 Weiter
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0618s ][ Queries: 12 (0.0057s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker