Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Президентът на Австрия уволни всички министри · Захариева: Германия разчита на България · КФН: 10 лв. обезщетение за пътник в катастрофиралия до Своге автобус е незаконно, законът е предвидил 50 000 · Турски бронемашини Kirpi II в Либия · Европа се оказа "между два огъня" в търговската война на САЩ и Китай · Франция оборудва своите кораби с GPS приемници с повишена надеждност ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Вто 21 Май 2019, 20:35
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
CSA
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 3 от 3 [31 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3
Автор Съобщение
Almasy

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет 15 Юни 2012, 16:12    Заглавие: Re: CSA  

Kx написа:
Вижте какво правят чехите
http://news.airwise.com/stories/2004/01/1074675761.html

17% ръст за миналата година ...

Балкан можеше да прави същото ако имаха свестно управление

От 2004 до 2012 мина доста време.... CSA не само че нямат ръст, но и са в трагично финансово състояние. Дори се пуснаха слухове по едно време, че може да се загробят като МА, но засега оцеляват.
Не знам доколко приобщаването към Sky Team беше удачно за самите чехи. Станаха фийдър на AF/KL, но е срамота да няма директен полет PRGLHR. А вече няма няма - само с трансфери през GDG или AMS. То и полети до SOF вече нямат......
Както и да е - аз не съм изненадан. Противоречиво на всички хвалби, аз не бях особено доволен от тях. Единственото им добро последните години може би беше кабинния състав. Всичко останало да ме прощавате - много под нивото на FB. За кетъринг да не говорим - пълна трагедия. А и цените им......Едва ли не LX втори номер - цифромания. А само преди 5-6 години не беше така - ОК предлагаха много конкуретни тарифи до цяла европа.
Не на последно място и Рузине (PRG Airport). Ми че то там по-скъпо да изпиеш една бира от почти всички европейски летища. И като навържем всички тези неща.....Не е изненадващо, че са на червено от вече доста време.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 3 от 3 [31 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0469s ][ Queries: 12 (0.0030s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker