Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Кремъл се наслаждава на изтеглянето на САЩ от Сирия и бъркотията в Украйна · ЕС осъди на думи турската военна операция в Сирия · Д-р Пламен Димитров: Турция пренарежда сирийския геополитически пасианс · От външно с важни препоръки към българите в Барселона · Началниците на генералните щабове на Русия и Турция обсъдиха ситуацията в Сирия · Ердоган: Армията ни ще е в Сирия докрай ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Вто 15 Окт 2019, 06:54
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
За стюардесите: изисквания, курсове, обяви за работа
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 98 от 99 [1471 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 96, 97, 98, 99 Следваща
Автор Съобщение
Kostova18

МнениеПуснато на: Съб 04 Юли 2015, 18:14    Заглавие: :)
Описание на темата: :)

nevermind написа:
Я да питам и тук.
Получих две покани за интервю. Едната е от Emirates, другата от Wizz Air. За първата авиокомпания съм изчела почти всичко в нета, следователно знам как протича интервюто и т.н., а и мисля да не ходя. По-скоро ме интересува в Wizz Air начинът на протичане на интервю. Ако някоя от вас е ходила, ще се радвам да сподели.

Здравейте следя темата -Моля кажете как е минало интервюто Ви в Wizz air ако сте ходили -в какво точно се състои самото интервю Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
EX_EK

МнениеПуснато на: Нед 09 Авг 2015, 19:04    Заглавие: Emirates
Описание на темата: условия на работа

Здравейте!

Виждам доста хора във форума се интересуват от темата Емирейтс и работата за стюарди и стюардеси, които те предлагат. Аз имам 7 годишен опит с тях. Напуснах в началото на 2015 г. и мога да кажа, че компанията се промени много и то съвсем не за добро. Не искам да представям авиокомпанията в лоша светлина, нито имам намерение да отчайвам онези, които са решили да заминават за Дубай. Въпреки това, моля, прочетете из Интернет къде отивате, за да не се разочаровате веднъж пристигнали там.

Споделям линк с впечатления на настоящи и бивши служители, които описват преживяванията си с тях. От камбанарията на моите 7 години в Дубай и Емирейтс мога да потвърдя, че всяка една дума е истина.

Да, истина е, че компанията предлага възможно най-високата заплата и най-добрите битови условия в индустрията, но никой не споменава на какво отношение ще бъдете подложени... Запитайте се има ли смисъл да инвестирате години от живота си някъде, където всеки един ден може да се окаже последен. Европейските компании, могат и да не плащат много, но ценят служителите си.

На онези, които все пак са решили да заминат, пожелавам здрави нерви, търпение и много късмет.

https://donotflyemirates.wordpress.com/list-of-all-articles/

Поздрави и умната!
Върнете се в началото
Dimitar Stavrev
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 11 Сеп 2015, 09:09    Заглавие:  

На 15-и септември 2015 г. в Пловдив ще има конкурс за избор на членове на екипажи на Wizz air:

Recruitment in Plovdiv will be an Open Day event
Date: 15th of September 2015, 9:00 A.M
Place: EXPO HOTEL, 38 Ruski Blvd.4000 Plovdiv, Bulgaria ( www.expo-hotel.com )

Candidates are asked to bring printed English CV, reference, and two photos (face and full body).

We are looking for Junior Cabin Attendants for the new A/C coming next year. Around 24 person.

Future base: Sofia, but If they are interested in any other base they can change the base request

Cabin Crew key responsibilities:
- Proper execution of the duties related to the safety of the aircraft (A320) and the passengers
- To maintain excellent customer service and creating “home atmosphere” on-board of the aircraft
- Sales on-board
- Performance of all the duties maintaining the highest ethical standards

Basic Requirements:
- High School diploma with passed graduation exam,
- Valid passport,
- Fluent level of English,
- No tattoos in visible places (forearms/face/neck),
- Ability to swim,
- Excellent health,
- Customer service experience and multiple language proficiency will be an advantage\

We offer:
- Very good salary
- Stable job in rapidly developing company,
- Friendly and multicultural work environment,
- Career opportunities for the best ones,
- Complete Cabin Crew training
Върнете се в началото
nevena.pi

МнениеПуснато на: Чет 01 Окт 2015, 15:01    Заглавие:  

Здравейте! Казвам се Невена и през август бях одобрена за стюардеса към Уиз еър на интервюто им във Варна. За съжаление, поради лични проблеми, не можах да приема работата. След това бях уведомена, че съм вписана в стенд бай лист, в случай, че има трейнинг през следващите 6 месеца. Чакам с нетърпение нова дата! Интересувам се има ли тук някой от интервюто в Пловдив, който е одобрен? Хубав ден на всички! Very Happy
Върнете се в началото
Vivid

МнениеПуснато на: Сря 13 Яну 2016, 11:34    Заглавие:  

Здравейте, получих покана за интервюто на 19.01 в София. Има ли още някой от вас, който ще ходи? Притеснена съм заради нещо, което си е напълно основателно и заради което знам, че няма да ме одобрят на този етап, но се надявам поне да остана резерва, ако въпреки това ме харесат. въпросът е,че нося брекети, които обаче очаквам да сваля до 2-3 месеца. Смятате ли, че е възможно да ме оставят в резервите, ако ме харесат и при положение, че знам ориентировъчно кога точно ще махна брекетите? Rolling Eyes
Върнете се в началото
Vivid

МнениеПуснато на: Сря 13 Яну 2016, 11:35    Заглавие:  

nevena.pi написа:
Здравейте! Казвам се Невена и през август бях одобрена за стюардеса към Уиз еър на интервюто им във Варна. За съжаление, поради лични проблеми, не можах да приема работата. След това бях уведомена, че съм вписана в стенд бай лист, в случай, че има трейнинг през следващите 6 месеца. Чакам с нетърпение нова дата! Интересувам се има ли тук някой от интервюто в Пловдив, който е одобрен? Хубав ден на всички! Very Happy

nevena.pi, моля те, ако нямаш нищо против, би ли споделила как протече при теб интервюто. От позицията на одобрена, би било много полезно. Smile
Върнете се в началото
iliyana_gd

МнениеПуснато на: Пон 18 Яну 2016, 16:04    Заглавие: България Ер  

Здравейте,

някой да е бил скоро на интервю за България Ер?

Някой , които ще започва скоро?

И ако някои може да сподели нещо за работата там ( актуално ).

Благодаря
Върнете се в началото
Vivid

МнениеПуснато на: Чет 28 Яну 2016, 15:52    Заглавие:  

За България Ер аз си пуснах документите, но ми изискаха допълнително сертификат за владеене на английски (нямаше го като изискване в самата обява). Последно миналата година изкарах едно ниво, знам го, говоря го, но не си взех сертификат и заради това ме отрязаха. На вас искаха ли ви допълнително документи?
Върнете се в началото
didka_x

МнениеПуснато на: Пон 29 Фев 2016, 17:58    Заглавие:  

iliyana_gd, аз бях наскоро на интервю и ще започвам курса за обучение март месец, към 20ти. Ти кога ще започваш? Smile
Върнете се в началото
Dvt

МнениеПуснато на: Сря 02 Мар 2016, 19:24    Заглавие: Интервю в Wizz Air  

Здравейте,нова съм във форума и бих искала да попитам дали някой от вас има информация кога ще има пак интервю за кабинен екипаж в Уиз Еър през 2016г.? Прочетох,че януари е имало,а в сайта им няма нищо по темата. Благодаря предварително Smile
Върнете се в началото
office@correct-consult.co

МнениеПуснато на: Вто 05 Апр 2016, 13:15    Заглавие: Стюардеси в Германия  

Нашият клиент, VLM Airlines търси Български Стюарди/Стюардеси с желание да работят в Европа и да живеят в Германия.

Ние търсим мотивирани и обучени служители, които да могат:
• Да се справят с усмивка в различни ситуации, контактувайки с пасажерите на борда;
• Да спазват стандартите за високо качество на обслужване по време на полет;
• Да работят самостоятелно, както и като част от екип;
• Да се грижат за безопасността и удобството на пасажерите;
• Да вземат бързо решения и да бъдат лидери…

ИЗИСКВАНИЯ:
• Минимална възраст - 21 години;
• Сертификати – Първоначален курс за стюардеси (Conversion Course ) и валидно свидетелство за летателна правоспособност (valid Cabin Crew License);
• Много добър говорим английски И немски език;
• Валиден паспорт за свободно пътуване в Европа;
• Диплома за средно или висше образование;
• Представителна визия, без видими татуировки и пиърсинг на видими от униформата места, прически - класически.
• Отлични комуникативни умения;
• 1 година опит в туристическия бранш (**** и *****) е сериозно предимство;
• Способност за работа през нощта и рано сутринта, както и в почивни и празнични дни.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Осигурено настаняване по време на курса за обучение в Германия;
• Договор от стартиране на обучението (съгласно немското законодателство);
• 30 дни платен годишен отпуск;
• Идеални условия на труд;
• Месечна заплата + доплащане за всеки летателен ден.

Ако проявявате интерес или имате допълнителни въпроси моля пишете на е-mail Office@correct-consult.com
Върнете се в началото
furuno

МнениеПуснато на: Вто 05 Апр 2016, 15:09    Заглавие:  

Какво означава "идеални условия на труд", след като компанията, търсеща кандидати няма смелостта да напише заплащането, което очевидно е стандартно за дадената длъжност, тъй като не е упоменато, че размера на възнаграждението зависи и може да се договаря в зависимост от опита на кандидата, следва че е фиксирано.
Предложение като " идеални условия на труд" поне за мен е несериозно. Всеки сам знае кое за него е идеално, и нека не подценяваме способността на всеки за преценка на дадена оферта. Също така не става ясно с кого ще бъде сключен договора - с въпросната авиокомпания, или с компанията посредник.
Каква е комисионната на компанията за подобна услуга и за чия сметка - за сметка на компанията, или за сметка на кандидатите, и ако е за сметка на компанията, защо не пише че услугата е безплатна за кандидатите. При изброени една камара изисквания, е редно да напишеш какво е заплащането, както това е написано на сайтовете на всяка по - сериозна компания. Така ще се избегне надлъгването "вие какво очаквате..." . Когато имаш изисквания е редно да докажеш в писмен вид какво можеш да платиш за тези изисквания, и всеки да си прецени дали това го устройва или не. Също така не става ясно позицията сезонна ли е, или за колко време е първоначалния договор... Така написана обявата е обида за всеки човек дори и с малък стаж. За какво да си губиш времето да ходиш по интервюта и да се доказваш на някого, ако се окаже, че заплащането е обидно.
Когато ходих да си купувам колата, продавача в магазина ми каза: един човек можеш да го разбереш колко е сериозен по парите, които е готов да плати за онова, което иска.
Върнете се в началото
zzz

МнениеПуснато на: Съб 09 Апр 2016, 19:59    Заглавие:  

furuno написа:
Какво означава "идеални условия на труд"...

Хубаво си пишеше в морския форум, какво те довя пак насам да продължаваш да ръсиш негативизъм и да нападаш без основателна причина всеки дето реши да се появи във форума. Смятам, че обявата е написана много добре и се надявам да помогне в намирането на работа поне на един четящ форума. Дай боже повече такива обяви и работа за всеки.

gali94dob

МнениеПуснато на: Чет 21 Апр 2016, 18:18    Заглавие:  

Здравейте!

Интересува ме има ли някакво изискване относно това каква да е минималната дължина на косата на една стюардеса (въпросът ми е най-вече за Bulgaria Air)? Доколкото знам, стюардесите задължително трябва да са на кок, а това предполага, че косата не може да е много къса, нали? Има ли възможност за някаква друга прическа, различна от кок?
И последен въпрос - необходимо ли е стюардесите да се гримират по някакъв определен начин или сами решават как да го направят? Правило ми е впечатление, че стюардесите на Bulgaria Air носят много тежък грим, дали това е изискване на компанията или тяхно собствено желание?

Благодаря предварително за евентуалните отговори! Smile
Върнете се в началото
Sofia Dimitrova

МнениеПуснато на: Съб 28 Май 2016, 14:09    Заглавие: Информация
Описание на темата: Авиация---позиция стюардеса

Здравейте ,
може ли някой да даде коректна и актуална информация за всички фирми които търсят служители на позицията стюардеса.
Говоря както за български така и за чуждестранни фирми.Най- добре е някой с опит в професията да даде коментар.
Интересува ме и начина на кандидатстване и дали наистина е необходимо предварително да се изкара сертификатът от Института по Въздушен Транспорт в София.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 98 от 99 [1471 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 96, 97, 98, 99 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0895s ][ Queries: 12 (0.0141s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker