Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
АМЕРИКАНСКИЯТ БОМБАРДИРОВАЧ B1 Lancer ДЕМОНСТРИРА МОЩ ВИДЕО · ДАМИ КАНЯТ : СЪБОТА, СЪБОТА ВЕЧЕР... · Сърбин подал фалшив сигнал за бомба в самолет, за да излезе със стюардеса · Танк стреля по джип Hummer, ето какво се случи (ВИДЕО) · Иран промени курса на втори алжирски танкер · НАПРЕЖЕНИЕ: Виетнам обвини Китай в нарушаване на морската граница ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 21 Юли 2019, 08:35
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
За стюардесите: изисквания, курсове, обяви за работа
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 3 от 99 [1471 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, ..., 97, 98, 99 Следваща
Автор Съобщение
*meril
Гост

МнениеПуснато на: Вто 10 Яну 2006, 18:36    Заглавие:  

Стюардеси

Авиокомпания „България Ер” ЕАД набира стюарди и стюардеси за чартърна програма „Лято 2006”.

А. Изисквания към кандидатите:
1. Да бъдат български граждани;
2. Да имат завършено средно образование с успех не по-малко от много добър 4.50;
3. Да не са осъждани;
4. Да владеят английски език писмено и говоримо. Кандидатите, които владеят в допълнение френски език или немски език писмено и говоримо, ще се приемат с предимство;
5. Да не са зависими към наркотични вещества и лекарствени средства;
6. Да умеят да работят в екип;
7. Да притежават валидни паспорт и лична карта;
8. С предимство ще се ползват кандидатите, които могат да пребивават на собствени разноски в градовете Варна и Бургас.

Б. Необходими документи:
1. Автобиография;
2. Молба – свободен текст;
3. Формуляр за кандидатстване – по образец;
4. Снимки – 3 броя:
# формат за документи – 2 бр.;
# снимка в цял ръст – 1 бр.
5. Дипломата за завършено образование (последно) – копие;
6. Документ за владеене на западния език – копие;
7. Документи за летателна годност (Свидетелство за летателна правоспособност, Свидетелство за медицинска годност – клас 4, Сертификат за завършен първоначален / тригодишен опреснителен курс, Свидетелство за преминат симулатор) – копия;
8. Лична карта – копие;
9. Паспорт – копие;

N.B. Кандидатите могат да изтеглят „Формуляр за кандидатстване” от Интернет или да го получат в отдел „Човешки ресурси” в офиса на авиокомпанията.
N.B. Снимките от точка 4, трябва да са цветни и да са направени през последните 3 (три) месеца, като на снимките в цял ръст кандидатите трябва да са снимани сами и без връхни дрехи!
N.B. Документите от точка 7, се изискват само от кандидатите, които вече притежават такива. Същите трябва да ги представят дори, ако към момента въпросните документи са с изтекла годност.

До интервю ще бъдат допуснати ограничен брой кандидати.

Документи ще се приемат лично от 11:00 до 12:00 на адрес: гр. София – 1540, бул. Брюксел № 1, Аерогара София, А/К „Българя Ер” ЕАД.

Крайният срок за подаване на документи е 17.00 часа на 31.01.2006г. Документи на кандидати подадени след този срок няма да се взимат под внимание!

Данни за контакт: „Човешки ресурси”, А/К „България Ер” ЕАД – 937 3268, e-mail: hr@air.bg
Върнете се в началото
Fox Mulder

Местожителство: София/Димитровград

МнениеПуснато на: Вто 10 Яну 2006, 19:04    Заглавие:  

А ако някой знае и не е тайна какви са измеренията на заплатите на младшите стюардеси в различните български авиокомпании?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
ICQ Номер 
Гост
Гост

МнениеПуснато на: Сря 11 Яну 2006, 15:35    Заглавие:  

Заплатите варират между 160 и 250 лв. в зависимост от авиокомпанията. На полет се плаща между 20 и 35 евро.
Върнете се в началото
Гост
Гост

МнениеПуснато на: Чет 12 Яну 2006, 00:12    Заглавие:  

http://wizzair.com/cgi-bin/jobs.cgi?Language=bg#gu7o37kC
Върнете се в началото
Lioness
Гост

МнениеПуснато на: Пет 13 Яну 2006, 10:30    Заглавие: Ако може някой да ми обясни как се става стюардеса?  

Здравейте, може би се включвам твърде късно към този постинг, но искам да помоля за малко помощ. Бих била признателна, ако някой ми обясни повече за възможността да стана стюардеса. Разбрах, че има квалификационни курсове в Център за авиационна квалификация към Институт по въздушен транспорт. Така ли е все още? Ако някой има информация по въпроса или е минал по този път вече моля да ме осведоми. Знам, че не е лесно, но много искам да опитам. Благодаря предварително.
Върнете се в началото
Гост
Гост

МнениеПуснато на: Пон 16 Яну 2006, 20:38    Заглавие:  

Здравейте на всички! Отдавна исках да се пробвам ,но нямаше към кой да се обърна... Радвам се ,че сте подхванали тази тема! Smile При положение ,че имам възможността да живея в Бургас и Варна на собствени разноски и говоря английски,френски(устен и писмен) и немски и испански(устен) дали има смисъл да се пробвам въобще като стюард ? И аз съм чувал ,че е за връзкарчета
Върнете се в началото
Stoyan
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 16 Яну 2006, 21:32    Заглавие:  

Pues no tengo ningun idea!
Pienso que debes obtener el certificado de mayordomo (azafato) primero y entonces puedes presentar tu candidatua en alguna aeroínea.
Saludos y hasta la próxima!

Click to see if image is larger Click to see if image is larger
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Гост
Гост

МнениеПуснато на: Сря 18 Яну 2006, 18:07    Заглавие:  

Здравейте!! Искам да ви попитам дали знаете след като се подадът документите сега и ако случайно се спрат на вас, после какво следва, ако не си завършил този курс?? Кара ли се изпит по английски или някой друг език??? А и задължително ли е да имаш някъв сертификат за завършено обучение по съответния език, тъй като ти можеш да го владееш добре и без да си ходил на някъв курс, а да кажем просто си го знаеш от училище? Ако някой може да ми отговори - ще съм му много благодарна?
Върнете се в началото
*Meril
Гост

МнениеПуснато на: Сря 18 Яну 2006, 21:03    Заглавие:  

Ако те одобриат по докоменти,ще те поканят на интервю.Ако те одобрят на това интервю тогава ще те пратят на първоначален курс.
Колкото до сертификата,нищо не мога да кажа.Като цяло на тези интервюта те препитват на обявените езици,но все пак е добре да напишеш в CV-то от къде ги знаеш.

И един друг съвет.Следи сайта на Wizz.Когато започнат да набират нови кадри си пусни там документите.Шансовете и условията според мен са по-добри.
Поздражи
Върнете се в началото
Гост
Гост

МнениеПуснато на: Сря 18 Яну 2006, 22:29    Заглавие:  

Las gracias por el information Wink La intentaré.

Надявам се да не съм го сбъркал... както казах не съм много добър с писмения испански
Върнете се в началото
Stoyan
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 18 Яну 2006, 22:41    Заглавие:  

Muchas grasias por la información. La intentareé. Внесох маалки корекции. Wink

Click to see if image is larger Click to see if image is larger
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Гост
Гост

МнениеПуснато на: Сря 18 Яну 2006, 23:31    Заглавие:  

*Meril, те вече набират, но искат завършен курс, което го нямам. Аз за това се интересувам дали имам шансове за тука, тъй като ти изкарваш безплатно курса,а няма как после да не те вземат..
Ако имате още няква информация моля кажете Smile ще съм ви много благодарна
Върнете се в началото
AiBOJ

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Чет 19 Яну 2006, 01:04    Заглавие:  

Anonymous написа:
*Meril, те вече набират, но искат завършен курс, което го нямам. Аз за това се интересувам дали имам шансове за тука, тъй като ти изкарваш безплатно курса,а няма как после да не те вземат..
Ако имате още няква информация моля кажете Smile ще съм ви много благодарна

Не си съвсем прав/а,защото зависи при коя авиокомпания ще правиш "безплатният" курс и съответно за какъв самолет ще те готвят.
Така че ако се уредиш примерно за 154-а на Виа ,после ако искаш да се прехвърляш (стига да не е пак 154-ка)ще трябва да ходиш на курс за съответният самолет на новата а/к за която си подал/а документи.Така че не е съвсем без значение,а и съм чувал,че ако искаш да се прехвърлиш от бг а/к на някой западноевропейска ,много много европейците не го вземат под внимание.
Но при всички случаи предполагам че ако трябва да се бориш за място с някой новобранец/ка ,опитът ще изиграе някаква роля.... Wink
Моят въпрос обаче е такъв ,ако а/к плати обучението за даденият курс,после има ли удръжки от заплатата или си получаваш нормална заплата ,но се задължаваш за определен срок да работиш при тях?
И някой има ли идея по колко полета прави един стюард/са да кажем във Виа за един месец през летният сезон?Има ли 100тина полета?

Jump in the cockpit and start up the engines
Remove all the wheel blocks
there's no time to waste
Gathering speed as we head down the runway
Gotta get airborne before it's too late
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Гост
Гост

МнениеПуснато на: Чет 19 Яну 2006, 08:50    Заглавие:  

Emi sled kato ti platqt kursa te bi trqbvalo da te vzemat na rabota i dori da te zadyrjat pove4e pri polojenie 4e te davat parite..A za otdryjki ot zaplatata ne mi se vqrva..
Върнете се в началото
*Meril
Гост

МнениеПуснато на: Чет 19 Яну 2006, 16:02    Заглавие:  

Започвам от Wizz.
Знам,че в момента набират само опитни,но в бъдеще това ще се промени и затова казах да гледаш страницата.
За VIA.
Едва ли ще набират нови хора тази година.Все пак махат 154 и взимат само А320.Вече така и така си уволниха голяма част от персонала и според мен няма да има набиране на нови.
За курса.
Курса,който се провежда е само на B737.Посе ако го прави някоя компания си прави няколко дневния курс на съответня самолет.Май се води на модулен принцип.
Западноевропейските авиокомпании изобщо не взимат българи защото нямаме EU паспорти.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 3 от 99 [1471 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, ..., 97, 98, 99 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0742s ][ Queries: 12 (0.0088s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker