Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Китайските медии публикуваха материали за възможностите на руските РЕБ-комплекси · ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ: СТРОЕЖЪТ НА НОВОТО ПРИСТАНИЩЕ В КРАЙМОРИЕ Е В ЗАКЛЮЧИТЕЛЕН ЕТАП! · В близко бъдеще перуанският флот ще получи първия самолет за радиоелектронно разузнаване Fokker- 50 · Съединените щати предадоха два контрабатарейни радара AN / TPQ-36 на Украйна · Одобрено е еврофинансирането за възстановяването на синагогата във Видин · Русия разширява военното присъствие и предприема офанзива. Дания я чака с бойни самолети ·

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Mi 22 Mai 2019, 23:42
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Чалъми
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 1 von 49 [724 Beitrдge]   Gehe zu Seite: 1, 2, 3, ..., 47, 48, 49 Weiter
Autor Nachricht
eagle1

Beitrдge: 1696

BeitragVerfasst am: Sa 03 Jan 2004, 18:00    Titel:  Чалъми  

Тая тема я имаше преди.
Сега да започна с едно линкче към сайта на един чичо дето май разбира какво говори. Всичко е във вид на филмчета. Намерих го случайно и за сега съм гледал само едно, но пък може после да поразнищим темата. Само дето май става дума за работа с продукти на Тесторс разбирай модел мастър а те не са много разпростарнени у нас
http://www.scaleworkshop.com/

Zuletzt bearbeitet von eagle1 am Mo 06 Sep 2004, 20:52, insgesamt einmal bearbeitet
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
ICQ-Nummer 
Gast
Gast

BeitragVerfasst am: Mo 12 Jan 2004, 16:21    Titel:  

Не си съвсем прав, боички се намират, на мене са ми любими, първо поради качеството, второ поради съдинката, бурканчетата се затварят многог по добре и боята не съхне.
Gaden Gogi

Beitrдge: 1407

BeitragVerfasst am: Mo 12 Jan 2004, 16:37    Titel:  

това бях пак аз, форумът нещо се дъни.
Thunderchief

Beitrдge: 6311

BeitragVerfasst am: So 25 Jan 2004, 12:52    Titel:  

Аз имам питане.
Можете ли да ми препоръчате лепило за прозрачните части щото с моя "Ревел конакта" вчера така наклепах фанара на един Спит, че пилота вътре не се вижда. И второто има ли нещо което чисти наклепано лепило(на същия тоя Спит не му разчетох схемата кат света и се наложи малко силово разделяне на полузасъхнало лепило и повторно лепене).

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden Yahoo Messenger 
King_Rat

Beitrдge: 3183

BeitragVerfasst am: So 25 Jan 2004, 21:15    Titel:  

Ситна шкурка и после шлайфаш с плат. Не очаквай чудеса!
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden 
ICQ-Nummer 
Thunderchief

BeitragVerfasst am: Mo 26 Jan 2004, 11:05    Titel:  

King_Rat hat Folgendes geschrieben:
Ситна шкурка и после шлайфаш с плат. Не очаквай чудеса!

Все пак благодаря

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
HORNISE

Beitrдge: 855

BeitragVerfasst am: Mo 26 Jan 2004, 11:25    Titel: banned!  

DELETED!

http://airliners...
ICQ-Nummer 
harrier

Beitrдge: 1594

BeitragVerfasst am: Mo 26 Jan 2004, 11:33    Titel:  

Има ли някакви чалъми при закачането на колесниците? На мен това ми е най-трудната част.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
ICQ-Nummer 
Thunderchief

BeitragVerfasst am: Mo 26 Jan 2004, 11:38    Titel:  

harrier hat Folgendes geschrieben:
Има ли някакви чалъми при закачането на колесниците? На мен това ми е най-трудната част.

Всичко зависи от колесника.
Едно мога да ти препоръчам - голяма пинсета, като тези, които ползват докторите. По възможност с плоски краища. Много помага ако се работи между или около двигатели(аз порядъчно се изпотих с основните стойки на един МиГ-29). С нея можеш да хващаш стойките и капаците и да ги окачаш в малки пространства.

eagle1

BeitragVerfasst am: Mo 26 Jan 2004, 11:57    Titel:  

Thunderchief hat Folgendes geschrieben:
Аз имам питане.
Можете ли да ми препоръчате лепило за прозрачните части щото с моя "Ревел конакта" вчера така наклепах фанара на един Спит, че пилота вътре не се вижда. И второто има ли нещо което чисти наклепано лепило(на същия тоя Спит не му разчетох схемата кат света и се наложи малко силово разделяне на полузасъхнало лепило и повторно лепене).

Aз ползвам Ц-200 и сродните му. Като изсъхне остава прозрано, подлежи на разлепяне без проблем.

ICQ-Nummer 
King_Rat

Beitrдge: 3183

BeitragVerfasst am: Di 27 Jan 2004, 01:47    Titel:  

harrier hat Folgendes geschrieben:

Във Военна болница има едно магазинче с инструменти за инквизиции или садо-мазо. Има голямо разнообразие на щипци и фиксатори и разни криви пинсети, с които можеш да бръкнеш където се сетиш.

Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden 
ICQ-Nummer 
eagle1

BeitragVerfasst am: Di 27 Jan 2004, 11:08    Titel:  

Разни клатушкащи се и трудни за фиксиране в определена "поза" чаркове, най-лесно се закрепят с разните лепила от типа на канокнлита. Или иначе казано циано-акрилатни лепила. Те фиксират в рамките на 10-15 секунди, така че отпада проблема със разместването в процеса на съхнене. Трябва да се има в предвид обаче, че тези лепила са смърт за прозрачните части.
ICQ-Nummer 
Thunderchief

BeitragVerfasst am: Di 27 Jan 2004, 11:22    Titel:  

eagle1 hat Folgendes geschrieben:
Разни клатушкащи се и трудни за фиксиране в определена "поза" чаркове, най-лесно се закрепят с разните лепила от типа на канокнлита. Или иначе казано циано-акрилатни лепила. Те фиксират в рамките на 10-15 секунди, така че отпада проблема със разместването в процеса на съхнене. Трябва да се има в предвид обаче, че тези лепила са смърт за прозрачните части.

В това отношение мога да препоръчам ревелските лепила. Аз ползвам Контакта(има го във всеки Бонжур) и наистина съхне бързо.

eagle1

BeitragVerfasst am: Di 27 Jan 2004, 11:26    Titel:  

Te размекват пластмасата (за това и лепят добре) и става кошмарно ако лепиш примерно подпори на биплани....
ICQ-Nummer 
Fighterland

Beitrдge: 1246

BeitragVerfasst am: Do 29 Jan 2004, 13:41    Titel:  

eagle1, много добре си се постарал за Ме-109. Не се впрягай за прахта, аз ако не ги бърша редовно, направо втори камуфлаж отгоре получава. А сега по същество - как го правиш номера със "състаряването" и "изхабяването" на камуфлажа?

Zuletzt bearbeitet von Fighterland am Mi 08 Sep 2004, 13:18, insgesamt einmal bearbeitet
ICQ-Nummer 
Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 1 von 49 [724 Beitrдge]   Gehe zu Seite: 1, 2, 3, ..., 47, 48, 49 Weiter
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0830s ][ Queries: 12 (0.0105s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker