Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
"Луфтханза" се съгласи на арбитраж в спора с кабинния персонал, за да избегне още протести · Горещ телефонен разговор между Тръмп и Макрон · Майор от посолството на САЩ с горещи новини за изтребителите Ф-16 за България · Министър Горанов: Българската икономика расте · Океанът бълва наркотици във Франция, властите затворят плажове · Близък на Шумахер със скандални твърдения за съпругата му! ·

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Tue 12 Nov 2019, 23:12
All times are UTC + 2
 Forum index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Новини
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 12 of 14 [199 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, ..., 10, 11, 12, 13, 14 Next
Author Message
darky

PostPosted: Wed 04 Jan 2006, 12:23    Post subject:  

Ммм, МиГ-3. Супер. Обезателно ще го взема, щом се появи... А и щом пускат пак стандартния U-2540 без интериор, септември се очертава хубав месец. На тая подводница й се точа зловещо откакто преди 2 месеца я видях в един сайт...
Back to top
View user's profile Send private message 
Thunderchief

PostPosted: Wed 04 Jan 2006, 14:45    Post subject:  

Единственото дето си струва е екс хасегавския Р-3С Орион(цената дето я дават е по-прилична от хасегавската, таман 1.5 пъти) и евентуално FW-200 и Халифакса, обаче като гледам кой е произвеждал оригинално матрицата на халифакса и като си знам злощастния опит с мачбоксовските дърва, някак си ми се отщява. Виж из форума на АСЕ се спрягат готини нещица за любители на бронетанкова технка (БТР-80, 2С19 Мста, руска артилерия от ВСВ) остава само да чакаме и да се надяваме.
Едно питане към колегите дето поръчват из нета - да сте срещали
Ту-160 на Звезда(1/144) из нет магазините?

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger 
Л.Николов
Guest

PostPosted: Wed 04 Jan 2006, 17:05    Post subject:  

За Мачбоксовите дървета си прав-всяка прилика с оригинала е случайна.За играчки стават ,за модели не.Кондора също е дръвце,преди 10 години им беше в каталога.Толкова отдавна е било,че са забравили от къде е матрицата и не пишат от кого са е взели.С една дума-само хасегавските модели си заслужават,и като цена и като качество,останалото само като евтини подаръци около коледа.
Туто на Звезда още не е в продажба,а само в преордер,т.е.кога ще е в продажба май и от Звезда не знаят.
Back to top
Thunderchief

PostPosted: Wed 04 Jan 2006, 17:25    Post subject:  

Жалко, таман се бях размислил за кондора и ти взе че ме отказа
Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Back to top
DAIKATANA

PostPosted: Wed 04 Jan 2006, 18:50    Post subject:  

Абе,колеги, на Кондора пише-"нова форма",дали пък няма да пуснат нещо наистина ново,иначе аз старото им дърво го имам-малиии-не ми се говори... Twisted EvilТъндъре- сякаш за отбелязване е и He-111.Е той пак е Хасегавски,иначе за Миг-3 и Ла-5 ФН,направо забравете-екс Звезда,значи екс Италери(поне в тоя случай),а за тези модели ,мисля сме изписали достатъчно в съответните теми-НЕ СТАВАТ!
ICQ Number 
Л.Николов
Guest

PostPosted: Wed 04 Jan 2006, 19:43    Post subject:  

Да,това е точната дума-НЕ СТАВА.За кондора нека решим едно уравнение,макар че съм сигурен в това че вътре е старата матрица.
Хенкел 111 струва 30 лева и е новост на Хасегава за 2005 година(вервайте ми модела е супер,бил ми е в ръцете и пред очите),Кондора пак е 30 лева,но е два пъти и половина по-голям от хенкела,има два двигателя повече от хенкела и пак два пъти и половина повече оръдейни кули от Хенкела.Е,трябва ли да се заблуждаваме ,че вътре е нова матрица на цената на красавеца от Хасегава.
Back to top
Thunderchief

PostPosted: Wed 04 Jan 2006, 19:55    Post subject:  

Дайкатана, не подценявай Звезда, последните две неща дето правих от тях(Су-24М и МиГ-21 ПФМ) са на едно ниво, на което всяка западна фирма може да завижда(а някои могат и да злобеят Very Happy ). Не-111 май също е матрица на Звезда, или поне така пише в таблицата. Някой имал ли си е вземане даване с оригиналния(Звезда) Ка-29 дето ще го преопакова Ревел?
Back to top
Л.Николов
Guest

PostPosted: Wed 04 Jan 2006, 20:30    Post subject:  

В таблицата пише екс Хасегава за Хенкела.
А този Хенкел който се продаваше от Звезда,Италиери и Ревел ,не е чак толкоз лош,като изключим разбира се външната разшивка и слабата детайлност.
Back to top
Thunderchief

PostPosted: Wed 04 Jan 2006, 20:52    Post subject:  

Л.Николов wrote:
В таблицата пише екс Хасегава за Хенкела.
А този Хенкел който се продаваше от Звезда,Италиери и Ревел ,не е чак толкоз лош,като изключим разбира се външната разшивка и слабата детайлност.

Всъщност прав си, аз не съм го дочел

Back to top
eagle1

PostPosted: Thu 25 May 2006, 08:28    Post subject:  

Вероятно не е никък актуално за България но все пак е информация за новостите на Revell:

Available in the stores as of April 2006:
Model kits
Item no. 04363: F-16A Fighting Falcon, 1/72
Item no. 04391: Supermarine Walrus Mk.I, 1/72
Item no. 04486: Eurocopter EC145 ADAC / Rega, 1/72
Item no. 04491: MH-53 J “Pave Low”, 1/72
Item no. 07380: Ferrari F430 Spider, 1/24

Available in the stores as of May 2006:
Model kits
Item no. 03149: T-72 M1, 1/72
Item no. 04030: Tornado IDS, 1/144
Item no. 04048: Tornado ECR, 1/144
Item no. 04526: Republic F-84F “Bundesluftwaffe”, 1/48
Item no. 04562: Canadair Sabre Mk.6 “Bundesluftwaffe”, 1/48
Item no. 04638: P-3 C Orion “Bundesmarine/MLD”, 1/72
Item no. 05009: German submarine Type VII D, 1/144

ICQ Number 
Flanker

PostPosted: Mon 29 May 2006, 16:00    Post subject:  

Ил 86 на Звеzда в 1/144
http://www.aviapress.com/viewonekit.htm?ZVD-7001
Back to top
View user's profile Send private message 
dragunov

PostPosted: Sun 02 Jul 2006, 16:30    Post subject:  

шерман от трумпетер в 1/72:!:
http://www.larp.com/bradb/TrumpShermans/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
wolf_

PostPosted: Sun 02 Jul 2006, 17:12    Post subject:  

мм и тва е 1/72/за шърмана става въпрос/ Smile
хехе тия китаици бре Smile
изглежда добре да видим

Gaden Gogi

PostPosted: Fri 21 Jul 2006, 11:17    Post subject:  

Клюкина Клюкина
Вече е пристигнал в Булгаристан а от понеделник и на Вискяр Планина новият внос на Италери, за съжаления май няма да има панцер 2, ама на кой му пука за германската въшка Razz
Back to top
dragunov

PostPosted: Wed 09 Aug 2006, 12:06    Post subject:  

сглобен трумпетерски Шерман
http://www.smallscaleafvforum.com/forum/viewtopic.php?t=2029
Back to top
Page 12 of 14 [199 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, ..., 10, 11, 12, 13, 14 Next
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.0878s ][ Queries: 12 (0.0078s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker