Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
В Минск протестираха срещу обединение с Русия · Сърбия с годишнина на антиправителствени протести · МВФ сключи предварително споразумение с Украйна за 5,5 млрд. долара · 28 служби по геодезия в страната могат да издават имотни скици · Саудитецът е гледал клипове с разстрели преди нападението във Флорида · Форбс оповести най-високоплатените изпълнители за 2019 ВИДЕО ·

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Sun 08 Dec 2019, 12:03
All times are UTC + 2
 Forum index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
КОЛКО МОДЕЛА ИМАШ?
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 3 of 12 [179 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, 4, 5, ..., 10, 11, 12 Next
Author Message
ketal 1

PostPosted: Fri 09 Apr 2004, 20:41    Post subject:  

Попаи понеже само ние се занимаваме с кораб4ета предлагам да пуснем една тема за корабомоделизъм кадето да обменяме опит,аз ти давам един савет за прозорците на Арлеи,облепи с тиксо и нанасяс с 4етката или маркера смело и така няма да се виждат тези излизания от мястото на желаното поле.
popay_the_sailor
[Admin]

PostPosted: Sat 10 Apr 2004, 15:01    Post subject:  

Че то там няма илюминатори, ама чакай да видиш Куин Мери ума ше ди зайде от прозорци
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
ICQ Number 
ketal 1

PostPosted: Sat 10 Apr 2004, 20:14    Post subject:  

То лаинери на макети им ЛИ? Кажи някои полезен савет защото скоро трябва да имам Соовременнии,и можеж ли да ми кажеш някои отзив за истинският тип разрушитили а не за макета,Тези ракети Москит добри ли са и отстъпват ли на тзи ан Арлеи
Gaden Gogi

PostPosted: Tue 13 Apr 2004, 15:17    Post subject:  

[quote="popay_the_sailor"]Ето я и моята армада:
Bismarck 1/570 Revell
Kitty Hawk 1/720 Italieri
Prinz Eugen 1/720 Revell
Arleigh Burke 1/700 Revell
Scharnhorst und Gneisenau 1/570 Revell
R.M.S. Queen Mary 1/570 Revell
Cutty Sark 1/220 Revell барабар с ветрилата
В момента правя U-47 1/125 Revell рязана
Чака ме Arizona 1/720 Revell
А някой ми скочи. Ще го направя на пух и прах с орьдията си. Twisted Evil[/quote]
Може да пробвамеSmile
1.Бисмарк 1/600 Аирфикс
2. Тирпиц 1/570 Ревел
3.Шарнхост 1/570
4 Гнейзеннау 1/570
5 Кинг Джорч 1/600
6 Уорспаит 1/600
7 Айова (модернизирана) 1/600
8 Худ 1/600
9 Худ 1/720
10 Масачусетс 1/720
11 Аризона 1/720
12 Граф Шпее 1/720
13 Принц Ойген 1/600
14 Съфолк 1/600
15 Белфаст 1/600
16 Арк роял 1/600
17 Рузвелт 1/720
18 Насау 1/720
19 Фиърлес 1/600
20 Трайбъл 1/500
и още две фрегати 1/600 и 1/500 дето не им помня имената. Както виждаш си имам и десантни сили и доста танкове които да дропна, posledno kato gi broih bqha kym 30.
Back to top
Thunderchief

PostPosted: Tue 13 Apr 2004, 15:50    Post subject:  

Моряци айде да не разваляме хубавата тема с лиготии ама щом сте рекли:
Aз пък имам разни красоти кат за вас двамата в оръжения склад - една Х-31(другата е подкачена на един Су-33)
три КАБ-1500
две Х-29
В цеха за окончателна сборка е един Супрехорнет (F-18 E) с други благини - 2 SLAM ER, 2 AGM-84, 2 AGM-88(това за радарите на гошковите фрегати) и един италерски А-7 с добра гама (две АGM-65, два Харпуна и доста дребни "съчми" - Мк.82 - това за "довършителни" работи), само аз да се включа цялата армада порядъчно ще се редуцира. Срещу десантните сили можем да предложим добре окопан смесен американо-британски батальон от две роти (100 ревелски човека в мащаб 1/72) богато наситен със средства като ПТРК Милан и TOW поддържан от един Чалънджър Мк.1 а скоро(на заплата) и от един М1А1, едно М-2 и един Уориър. Между другото тези дни ако ми хартиса време, едната рота ще стане въздушнопреносима и ще се сдобие с един СН-47. В близкия тил има резервна парашутна рота, пехотна рота(и двете ревелски) богато наситени с 89мм базуки, 60мм миномети и противотанкови пушки "Боиз" и сборен ревелско хелерски пустинен батальон със страшно оръжие способно да побърка всеки танков екипаж - двама шотлански гайдари.
Пропуснах да спомена още едно "котенце"(F-14D), един МиГ-29 и един F-16.
Ако се включи и някой друг от тука накрая спешно ще си търсите сух док.

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger 
Gaden Gogi

PostPosted: Tue 13 Apr 2004, 16:07    Post subject:  

He he пропускаш авиацията на моят самолетоносач и на деснаТНИТЕ КОРАБИ, КЪДЕ 30 САМОЛЕТА И бая хеликопетери.
а за твоята пехота:
Tiger B, Revel
Tiger H, Italleri
Pz 5D, Revel
Pz 4G, Revel
Pz4, Italleri
Pz 2, Revel
Stug 40, Revel
Халфтрак с 37 мм сенитка (не му помня името) Revel
Леопард 1А4 Италери
Леопард 2А4 Ревел
Леопард 2А5 Ревел
Меркав 3 Ревел
М1 Италери
Чаланджър 1 Ревел
АМХ 30 Хелер
VAB Хелер
Шърман 4 бр, Италери, Ревел, Аирфикс
Чърчил, Хелер
Крусейдър, Ревел
Комета, Ревел
Кромуел, Ревел
Центурион, Аирфикс
Шеридан, Аирфикс
S35 , Хелер
Sd. 251 ,Италери
Т-34 М42, Италери
Кв1Е, PST
Т-34-85, АЕР
Т-34/122, АЕР+смола
LeFN 18, 2 бр. Ревел
Кюбенваген и Уилис, Академи
50 парцала британски парашутисти.
Хм, май имаше още, ама когато се сетя ще ги добавя. А си имам и малко хвъркатости, всичките са в 1/144
Б-58, Академи
F-4, F-5, F-15, F-16, F104, Хънтър, Су-22, Интрудър.
Хиндембург, 1/720 Ревел
Back to top
Thunderchief

PostPosted: Tue 13 Apr 2004, 16:10    Post subject:  

Су-22 също ли ти е в 1/144? Кой е производителя?
Пусни някоя снимка на дирижабъла - интересно е да се види.

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Back to top
Gaden Gogi

PostPosted: Tue 13 Apr 2004, 16:21    Post subject:  

Dа в 1/144, аз само такива ги правя за да пестя място, нямам снимка, а и няма къде да ги кача, но като се сетя ще го щракна и ще ти пратя. Китът е доста постен, Корпус от два чарка, 4 мотора по 5 чарка, кормилата още 4, гондолата 2, има и водач от 3 и стойка, 2 прозрачни, доста красиво стои виснал на корди нат флота. Голям сакатлък стана когато падана обаче, точно върху Аризона.
Та до къде стигна сравнението на бойната мощ?? Wink
Back to top
popay_the_sailor
[Admin]

PostPosted: Tue 13 Apr 2004, 17:34    Post subject:  

Aбе вие двамата, ко ме плашите с разни единични бройки самолети. Забравихте ли, че имам самолетоносач, който ще ми защитава армадата. Laughing
Back to top
ICQ Number 
Thunderchief

PostPosted: Wed 14 Apr 2004, 08:18    Post subject:  

Gaden Gogi wrote:
Dа в 1/144, аз само такива ги правя за да пестя място, нямам снимка, а и няма къде да ги кача, но като се сетя ще го щракна и ще ти пратя. Китът е доста постен, Корпус от два чарка, 4 мотора по 5 чарка, кормилата още 4, гондолата 2, има и водач от 3 и стойка, 2 прозрачни, доста красиво стои виснал на корди нат флота. Голям сакатлък стана когато падана обаче, точно върху Аризона.
Та до къде стигна сравнението на бойната мощ?? Wink

Айде да го приключим. С таз бронирана група остава само да набутаме батареята ПТРК Милан подкрепяна от малко базуки отделението снайперисти, десетина картечари и мощно присхологическо оръжие - гайдар свирещ El Alamein, Argill Broadswords, Scotland the Brave и тук таме Rule Britain с цел доутрепване на всякакво желание за съпротива и бясно търсене на всички достъпни тампони за уши - някъде в някой планинкси проход и ще стане грозно с твойте танкове.
Между другото парашутистите част от кита с Comet ли са ти?

Back to top
Gaden Gogi

PostPosted: Wed 14 Apr 2004, 08:24    Post subject:  

[quote="popay_the_sailor"]Aбе вие двамата, ко ме плашите с разни единични бройки самолети. Забравихте ли, че имам самолетоносач, който ще ми защитава армадата. Laughing[/quote]
He he а аз си имам два, а на единият десантен имам допълнително хариери, +това Рузвелт е с допълнителна матрица с още самолети.
Back to top
Gaden Gogi

PostPosted: Wed 14 Apr 2004, 08:27    Post subject:  

Да парашутистите са от Кометата, тя иначе е на Мачбокс.вчера пропуснах да спомена че имам и едно Гриле, на атак, ама това е кит за хора със здрави нерви, доста е дървен, само веригите са добри, но за сметка на това мнооого добри.
Back to top
Guest
Guest

PostPosted: Wed 14 Apr 2004, 20:18    Post subject:  

Голямо словесно сражение се е заформило!
Аз няма да изреждам моите модели - мързи ме - в момента довършвам 180-тия си авиационен, а имам още 15 кораба и няколко танка.
На http://hobbymodels.hit.bg съм качил някои от тях (с времето ще снимам всички).
Ако някой ми прати снимки - веднага ще ги кача и тях.
Разговорите са хубави, но ....."око да види"!
Back to top
Thunderchief

PostPosted: Thu 15 Apr 2004, 08:12    Post subject:  

Anonymous wrote:
Голямо словесно сражение се е заформило!
Аз няма да изреждам моите модели - мързи ме - в момента довършвам 180-тия си авиационен, а имам още 15 кораба и няколко танка.
На http://hobbymodels.hit.bg съм качил някои от тях (с времето ще снимам всички).
Ако някой ми прати снимки - веднага ще ги кача и тях.
Разговорите са хубави, но ....."око да види"!

Мале братче ти сигурно живееш в хангар. Мене ще ме изгонят от нас ако го докарам до толкова.

Back to top
Guest
Guest

PostPosted: Thu 15 Apr 2004, 22:05    Post subject:  

И мен биха ме изгонили, ако не го бях постигнал постепенно, за много време.
И все пак ми е тесничко!
(аз съм онзи с хангара Smile )
Back to top
Page 3 of 12 [179 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, 4, 5, ..., 10, 11, 12 Next
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.0708s ][ Queries: 12 (0.0045s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker