Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Започнаха морските изпитания на първата южнокорейска подводница клас KSS-III · Бивш анализатор на ЦРУ разкрива подробности за ядрената подводница "Казан" · Казахстан ще сглобява военните хеликоптери H-145M · Индия ще закупи от САЩ системата за ПВО NASAMS-II · Фолксваген се отказва от България, отива в Измир · Путин: Ако САЩ използват сила срещу Иран, това ще се доведе до катастрофа ·

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Fri 21 Jun 2019, 01:11
All times are UTC + 2
 Forum index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Предложения
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3 [43 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3 Next
Author Message
stnick

PostPosted: Sun 19 Dec 2004, 21:52    Post subject:  

Не съм сигурен дали тук е мястото да попитам... Embarassed ...ама тоя "Чат" горе ползваме ли го? Embarassed Щото когато и да влезна съм си се аз там Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger 
ICQ Number 
ketal

PostPosted: Sun 19 Dec 2004, 21:59    Post subject:  

Ами никой не го ползва май.Ако искаш да чатиш с някого пиши му ЛС и се разберете да чатите,аз така правя Wink

Психоатаката е лайно, плуващо в облаците наречени наша душевност!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website 
stnick

PostPosted: Mon 20 Dec 2004, 18:59    Post subject:  

Привет отново!
Има ли как да се организира ревю на модели със снимки.(както е при братята румънциWink )Когато някой си купи модел преди да го сглоби да снима детайлите на сета (дъските с детайлите).Да прасне по късно на същия постинг и снимка на полуготовото "нещо" с комантар на приятните и неприятните "изненади" по време на "борбата" и накрая постинг на готовия модел.Аз съм готов да го направя с 1-2 модела, но само ако някой от Вас постне темата. Embarassed
Back to top
ICQ Number 
ARTU

PostPosted: Tue 21 Dec 2004, 08:28    Post subject: banned!  

DELETED!
stnick

PostPosted: Fri 24 Dec 2004, 13:36    Post subject: Весела коледа и Щастлива Нова година!  

Весела Коледа и Щастлива Нова година!

Мисля, че тук е подходящото място без да отварям нова тема да поздравя сърдечно всички Вас! Желая Ви, всичко най добро и успех във всяко лично и бизнес начинание! И най-вече много приятни емоции и удовлетворение с всеки нов модел не само през престоящата година , но и много години занапред! И да са далеч от Вас, всички несгодии на моделиста описани от eagle1 в "Хобито от хумористичната му страна"!!

С уважение и благодарност за всеки отклик от Ваша страна - когато ударя "греда",а като начинаещ моделист това е почти всеки денWink
Благодаря Ви!

Николай Георгиев
Back to top
ICQ Number 
dedal4o

PostPosted: Fri 18 Mar 2005, 20:48    Post subject: Модераторите!  

Дали не е възможно да се направи тема "доставчици и магазини" и там да поканим упоменатите да изписват месечните си предложения, намаления, нови модели, доставки на нещо интересно и т.н., т.е. да се представят?
Но като условие да пишат само те...без клубарите? Щото ако почнем и клубарите да пишем вътре, ще станат едни "карловски луканки" дет никой няма да се ориентира вътре.
Въпреки, че на тях това им е бизнеса /печелят демек от таз работа/ те се грижат и за нашето моделарско здраве... Very Happy ...иначе още щяхме да дялкаме клечки след затварянето на ОСО-то... Laughing
Та все си мисля, че като пионери в тази дейност следва да им се даде почетно място ..може би само ще спечелим от това?!
А аз ще се ангажирам тези дето познавам /в областта на RC моделизма/ да ги ангажирам да се представят тук. И без това се броят на пръстите на едната ръка...

Забравих...естествено въпросите към тях спокойно могат да се пращат на лични съобщения...щото сигурно ще има питания..

View user's profile Send private message Visit poster's website 
ARTU

PostPosted: Sat 19 Mar 2005, 18:20    Post subject: banned!  

DELETED!
wolf_

PostPosted: Fri 20 May 2005, 10:33    Post subject:  

при влизане много често/може и сега така да стане/ не отчита че сам взялъл и тн/знам си паролата и не сам я объркал/
предлагам да направите така че гости да не пишат във форума
да изисква регистрация
Back to top
View user's profile Send private message 
DAIKATANA

PostPosted: Fri 20 May 2005, 19:00    Post subject:  

Защо бе колега?Те като не са регистрирани,да не би да няма,какво да кажат?Това с регистрацията за мен е въпрос на личен избор.А и не виждам толкова много гости да ни тормозят.Между другото понякога има пречки и от техническо естество.Аз например така и не успях да се регистрирам от къщи,имам си нет,сега пиша по него,ама за регистрация не ще!Наложи се да отида в един приятел,та от неговия компютър накрая успях.
ICQ Number 
eagle1

PostPosted: Sun 22 May 2005, 10:48    Post subject:  

DAIKATANA, виж си настройките на сигурност на браузъра и евентуално на файъруол програмата - може да е от това. Макар че явно си си решил вече въпроса...
Що се отнася до гостите, това зависи от администраторите на форума. Няколко пъти е обсъждан въпроса и струва ми се в някой от разделите това е направено. За сега обаче не виждам проблеми които да налагат тази стъпка в този раздел. Ако обаче повече хора смятат това за нужно мога да говоря със Сашо по въпроса...

Та така... по същество значи. В една от темите се появи напълно резонна забележка че няма ред в данните за сайтове и магазини в съответните теми. Предлагам да сътворим нова тема, която да седи заключена, за да не се препълва с постове. В нея в два отделни постинга ще се добавят адресите на магазините и вуебсайтовете. Самите адреси ще ги пращате на ЛС на ARTU или на мен а ние ще ги вписваме в съответните постове с анотация кой ги е предоставил.
Като тема вместо нова може да се ползва и налична. Примерно тази за адреси на моделистки магазини. Ще си остане с индек "инфо тема" за да не "птъва". Чакам други преложения и коментари.

ICQ Number 
Guest
Guest

PostPosted: Wed 25 May 2005, 10:25    Post subject: предлагам  

да се систематизират нещата в темата "адреси на моделистки магазини"
и темата да се стикне като се затрият постовете не свързани с нея
/и там да пишат само админите, потребители които имат някави нови дреси да ги пращат на пм -за админа/
Back to top
Mitko

PostPosted: Sun 30 Oct 2005, 23:25    Post subject:  

Здравейте !
Аз много рядко пиша, ама като чета си мисля - защо не обединим всички двубои във "Важна тема"? Така ще е по-прегледно и няма да се разводнява "съдържанието" на раздела.
Поздрави, Laughing
Back to top
View user's profile Send private message 
Simeon

PostPosted: Mon 31 Oct 2005, 02:36    Post subject:  

Mitko wrote:
Здравейте !
Аз много рядко пиша, ама като чета си мисля - защо не обединим всички двубои във "Важна тема"? Така ще е по-прегледно и няма да се разводнява "съдържанието" на раздела.
Поздрави, Laughing

Това е работа на модераторите, но ненам дали този форум позволява самият форум да се разделя на подфоруми .Някои от другите форуми като Уеб Бюлетин например тази опция я имат и работата там заспива.

eagle1

PostPosted: Tue 01 Nov 2005, 08:43    Post subject:  

Няма такава опция. Няма опция и за обединяване на теми. Не могат да се местят и постинги от тема в тема. За това вероятно сте забелязали когато последното се налага, го пущаме като цитат Sad
ICQ Number 
wolf_

PostPosted: Tue 22 Nov 2005, 16:27    Post subject: седмицата---  

ади да въстановим такивз теми че ме сърбят ръчичките Smile)
беше доста интересно
а аи др
да си направим ние попитаи знаещия като в др клонове на форума

Page 2 of 3 [43 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3 Next
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.0820s ][ Queries: 12 (0.0080s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker