Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Утре /петък/ Мая Манолова обявява гражданския си проект · Началникът на КАТ-Пловдив бе освободен · Ердоган откри първата еко джамия в Кеймбридж /ВИДЕО/ · Испански лекари спасиха жена след 6-часово спиране на сърцето · С приемането на бюджет 2020 депутатите въведоха регистрация за имотите в Airbnb · Кола прегази руски милиардер ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Чет 05 Дек 2019, 23:45
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Предложения
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 2 от 3 [43 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3 Следваща
Автор Съобщение
stnick

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 19 Дек 2004, 21:52    Заглавие:  

Не съм сигурен дали тук е мястото да попитам... Embarassed ...ама тоя "Чат" горе ползваме ли го? Embarassed Щото когато и да влезна съм си се аз там Crying or Very sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger 
ICQ Номер 
ketal

Местожителство: БЪЛГАРИЯ-Плевен

МнениеПуснато на: Нед 19 Дек 2004, 21:59    Заглавие:  

Ами никой не го ползва май.Ако искаш да чатиш с някого пиши му ЛС и се разберете да чатите,аз така правя Wink

Психоатаката е лайно, плуващо в облаците наречени наша душевност!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
stnick

МнениеПуснато на: Пон 20 Дек 2004, 18:59    Заглавие:  

Привет отново!
Има ли как да се организира ревю на модели със снимки.(както е при братята румънциWink )Когато някой си купи модел преди да го сглоби да снима детайлите на сета (дъските с детайлите).Да прасне по късно на същия постинг и снимка на полуготовото "нещо" с комантар на приятните и неприятните "изненади" по време на "борбата" и накрая постинг на готовия модел.Аз съм готов да го направя с 1-2 модела, но само ако някой от Вас постне темата. Embarassed
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger 
ICQ Номер 
ARTU

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Вто 21 Дек 2004, 08:28    Заглавие: banned!  

DELETED!
stnick

МнениеПуснато на: Пет 24 Дек 2004, 13:36    Заглавие: Весела коледа и Щастлива Нова година!  

Весела Коледа и Щастлива Нова година!

Мисля, че тук е подходящото място без да отварям нова тема да поздравя сърдечно всички Вас! Желая Ви, всичко най добро и успех във всяко лично и бизнес начинание! И най-вече много приятни емоции и удовлетворение с всеки нов модел не само през престоящата година , но и много години занапред! И да са далеч от Вас, всички несгодии на моделиста описани от eagle1 в "Хобито от хумористичната му страна"!!

С уважение и благодарност за всеки отклик от Ваша страна - когато ударя "греда",а като начинаещ моделист това е почти всеки денWink
Благодаря Ви!

Николай Георгиев
Върнете се в началото
ICQ Номер 
dedal4o

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар 2005, 20:48    Заглавие: Модераторите!  

Дали не е възможно да се направи тема "доставчици и магазини" и там да поканим упоменатите да изписват месечните си предложения, намаления, нови модели, доставки на нещо интересно и т.н., т.е. да се представят?
Но като условие да пишат само те...без клубарите? Щото ако почнем и клубарите да пишем вътре, ще станат едни "карловски луканки" дет никой няма да се ориентира вътре.
Въпреки, че на тях това им е бизнеса /печелят демек от таз работа/ те се грижат и за нашето моделарско здраве... Very Happy ...иначе още щяхме да дялкаме клечки след затварянето на ОСО-то... Laughing
Та все си мисля, че като пионери в тази дейност следва да им се даде почетно място ..може би само ще спечелим от това?!
А аз ще се ангажирам тези дето познавам /в областта на RC моделизма/ да ги ангажирам да се представят тук. И без това се броят на пръстите на едната ръка...

Забравих...естествено въпросите към тях спокойно могат да се пращат на лични съобщения...щото сигурно ще има питания..

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
ARTU

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Съб 19 Мар 2005, 18:20    Заглавие: banned!  

DELETED!
wolf_

МнениеПуснато на: Пет 20 Май 2005, 10:33    Заглавие:  

при влизане много често/може и сега така да стане/ не отчита че сам взялъл и тн/знам си паролата и не сам я объркал/
предлагам да направите така че гости да не пишат във форума
да изисква регистрация
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
DAIKATANA

Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Пет 20 Май 2005, 19:00    Заглавие:  

Защо бе колега?Те като не са регистрирани,да не би да няма,какво да кажат?Това с регистрацията за мен е въпрос на личен избор.А и не виждам толкова много гости да ни тормозят.Между другото понякога има пречки и от техническо естество.Аз например така и не успях да се регистрирам от къщи,имам си нет,сега пиша по него,ама за регистрация не ще!Наложи се да отида в един приятел,та от неговия компютър накрая успях.
ICQ Номер 
eagle1

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Нед 22 Май 2005, 10:48    Заглавие:  

DAIKATANA, виж си настройките на сигурност на браузъра и евентуално на файъруол програмата - може да е от това. Макар че явно си си решил вече въпроса...
Що се отнася до гостите, това зависи от администраторите на форума. Няколко пъти е обсъждан въпроса и струва ми се в някой от разделите това е направено. За сега обаче не виждам проблеми които да налагат тази стъпка в този раздел. Ако обаче повече хора смятат това за нужно мога да говоря със Сашо по въпроса...

Та така... по същество значи. В една от темите се появи напълно резонна забележка че няма ред в данните за сайтове и магазини в съответните теми. Предлагам да сътворим нова тема, която да седи заключена, за да не се препълва с постове. В нея в два отделни постинга ще се добавят адресите на магазините и вуебсайтовете. Самите адреси ще ги пращате на ЛС на ARTU или на мен а ние ще ги вписваме в съответните постове с анотация кой ги е предоставил.
Като тема вместо нова може да се ползва и налична. Примерно тази за адреси на моделистки магазини. Ще си остане с индек "инфо тема" за да не "птъва". Чакам други преложения и коментари.

ICQ Номер 
Гост
Гост

МнениеПуснато на: Сря 25 Май 2005, 10:25    Заглавие: предлагам  

да се систематизират нещата в темата "адреси на моделистки магазини"
и темата да се стикне като се затрият постовете не свързани с нея
/и там да пишат само админите, потребители които имат някави нови дреси да ги пращат на пм -за админа/
Върнете се в началото
Mitko

Местожителство: Аксаково, Варна

МнениеПуснато на: Нед 30 Окт 2005, 23:25    Заглавие:  

Здравейте !
Аз много рядко пиша, ама като чета си мисля - защо не обединим всички двубои във "Важна тема"? Така ще е по-прегледно и няма да се разводнява "съдържанието" на раздела.
Поздрави, Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Simeon

МнениеПуснато на: Пон 31 Окт 2005, 02:36    Заглавие:  

Mitko написа:
Здравейте !
Аз много рядко пиша, ама като чета си мисля - защо не обединим всички двубои във "Важна тема"? Така ще е по-прегледно и няма да се разводнява "съдържанието" на раздела.
Поздрави, Laughing

Това е работа на модераторите, но ненам дали този форум позволява самият форум да се разделя на подфоруми .Някои от другите форуми като Уеб Бюлетин например тази опция я имат и работата там заспива.

eagle1

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто 01 Ное 2005, 08:43    Заглавие:  

Няма такава опция. Няма опция и за обединяване на теми. Не могат да се местят и постинги от тема в тема. За това вероятно сте забелязали когато последното се налага, го пущаме като цитат Sad
ICQ Номер 
wolf_

МнениеПуснато на: Вто 22 Ное 2005, 16:27    Заглавие: седмицата---  

ади да въстановим такивз теми че ме сърбят ръчичките Smile)
беше доста интересно
а аи др
да си направим ние попитаи знаещия като в др клонове на форума

Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 2 от 3 [43 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0926s ][ Queries: 12 (0.0047s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker