Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Британските изтребител-бомбардировачи Tornado се изваждат от оперативно използване (видео) · Naval Group ще достави на Аржентина 4 леки корвети/OPV, първият кораб ще е бившия LAdroit · Google Earth 3D разкри секретна военна база · Лондон призова Германия да преосмисли забраната за износ на оръжие за Саудитска Арабия · Полицаят, застрелял съпруга на любовницата си на Крит, ще лежи доживот · България ще привлича инвестиции от Саудитска Арабия чрез съвместно дружество с кралството ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 20 Фев 2019, 16:11
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Фигури и бойна техника в М 1/72, 1/35.
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 2 от 2 [20 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2
Автор Съобщение
BeNZiN

МнениеПуснато на: Вто 21 Ное 2006, 16:41    Заглавие:  

здравей те незнам дали някой още се интересува тъй като гледам, че темата не се закача от доста време Sad

аз лично предпочитам фигури на ЗВЕЗДА те са най-добрите помоему www.plasticsoldierreview.com този сайт е с ревюта на фигури имам:
2 пъти Римска републиканска пехота. 1 път Римска кавалерия, 1 път гръцка пехота, 1 път персийска пехота, 1 път персийска кавалерия с колесница, 2 бойни слона и всичко това е на фирмата ЗВЕЗДА
иначе съм навит за битки но немога да намеря правилата изобщо пък да оставим да са на БГ затова съм решил да направя възтановка на битка между римляни и перси, като римляните ще имат гръцки наемници и бойни слонове.
Исках да пресъздам битката при Зама но в България няма от къде да си поръчам Картагенска пехота, нумидийска кавалерия, гали и др. които ми трябват за целта.
ако някой има правилата на бг и може да ми ги изпрати на пощата ще съм му много благодарен quit_@abv.bg
приемам също така съвети за възтановки
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Thunderchief

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 21 Ное 2006, 17:00    Заглавие:  

BeNZiN написа:
здравей те незнам дали някой още се интересува тъй като гледам, че темата не се закача от доста време Sad

аз лично предпочитам фигури на ЗВЕЗДА те са най-добрите помоему www.plasticsoldierreview.com този сайт е с ревюта на фигури имам:
2 пъти Римска републиканска пехота. 1 път Римска кавалерия, 1 път гръцка пехота, 1 път персийска пехота, 1 път персийска кавалерия с колесница, 2 бойни слона и всичко това е на фирмата ЗВЕЗДА
иначе съм навит за битки но немога да намеря правилата изобщо пък да оставим да са на БГ затова съм решил да направя възтановка на битка между римляни и перси, като римляните ще имат гръцки наемници и бойни слонове.
Исках да пресъздам битката при Зама но в България няма от къде да си поръчам Картагенска пехота, нумидийска кавалерия, гали и др. които ми трябват за целта.
ако някой има правилата на бг и може да ми ги изпрати на пощата ще съм му много благодарен quit_@abv.bg
приемам също така съвети за възтановки

Друже по повод картагенската пехота на Звезда, разходи се до Малкия Цум, до Лозенец или до Овча Купел(някъде в темата за магазините ще намериш сайтовете на първия и последния). Това са трите магазина предлагащи фигурки на звезда и струва ми се съм я мяркал в поне един от тях

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
BeNZiN

МнениеПуснато на: Вто 21 Ное 2006, 22:06    Заглавие:  

дай линк ако можеш че аз не намирап пък много съм се зарибил нещо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Gaden Gogi

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 22 Ное 2006, 09:07    Заглавие:  

Ами виж темата "адреси на моделистки магазини" иначе ако там ги няма пък ти много си преритал мога да ти ги поръчам от едно другарче, Звезда предлагат и няколко книги с правила.
Бих могъл да ти предложа и някой доста шугарни неща за фигурките но ще ме порицаят че си правя реклама Crying or Very sad
Иначе аз лично съм навит на фентъзи баталии, а за такива са пригодни всички фигурки с хладно оръжие....аз предвид че винаги играя с хора няма да има проблеми в подбора, а Звезда предлагат и специални набори, аз ги разглеждах когато бяха пристигнали на Вискяр, оркската кавалерия изглеждаше мнооого добре...ама не са хора...друго си е да си направи човек Рицар-Лорд от Warlord. в тройката ми беше любима единица и гръбнака на всяка полева армия, мяжех всичко наред.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
tankman

МнениеПуснато на: Съб 07 Фев 2009, 11:58    Заглавие:  

Един въпрос: Откъде мога да си намеря танк от Първата Световна Воина Reno FТ-17 или Мк.V в Пловдив има магазин но не знам дали ги има там?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 2 от 2 [20 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.1594s ][ Queries: 12 (0.0032s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker