Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Китайските медии публикуваха материали за възможностите на руските РЕБ-комплекси · ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ: СТРОЕЖЪТ НА НОВОТО ПРИСТАНИЩЕ В КРАЙМОРИЕ Е В ЗАКЛЮЧИТЕЛЕН ЕТАП! · В близко бъдеще перуанският флот ще получи първия самолет за радиоелектронно разузнаване Fokker- 50 · Съединените щати предадоха два контрабатарейни радара AN / TPQ-36 на Украйна · Одобрено е еврофинансирането за възстановяването на синагогата във Видин · Русия разширява военното присъствие и предприема офанзива. Дания я чака с бойни самолети ·

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Mi 22 Mai 2019, 23:28
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Фигури и бойна техника в М 1/72, 1/35.
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 2 von 2 [20 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2
Autor Nachricht
BeNZiN

Beitrдge: 36

BeitragVerfasst am: Di 21 Nov 2006, 16:41    Titel:  

здравей те незнам дали някой още се интересува тъй като гледам, че темата не се закача от доста време Sad

аз лично предпочитам фигури на ЗВЕЗДА те са най-добрите помоему www.plasticsoldierreview.com този сайт е с ревюта на фигури имам:
2 пъти Римска републиканска пехота. 1 път Римска кавалерия, 1 път гръцка пехота, 1 път персийска пехота, 1 път персийска кавалерия с колесница, 2 бойни слона и всичко това е на фирмата ЗВЕЗДА
иначе съм навит за битки но немога да намеря правилата изобщо пък да оставим да са на БГ затова съм решил да направя възтановка на битка между римляни и перси, като римляните ще имат гръцки наемници и бойни слонове.
Исках да пресъздам битката при Зама но в България няма от къде да си поръчам Картагенска пехота, нумидийска кавалерия, гали и др. които ми трябват за целта.
ако някой има правилата на бг и може да ми ги изпрати на пощата ще съм му много благодарен quit_@abv.bg
приемам също така съвети за възтановки
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden 
Thunderchief

Beitrдge: 6311

BeitragVerfasst am: Di 21 Nov 2006, 17:00    Titel:  

BeNZiN hat Folgendes geschrieben:
здравей те незнам дали някой още се интересува тъй като гледам, че темата не се закача от доста време Sad

аз лично предпочитам фигури на ЗВЕЗДА те са най-добрите помоему www.plasticsoldierreview.com този сайт е с ревюта на фигури имам:
2 пъти Римска републиканска пехота. 1 път Римска кавалерия, 1 път гръцка пехота, 1 път персийска пехота, 1 път персийска кавалерия с колесница, 2 бойни слона и всичко това е на фирмата ЗВЕЗДА
иначе съм навит за битки но немога да намеря правилата изобщо пък да оставим да са на БГ затова съм решил да направя възтановка на битка между римляни и перси, като римляните ще имат гръцки наемници и бойни слонове.
Исках да пресъздам битката при Зама но в България няма от къде да си поръчам Картагенска пехота, нумидийска кавалерия, гали и др. които ми трябват за целта.
ако някой има правилата на бг и може да ми ги изпрати на пощата ще съм му много благодарен quit_@abv.bg
приемам също така съвети за възтановки

Друже по повод картагенската пехота на Звезда, разходи се до Малкия Цум, до Лозенец или до Овча Купел(някъде в темата за магазините ще намериш сайтовете на първия и последния). Това са трите магазина предлагащи фигурки на звезда и струва ми се съм я мяркал в поне един от тях

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden Yahoo Messenger 
BeNZiN

Beitrдge: 36

BeitragVerfasst am: Di 21 Nov 2006, 22:06    Titel:  

дай линк ако можеш че аз не намирап пък много съм се зарибил нещо
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden 
Gaden Gogi

Beitrдge: 1407

BeitragVerfasst am: Mi 22 Nov 2006, 09:07    Titel:  

Ами виж темата "адреси на моделистки магазини" иначе ако там ги няма пък ти много си преритал мога да ти ги поръчам от едно другарче, Звезда предлагат и няколко книги с правила.
Бих могъл да ти предложа и някой доста шугарни неща за фигурките но ще ме порицаят че си правя реклама Crying or Very sad
Иначе аз лично съм навит на фентъзи баталии, а за такива са пригодни всички фигурки с хладно оръжие....аз предвид че винаги играя с хора няма да има проблеми в подбора, а Звезда предлагат и специални набори, аз ги разглеждах когато бяха пристигнали на Вискяр, оркската кавалерия изглеждаше мнооого добре...ама не са хора...друго си е да си направи човек Рицар-Лорд от Warlord. в тройката ми беше любима единица и гръбнака на всяка полева армия, мяжех всичко наред.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
tankman

Beitrдge: 43

BeitragVerfasst am: Sa 07 Feb 2009, 11:58    Titel:  

Един въпрос: Откъде мога да си намеря танк от Първата Световна Воина Reno FТ-17 или Мк.V в Пловдив има магазин но не знам дали ги има там?
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 2 von 2 [20 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0533s ][ Queries: 12 (0.0055s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker