Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Пентагонът потвърди смъртта на сина на Осама бин Ладен · Иран мисли да освободи танкера "Стена Имперо" · Две турски военни колони са пресекли границата и са се отправили към Идлиб · Зловещи подробности за мъжа, убит в леглото до любовницата си · Борис Джонсън ще е една от звездите на предстоящата среща на Г-7 · Зеленски зове Канада да не допуска Русия обратно в Г-8 ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пет 23 Авг 2019, 02:19
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
"Фигуризъм"!
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 4 [51 Мнения]   Иди на страница: 1, 2, 3, 4 Следваща
Автор Съобщение
norman

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед 27 Мар 2005, 08:42    Заглавие:  "Фигуризъм"!  

Позволих си подобна стилистична волност - да слея думите "моделизъм" и "фигури", за да изкуша повече от посетителите на форума да надникнат в новата тема. А тема за фигури тук болезнено липсва.
Предполагам просто много малко са хората, които правят фигури, а колко от тях ровят във форума на "Криле" - освен ако не са от фен-клуба на Икар, защото и аз не знаех, че тук има подобен форум и че в него блуждаят сродни души, докато не ми казаха. Т.е. - всичко е въпрос на лични контакти, каквито предимно нямаме. Да не говорим,че откакто г-н "Италери", или както сам казваше Иван Димов -"ИталИери",се зае да цивилизова дивия Люлин-10, пресъхнаха сезонните изложения на "Кирил и Методий", където можехме да се видим и поизфукаме с по нещо ново. И сега общуването "на живо" е функция на организаторите на "Шампионата", а на това май много не може да се разчита, като се има предвид, че честотата на изложения при тях е през 2 години. Дано не стане само на високосна...
Но така или иначе на 12.04.05. във Военно-Историческия се открива изложение и около витрината с фигурки можем перманентно да се виждаме и да общуваме in persona.
Очаквам, макар и рядко, в тази тема да се получи говорене относно фигуризма - мисля, че има какво да си кажем и с какво да сме си полезни. Защо не и да придадем на жанра полагащия му се ореол на напълно равностоен сред останалите моделистки раздели...
Бъдете здрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
eagle1

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Нед 27 Мар 2005, 20:32    Заглавие:  

Norman, имаш ли възможност да качиш тук някоя и друга снимка на твои фигури?
ICQ Номер 
norman

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед 27 Мар 2005, 22:03    Заглавие: снимки  

Мина ми през ум да публикувам снимки, но реших да изчакам малко мнения по темата. А и нямам много направени...
Е, като се е стигнало до тук - ще се поизложа с някои отпоследните си опуси:[img]http://C:\Documents and Settings\User\My Documents\wwII\army\Models\100_0367.JPG[/img]
[img]http://C:\Documents and Settings\User\My Documents\wwII\army\Models\100_0957.JPG[/img]
[img]http://C:\Documents and Settings\User\My Documents\wwII\army\Models\100_0958.JPG[/img]
[img]http://C:\Documents and Settings\User\My Documents\wwII\army\Models\100_1005.JPG[/img]
[img]http://C:\Documents and Settings\User\My Documents\wwII\army\Models\100_1019.JPG[/img]
[img]http://C:\Documents and Settings\User\My Documents\wwII\army\Models\100_1023.JPG[/img]
Върнете се в началото
dragunov

Местожителство: Варна/Дортмунд

МнениеПуснато на: Нед 27 Мар 2005, 22:05    Заглавие:  

първо трябва да ги качиш на някой сървър .
или в галерията на форума.
Върнете се в началото
eagle1

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пон 28 Мар 2005, 07:45    Заглавие:  

Виж тук за инструкции по качване на снимки във форума Wink
ICQ Номер 
helldiver

Местожителство: голямото село

МнениеПуснато на: Нед 17 Апр 2005, 12:26    Заглавие:  

Вие пък не се ли сещате кой е Norman ,кой ли не му е виждал фигурите само дето ако ги включи във Wargames както беше решил от една друга тема ще има-язък Laughing .
Миленчо
Гост

МнениеПуснато на: Пон 18 Апр 2005, 12:10    Заглавие: WARGAMING-а не е толкова страшен  

Добре де, аз продължавам да не разбирам защо всички толкова се плашат от WARGAMING - в края на краищата защо са ни моделите ако не ги показваме по-често и не им се радваме. Това именно е и основната идея в WARGAMING. И ако наистина при мащаб 1/35 има някакъв риск за счупване или повреда (според мен минимален), то при фигурки 1/72 този риск напълно не съществува. Аз самият се занимавам с WARGAMING вече 5 години и още нямам нито 1 повредена фигурка. Колкото до моделите на Norman, извън всякакво съмнение той е the best.
Върнете се в началото
venko

МнениеПуснато на: Чет 22 Юни 2006, 21:38    Заглавие:  

Здравейте! Видях случайно темата и ме заинтригува, тъй като и аз съм запален по фигурите и съм събрал доста(най-вече от Наполеоновата ера). Относно Wargaming не знам почти нищо, но ми стана интересно. Дали има някакви достъпни правила и някаква друга информация Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
BeNZiN

МнениеПуснато на: Нед 17 Дек 2006, 19:50    Заглавие:  

nqkoi moje li da mi kaje ot kade moga da si namerq na Esci Roman Legion
Върнете се в началото
Thunderchief

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 18 Дек 2006, 10:25    Заглавие:  

BeNZiN написа:
nqkoi moje li da mi kaje ot kade moga da si namerq na Esci Roman Legion

Търси Италери в нета. ЕSCI няма да намериш никъде

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
BeNZiN

МнениеПуснато на: Вто 19 Дек 2006, 19:29    Заглавие:  

на Италери същите ли са?
Върнете се в началото
Thunderchief

МнениеПуснато на: Сря 20 Дек 2006, 11:28    Заглавие:  

BeNZiN написа:
на Италери същите ли са?

Съвсем
www.plasticsoldierreview.com - разгледай ги тука

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
BeNZiN

МнениеПуснато на: Сря 20 Дек 2006, 18:39    Заглавие:  

да знам го сайта много е добър но в България имали го този модел в някой магазин да си го поръчам по нета в www.hobymodels.com i hobbystrong.com ги няма точно тези фигури
Върнете се в началото
Thunderchief

МнениеПуснато на: Чет 21 Дек 2006, 09:48    Заглавие:  

BeNZiN написа:
да знам го сайта много е добър но в България имали го този модел в някой магазин да си го поръчам по нета в www.hobymodels.com i hobbystrong.com ги няма точно тези фигури

Ако ти се щат в някакъв обозрим срок, поръчай си ги по нета от чужбинско. Иначе другия ти вариант е да се замъкнеш до Лозенец или Овча Купел(горните два сайта са на тия магазини). Имай предвид че в магазина в лозенец има неща дето ги няма в сайта им(hobbymodels.com) щото на хората не им остава време да го ъпдейтват. Ако ги няма в момента просто питай кога ще имат фигурки на Звезда примерно(адски е възможно те също да са преиздали матрицата понеже си сътрудничат с Италери)

Върнете се в началото
BeNZiN

МнениеПуснато на: Чет 21 Дек 2006, 14:36    Заглавие:  

какво мислиш за фигурите на ХАТ добри ли са имат голямо разнообразие но в сайта не изглеждат кой знае колко добре?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 4 [51 Мнения]   Иди на страница: 1, 2, 3, 4 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0715s ][ Queries: 12 (0.0069s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker