Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Китайските медии публикуваха материали за възможностите на руските РЕБ-комплекси · ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ: СТРОЕЖЪТ НА НОВОТО ПРИСТАНИЩЕ В КРАЙМОРИЕ Е В ЗАКЛЮЧИТЕЛЕН ЕТАП! · В близко бъдеще перуанският флот ще получи първия самолет за радиоелектронно разузнаване Fokker- 50 · Съединените щати предадоха два контрабатарейни радара AN / TPQ-36 на Украйна · Одобрено е еврофинансирането за възстановяването на синагогата във Видин · Русия разширява военното присъствие и предприема офанзива. Дания я чака с бойни самолети ·

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Do 23 Mai 2019, 01:03
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
"Фигуризъм"!
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 1 von 4 [51 Beitrдge]   Gehe zu Seite: 1, 2, 3, 4 Weiter
Autor Nachricht
norman

Beitrдge: 36

BeitragVerfasst am: So 27 Mдrz 2005, 08:42    Titel:  "Фигуризъм"!  

Позволих си подобна стилистична волност - да слея думите "моделизъм" и "фигури", за да изкуша повече от посетителите на форума да надникнат в новата тема. А тема за фигури тук болезнено липсва.
Предполагам просто много малко са хората, които правят фигури, а колко от тях ровят във форума на "Криле" - освен ако не са от фен-клуба на Икар, защото и аз не знаех, че тук има подобен форум и че в него блуждаят сродни души, докато не ми казаха. Т.е. - всичко е въпрос на лични контакти, каквито предимно нямаме. Да не говорим,че откакто г-н "Италери", или както сам казваше Иван Димов -"ИталИери",се зае да цивилизова дивия Люлин-10, пресъхнаха сезонните изложения на "Кирил и Методий", където можехме да се видим и поизфукаме с по нещо ново. И сега общуването "на живо" е функция на организаторите на "Шампионата", а на това май много не може да се разчита, като се има предвид, че честотата на изложения при тях е през 2 години. Дано не стане само на високосна...
Но така или иначе на 12.04.05. във Военно-Историческия се открива изложение и около витрината с фигурки можем перманентно да се виждаме и да общуваме in persona.
Очаквам, макар и рядко, в тази тема да се получи говорене относно фигуризма - мисля, че има какво да си кажем и с какво да сме си полезни. Защо не и да придадем на жанра полагащия му се ореол на напълно равностоен сред останалите моделистки раздели...
Бъдете здрави!
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
eagle1

Beitrдge: 1696

BeitragVerfasst am: So 27 Mдrz 2005, 20:32    Titel:  

Norman, имаш ли възможност да качиш тук някоя и друга снимка на твои фигури?
ICQ-Nummer 
norman

BeitragVerfasst am: So 27 Mдrz 2005, 22:03    Titel: снимки  

Мина ми през ум да публикувам снимки, но реших да изчакам малко мнения по темата. А и нямам много направени...
Е, като се е стигнало до тук - ще се поизложа с някои отпоследните си опуси:[img]http://C:\Documents and Settings\User\My Documents\wwII\army\Models\100_0367.JPG[/img]
[img]http://C:\Documents and Settings\User\My Documents\wwII\army\Models\100_0957.JPG[/img]
[img]http://C:\Documents and Settings\User\My Documents\wwII\army\Models\100_0958.JPG[/img]
[img]http://C:\Documents and Settings\User\My Documents\wwII\army\Models\100_1005.JPG[/img]
[img]http://C:\Documents and Settings\User\My Documents\wwII\army\Models\100_1019.JPG[/img]
[img]http://C:\Documents and Settings\User\My Documents\wwII\army\Models\100_1023.JPG[/img]
dragunov

Beitrдge: 680

BeitragVerfasst am: So 27 Mдrz 2005, 22:05    Titel:  

първо трябва да ги качиш на някой сървър .
или в галерията на форума.
eagle1

Beitrдge: 1696

BeitragVerfasst am: Mo 28 Mдrz 2005, 07:45    Titel:  

Виж тук за инструкции по качване на снимки във форума Wink
ICQ-Nummer 
helldiver

Beitrдge: 123

BeitragVerfasst am: So 17 Apr 2005, 12:26    Titel:  

Вие пък не се ли сещате кой е Norman ,кой ли не му е виждал фигурите само дето ако ги включи във Wargames както беше решил от една друга тема ще има-язък Laughing .
Миленчо
Gast

BeitragVerfasst am: Mo 18 Apr 2005, 12:10    Titel: WARGAMING-а не е толкова страшен  

Добре де, аз продължавам да не разбирам защо всички толкова се плашат от WARGAMING - в края на краищата защо са ни моделите ако не ги показваме по-често и не им се радваме. Това именно е и основната идея в WARGAMING. И ако наистина при мащаб 1/35 има някакъв риск за счупване или повреда (според мен минимален), то при фигурки 1/72 този риск напълно не съществува. Аз самият се занимавам с WARGAMING вече 5 години и още нямам нито 1 повредена фигурка. Колкото до моделите на Norman, извън всякакво съмнение той е the best.
venko

Beitrдge: 8

BeitragVerfasst am: Do 22 Jun 2006, 21:38    Titel:  

Здравейте! Видях случайно темата и ме заинтригува, тъй като и аз съм запален по фигурите и съм събрал доста(най-вече от Наполеоновата ера). Относно Wargaming не знам почти нищо, но ми стана интересно. Дали има някакви достъпни правила и някаква друга информация Smile
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden 
BeNZiN

BeitragVerfasst am: So 17 Dez 2006, 19:50    Titel:  

nqkoi moje li da mi kaje ot kade moga da si namerq na Esci Roman Legion
Thunderchief

Beitrдge: 6311

BeitragVerfasst am: Mo 18 Dez 2006, 10:25    Titel:  

BeNZiN hat Folgendes geschrieben:
nqkoi moje li da mi kaje ot kade moga da si namerq na Esci Roman Legion

Търси Италери в нета. ЕSCI няма да намериш никъде

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden Yahoo Messenger 
BeNZiN

BeitragVerfasst am: Di 19 Dez 2006, 19:29    Titel:  

на Италери същите ли са?
Thunderchief

BeitragVerfasst am: Mi 20 Dez 2006, 11:28    Titel:  

на Италери същите ли са?

Съвсем
www.plasticsoldierreview.com - разгледай ги тука

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
BeNZiN

BeitragVerfasst am: Mi 20 Dez 2006, 18:39    Titel:  

да знам го сайта много е добър но в България имали го този модел в някой магазин да си го поръчам по нета в www.hobymodels.com i hobbystrong.com ги няма точно тези фигури
Thunderchief

BeitragVerfasst am: Do 21 Dez 2006, 09:48    Titel:  

да знам го сайта много е добър но в България имали го този модел в някой магазин да си го поръчам по нета в www.hobymodels.com i hobbystrong.com ги няма точно тези фигури

Ако ти се щат в някакъв обозрим срок, поръчай си ги по нета от чужбинско. Иначе другия ти вариант е да се замъкнеш до Лозенец или Овча Купел(горните два сайта са на тия магазини). Имай предвид че в магазина в лозенец има неща дето ги няма в сайта им(hobbymodels.com) щото на хората не им остава време да го ъпдейтват. Ако ги няма в момента просто питай кога ще имат фигурки на Звезда примерно(адски е възможно те също да са преиздали матрицата понеже си сътрудничат с Италери)

BeNZiN

BeitragVerfasst am: Do 21 Dez 2006, 14:36    Titel:  

какво мислиш за фигурите на ХАТ добри ли са имат голямо разнообразие но в сайта не изглеждат кой знае колко добре?
Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 1 von 4 [51 Beitrдge]   Gehe zu Seite: 1, 2, 3, 4 Weiter
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0839s ][ Queries: 12 (0.0050s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker