Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Белите братя посрещнаха Слънчевата нова година край Бъбрека за 90-и път (Снимки) · Ема Хопкинс: Искаме българите да останат във Великобритания · Швейцарски изтребители ескортираха самолета на делегацията на Путин · Борис Джонсън моли Германия за компромис · Путин: Няма повишена радиация · ПАН.БГ: Да пострим хладилници на полюсите... ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Вто 20 Авг 2019, 08:19
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Покани за дуел
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 3 [35 Мнения]   Иди на страница: 1, 2, 3 Следваща
Автор Съобщение
Thunderchief

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 21 Юли 2005, 11:25    Заглавие:  Покани за дуел  

Айде нека има мир. Явно никой няма да се навие да се дуелира с мене за Т-72АВ, така че искам да отправя една нова покана
Click to see if image is larger
БТР-60 ПБ, мащаб 1/72
Производител - предлагам да са два - ICM и АСЕ(в смисъл кой който си избере)
Участници
1. Александър Янакиев(предварително ще кажа, че аз избирам ICM)
2.

Срок - два месеца след записването на поне още един желаещ

Длъжен съм да отбележа, че който избере АСЕ ще има сериозно предимство, а именно гумените гуми(Ключов проблем на кита на ICM е че различните части на гумите са отляти с прилично разместване), човека избрал ICM пък ще има предимството на леенето под високо налягане, така че нещата са доста равностойни.
И така, както вече беше казано някъде другаде - победителя купува бира на победения. Очаквам ви!

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
Thunderchief

МнениеПуснато на: Вто 26 Юли 2005, 13:44    Заглавие:  

Айде бе никой ли не иска да се дуелира с мене. А да взема да вдигна залога, без значение кой победи, партньора в дуела ще получи една бира от мене
Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
Thunderchief

МнениеПуснато на: Чет 28 Юли 2005, 08:10    Заглавие:  

Е тия без самочувстивето намериха от кого да се уплашат, от един съвсем начинаещ моделист като мене дето още се учи на доста неща. Жалко наистина че няма мераклия.
Любо то верно е лято ама все си мисля, че човек лятото през отпуски и ваканции ако няма време за хобито си, през останалото време като тръгне на работа и училище едва ли ще има.
Арту, повечето хора не искат да си споделят методите(за един такъв поне съм сигурен) щото се мислят за много велики, оценяват нещата по схемата "Щом не е мое е грозно", всъщност мрат да се показват по изложби и т.н. нищо че се скъсват да твърдят обратното.
Много съжалявам и аз за офтопика, ама модератора е виновен щото дава лош пример Laughing Very Happy

Върнете се в началото
ickata

МнениеПуснато на: Чет 28 Юли 2005, 08:15    Заглавие:  

Thunderchiefe, защо не се включиш към нашия дуел? Ако не ти допада Stuga, то и аз не съм във възторг {(най-вече от мащаба) защото не знам дали ще се оправя с него изобщо - ама кой колкото може}. Пък апетита идвал с яденето, казват хората. Все пак мисля че ще се получи нещо интересно. Белкем се пораздвижат нещата малко.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Thunderchief

МнениеПуснато на: Чет 28 Юли 2005, 08:29    Заглавие:  

ickata написа:
Thunderchiefe, защо не се включиш към нашия дуел? Ако не ти допада Stuga, то и аз не съм във възторг {(най-вече от мащаба) защото не знам дали ще се оправя с него изобщо - ама кой колкото може}. Пък апетита идвал с яденето, казват хората. Все пак мисля че ще се получи нещо интересно. Белкем се пораздвижат нещата малко.

Допада ми. Просто вече си имам същия StuG(в български камуфлаж отпреди 09.09.1944) и ми се щеше с един куршум да омлатя два заека, хем да си направя нещо дето нямам, хем да се позабавлявам за шоуто. За това не се включвам.

Върнете се в началото
Thunderchief

МнениеПуснато на: Чет 28 Юли 2005, 09:02    Заглавие:  

Aма въобще за никъде не бързам. До тогава дано скоро се появят у нас ецваните вериги за Т-72 и евентуално такива за МТЛБ, че ми се ще я ТОС, я Т-72Б, а и Стрелата искам да си я "обуя" в нещо свестно. A иначе маслото за двигателя ми (от 1.4 л. Фолксваген) се продава на всяка бензиностанция Laughing
Върнете се в началото
Gaden Gogi

МнениеПуснато на: Чет 28 Юли 2005, 10:23    Заглавие:  

Дааа, аман от велики хора дето си мрат да се показват по изложби, да обясняват на ляво и на дясно колко и какви модела са си купили, пък на дуел не се навиват.
Ей на аз цял списък от модели бях пастнал и пак не се намери мераклия, айде да го повторим белким някой се навие:
Ба-3
Ба-6
Ба-9
Т-34-76
(произволна модификация)
Т-72 М1
Крусейдър Мк. III

Чърчил Мк. I или II
Ис-3 (произволен вариант)
БМП-2
Шерман (произволен вариант)
Тигър I (произволен вариант)
Су-100
Айова
1/1200 (състояние към произволна година)
Шарнхост/Гнайзеннау 1/1200 (състояние към произволна година)
КГ 5 1/1200(произволен кораб от серията, към произволна година)
Худ 1/700 (състояние към произволна година)
Айде стига толкова, то и без това няма кой да се навие.

Последната промяна е направена от Gaden Gogi на Чет 28 Юли 2005, 10:32; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Gaden Gogi

МнениеПуснато на: Чет 28 Юли 2005, 10:30    Заглавие:  

Айде да добавя още един:
Меркава - по споразумение може и тази на Ревел може и Италерската, нея обаче не съм сигурен че я има в София, за Пловдив имам подозрения че се намираше. Аз вече си имам една ревелска, мнооого добър модел, и китът и моят. но нямам против още една да си направя.

Последната промяна е направена от Gaden Gogi на Чет 28 Юли 2005, 11:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Gaden Gogi

МнениеПуснато на: Чет 28 Юли 2005, 11:02    Заглавие:  

Меркава от Ревел има навсякъде, Ако на някого му се иска Италерска може да е проблем. аз принципно съм навит и на двете. На италерската обаче ще иде мнооого време и усилия да се изкосурят колелата, а и веригите искат доста работа, Те са от старата генерация на ЕШИ с монолитни ролки и веригите май бяха без гребен.
Върнете се в началото
Thunderchief

МнениеПуснато на: Чет 28 Юли 2005, 11:23    Заглавие:  

Абе верно са кофти тия велики хора. Kaто толкоз налитат да се хвалят какви модели са си взели ми е чудно що не вземат да поканят някой да се дуелира срещу тях с това.

Click to see if image is larger

Може би щото моделите са последното нещо с което искат да се хвалят

И все пак аз ще продължа да чакам някой мераклия за БТР-60. Навивам се даже и на някой с ПА. Както и на дуел Т-72М1 срещу моя Т-72АБ. Пак да кажа, независимо кой спечели опонента има една бира от мене. Не съм толкоз богат да да си купувам по няколко пъти едно и също нещо. А че моделите на Гошко са добри и аз мога да потвърдя съвсем чистосърдечно. Ако някой му се навие на ревелската меркава да знае че камуфлажната схема дадена в инструкцията е малко генерално поумазана.

Последната промяна е направена от Thunderchief на Чет 28 Юли 2005, 12:28; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Gaden Gogi

МнениеПуснато на: Чет 28 Юли 2005, 11:55    Заглавие:  

Аз дори съм сколонен в 1/35 да се пробвам. А Ба-то съм намислил да го правя с интериор, което (в смисъл машина със зейнали люкове) принципно противоречи на меото разбиране как трябва да изглежда един модел за да ми се нрави.
И друга жертва съм готов да направя: някой и друг фашистки Т-34, или румънски?
Върнете се в началото
Gaden Gogi

МнениеПуснато на: Пет 29 Юли 2005, 07:53    Заглавие:  

Wчера минавам да си взема някой неща от кварталният магазин и що да видя QE2 в 1/1200, разглеждам какво има в кутията ии....ами мноооого сладко, Титаникът също е мноооого готин, Аидата и тя, со нови предложения:
QE 2
Tитаник
Аида

все в 1/1200
За Гръмотевичко: като го предлагаш това AAV 7 да си се замислил колко хора в БГ-то го имат и къде може да се намери? И понеже ти е голям мерак за дуел, а знам че събираш корита в 1/1200 (понеже лично те зарибих) защо не приемеш едно дуелче? да кажем с твоят любим линеен крайцер Айова?
За останалите: въпросните модели при доста високо качество са безумно евтини (7,40 лв) т.е. почти всеки би могъл да си ги позволи, дори само за шоуто и без риск да го е яд ако ги окепази.
Впрочем предлагам на Тъндъра нещо мнооого интересно: Конверсионен дуел: да направим от Айова Монтана (понеже знам че са му любимите кораби от Клас Уродино, тип яматозавър)

Последната промяна е направена от Gaden Gogi на Пет 29 Юли 2005, 08:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Thunderchief

МнениеПуснато на: Пет 29 Юли 2005, 07:58    Заглавие:  

Абе аз бих се навил на Айовата в 1/1200. Ама като ще се дуелираме "от кутията"(както си е редно, иначе само си показваме готовите модели) да те питам виждал ли си я наскоро някъде да се продава, щото аз не съм, нито по Бонжури, нито последния път в като ходих в Младост, нито другаде. Ако си я виждал пусни едно ЛС и кажи къде и да почваме да се дуелираме Very Happy
А AAV-7 си е общодостъпна на www.greatmodels.com, хората взимат чекове и доставят докъм три седмици след обработване на поръчката. Нали за това(евентуални онлайн покупки) срока на дуела е поне 2 месеца Very Happy. Пък и ако четеш внимателно ще видиш че нищо не предлагам

Последната промяна е направена от Thunderchief на Пет 29 Юли 2005, 09:12; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Gaden Gogi

МнениеПуснато на: Пет 29 Юли 2005, 08:16    Заглавие:  

E i moite фотоецвани чаркове са също общо достъпни в разни интернет магазини,ама това не ти попречи да писнеш. Ако си навит за Айовата (още по-добре и интересно за Монтана) аз ще потърся и ако намеря ще взема направо два.
Иначе аз именно за нови модели говоря. А ако няма Айова аз и на някой друг от мъничките съм навит. дори на хелерските малки ветроходи в 1/600.
Върнете се в началото
Gaden Gogi

МнениеПуснато на: Пет 29 Юли 2005, 08:29    Заглавие:  

Mda, и в Лозенец го няма, ти за всички Бонжури ли си сигурен че е в липса? Иначе сега разглеждах чертежи и размери, ще трябва с 3,3 милиметра да му се увеличи широчината, бая кит ще ориде но поне ше се спести стъргането на пояса.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 3 [35 Мнения]   Иди на страница: 1, 2, 3 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0828s ][ Queries: 12 (0.0053s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker