Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
ВИДЕО ОТ ДНЕС : B-2 най-опасният бомбардировач в света · Тайната падна: Ето защо западните оръжия бяха безсилни в Саудитска Арабия · Вижте ракетите, които взривиха пазара на петрола /ВИДЕО/ · 11-годишна прогонила въоръжен апаш в хранителен магазин /ВИДЕО/ · Мадуро готов да преговаря с опозицията · Братя Григорови за шпионския скандал: Бърка се шпионаж със слугинаж ·

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Do 19 Sep 2019, 06:21
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Покани за дуел
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 2 von 3 [35 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3 Weiter
Autor Nachricht
Thunderchief

Beitrдge: 6311

BeitragVerfasst am: Fr 29 Jul 2005, 08:36    Titel:  

Gaden Gogi hat Folgendes geschrieben:
Mda, и в Лозенец го няма, ти за всички Бонжури ли си сигурен че е в липса? Иначе сега разглеждах чертежи и размери, ще трябва с 3,3 милиметра да му се увеличи широчината, бая кит ще ориде но поне ше се спести стъргането на пояса.

Поне за тоя на Славейков и централния съм сигурен, че го няма.

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden Yahoo Messenger 
Thunderchief

BeitragVerfasst am: Fr 29 Jul 2005, 10:32    Titel:  

ТНТ hat Folgendes geschrieben:
И аз се включвам - независимо какъм линкор избеета, но малко по-късно, че съм кът откъм финансите

Ще те спонсорираме бре. Те корабите в 1/1200 вървят най-много по 7.90 лв.

П.п. Сори че не пиша на лична но в случая няма как

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
eagle1

Beitrдge: 1696

BeitragVerfasst am: Mo 01 Aug 2005, 09:34    Titel:  

Тъй, тъй, тъй... Пак сме тук така да се каже...
Thunderchief, и аз съм навит на БТР-60ПБ и като стимул да си го направя, ще се включа в дуела, веднага щом получа модела Smile Заръчал съм си АСЕ

ICQ-Nummer 
Thunderchief

BeitragVerfasst am: Mo 01 Aug 2005, 10:22    Titel:  

OK eagle1, Гадния Гошко и без друго е дал срок 10 октомври така че ако искаш до края на септември(30.09.) може да се дуелирам с тебе.
Gaden Gogi

Beitrдge: 1407

BeitragVerfasst am: Mo 01 Aug 2005, 10:34    Titel:  

А аз вече съжалявам за това че дадох толкова дълъг срок.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
Thunderchief

BeitragVerfasst am: Mo 01 Aug 2005, 10:36    Titel:  

А аз вече съжалявам за това че дадох толкова дълъг срок.

Нищо де. Следващия път ще дадем по-къс. И без друго тая седмица не ми е много до дуел, обясних ти вече защо.

Gaden Gogi

BeitragVerfasst am: Mo 01 Aug 2005, 10:58    Titel:  

Ок, аз за следващичт замислям и дуел с фигурки, аз съм си поръчал малко фентъзи неща, берзерк и елфска кавалерия, пегасур рейдъри, а може да трампя с ТИГ и някое зомби, той такова си поръча. Сега също правя планове за строителство на Wizard Tower. малков стил Властелинът, малко в стил Age of Wonder 2...
eagle1

BeitragVerfasst am: Mo 01 Aug 2005, 14:43    Titel:  

Thunderchief hat Folgendes geschrieben:
OK eagle1, Гадния Гошко и без друго е дал срок 10 октомври така че ако искаш до края на септември(30.09.) може да се дуелирам с тебе.
OK! Разбрахме сеSmile Само едно уточнение - "от кутията" ли го правим или ще доработваме? Аз лично не знам какви материали има и дали изобщо има за АСЕ-овския БТР, нито съм много наясно със съдържанието на кутията... Embarassed
ICQ-Nummer 
Thunderchief

BeitragVerfasst am: Di 02 Aug 2005, 08:10    Titel:  

Викам да е от кутията
www.bronarm.ru/forum тука преди време се моткаше едно книжле за всички БТРи от 60 до 90. Ако няма да ти трябват българските номера от декалите на твоя БТР 60 навит ли си да ги трампим?

Gaden Gogi

BeitragVerfasst am: Di 02 Aug 2005, 08:25    Titel:  

А ти навит ли си първо да си довършиш единият дуел пък после да се захващаш с още 5?
eagle1

BeitragVerfasst am: Di 02 Aug 2005, 11:03    Titel:  

Thunderchief, по принцип съм навит. Аз смятам да го правя български, но доколкото знам в Харманли в началото на 80-те номера са носили само на учение и са били за капак картонени залепени с тиксо. Така че най-вероятно, каквото и да има в кутията като ваденки, ще мога да се лиша от него...
ICQ-Nummer 
Gaden Gogi

BeitragVerfasst am: Mi 03 Aug 2005, 09:33    Titel:  

Pokanaна за:
Граф Шпее в 1/1200: скрач билд
Фигурки: Dopplehänder, Френски драгуни, Испанмска пехота от 30 годишната война, фентъзи фигурки.
Gaden Gogi

BeitragVerfasst am: Mi 03 Aug 2005, 11:43    Titel:  

Ако някой се навие на Граф Шпее бих могъл да му помогна с мащабирани чертежи...ако има нужда де.
Thunderchief

BeitragVerfasst am: Do 04 Aug 2005, 18:47    Titel:  

А ти навит ли си първо да си довършиш единият дуел пък после да се захващаш с още 5?

Е стига де, не беше нарочно просто така се получи. Освен това под секрет казано БТРа ми остава само да го състаря. Вчера като приключих с търчането го опатках Very Happy . Ти си наред Very Happy

Еаgle1 при нас пък(ШЗО Плевен) на полигона БТРите от които кашиците се учеха да стрелят си имаха номера. А аз под секрет казано направих точно такъв БТР. Пусни ми декалите по пощата като ти остане време

Като си приключим битката с Шанхорст/Гнайзенау аз бих се навил за граф Шпее, ама не искаш ли да е в 1/720?

eagle1

BeitragVerfasst am: Fr 05 Aug 2005, 07:23    Titel:  

Ще трябва да те разочаровам... Вчера си взех БТР-а от пощата. Единственото нещо свързано с БГ БТР на листа с ваденките са два регистрационни номера на машина участвала в чешките събития през 1968... При това номерата са доста размити...
ICQ-Nummer 
Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 2 von 3 [35 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3 Weiter
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0664s ][ Queries: 12 (0.0041s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker