Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Илон Мъск показа снимки на марсианския си кораб · Фрог: Около 200 пистолета и 50 автомата са изчезнали от склад на МВР в София · Експерти на ООН разследват атаката срещу Саудитска Арабия · Самолет превози медици за донорска задача във Варна · Началникът на отбраната генерал Андрей Боцев се срещна с командира на Сухопътните войски на Сърбия · Държавата стимулира финансово ловците за мерките срещу чумата ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 18 Сеп 2019, 20:33
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Ежедневник :)
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 23 от 25 [372 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 21, 22, 23, 24, 25 Следваща
Автор Съобщение
AvARienMarku4

Местожителство: софия близо до 4км

МнениеПуснато на: Нед 17 Дек 2006, 11:03    Заглавие:  

какво да кажа наркотичното вещество наречено моделизам
отново ме грабна и не иска да ме пуска за две седмици 4 модел почнах Rolling Eyes маи не трябваше да се подкокуросвам с тва су-37
сега не мога да се спръ ако някои има нещо не потребно в склада си
да прати едно лс понеже тези пусти две ръце така ги сърби че няма на каде повече маи ще трябва да отида да се лекувам
в някоя нарко комуна Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
eagle1

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пет 29 Дек 2006, 12:35    Заглавие:  

Това може би ще представлява интерес за изкушените от родна бронетехника в 1/35 от периода на ВСВ.
ICQ Номер 
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Пон 01 Яну 2007, 17:38    Заглавие:  

айде честита новата 2007 на всички. много здраве и успехи в личен, професионален и моделистки план Smile

сега имам едно питане. има ли човек, който би се наел да термо- или вакюформне няколко фанара? става дума за различни машини, като с изключение на една мога да предоставя оригиналите, за да се ползват за master-и. ако имате желание и/или знаете кой може да помогне в тази сфера ще съм ви благодарен да споделите.

машините са следните (всичко 1/72):
He 177 Revell - остъклението на предната кабина (и двете части) и опашната стрелкова точка (същото)
Ju 88 A4 Revell - всичко
Me 262 Revell
Fw 190 Academy - искам да заменя фанарите на ревелските си модели с копия на академския такъв (знам, гърбът трябва да се изреже)
PZL 37 - всичко
Як 9 ДД Моделист - оригиналът е в непоправимо състояние, единственият, който не мога да предоставя.
Върнете се в началото
eagle1

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Сря 03 Яну 2007, 08:57    Заглавие:  

Ако те интересува мога да ти кажа как да си го направиш сам - никък не е сложно, но нямам време да се занимавам в момента (а и в близко бъдеще) Алтернативния вариант е да си купиш готови. Специално за Ме-262 последния път като проверявах имаше в наличност в софия в магазина на пазарчето в Младост. Не струва кой знае колко.
ICQ Номер 
AvARienMarku4

МнениеПуснато на: Пон 26 Мар 2007, 15:51    Заглавие:  

лаааааааааа да вис е похваля Руслана на ревел е перфектен направо е слънчице еи еи тва нещо толкова ме радва сега докато го зглобявам и си подсвирквам защото просто няма какво да пипаш много наи много да съм зачистил един леяк Laughing
Върнете се в началото
TIG

Местожителство: София България

МнениеПуснато на: Пон 26 Мар 2007, 16:24    Заглавие:  

Превод:

лаааааааааа да ви се похваля! Руслана на Ревел е перфектен! Направо е слънчице ей ей това нещо толкова ме радва сега докато го сглобявам и си подсвирквам, защото просто няма какво да пипаш много! Най-много да съм зачистил един леяк :lol:

ICQ Номер 
AvARienMarku4

МнениеПуснато на: Чет 29 Мар 2007, 14:00    Заглавие:    

благодаря за субтитрите драги ми тиг ще ти го върна тъпкано Laughing
днес съм се заловил да си до намеря инфо за цветовете на колесниците понеже много малко снимки има и на нишите
абе изобщо това за руслана смятам да си закупя ако си намеря едно Ту- 134 Embarassed

вчера наминах през бонжура и какво си видях
раи за моделисте на sc-fi има разни интересности от междузвездни воини а Beaver-а ако докопам кои ми го отмъкна ще му строша пръстите да знае ( ако е гоги ща му простя) сега съм си заплюл един два готини модела и ща си ги взема
това ме одари направо в земята мащаб 1/72
http://www.revell.de/en/products/model_kits/services/picture_galleries/faun_slt/?id=740&L=1
Върнете се в началото
AvARienMarku4

МнениеПуснато на: Пет 27 Апр 2007, 15:06    Заглавие:  

аааааа днес си купих Т-72М1 Very Happy и сега ще си по брицам малко Laughing
абе само аз ли пиша в този раздел ехо Crying or Very sad
Върнете се в началото
noes'

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 28 Апр 2007, 17:21    Заглавие:  

а, бе, верно цялата секция "Стендов моделизъм" е като изоставена напоследък.
а иначе ме очакват 2-3 дни отдадени на моделизма след година и 1/2 пауза Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
ICQ Номер 
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Сря 02 Май 2007, 12:43    Заглавие:  

AvARienMarku4 написа:

изключителен е ревелския според мен, аз смятам да довърша моя тази събота. ще станат май 14 часа общо работа по него (1ви танкBTW), но за сметка на това всяка минута с модела си беше единствено уоволствие!

да не говорим, че ми е първия завършен за последните 3 години (започнати бол, ама... нали).
Върнете се в началото
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Пет 04 Май 2007, 14:57    Заглавие:  

Тъй.

След като Airfix ги купиха, днес дойде ред и на Ревел да сменят собственика

http://www.revell.com/News-Details.news_details+M5fef9ae0e82.0.html

Дълбоко се надявам новите собственици само да спомогнат за развитието на марката и да се продължи движението към все по-качествени модели, което аз в момента с удоволствие забелязвам (лично мнение, не ми се карайте).

Тъй като Гаден Гоги неведнъж е споменавал колко калпаво ревелци са направили Бисмарк с удоволствие забелязах, че неговите rants са били чути и скоро ще имаме достъп до това:

http://www.revell.de/en/products/model_kits/services/picture_galleries/battleship_bismarck/?id=741&L=1

При все вътрешната неприязън от негова страна към тази неспособна да прави добри кораби нация и специфично този продукт на Blomm & Voss се надявам Гоги да е първият в родината, написал ревю за модела.

Аз лично мисля да се сдобия с добитъка, колкото и да съм нищ в познанията си за флота (едва ли съм сам в намеренията си). Желая ви приятно очакване.
Върнете се в началото
AvARienMarku4

МнениеПуснато на: Чет 10 Май 2007, 18:51    Заглавие:  

pgp000 написа:
AvARienMarku4 написа:

изключителен е ревелския според мен, аз смятам да довърша моя тази събота. ще станат май 14 часа общо работа по него (1ви танкBTW), но за сметка на това всяка минута с модела си беше единствено уоволствие!

да не говорим, че ми е първия завършен за последните 3 години (започнати бол, ама... нали).

дам и на мене много ми харесва и в (тази) неделя ще го довърша после ще го покажа Twisted Evil
Върнете се в началото
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Пет 11 Май 2007, 11:44    Заглавие:  

ще се пробвам да те бия и да го завърша и снимам в събота вечер още Twisted Evil остана само да му закича резервоарите и още няколко флинтифлюшки (дънери, въжа и декали) и да го нацапам малко по ходовата част. (всичко това след като заключавам, че в последните 4 седмици все не ми остава време за довършването).

ама ще стане хубаво сравнение - има да ми се подиграват после... Laughing
Върнете се в началото
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Вто 05 Юни 2007, 13:45    Заглавие:  

завърших танка почти навреме (в неделята вместо в съботата, в която бях обещал). много грешен, интересен и малко шарен стана, но нямам фотоапарат да го снимам. подхванал съм малко едно П51Б на Ревел и съм се изтирил да отворя кабината и да покажа клапите спуснати. голяма борба ще е и ще е много смешно като резултат, ама идеята ми харесва. пък и линиите му са прави... ще му отива да го разчупим малко Smile ще го правя химераканец - жълтите линии по стабилизаторите ме поблазниха (иначе бях решил да е бритиш).

остъргах кабината до голо, слагам малко сафи нов релеф по стените (ребра, панели, има и джоб за карти) - не спазвам някакви размери, просто искам да го понапълня и да стане интересен. фанара, бомбодържателите и седалката смятам да модифицирам. ще преправя опашното колело и двата изхода на радиатора - там изглежда сякаш аз съм правил формата... а тез' базуки ще ги запазя за някой гърбав тъндърболт.

предполагам сте заети да пишете в 1 от 172та моделистки форума в националното интернет пространство Very Happy тъй че доскоро.
Върнете се в началото
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Съб 14 Юли 2007, 20:40    Заглавие:  

айде бе, колегата AvARienMarku4, то и аз се забавих, защото от скоро имам фото, ама ти уж щеше да си първи Wink

нещо частично от днес - един ревелски боен кон в 1/72. клапите не са залепени (и това ще стане), завършването предстои другата седмица (ако има време и не ме сбори пак нещо като глупавия под на кабината).

Click to see if image is larger
Click to see if image is larger

и сега нещо, което си събрах като наблюдения за последния месец.

173 са българските моделни форуми, изключая настоящия подфорум. и във всеки по един-двама големи админи, дето на всеки са казали, че ще го трият ако не слушка. и ако не си купи фотоец, бои, лепило, прахчета, компресор, аерограф и какво нещеш точно от където трябва. и как ако не го направи не е никакъв моделист, освен това.

проблемът на това хоби, както и на цялата ни държава са хората, които го практикуват - или поне публично го заявяват. стереотипи до безумие. от цялата работа губи хобито, защото се сваля до поредната снобарска измишльотина за хора с твърде много излишно време и пари. много, твърде много големи приказки на фона на камуфлирани ауспуси на самолет и танк с летящ купол от същите тези "знаещи"...

не е случайно, че в регионалните събори в щатите има по 500 души, а на Nats - по няколко хиляди и се наемат стадиони за това. в БГ хората, които са печелили международна награда се броят навярно на пръстите на едната ми ръка и това ще остане по този начин, докато хобито не излезе от стиснатите ръчички на хора с амбиции да управляват мечтите на моделистите.

Последната промяна е направена от pgp000 на Сря 30 Яну 2008, 15:16; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 23 от 25 [372 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 21, 22, 23, 24, 25 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0899s ][ Queries: 12 (0.0060s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker