Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
От мястото на катастрофата: Лек самолет се разби до стадиона на пловдивското село Оризари · Сръбските въоръжени сили със самоходна гаубица собствено производство · Армията на Узбекистан купува мини-БЛА RQ-11 · 27 души пострадаха от пожар в Забайкалския край на Русия · Отделиха 727,4 млн. долара за изграждане на нова ядрена подводница · 20 април 1984 г. Христо Проданов изкачва връх Еверест! ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Съб 20 Апр 2019, 14:17
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Ежедневник :)
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 25 от 25 [372 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 23, 24, 25
Автор Съобщение
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Вто 05 Фев 2008, 00:30    Заглавие:  

Thunderchief написа:
Абе да питам, някой да се е сблъсквал с произведенията на Minicraft, че са ме засърбяли ръцете да скалъпя нещо в 1/144(няколко самолета от ВСВ са ми се приискали)

в 144 най-хвалените са Sweet, за Миникрафт не съм чел хич.

а тебе май те сърби Clark's-а да ходиш на очен лекар Wink
Върнете се в началото
eagle1

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто 05 Фев 2008, 08:46    Заглавие:  

На минкрафтски модели съм попадал в 1/72 и не бях във възторг. Леенето беше прилично, но копиността никъква. За 1/144 нямам впечатления, но си имай едно наум.
ICQ Номер 
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Сря 06 Фев 2008, 21:13    Заглавие:  

понеже е ежедневник - въпросче да задам Very Happy

срещал ли е някой от вас модел на самоходното 105мм оръдие Wespe (немско от ВСВ) в 1/72?

в момента на пазара като по-масово се намира ревелското предложение, което е преиздаден 1/76 модел на Мачбокс. чета за версия на ESCI, пусната през 1974. дали е оцеляла в друга фирма? знаете ли за друг модел?

благодаря предварително.
Върнете се в началото
Thunderchief

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 06 Фев 2008, 21:32    Заглавие:  

pgp000 написа:
понеже е ежедневник - въпросче да задам Very Happy

срещал ли е някой от вас модел на самоходното 105мм оръдие Wespe (немско от ВСВ) в 1/72?

в момента на пазара като по-масово се намира ревелското предложение, което е преиздаден 1/76 модел на Мачбокс. чета за версия на ESCI, пусната през 1974. дали е оцеляла в друга фирма? знаете ли за друг модел?

благодаря предварително.

Ша та разочароввам. Май ми е попадало - но в смола.

A за стари модели

www.modelsforsale.com

Прочее я какво готви Ревел таман като за Коледа

http://www.revell.de/en/products/model_kits/model_kits/aircraft/index.html?id=210&KOKANR=01&KOSCHL=01&KGSCHL=&L=1&page=18&sort=0&nc=1&searchactive=&q=&SWO=&ARMAS4=&PHPSESSID=3651135858d6b18ca1b192ae07969602&KZSLPG=all&offset=144&cmd=show&ARARTN=04044&sp=1

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Съб 21 Юни 2008, 16:09    Заглавие:  

След учитивата молба на колегата към мен в друга тема - да отговоря Very Happy Very Happy Very Happy

Thunderchief написа:
А ти бай имам-политкомисар ако си срещал Гардиъна или Командото в 1/72 не си трай, ми сподели

Засега Гардиън съшествува само в НО (1:87) - цени между $21 и $30. Предвижда се Hobby Boss да изтъркалят едно в 1/35 до края на таз година (според неофициалния им планинг).

Сега - аз пак (защото ми е изчезнало мнението при пренасянето) да обърна внимание на факта, че в Бонжурите ревелските модели са представени от снап-тайти по мотиви от Star Wars и една-единствена Фухс-Елока в 1/72. Бои - прозрачно червено, синьо и зелено, dayglo и няколко други лилави и жълтеникави цвята. Има няколко модела на Звезда (Ил 2М3 и с НС-37, Ми 28, Ка 27, 29, 50, 52, различни пехотинци от епохата на наполеоновите войни), внасяни от неизвестна за мен до момента пловдивска фирма. Накратко - клоним към да си поръчваме най-народната фирма от чужбина... Честито!!! Twisted Evil
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 19 Авг 2008, 10:59    Заглавие:  

Русе – поглед към града » Русенски художник ще представя България на световно първенство по корабомоделизъм

Автор/Източник : RN

Корабните модели на Славейко Петров с бронз в Европа
С модел на самолетоносача "Ентърпрайз" русенският художник Славейко Петров заминава за участие в световното първенство в Чехия, което ще бъде от 20 до 27 август в град Яблонец. „Ентърпрайз” е модел на първия щатски атомен самолетоносач, строен през 1961 година. Той все още е на вода и е най-големият боен съд, строен в света, с тонаж над 80 хиляди тона. Моделът на кораба е изработен за четири месеца, съдържа над 700 детайла и е най-големият в кариерата на Славейко Петров досега. Той е дълъг 105 см, при мащаб 1:350. Изработването му е изключително сложно. Надстройката на самолетоносача изобилства от детайли. На палубата му има 40 самолета, въртолети, влекачи.
Славейко Петров се готви през октомври да открие своя самостоятелна художествена изложба. Но това не му пречи да се занимава професионално и с корабомоделизъм. Прави го вече девет години. Участвал е в 3 световни и 3 европейски първенства. Има общо 30 медала, от които 4 златни, 23 сребърни и 3 бронзови. Това е скъпо хоби, казва той. Трябва много голямо търпение и техническа литература, която трудно се намира в България. Синът му Живко, който е още юноша, е също запален моделист и вече е спечелил един златен и два бронзови медала. /RN
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Thunderchief

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 19 Авг 2008, 11:07    Заглавие:  

Цитат:
техническа литература, която трудно се намира в България

В епохата на електронната търговия, това е доста загубено твърдение. Ako някой го закъса за техническа литература, нека д пише и ще го ориентирам към няколко източника доставящи такава на прилични цени и в разумни срокове.

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
Dany Boy

Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Нед 08 Мар 2009, 12:50    Заглавие:  

Едни от най-известните моделисти.
Click to see if image is largerClint Eastwood – стендови модели бронетехника

Click to see if image is largerDonald Sutherland - стендови модели бронетехника

Click to see if image is largerCliff Robertson - стендови модели авиация

Click to see if image is largerTom Hanks - стендови модели бронетехника

Click to see if image is larger Lemmy Kilminster (Motor head) –колекционер на стендови модели, тема Luftwaffe

Click to see if image is largerAbdullah II King, Jordan- стендови модели бронетехника

Charles Noland (White house) – авиация 1:72
Ronald Reagan – стендови модели кораби
Click to see if image is larger

Life isn’t complete until you’ve build a model ship. – Ronald Reagan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Бай Ганьо

МнениеПуснато на: Чет 12 Мар 2009, 00:13    Заглавие:  

Мнението е изтрито по желание на потребителя.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Pirin

Местожителство: LBSF

МнениеПуснато на: Пон 16 Мар 2009, 13:57    Заглавие:  

Имам общи познати с Краля, завършили едно и също училище в Рязан. Laughing
Върнете се в началото
Pirin

Местожителство: LBSF

МнениеПуснато на: Пон 16 Мар 2009, 14:04    Заглавие:  

И тези също. Laughing Laughing Laughing

Click to see if image is larger
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 03 Сеп 2014, 09:59    Заглавие:  

"Икони" на съветската бойна авиация пази варненски моделист, най-старите са от "Млад техник"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 25 от 25 [372 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 23, 24, 25
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.1013s ][ Queries: 12 (0.0151s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker