Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Боян Чуков с горещи разкрития: Корнелия Нинова и Цветан Цветанов работеха заедно за неолиберализма, но бяха разкрити! · Защо за Косово и Македония може, а за Каталуния и Шотландия не може · Момиче в полицейска униформа възмути Русия · Турция към САЩ: Страхливци! Тoвa e cрaмeн примeр зa пoлитизирaнe нa иcтoриятa · Еспър: Влязохме в нова ера на съперничество между велики сили, с Китай и Русия · От Спешна помощ с ужасяващи новини за убитото от джип дете, борят се за живота на другото момиче ·

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Sa 14 Dez 2019, 06:31
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Ежедневник :)
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 25 von 25 [372 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, ..., 23, 24, 25
Autor Nachricht
pgp000
Gast

BeitragVerfasst am: Di 05 Feb 2008, 00:30    Titel:  

Thunderchief hat Folgendes geschrieben:
Абе да питам, някой да се е сблъсквал с произведенията на Minicraft, че са ме засърбяли ръцете да скалъпя нещо в 1/144(няколко самолета от ВСВ са ми се приискали)

в 144 най-хвалените са Sweet, за Миникрафт не съм чел хич.

а тебе май те сърби Clark's-а да ходиш на очен лекар Wink
eagle1

Beitrдge: 1696

BeitragVerfasst am: Di 05 Feb 2008, 08:46    Titel:  

На минкрафтски модели съм попадал в 1/72 и не бях във възторг. Леенето беше прилично, но копиността никъква. За 1/144 нямам впечатления, но си имай едно наум.
ICQ-Nummer 
pgp000
Gast

BeitragVerfasst am: Mi 06 Feb 2008, 21:13    Titel:  

понеже е ежедневник - въпросче да задам Very Happy

срещал ли е някой от вас модел на самоходното 105мм оръдие Wespe (немско от ВСВ) в 1/72?

в момента на пазара като по-масово се намира ревелското предложение, което е преиздаден 1/76 модел на Мачбокс. чета за версия на ESCI, пусната през 1974. дали е оцеляла в друга фирма? знаете ли за друг модел?

благодаря предварително.
Thunderchief

Beitrдge: 6311

BeitragVerfasst am: Mi 06 Feb 2008, 21:32    Titel:  

pgp000 hat Folgendes geschrieben:
понеже е ежедневник - въпросче да задам Very Happy

срещал ли е някой от вас модел на самоходното 105мм оръдие Wespe (немско от ВСВ) в 1/72?

в момента на пазара като по-масово се намира ревелското предложение, което е преиздаден 1/76 модел на Мачбокс. чета за версия на ESCI, пусната през 1974. дали е оцеляла в друга фирма? знаете ли за друг модел?

благодаря предварително.

Ша та разочароввам. Май ми е попадало - но в смола.

A за стари модели

www.modelsforsale.com

Прочее я какво готви Ревел таман като за Коледа

http://www.revell.de/en/products/model_kits/model_kits/aircraft/index.html?id=210&KOKANR=01&KOSCHL=01&KGSCHL=&L=1&page=18&sort=0&nc=1&searchactive=&q=&SWO=&ARMAS4=&PHPSESSID=3651135858d6b18ca1b192ae07969602&KZSLPG=all&offset=144&cmd=show&ARARTN=04044&sp=1

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden Yahoo Messenger 
pgp000
Gast

BeitragVerfasst am: Sa 21 Jun 2008, 16:09    Titel:  

След учитивата молба на колегата към мен в друга тема - да отговоря Very Happy Very Happy Very Happy

Thunderchief hat Folgendes geschrieben:
А ти бай имам-политкомисар ако си срещал Гардиъна или Командото в 1/72 не си трай, ми сподели

Засега Гардиън съшествува само в НО (1:87) - цени между $21 и $30. Предвижда се Hobby Boss да изтъркалят едно в 1/35 до края на таз година (според неофициалния им планинг).

Сега - аз пак (защото ми е изчезнало мнението при пренасянето) да обърна внимание на факта, че в Бонжурите ревелските модели са представени от снап-тайти по мотиви от Star Wars и една-единствена Фухс-Елока в 1/72. Бои - прозрачно червено, синьо и зелено, dayglo и няколко други лилави и жълтеникави цвята. Има няколко модела на Звезда (Ил 2М3 и с НС-37, Ми 28, Ка 27, 29, 50, 52, различни пехотинци от епохата на наполеоновите войни), внасяни от неизвестна за мен до момента пловдивска фирма. Накратко - клоним към да си поръчваме най-народната фирма от чужбина... Честито!!! Twisted Evil
Preslav
[Admin]

Beitrдge: 42493

BeitragVerfasst am: Di 19 Aug 2008, 10:59    Titel:  

Русе – поглед към града » Русенски художник ще представя България на световно първенство по корабомоделизъм

Автор/Източник : RN

Корабните модели на Славейко Петров с бронз в Европа
С модел на самолетоносача "Ентърпрайз" русенският художник Славейко Петров заминава за участие в световното първенство в Чехия, което ще бъде от 20 до 27 август в град Яблонец. „Ентърпрайз” е модел на първия щатски атомен самолетоносач, строен през 1961 година. Той все още е на вода и е най-големият боен съд, строен в света, с тонаж над 80 хиляди тона. Моделът на кораба е изработен за четири месеца, съдържа над 700 детайла и е най-големият в кариерата на Славейко Петров досега. Той е дълъг 105 см, при мащаб 1:350. Изработването му е изключително сложно. Надстройката на самолетоносача изобилства от детайли. На палубата му има 40 самолета, въртолети, влекачи.
Славейко Петров се готви през октомври да открие своя самостоятелна художествена изложба. Но това не му пречи да се занимава професионално и с корабомоделизъм. Прави го вече девет години. Участвал е в 3 световни и 3 европейски първенства. Има общо 30 медала, от които 4 златни, 23 сребърни и 3 бронзови. Това е скъпо хоби, казва той. Трябва много голямо търпение и техническа литература, която трудно се намира в България. Синът му Живко, който е още юноша, е също запален моделист и вече е спечелил един златен и два бронзови медала. /RN
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
Thunderchief

Beitrдge: 6311

BeitragVerfasst am: Di 19 Aug 2008, 11:07    Titel:  

Zitat:
техническа литература, която трудно се намира в България

В епохата на електронната търговия, това е доста загубено твърдение. Ako някой го закъса за техническа литература, нека д пише и ще го ориентирам към няколко източника доставящи такава на прилични цени и в разумни срокове.

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden Yahoo Messenger 
Dany Boy

Beitrдge: 59

BeitragVerfasst am: So 08 Mдrz 2009, 12:50    Titel:  

Едни от най-известните моделисти.
Click to see if image is largerClint Eastwood – стендови модели бронетехника

Click to see if image is largerDonald Sutherland - стендови модели бронетехника

Click to see if image is largerCliff Robertson - стендови модели авиация

Click to see if image is largerTom Hanks - стендови модели бронетехника

Click to see if image is larger Lemmy Kilminster (Motor head) –колекционер на стендови модели, тема Luftwaffe

Click to see if image is largerAbdullah II King, Jordan- стендови модели бронетехника

Charles Noland (White house) – авиация 1:72
Ronald Reagan – стендови модели кораби
Click to see if image is larger

Life isn’t complete until you’ve build a model ship. – Ronald Reagan
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
Бай Ганьо

Beitrдge: 4475

BeitragVerfasst am: Do 12 Mдrz 2009, 00:13    Titel:  

Мнението е изтрито по желание на потребителя.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden 
Pirin

Beitrдge: 2297

BeitragVerfasst am: Mo 16 Mдrz 2009, 13:57    Titel:  

Имам общи познати с Краля, завършили едно и също училище в Рязан. Laughing
Pirin

Beitrдge: 2297

BeitragVerfasst am: Mo 16 Mдrz 2009, 14:04    Titel:  

И тези също. Laughing Laughing Laughing

Click to see if image is larger
Preslav
[Admin]

Beitrдge: 42493

BeitragVerfasst am: Mi 03 Sep 2014, 09:59    Titel:  

"Икони" на съветската бойна авиация пази варненски моделист, най-старите са от "Млад техник"
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 25 von 25 [372 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, ..., 23, 24, 25
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0741s ][ Queries: 12 (0.0101s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker