Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Тръмп долетя с личния си самолет във Франция за срещата на Г-7 · Туск обеща ЕС да отговори подобаващо на митата на САЩ · Иранският танкер "Грейс 1" се пренасочи към Турция · Япония скочи срещу КНДР заради поредните ракетни изпитания · Известен физик си запали цигарата с ядрено оръжие · Великобритания иска да се откаже от долара като резервна валута ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Съб 24 Авг 2019, 14:13
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Действащи модели
БОРСА - търся/предлагам
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 2 от 13 [188 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, ..., 11, 12, 13 Следваща
Автор Съобщение
?!
Гост

МнениеПуснато на: Пет 16 Дек 2005, 21:53    Заглавие: Завършил "търговската" гимназия..  

FreeS7yl3r написа:
Предлагам 4 канaлна апаратура комплект.
Също така и втора апаратура у4ител-у4еник. Нови са .
цена по договаряне Smile

Когато се предлага нещо все си мисля, че се посочва марка /Мазерати примерно/ и базова цена../40 000 $ примерно/.
Иначе са те отсвирили.
Върнете се в началото
FreeS7yl3r

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет 16 Дек 2005, 22:23    Заглавие:  

Забрайх просто мнооо бързах Sad .Ми комплекта е на Futaba модел 4YF - 175 $.Втората aпаратурата пак е на Futaba-55$ и пак 4YF Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
dedal4o

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет 16 Дек 2005, 22:35    Заглавие: Ейй...не е нужно да завършиш "търговската".  

FreeS7yl3r написа:
Забрайх просто мнооо бързах Sad .Ми комплекта е на Futaba модел 4YF.Втората aпаратурата пак е на Futaba и пак 4YF Smile

Click to see if image is larger
Тури някъв Линк с коментари. Напиши честотата, на която работи...
"Frequencies and Channel Numbers

Like all radio equipment, an R/C system broadcasts its signal at a specific wave rate and this is known as its "frequency". Just as commercial radio stations that you listen to each operate on their own frequency, so do R/C transmitters. There are several different frequencies to choose from and these are now referred to in the R/C industry by "Channel Number". This channel number is easily confused with the number of control channels used in the model but the two are quite different - the channel number that your transmitter broadcasts on (e.g., channel 56 or channel 80) refers to its frequency, not the number of model features it can control.

If the model you plan on operating flies in the air, choose an aircraft channel number (usually channels 11-60). Certain radio systems are also available on 50 MHz ham radio frequencies (channels 0-9). If selecting one of the ham frequency channels, please note that an FCC amateur license is required for usage (and such systems can only be operated at 1-watt maximum power output). If you are operating on the surface (car, boat, etc.) choose a surface channel (usually channels 61-90). Please note that countries other than the United States may treat frequencies differently.

The best channel number choice would be one that is not used very often in your area or club. Tower Hobbies allows you to specify a certain channel number for your radio or other frequency-controlled item. You may also specify no preference in which case we will send the most available channel number to you."

и за капак можеш да пуснеш и линк към подходящите приемници, защото предавател можеш да имаш един, а приемници във всеки самолет много.

"What receivers can I use with my transmitter other than the one that was shipped with the radio?

Your Futaba computer radio is capable of transmission in FM only, and will operate with any current generation Futaba FM receiver. This includes receivers with fewer channels (such as a 2-channel for a small glider) and more channels (such as a 9-channel receiver in use with a 4YF) without any difficulty assuming, of course, the receiver is on the proper channel and the modulation of the radio is set for the proper modulation (FM = PPM)."

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
dedal4o

МнениеПуснато на: Съб 17 Дек 2005, 13:39    Заглавие: Цените са добри.  

FreeS7yl3r написа:
Забрайх просто мнооо бързах Sad .Ми комплекта е на Futaba модел 4YF - 175 $.Втората aпаратурата пак е на Futaba-55$ и пак 4YF Smile

Комплекта с микросерви ли е или със стандартни? На каква честота е?

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
FreeS7yl3r

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб 17 Дек 2005, 14:04    Заглавие:  

Със стандартни е .4естотата не я помня то4но беше 72 mhz и нещо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
RC FishBone

Местожителство: Хасково

МнениеПуснато на: Пон 19 Дек 2005, 16:33    Заглавие:  

Някои случаино да може да ми намери перка 6х4 за 2,5куб двигател.Или там каквато трябва за този двигател. Rolling Eyes
Aragorn

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 19 Дек 2005, 18:28    Заглавие:  

Виж в магазина срещу малкия цум. Там имаше и двигатели, и някакви дървени пропелерчета за такива двигатели, но за размери не съм питал.
А ти така и не каза какви са ти били четките на 280-ката - метални или графитение (да ти напомня и тука) Wink

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
ICQ Номер 
RC FishBone

Местожителство: Хасково

МнениеПуснато на: Пон 19 Дек 2005, 18:56    Заглавие:  

Имах предвид някои ако може да ми прати щото София ми е много далечеRolling Eyesпък аз ще си платя сички разходи ако изобщо на някои му се занимава.Четките маи са графитни не съм ги гледал ама мисля че са такива до колкото си спомням.
Niki

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пон 19 Дек 2005, 20:41    Заглавие:  

Ами преди време,когато ми потрябва перка се обадих на магазина в Овча купел,казах им че ми трябва дървена перка за ПОСОН и хората ми изпратиха по ЕКОНТ.Доколкото си спомням 2 перки заедно с транспорта ми дойдоха за около 14лв.
Върнете се в началото
mmario777

МнениеПуснато на: Пон 26 Дек 2005, 00:47    Заглавие: Продавам Зареждачка Novak Millenium  

Продавам ползвана но в идеално състояние Зареждачка Novak Millenium Pro
* Зарежда 4-8 клетки всякакъв размер NiCd и NiMh акомулатори
* От 0.5А до 7А линейно или пулсово
* С регулируем делта пик от 2-20mV на клетка
* 5 памети за различни видове клетки които могат да се програмират
* LCD Дисплей
* Защита на входа и изхода против късо , претоварване и прегряване
* Входящо напрежение 12-15V ( външно захранване)

Тука може да намерите по подробни и пълни спецификации и указания MANUAL

Цена 195лв.

Zink

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пон 26 Дек 2005, 23:04    Заглавие:  

тарся Nitro-metan!!!!!
предлагам диетилов етар!!! 25-30лв/литара

dedal4o

МнениеПуснато на: Вто 27 Дек 2005, 00:39    Заглавие: Нитрото...  

Zink написа:
тарся Nitro-metan!!!!!
предлагам диетилов етар!!! 25-30лв/литара

не се ли намира при онези "състезатели"...дето си правят родео по столичните булеварди? Май и на пистата в Божурище от време на време се юркат...

Zink

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Вто 27 Дек 2005, 00:56    Заглавие:  

несам от СФ!а и те мисля че карат с готово гориво!
аз искам аз да си направя горивото просто да му дабавя малко метан(чист)

фен
Гост

МнениеПуснато на: Вто 27 Дек 2005, 01:15    Заглавие: помощ  

Обади се на 02 9574965, това е телефона на магазина в Овча купел 2, там имат всякакви горива и двигатели и двигатели за всеки джоб, а и разбират от моделизми.
Успех!
Върнете се в началото
mmario777

МнениеПуснато на: Вто 27 Дек 2005, 01:16    Заглавие:  

Хей Zink тука в тая тема май имаше някакви адреси на магазини но са в София и Пловдив ако не се лъжа
http://www.krile.net/viewtopic.php?t=3555

Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 2 от 13 [188 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, ..., 11, 12, 13 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Действащи модели
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0780s ][ Queries: 12 (0.0041s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker