Private Colleger of transportation  
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Джулието Киеза: Италия трябва да се превърне в неутрална държава извън военните блокове · ПО РЪБА НА БРЪСНАЧА: ПОЛША НАСОЧВА АМЕРИКАНСКИТЕ РАКЕТИ "ПЕЙТРИЪТ" СРЕЩУ РУСИЯ! ОЧАКВАМЕ ВСЕКИ МОМЕНТ ОТГОВОРЪТ НА ПУТИН! · Две са държавите, които кредитират най-силно САЩ · Ердоган не иска мир с НАТО · В Аржентина още си търсят подводницата · Бензин от вода последното изобретение от соца (ВИДЕО) ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 19 Ное 2017, 08:55
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиосимулатори
Продава/Купува Джойстик
Модератори: SHMITZA_BG, Stoyan, su27
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 17 [245 Мнения]   Иди на страница: 1, 2, 3, ..., 15, 16, 17 Следваща
Автор Съобщение
Foxy

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря 01 Дек 2004, 17:25    Заглавие:  Продава/Купува Джойстик  

Продаден!
Последната промяна е направена от Foxy на Сря 01 Дек 2004, 21:54; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
ICQ Номер 
Han Solo
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 01 Дек 2004, 19:24    Заглавие:  

май трудно ще изкушиш някой тук с такова нещо , доколкото знам доста хора даже сами си прявят екстри към джойстиците, а за Сайтек-а да си беше взел поне Х-45 или Х-52 Laughing
Foxy

МнениеПуснато на: Сря 01 Дек 2004, 20:33    Заглавие: ре  

Han Solo написа:
май трудно ще изкушиш някой тук с такова нещо , доколкото знам доста хора даже сами си прявят екстри към джойстиците, а за Сайтек-а да си беше взел поне Х-45 или Х-52 Laughing

Така ли ...?/? и кое му е поне- то на Х-45....или на Х-52.....освен цената и хилядите бутони ,който така и не използвам ..., аз съм си преценил ,4е това ми трябва ,освен това сам казваш ,4е ..."доста хора даже сами си прявят екстри към джойстиците.."...защо да давам излишnи пари на Saitek ?!
Само не разбрах каква е логиката на поста ти и връзката му с темата която съм пуснал ,но както и да е ...пе4ат да има Smile))

Едит : като искаш толкова да помогнеш купи моя Лоджитех за 100ЛВ и веднага ще ти направя удоволствието да си взема Х-45 или Х-52:))))
Върнете се в началото
ICQ Номер 
Han Solo
[Moderator]

МнениеПуснато на: Сря 01 Дек 2004, 21:41    Заглавие:  

Аз поогледах джойстиците на Лоджитек, аз между другото подарих на приятел Logitech Wingman Extreme digital 3D защото си купих Thrustmaster Top Gun Afterburner и го ценя заради отделния пълномащабен РУД /Throttle/ без който играта на който и да е симулатор си е перверзия, а бутоните никога не достигат Wink Само при Лок-Он и Фланкер успявам да си програмирам така бутоните че да ми стигат и да се изпълни принципа HOTAS, за някои други игри просто бутони не ми стигат.
Апропо джойстик като моя -
http://us.thrustmaster.com/products/d_prd.php?p=T64&fam=6
се продава в технополис за около 100лв аз го имам моя от 2 години и съм много доволен от него, Laughing нямам нужда да правя даунгрейд взимайки твоя

Foxy

МнениеПуснато на: Сря 01 Дек 2004, 22:10    Заглавие:  

Han Solo написа:
Аз поогледах джойстиците на Лоджитек, аз между другото подарих на приятел Logitech Wingman Extreme digital 3D защото си купих Thrustmaster Top Gun Afterburner и го ценя заради отделния пълномащабен РУД /Throttle/ без който играта на който и да е симулатор си е перверзия, а бутоните никога не достигат Wink Само при Лок-Он и Фланкер успявам да си програмирам така бутоните че да ми стигат и да се изпълни принципа HOTAS, за някои други игри просто бутони не ми стигат.
Апропо джойстик като моя -
http://us.thrustmaster.com/products/d_prd.php?p=T64&fam=6
се продава в технополис за около 100лв аз го имам моя от 2 години и съм много доволен от него, Laughing нямам нужда да правя даунгрейд взимайки твоя

тествал съм такъв като твоя - В сравнение с Лоджитеха ,който споменах по горе тръстмастера ти издиша от всякъде, а със Саитека който 4акам утре мога само по цена да го сравнявамSmile))!!!!!!!..само руда ти върши някаква работа Smile))!
Само като факт да ти спомена ,4е 4овека ма който го продадох имаше като твоя -изхвърли го ...или както казваш ти подари го ....след което ве4е 2-години е с такъв Лоджитех ,който явно ве4е си е изпял песента ...и пак си взема абсолютно съшия лоджитех...т.е този който аз продавах ...защо ли не си взема тръстмастер -питам с е аз Smile)))...а изводите оставям на теб ,....(няма да му споменавам името ,доста хора от този форум го познават и летят с него ,а и той сам ще се обозна4и ако иска )Smile)) !
А и гледам поясняваш ми какво е РУДSmile)))),само да ти кажа 4е съм държал и използвал истински такъв,пове4е от колкото ти на симулатора !!!! Smile
Върнете се в началото
ICQ Номер 
Han Solo
[Moderator]

МнениеПуснато на: Чет 02 Дек 2004, 11:48    Заглавие:  

Foxy написа:

тествал съм такъв като твоя - В сравнение с Лоджитеха ,който споменах по горе тръстмастера ти издиша от всякъде, а със Саитека който 4акам утре мога само по цена да го сравнявамSmile))!!!!!!!..само руда ти върши някаква работа Smile))!
А и гледам поясняваш ми какво е РУДSmile)))),само да ти кажа 4е съм държал и използвал истински такъв,пове4е от колкото ти на симулатора !!!! Smile
Всеки си е с собствено мнение и със собствени пристрастия.... Аз само на CHproducts не съм пробвал джойстиците, а за Сайтек имам добро мнение, но за по-добрите модели Х-45 и т.н. ако можех щях да си купя такъв, или цяла система нс СН - джой, Руд, педали, ама няма излишен фискален резерв Sad , а ти след като имаш толкова часове на реален самолет се учудвам че си взимаш стик с плъзгач а не със отделен Руд.....определено е стъпка назад....
А ти апропо откога летиш реално и на какво Wink че казваш имаш повече часове отколкото аз виртуално, щото аз съм запален по тия игри от 94-5 година и като си ги сметнах виртуалните часове излезнаха над 10000

Shilo

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Чет 02 Дек 2004, 16:26    Заглавие: Re: Продавам на търг4е Джойстик!  

Foxy написа:
Продаден!

Честито! Кой е късметлията?

Foxy

МнениеПуснато на: Чет 02 Дек 2004, 17:13    Заглавие:  

Han Solo написа:
Foxy написа:

Всеки си е с собствено мнение и със собствени пристрастия.... Аз само на CHproducts не съм пробвал джойстиците, а за Сайтек имам добро мнение, но за по-добрите модели Х-45 и т.н. ако можех щях да си купя такъв, или цяла система нс СН - джой, Руд, педали, ама няма излишен фискален резерв Sad , а ти след като имаш толкова часове на реален самолет се учудвам че си взимаш стик с плъзгач а не със отделен Руд.....определено е стъпка назад....
А ти апропо откога летиш реално и на какво Wink че казваш имаш повече часове отколкото аз виртуално, щото аз съм запален по тия игри от 94-5 година и като си ги сметнах виртуалните часове излезнаха над 10000

Като 4асове не.... и едва ли има в българия пилот с над 10000 часа ,но като години мойте са пове4е !...на какво летя или съм летял няма зна4ение ...да ре4ем 4е е нещо истинско и толкова по въпроса ! Smile
@Шило - на бат Ген4о го продадох ве Smile))..той е фенът!

Едит : Хан Соло ,забравих да ти отговоря за стъпката назад от руда към плъзга4а ,но гледам 4е ти сам си си отговорил с резерва нащо беше май Smile))))
Върнете се в началото
ICQ Номер 
Han Solo
[Moderator]

МнениеПуснато на: Чет 02 Дек 2004, 18:13    Заглавие:  

Foxy написа:
...на какво летя или съм летял няма зна4ение ...да ре4ем 4е е нещо истинско и толкова по въпроса ! Smile.................
..........................
Едит : Хан Соло ,забравих да ти отговоря за стъпката назад от руда към плъзга4а ,но гледам 4е ти сам си си отговорил с резерва нащо беше май Smile))))

Завиждам ти за истинското, но ако е било спортно или бойно Wink А за постскриптума, не го разбрах Embarassed аз мойто си го взех, защото беше първото което се появи тук в Бг с пълномащабен Руд, аз преди си бях направил един от счупен джойстик, но примерно за кацане на самолетоносач, особено при реалистична игра и лошо /нощно/ време с плъзгач на основата на джойстика си е жива еквилибристика
А ето и едно мнение от един руски форум - на РАФ
Цитат:
to MAD MAX:
Не советую тебе покупать Logitech.
Ломаются они быстро...
Мой старый джой : Logitech Wingman Attack начал сбиваться уже через месяц, а теперь он требует калибровки каждые 15 минут.
Лучше всего брать Saitek-овские джои или ThrustMaster-овские.
Кстати, мой Х45 стоит 3800.

Вот тебе ссылка, там можешь посмотреть самое подробное описание всех джойстиков и их приблизительную цену...
(только введи в "поиске" название фирмы-производителя и...)

http://pclink.ru/portal/joystick/

Shilo

МнениеПуснато на: Пет 03 Дек 2004, 10:02    Заглавие:  

Карате се за глупости. Защо не премерите сили във виртуалното небе?
Han Solo
[Moderator]

МнениеПуснато на: Пет 03 Дек 2004, 11:51    Заглавие:  

Shilo написа:
Аз не се карам Laughing даже не споря, а за виртуалните полети, аз за сега не летя виртуално, защото на компа дето имам интернет нямам симулатори, а на моя личен , пък нямам нет Embarassed
su27
[Moderator]

МнениеПуснато на: Пет 03 Дек 2004, 12:39    Заглавие:  

Айде и аз продавам:
Microsoft Sidewinder Precision 2 -30lv.някой заинтерсован?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Foxy

МнениеПуснато на: Пет 03 Дек 2004, 19:50    Заглавие:  

Han Solo написа:
Shilo написа:
Аз не се карам Laughing даже не споря, а за виртуалните полети, аз за сега не летя виртуално, защото на компа дето имам интернет нямам симулатори, а на моя личен , пък нямам нет Embarassed

И аз не се карам ве Шило ,обсъждаме джойстици само ...в спора се ражда истината Smile)))
Върнете се в началото
ICQ Номер 
Foxy

МнениеПуснато на: Пет 03 Дек 2004, 19:51    Заглавие:  

su27 написа:
Айде и аз продавам:

Калине ,ако не си си отбелязвал въздушните победи по него май ще мога да ти намеря купува4 ,но ако си ги отбелязвал ,4овека е притеснителен и може да се засрами и да не го вземеSmile)))))))
Върнете се в началото
ICQ Номер 
Shilo

МнениеПуснато на: Пет 03 Дек 2004, 20:13    Заглавие:  

Foxy написа:
su27 написа:
Айде и аз продавам:

Калине ,ако не си си отбелязвал въздушните победи по него май ще мога да ти намеря купува4 ,но ако си ги отбелязвал ,4овека е притеснителен и може да се засрами и да не го вземеSmile)))))))

Напротив, твоят приятел трябва да е горд, че лети с джоя на един от най-големите асове в България!

Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 17 [245 Мнения]   Иди на страница: 1, 2, 3, ..., 15, 16, 17 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиосимулатори
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.2739s ][ Queries: 14 (0.0049s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker