Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Голямата грешка на Тръмп при срещата му с Путин · Farnborough International Air Show 2018: 1000-ят ATR 72 и премиера в САЩ · Порожанов: Оставка няма да подам · Борисов обеща:Няма изобщо да им се дадем този път!!! · Embraer показва зъби на втория ден от шоуто на Фарнбъроу · Тристранката одобри промени в ТЕЛК-Симеонов: Край на инвалидност за шипове и избити зъби ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 18 Юли 2018, 10:29
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиосимулатори
Продава/Купува Джойстик
Модератори: SHMITZA_BG, Stoyan, su27
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 15 от 17 [245 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 13, 14, 15, 16, 17 Следваща
Автор Съобщение
vcr

Местожителство: България =)

МнениеПуснато на: Чет 01 Май 2008, 20:20    Заглавие:  

Кфа пара е там ? Да знам колко да събирам Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Merlin

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пон 02 Юни 2008, 09:56    Заглавие:  

Търся черна вдовица или друг стар( може и не толкова) джойстик с изнесен РУД. Трябва ми точно РУД-а, състоянието на самия джойстик не е особено важно.
ПС. Може и поизносен Х45 или 52, ако въобще има такива. Very Happy

Едит: Намерих каквото търсех, даже и по-добро.

Merlin

МнениеПуснато на: Чет 12 Юни 2008, 14:58    Заглавие:  

Продавам saitek cyborg evo force:
http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=237_240&products_id=21164

Ползван не повече от месец. Намерих си нещо което да ми е по-удобно по HOTAS концепцията, за това го продавам. Всичко си му е наред, само има лек луфт на стика в неутрално положение ( около 1.5-2 сантиметра измерени на върха, който разбирам че е нормален за марката). Цена 80 лв.
Контакти: ЛС.

Едит: Поради софтуерен конфликт се налага да го ползвам все още този джойстик, докато реша проблема. За сега обявата е невалидна.

pilot013

Местожителство: Aarhus, Denmark

МнениеПуснато на: Съб 04 Окт 2008, 08:37    Заглавие:  

Здравейте!

Не знам, дали тук е най-подходящото място, но не видях къде другаде да сложа снимката. Най-новата ми придобивка - Go Flight MCP PRO. Наистина впечатляващ хардуер. Все още не мога да свикна, че скорост, вертикална скорост, и височина вече се задават "на ръка", а не с мишката.

Click to see if image is larger

Днес ще направя един полет Sofia - Frankfurt с PMDG 737-800 да се тренирам...

ICQ Номер 
Nikolay

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 04 Окт 2008, 20:39    Заглавие:  

Оо това ми изглежда доста интересно и може би разнообразява сим-а доста... в такива моменти понякога съжалявам че се отказах от виртуалното летене Smile
ICQ Номер 
piston

МнениеПуснато на: Пон 06 Окт 2008, 19:11    Заглавие:  

Търся джойстик, нов или втора употреба, подходящ за симулатор като ИЛ-2 например... Някакви препоръки/оферти?ю
Върнете се в началото
pilot013

МнениеПуснато на: Пон 06 Окт 2008, 20:16    Заглавие:  

Saitek Aviator (AV8R)
ICQ Номер 
piston

МнениеПуснато на: Вто 07 Окт 2008, 15:17    Заглавие:  

pilot013 написа:
Saitek Aviator (AV8R)
Само онлайн ли се поръчва... Имате ли магазин тип "око да види-ръка да пипне" Wink
Доколкото разбрах за предпочитане е стик с оптични, а не с механични потенциометри... Saitek Aviator (AV8R) от какъв тип е?
Върнете се в началото
pilot013

МнениеПуснато на: Вто 07 Окт 2008, 19:11    Заглавие:  

Здравей!

Само онлайн магазин е. Иначе за потенциометъра не мога да ти кажа точно. Само знам, че от Saitek-а не сме имали оплаквания, а и все пак идва с 1 година гаранция.

Поздрави!

ICQ Номер 
zmeios

МнениеПуснато на: Пет 14 Ное 2008, 21:56    Заглавие: Продавам Microsoft SideWinder Force Feedback Pro
Описание на темата: Продавам Microsoft SideWinder Force Feedback Pro

Продавам джойстик Microsoft SideWinder Force Feedback Pro, собствено захранване, връзка с компютъра - Game Port (не е по USB! Game Port представлява един средно голям конектор, подобен на този за RS232 но с 15 пина, има го на практически всяка ISA/PCI/PCIex аудиокарта под името "Game / Midi Connector", както и при повечето gaming дъна среден и висок клас)

Това е джойстик от най-висок клас с т.нар. force feedback - механика и мотори, които упражняват сила върху контролния лост, като по този начин ви създават усещане за управление на двигател (напр. съпротивление при завиване, "втвърдяване" при ускорение като истински автомобилен волан, вибрации от двигателя на управляваната машина). Потенциометрите са 'оптични' (извинете за неточния израз) - вградена CCD камера следи положението на стика.

Джойстика е истински Microsoft и е произведен в Малайзия, няма абсолютно нищо китайско освен захранващия адаптер. Този вид устройства са ИДЕАЛНИ за flight simulators (това е оригиналното им предназначение), както и за игри с управление на мотоциклети. Не го препоръчвам за автомобилни игри - за тях е по-добре да си вземете волан. Освен основния двукоординатен лост със force feedback, има 10 бутона, един 120-градусов потенциометър, собствен 16-битов микроконтролер, камера за положението и натиска върху лоста (НЕ може да се използва за да си правите снимки Wink )

Купен е 2001 и е ползван около 6 месеца, като през останалото време е пазен. Идеален външен вид, без дефекти. Изваден е от 'склад' преди 2-3 дни, направена му е пълна проверка и оста на главния контролер е почистена и смазана. Тежък е, над 2 кг; според вкуса това може да е недостатък или предимство. Аз лично го харесвам, защото 'ляга' на бюрото и не се разхожда при игра -- нещо особено важно, когато се прилага както натиск от потребителя, така и тактилна обратна връзка от самото устройство.

Захранване: 12 волта прав ток, 15 вата номинал (истински ватове, не китайски!). Върви със собствен адаптор за американски стандарт (110 волта), и с масивен автотрансформатор 220/110 волта (включен е в цената). Ако захранващите блокове ви се виждат тежки и неудобни, мога да го продам без тях, но за сериозна игра НЕ препоръчвам използването на "какви да е" импулсни захранвания, тъй като радиочестотния шум разстройва вградената оптика по някаква причина Sad -- със неговото си захранване няма никакви проблеми, дори и когато от EON/CEZ правят мизерии.

Джойстика може да се пробва на място в София (южните квартали), ако си донесете десктоп или лаптоп със подходящ Game Port адаптер, и с _предварително_ инсталирана игра по ваш вкус, която поддържа хардуера. Force feedback частта може да се изключва, но това няма особен смисъл - "обикновен" джойстик можете да купите далеч по-евтино.

Цена 110 лв. Извън София мога да го изпратя по Еконт за моя сметка.

Снимки има тук:

Click to see if image is largerClick to see if image is larger

(моля да ме извините за идиотското качество, но подръка в момента имам само телефон)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Merlin

МнениеПуснато на: Чет 20 Ное 2008, 12:32    Заглавие:  

Търся нещо стабилно за лаптопа на втората ми работа( нощни смени без особени ангажименти). Бих предпочел джойстика да не е FF. Такъв си имам, сайтек ево форс, но имам трудности със захранването. Надявам се да имам късмета някой да продава примерно thrustmaster top gun afterburner или Х45 или даже Х52. Smile Ако няма такъв ще трябва да поизчакам 1-2 седмици и да си взема нов Х52.
miro

Местожителство: Шумен, зад монитора

МнениеПуснато на: Нед 15 Фев 2009, 16:11    Заглавие:  

vcr написа:
Кфа пара е там ? Да знам колко да събирам Rolling Eyes

Здравейте всички Smile

Зачетох се в темата и реших да проверя цената на посочения стик във www.ebay.co.uk. Та значи първото което ми попадна е това:

http://cgi.ebay.co.uk/Saitek-Aviator-AV8R-USB-Joystick-Flight-Sim-NEW-UK_W0QQitemZ380101204217QQcmdZViewItemQQptZUK_Computing_ComputerComponents_JoysticksJoypadsGamepads?hash=item380101204217&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1683%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318

сума на сума при сегашния курс на британския паунд 59 лв и стотинки някакви. За да няма недоразумения : "Dispatches to: Worldwide" сиреч ше го пратят и до България.

Salute!

ICQ Номер 
mfto

МнениеПуснато на: Пон 16 Фев 2009, 13:29    Заглавие:  

Aviatora специално за ЛокОн е много добър!От година и половина съм с него и съм го взел втора ръка, нямам никакви оплаквания. Освен че от многото Гънз му счупих малко от пластмасата при ябълката но това изобщо не му влияе.Конструкцията отвътре е много проста, бутони колкото искаш, двоен тротъл(полезно когато нямаш хидро Smile ) и потенциометрите са механични и за сега не са мръднали, да чукна на дърво. Много е добър джоя!
ICQ Номер 
skroki

Местожителство: ЕU

МнениеПуснато на: Вто 17 Фев 2009, 11:12    Заглавие:  

И аз съм С Авиатора от Месец и съм доволен!
Купих го от магазина на Comelsoft на Раковска чисто нов срещу 50 лева

ICQ Номер 
blanik22

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Нед 14 Фев 2010, 16:20    Заглавие:  

продава SAITEK ST290pro малко ползуван , с два бонуса /PC PILOT/ към него 40 лв локация Варна -.Л.С или скаип-аleksandarkarastoyanov
Последната промяна е направена от blanik22 на Нед 18 Апр 2010, 18:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 15 от 17 [245 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 13, 14, 15, 16, 17 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиосимулатори
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0698s ][ Queries: 12 (0.0052s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker