Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Дрон ще бъде пригоден за насочване на ракети · Комплекси КРУС "Стрелец-М" получиха снайперистите от Западния военен окръг · Старите руски ракети, по-опасни от съвременните? · ИЗВЪНРЕДНО: ОБВИНИХА В ПРЕСТЪПЛЕНИЕ ПО СЛУЖБА БЪЛГАРСКИ ГЕНЕРАЛ! · ИЗВЪНРЕДНО: УВЕЛИЧЕНИЕТО НА ПЕНСИОННАТА ВЪЗРАСТ В АРМИЯТА ЗАБУКСУВА ЗДРАВАТА · ИЗВЪНРЕДНО: УВЕЛИЧЕНИЕТО НА ПЕНСИОННАТА ВЪЗРАСТ В АРМИЯТА ЗАБУКСУВА ЗДРАВАТА ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пет 24 Яну 2020, 09:59
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Действащи модели
Магазин за начинаещи с доставка-Български
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [8 Мнения]  
Автор Съобщение
dedal4o

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет 14 Дек 2006, 20:33    Заглавие:  Магазин за начинаещи с доставка-Български  

Тъй като това в темата е и за начинаещите, и за напредналите и за интернет магазините и за конверсиите и...абе доста шарена, реших да я метна като нова за да може да я видите.
Тук ще откриете доста радиоуправляеми ИГРАЧКИ, които ще ви ги доставят до вратата без значение в кой град, село или паланка се намирате /не е реклама, споко Laughing / Просто харесах този добре направен сайт с ясни и точни условия и снимка с описание на продуктите та дори и видео за някои.
http://www.vegatoys.com/?area=toys&category=3
Мятам ви директно на радиоуправляемите...
Начинаещите могат да си преценят с колко парички разполагат /цените на някои неща ми се струват с около 20% по-високи от намиращото се по магазините, но явно са прибавили и най-тежкия вариант на доставка-застраховка/.
Освен самолетите управлявани с диференциална тяга /с две моторчета/ намерих и едно...което обаче не е снимано извън кутията за да го видя. Предполагам, че освен 2-3 скорости напред има и управление с вертикалното кормило /това си е изключителна рядкост/, което е доста по-добрия вариант за обучение в летене, отколкото диференциалната тяга.
Тъй. Дори да си разбиете самолета, поне ще ви остане апаратура с добър радиус /200-300м/, която да използвате за направата на ваш собствен самолет.
Click to see if image is larger
Ето това е този...
http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=1077
Ако някой си го купи, да сподели какво е чудото...ако може със снимков материал. Че на мен точно сега не са ми излишни тези 90 кинта. Освен това са напълно екипирани с лека батерия и зарядно /обикновено вградено в предавателя/.

Съветвам абсолютно начинаещите да се замислят по-внимателно за такава покупка и чак след това да се захванат за правенето на свой. Тези с диференциалната тяга са по-ефтини, но вършат също добра работа /за справка - темата на Арагорн за ефтините китайски самолетчета/.
Айде успех! И да се похвалите с коледните си подаръци... Razz

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
antonii

МнениеПуснато на: Нед 24 Дек 2006, 11:59    Заглавие:  

изглежда хубавSmile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Марко Марков

МнениеПуснато на: Чет 28 Дек 2006, 22:54    Заглавие:  

Търся 7 и повече канална цифрова,от къде може да се намери в България?

Click to see if image is larger
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
Lazo

МнениеПуснато на: Пет 29 Дек 2006, 15:56    Заглавие:  

Ето тук се продава една 9 канална Футаба.
http://www.modelistika.com/viewtopic.php?t=2080
Върнете се в началото
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Пон 16 Апр 2007, 12:48    Заглавие:  

момчета, аз съм в неподвижния бранш (стендов моделизъм), но в събота случайно открих магазин по вашата част - намира се на улица "Манастирска" в Гео Милев (София това). не видях име на фирмата или магазина, нямаше и номер на сградата (предполагам някъде между 10ти и 20ти номер е). изглеждаше като току-що отворен - чистеха още вътре.
Върнете се в началото
Aragorn

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 16 Апр 2007, 21:18    Заглавие:  

Това ми е съвсем до работата... къде горе долу се намира по тази улица ?
Върнете се в началото
ICQ Номер 
dedal4o

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто 17 Апр 2007, 00:42    Заглавие:  

Aragorn написа:
Това ми е съвсем до работата... къде горе долу се намира по тази улица ?

Манастирска 19.
Като тръгнеш от кръстовището на Гео Милев и Коперник нагоре към зала Фестивална, под църквата Св.Троица свиваш вляво. На второто кръстовище ще видиш магазина.
Карта
Линка може и да не работи щото е динамичен, но в БГ-мапс напиши Манастирска 19 и ще се ориентираш.
Бай дъ уей взех телефона и адаптера. Дай да се видим някъде да ти го дам.

Aragorn

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 17 Апр 2007, 08:32    Заглавие:  

То аз мисля, че си намерих телефон. Но мерси все пак, ако не стане - ще се възползвам! Very Happy
В момента събирам пари за модулите, останалото е готово. И за полимерки всъщност. Авията е на практика готова и то от доста време, но без апаратура.

Върнете се в началото
ICQ Номер 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [8 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Действащи модели
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0703s ][ Queries: 12 (0.0050s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker