Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Фрегатата Адмирал Макаров стреля с Калибър в Средиземно море · Немски журналист: Под огъня в Сирия не са позициите на кюрдите, а западния свят · Новият американски посланик Херо Мустафа пристигна в София · Русия плаши Гърция, че ще има "съдбата на кюрдите" · Лаура Кьовеши е новият европейски главен прокурор · Гешев замина за Америка, Панов пита къде са му обвинителните актове ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Чет 17 Окт 2019, 07:44
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Реализация за студенти
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 3 от 19 [276 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, ..., 17, 18, 19 Следваща
Автор Съобщение
nch

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет 03 Май 2007, 22:44    Заглавие:  

Хм и аз в началото пуснах автобиография на английски ама беше преди 2 седмици и все пак това не ме обезкуражава, защото наистина искам да работя там а и 200 човека е голяма бройка и дали ще ги съберат бързо не знам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
ronet

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 03 Май 2007, 22:45    Заглавие:  

Уфф съжалявам, забравих да кажа всичките тестове са с изключително ограничено време- около 15 минути. Като ни подготвиха, че вероятно няма да се справим с всички въпроси и това да не ни притеснява. За мен бяха най-трудни смятанията. Аз там най-зле се справих. Иди после им обяснявай, че си взел 4 математики и можеш да решаваш интеграли и особени диференциални уравнения, а си забеавил елементарната алгебра. Embarassed
Колкото до длъжностите, казаха че търсят всичко, като сега изпращат кадрите, които ще трябва да се бреветират и другата година ще назначавят ръководните.
Върнете се в началото
GIG

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет 03 Май 2007, 22:46    Заглавие:  

...
Последната промяна е направена от GIG на Вто 03 Юли 2007, 17:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
ronet

МнениеПуснато на: Чет 03 Май 2007, 22:48    Заглавие:  

Аз също смятам, че не бива да се обезкуражаваш. Те най-вероятно не са приключили с обработката на нашия изпит и затова не са назначили нова дата. Аз съм сигурна, че ще се свържат с теб. На нас ни казаха, че общо персонала ще е около 400 човека.
Върнете се в началото
GIG

МнениеПуснато на: Чет 03 Май 2007, 22:48    Заглавие:  

...
Последната промяна е направена от GIG на Вто 03 Юли 2007, 17:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
ronet

МнениеПуснато на: Чет 03 Май 2007, 22:50    Заглавие:  

От фирмата ги изпращат на екипа на Луфтахза.
Върнете се в началото
ronet

МнениеПуснато на: Чет 03 Май 2007, 22:52    Заглавие:  

ааа да. Изпраща ги е Германия- там мисля ще е теорията и обучението по английски, а после има практика- в Ирладния.
Върнете се в началото
nch

МнениеПуснато на: Чет 03 Май 2007, 22:55    Заглавие:    

Малее ronet, не знаех че си жена Embarassed, Браво похвално е за теб че си решила да се занимаваш с това Very Happy
Еми значи остана само да чакам, то 2008 ще съм на средата на обучението си за магистратура де ама ми се искаше още от тази да започна да се занимавам сериозно по специалността.

Последната промяна е направена от nch на Чет 03 Май 2007, 22:57; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
ronet

МнениеПуснато на: Чет 03 Май 2007, 22:55    Заглавие:  

Всичките разяснения и представяния бяха след тестовете, към 18:30 а тогава вече мозъкът ми беше на боза...така че съжалявам ако не мога да дам абсолутно точна информация. Sad
Казвам само това, което си спомням.
Върнете се в началото
ronet

МнениеПуснато на: Чет 03 Май 2007, 22:57    Заглавие:  

nch написа:
Малее ronet, не знаех че си жена Embarassed, Браво похвално е за теб че си решила да се занимаваш с това Very Happy
Еми значи остана само да чакам, то другата година завършвам магистратура де ама ми се искаше още от тази да започна да се занимавам срионо по специалността.

Какво говориш аз бях единствената жена там и се бях наточила, та се чувствах доста неудобно. Wink
Върнете се в началото
nch

МнениеПуснато на: Чет 03 Май 2007, 22:58    Заглавие:  

Цитат:
Всичките разяснения и представяния бяха след тестовете, към 18:30 а тогава вече мозъкът ми беше на боза...така че съжалявам ако не мога да дам абсолутно точна информация. Sad
Казвам само това, което си спомням.

Благодаря, беше изчерпателна и полезна за всички!

Последната промяна е направена от nch на Чет 03 Май 2007, 23:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
GIG

МнениеПуснато на: Чет 03 Май 2007, 22:59    Заглавие:  

...
Последната промяна е направена от GIG на Вто 03 Юли 2007, 17:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
ronet

МнениеПуснато на: Чет 03 Май 2007, 23:00    Заглавие:  

nch написа:
Еми значи остана само да чакам, то 2008 ще съм на средата на обучението си за магистратура де ама ми се искаше още от тази да започна да се занимавам сериозно по специалността.

Знаеш ли с мен беше Сашо от магистите пъряа година. Познаваш ли го?
Върнете се в началото
nch

МнениеПуснато на: Чет 03 Май 2007, 23:04    Заглавие:  

ronet написа:

Знаеш ли с мен беше Сашо от магистите пъряа година. Познаваш ли го?

Не го познавам.
Аз съм от Пловдивското ТУ и сега завършвам бакалавър след 1-2 месеца ми е защитата и за това казах че 2008-а ще съм на средата на магистратурата Smile
Върнете се в началото
ronet

МнениеПуснато на: Чет 03 Май 2007, 23:07    Заглавие:  

Е чудесно. И аз съм на същото дередже. Само че трябва да издяна държавните. Според мен ще има много бачкане за в бъдеще. Very Happy
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 3 от 19 [276 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, ..., 17, 18, 19 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0645s ][ Queries: 12 (0.0039s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker