Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Нова карта на Вселената разкри още 300 000 галактики /ВИДЕО/ · Румен Петков: Малкият бизнес пълни бюджета, не икономиката · Брюксел обвини Орбан в разгласяване на конспиративни теории · В какво инвестира Джордж Сорос? · Иран отчита ръст на износа на петрол въпреки санкциите на САЩ · Скръбна вест: Почина Карл Лагерфелд, легендарният дизайнер на "Шанел"! ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Вто 19 Фев 2019, 18:43
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОКЕАН - МОРСКИ ФОРУМ » ПО ДУНАВА » Теми за река Дунав - проблеми, въпроси, отговори, екипажи, проекти, дунавските държави,борса
Дунавска борса - търся/предлагам
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [4 Мнения]  
Автор Съобщение
Константин

МнениеПуснато на: Пет 13 Юли 2007, 13:25    Заглавие:  Дунавска борса - търся/предлагам
Описание на темата: лодки, кораби, понтони, части и др.

Здравейте, не знам дали тук е подходящото място за този въпрос, но съм длъжен да опитам. Търся речен понтон за приставане. Корабът, за който е необходим понтонът, има следните данни:
дължина: 23,30м
ширина: 5,20м
височина на борда: 1,60м
надводен борд: 0,64м
маса: 78,3т

Моля, ако някой има информация за подобен, да пише на kspost_at_abv_dot_bg
Извинявам се предварително, ако темата ми е на неподходящо място.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 14 Юли 2007, 01:15    Заглавие:  

Здравей, ако го търсиш в България се свържи с шефовете на дунавските пристанища. Зависи в кой пристанищен град искаш да акостираш с кораба. В Лом обикновено има 5 понтона, които почти винаги са празни. Пожелавам ти успех. А ти искаш да го наемеш за определено време или да го купиш?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Константин

МнениеПуснато на: Съб 14 Юли 2007, 10:06    Заглавие:  

Трябва ми за Свищов, с цел закупуване Smile
Върнете се в началото
NikSaN

МнениеПуснато на: Чет 27 Авг 2009, 21:21    Заглавие:  

Привет ! Тъй като се ровя по цял ден в сайтове за продажба на кораби,попаднах на една самоходка.Самоходката е добра-1900 тона,105 м. е дълга и е 10 м. широка, без капаци.Цената ми се струва изгодна-200 000 евро.Какво ще кажете ?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [4 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОКЕАН - МОРСКИ ФОРУМ » ПО ДУНАВА » Теми за река Дунав - проблеми, въпроси, отговори, екипажи, проекти, дунавските държави,борса
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.2472s ][ Queries: 12 (0.0035s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker