Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Иранският танкер остава в плен (ВИДЕО) · Забранява се предлагането на прясно свинско месо · Русия: САЩ прехвърлят наемници в Сирия · САЩ: Невидими изтребители могат да поразят С-400 · Бриз 2019 Част 3 Борба с нелегален трафик и MEDEVAC (ЕКСКЛУЗИВНА МОРСКА ГАЛЕРИЯ) · Борисов няма да уволнява в НАП заради хакера, ЦРУ и Путин минали на пишещи машини ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пет 19 Юли 2019, 16:12
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Ми-26 в Бургас
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [5 Мнения]  
Автор Съобщение
Елемаг
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 21 Юли 2007, 10:41    Заглавие:  Ми-26 в Бургас  

Cool Cool Cool
Утре се очаква към 11:00 часа Ми-26 на летище Бургас. Ще бъда много благодарен ако някой направи за мен няколко добри снимки.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
SB1

Местожителство: Без авиация - няма нация!

МнениеПуснато на: Пон 23 Юли 2007, 00:00    Заглавие:  

... мисля че станаха доста добри:

Click to see if image is largerClick to see if image is largerClick to see if image is largerClick to see if image is larger
Click to see if image is largerClick to see if image is largerClick to see if image is larger
Click to see if image is largerClick to see if image is largerClick to see if image is larger

адската снимка:

на 1 място двата най-големи в серийно производство ... Shocked Shocked Shocked Shocked

The Mil Mi-26 (Russian Мил Ми-26, NATO reporting name Halo) is a Russian/Soviet heavy transport helicopter in service in civilian and military roles

Антонов Ан-124 Руслан е най-тежкотоварният сериийно произвеждан самолет в света и ще е такъв до започването на производството на Еърбъс А380, версия A380F.

и най-лудата: двете последни снимки Smile Very Happy Very Happy Very Happy Shocked Shocked Shocked

2 в 1 Wink Wink Wink

и да е пълна красотата имаше още един Руслан

# What is the biggest helicopter ?

The biggest built was the russian (soviet) Mil Mi-12 Homer, and the biggest operational is the Mil Mi-26 Halo.
The biggest western helicopter is the Sikorsky S-65 / S-80

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 23 Юли 2007, 00:09    Заглавие:  

Отлични снимки, браво!
А някой да знае днешния Ан дето е гасил пожара над старзагорско, къде е кацнал?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Hapag

МнениеПуснато на: Пон 23 Юли 2007, 00:37    Заглавие:  

И Ан ли е дошъл ? Аз знам само за Ил-76ТД в Пловдив на МЧС Росси..
ICQ Номер 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 23 Юли 2007, 00:51    Заглавие:  

Опп-грешката е моя. Ама ако някой спотър е заснел нещо да пусне.

Руският самолет Ил-76 пристигна на летището в Пловдив
Самолетът Ил-76 на Министерството на извънредните ситуации на Русия пристигна на летището в Пловдив и в момента се зарежда с вода, съобщиха за Агенция "Фокус" от летището.
След това самолетът, който пристигна с два екипажа в България, ще се включи в потушаването на пожарите в Старозагорско.
В района на с. Дъбрава към 18.30 ч. са възобновени три огнища на пожар около чешмата и в южната част на вече загасен район. Повече от 30 часа продължават усилията екипите на пожарна, гражданска защита, лесничейство и военнослужещи за ликвидиране на пожара в района на селото.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [5 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.1624s ][ Queries: 12 (0.0076s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker