Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Полицаи пребиват паднал участник в протестите в Барселона /ВИДЕО/ · Това е най-красивата СНИМКА на дивата природа за 2019 г. · Йотова изрази недоволство, че в мониторинговия доклад постоянно има нови забележки · Георги Първанов: Отстъпили сме прекалено много на Македония · Руски самолет кацна заради телефонно обаждане · Страшен екшън със сина на Ел Чапо! Мафията надви полицията в сражение /ВИДЕО/ ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 20 Окт 2019, 07:51
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » Авиофотография » Снимка на деня
СНИМКИ НА ДЕНЯ - 3
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 2 от 105 [1573 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, ..., 103, 104, 105 Следваща
Автор Съобщение
Ginev

МнениеПуснато на: Сря 15 Авг 2007, 14:43    Заглавие:  

Click to see if image is larger Click to see if image is larger
Последната промяна е направена от Ginev на Сря 15 Авг 2007, 15:36; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
nick_wolf1

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 15 Авг 2007, 14:44    Заглавие:  

Цитат:
Как бе? Летяха на А/Б, после имаше планове да минат на Ф-16А/Б, но последните планове бяха да минат на Ф/А-18Ц/Д, защото първото поколение Хорнет се снема от въоръжение. Аз поне бях останал с впечатлението, че вече са минали. Иначе камуфлажът на 12та ескадрила нали имитира този на Су-33 на 279ти Корабен изтребителен авиополк?

Реално сегашните им машини са F/A-18A+, с актуализирана авионика, съвместима с C модификацията. През 2000 г. са придобили тези самолети от разформированата VFA-203 Blue Dolphins.
Върнете се в началото
IvanFL

Местожителство: South Florida

МнениеПуснато на: Сря 15 Авг 2007, 14:52    Заглавие: За две от авиошоутата  

Fallschirmjaeger написа:
Това наистна е Хорнет Ц на агресорска ескадрила 12 "Бойни омари" от Военно-морска авиостанция Оушиена, Вирджиния, но аз си мислех, че ескадрилата заедно с 401ва на морската пехота ще минават на Ф-16А/Б??? Иначе можеш да ги снимаш и ако се разкараш до Кий Уест, стига да ги уцелиш, защотот агресорите редовно ходят там.
П.С. Иван, ходи ли миналата година на голямото авиошоу в Джаксънвил края на лятото и ако да имаш ли снимки? Аз бях в Орландо, но го изпуснах... :cry:

Да знам за кое шоу говориш но не отидох до там защото същия уикенд (или спедващия, не си спомням) имше друго голямо шоу в Стюарт, Флорида което ми беше много по близо. Там отидох и направих доста снимки. Някои са качени на бгспотърс, ако идеш на http://www.bgspotters.net/constructor.php?c=search и пуснеш име на летището (Полето Местоположение )

Стюарт,Флорида(SUA/KSUA)

Също имам и малко снимки от другото подобно щоу, за него трява да сложиш име на летището

Тайтусвил, Флорида (TIX/KTIX)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
ICQ Номер 
neoo1076

МнениеПуснато на: Сря 15 Авг 2007, 14:57    Заглавие: Re: Това Ф/А-18 ли е или Су-27?  

IvanFL написа:
преди няколко дни на близокото летище Маями Опа Лока снимах един много интересн самолет. на вид прилича на Ф/А-18 заради малките реснички на вертикалния стабиилизатор, а по него изрисувани петолъчки.

http://pic.bgspotters.net/?id=12886

С тоя камуфлаж на Ф-15 ми заприлича.ама тои е Ф-18 /к
Върнете се в началото
Fallschirmjaeger

Местожителство: Градът на трите лъва

МнениеПуснато на: Сря 15 Авг 2007, 15:10    Заглавие:  

Мисля, че съм ги виждал. Питах конкретно за Джаксънвил, защото на сайта на един датчанин имаше една или две снимки, на които :Сините ангели" изпълняват запазената си марка: един Хорнет лети ниско и на околосривни скорости като все повече вдига носа и накрая на форсаж буквално балансира на опашката си с постъпателна скорост от около 15-20км/ч. Човек убивам да го видя това!!!
fensi_fly

МнениеПуснато на: Сря 15 Авг 2007, 15:21    Заглавие: Re: Това Ф/А-18 ли е или Су-27?  

neoo1076 написа:
IvanFL написа:
преди няколко дни на близокото летище Маями Опа Лока снимах един много интересн самолет. на вид прилича на Ф/А-18 заради малките реснички на вертикалния стабиилизатор, а по него изрисувани петолъчки.

http://pic.bgspotters.net/?id=12886

С тоя камуфлаж на Ф-15 ми заприлича.ама тои е Ф-18 /к

Click to see if image is larger
Това е Ф-15 а тдва горе си е Ф-18.

IvanFL

Местожителство: South Florida

МнениеПуснато на: Сря 15 Авг 2007, 15:34    Заглавие: спирането на место  

Fallschirmjaeger написа:
Мисля, че съм ги виждал. Питах конкретно за Джаксънвил, защото на сайта на един датчанин имаше една или две снимки, на които :Сините ангели" изпълняват запазената си марка: един Хорнет лети ниско и на околосривни скорости като все повече вдига носа и накрая на форсаж буквално балансира на опашката си с постъпателна скорост от около 15-20км/ч. Човек убивам да го видя това!!!

Това го правят редовно по шоутата но не мисля че е от програмата на сините ангели. Има разни други демонстрационни групи които го показват, аз съм го виждал изпълнено от Ф-16. А на последното шоу във форт лодърдейл имаше пълна демонстрация на Ф-22. Той не само спрая на место а и се преобърна на место както преди време руснаците демонстрираха. Ето едно аматйорско видео на демонстрацията.
http://cbs4.com/video/?id=34157@wfor.dayport.com

Имаше спиране и обръщане на место но нещо видеото е прязано о не можах да го видя. обръша се на 7-мата минута но не е на место. жалко.
Върнете се в началото
ICQ Номер 
pach

МнениеПуснато на: Сря 15 Авг 2007, 16:42    Заглавие:  

Абе казвайте , че има 10 сек. реклами Sad за малко да не видя F-22!!! То попаднах на реклама за некъв ресторант , а там в кухнята се обръщат еднииии пържолииии!!! Laughing Помислих че съм сбъркал клипа !!! Laughing Laughing Laughing Обаче огладнях така че довечера ще го гледам целия - да видя как се обръща пущината!!! Embarassed Cool Laughing
Върнете се в началото
fensi_fly

МнениеПуснато на: Сря 15 Авг 2007, 23:06    Заглавие:  

Click to see if image is larger
HORNISE

МнениеПуснато на: Чет 16 Авг 2007, 08:12    Заглавие: banned!  

DELETED!

http://airliners...
Върнете се в началото
ICQ Номер 
fensi_fly

МнениеПуснато на: Чет 16 Авг 2007, 10:43    Заглавие:  

HORNISE написа:
Какви са тези щуротии бе?!?

Камуфлажа ми направи голямо впечатление за това я постнах.

калло

МнениеПуснато на: Чет 16 Авг 2007, 10:46    Заглавие:  

това не е камуфлаж, а фотошоп
Върнете се в началото
fensi_fly

МнениеПуснато на: Чет 16 Авг 2007, 10:50    Заглавие:  

калло написа:
това не е камуфлаж, а фотошоп

Можеш ли да се обосновеш?Защото на мен ми прилича на истиска тази снимка.
Знам че не го харесвате много тоя тип самолети но тук съм забравил пристрастията и съм я пуснал ,защото е интересна.

калло

МнениеПуснато на: Чет 16 Авг 2007, 11:19    Заглавие:  

да, сенките са неестествени, шарката не отговаря на плоскостта на крилото и фюзелажа, нашарен е дори въздухозаборникът, както и ФЛИР-а или каквото стърчи там. като цяло е изразано крайно неграмотно.
Върнете се в началото
onufrii

Местожителство: вилает Боляристан

МнениеПуснато на: Чет 16 Авг 2007, 11:33    Заглавие:  

Fallschirmjaeger написа:
Как бе? Летяха на А/Б, после имаше планове да минат на Ф-16А/Б

Fighting Omars са си с F-18А+/В+. Соколи във флота не са влизали от как свалиха F/TF-16N.

fensi_fly написа:
Можеш ли да се обосновеш?

Освен по-горе казаното - никой не си камуфлира еропланите на пиксели Laughing ! Качеството на камуфлажа не отговаря на качеството на фона отдолу.

Si vis pacem, para bellum - 26030

Прайм червени шишета на бели!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 2 от 105 [1573 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, ..., 103, 104, 105 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » Авиофотография » Снимка на деня
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0917s ][ Queries: 12 (0.0033s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker