Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Mo 25 Mai 2020, 22:27
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » Авиофотография » Снимка на деня
СНИМКИ НА ДЕНЯ - 3
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 2 von 105 [1573 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, ..., 103, 104, 105 Weiter
Autor Nachricht
Ginev

Beitrдge: 1337

BeitragVerfasst am: Mi 15 Aug 2007, 14:43    Titel:  

Click to see if image is larger Click to see if image is larger
Zuletzt bearbeitet von Ginev am Mi 15 Aug 2007, 15:36, insgesamt 2-mal bearbeitet
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden 
nick_wolf1

Beitrдge: 1727

BeitragVerfasst am: Mi 15 Aug 2007, 14:44    Titel:  

Zitat:
Как бе? Летяха на А/Б, после имаше планове да минат на Ф-16А/Б, но последните планове бяха да минат на Ф/А-18Ц/Д, защото първото поколение Хорнет се снема от въоръжение. Аз поне бях останал с впечатлението, че вече са минали. Иначе камуфлажът на 12та ескадрила нали имитира този на Су-33 на 279ти Корабен изтребителен авиополк?

Реално сегашните им машини са F/A-18A+, с актуализирана авионика, съвместима с C модификацията. През 2000 г. са придобили тези самолети от разформированата VFA-203 Blue Dolphins.
IvanFL

Beitrдge: 112

BeitragVerfasst am: Mi 15 Aug 2007, 14:52    Titel: За две от авиошоутата  

Fallschirmjaeger hat Folgendes geschrieben:
Това наистна е Хорнет Ц на агресорска ескадрила 12 "Бойни омари" от Военно-морска авиостанция Оушиена, Вирджиния, но аз си мислех, че ескадрилата заедно с 401ва на морската пехота ще минават на Ф-16А/Б??? Иначе можеш да ги снимаш и ако се разкараш до Кий Уест, стига да ги уцелиш, защотот агресорите редовно ходят там.
П.С. Иван, ходи ли миналата година на голямото авиошоу в Джаксънвил края на лятото и ако да имаш ли снимки? Аз бях в Орландо, но го изпуснах... :cry:

Да знам за кое шоу говориш но не отидох до там защото същия уикенд (или спедващия, не си спомням) имше друго голямо шоу в Стюарт, Флорида което ми беше много по близо. Там отидох и направих доста снимки. Някои са качени на бгспотърс, ако идеш на http://www.bgspotters.net/constructor.php?c=search и пуснеш име на летището (Полето Местоположение )

Стюарт,Флорида(SUA/KSUA)

Също имам и малко снимки от другото подобно щоу, за него трява да сложиш име на летището

Тайтусвил, Флорида (TIX/KTIX)
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
ICQ-Nummer 
neoo1076

Beitrдge: 8

BeitragVerfasst am: Mi 15 Aug 2007, 14:57    Titel: Re: Това Ф/А-18 ли е или Су-27?  

IvanFL hat Folgendes geschrieben:
преди няколко дни на близокото летище Маями Опа Лока снимах един много интересн самолет. на вид прилича на Ф/А-18 заради малките реснички на вертикалния стабиилизатор, а по него изрисувани петолъчки.

http://pic.bgspotters.net/?id=12886

С тоя камуфлаж на Ф-15 ми заприлича.ама тои е Ф-18 /к
Fallschirmjaeger

Beitrдge: 2168

BeitragVerfasst am: Mi 15 Aug 2007, 15:10    Titel:  

Мисля, че съм ги виждал. Питах конкретно за Джаксънвил, защото на сайта на един датчанин имаше една или две снимки, на които :Сините ангели" изпълняват запазената си марка: един Хорнет лети ниско и на околосривни скорости като все повече вдига носа и накрая на форсаж буквално балансира на опашката си с постъпателна скорост от около 15-20км/ч. Човек убивам да го видя това!!!
fensi_fly

Beitrдge: 447

BeitragVerfasst am: Mi 15 Aug 2007, 15:21    Titel: Re: Това Ф/А-18 ли е или Су-27?  

neoo1076 hat Folgendes geschrieben:
IvanFL hat Folgendes geschrieben:
преди няколко дни на близокото летище Маями Опа Лока снимах един много интересн самолет. на вид прилича на Ф/А-18 заради малките реснички на вертикалния стабиилизатор, а по него изрисувани петолъчки.

http://pic.bgspotters.net/?id=12886

С тоя камуфлаж на Ф-15 ми заприлича.ама тои е Ф-18 /к

Click to see if image is larger
Това е Ф-15 а тдва горе си е Ф-18.

IvanFL

Beitrдge: 112

BeitragVerfasst am: Mi 15 Aug 2007, 15:34    Titel: спирането на место  

Мисля, че съм ги виждал. Питах конкретно за Джаксънвил, защото на сайта на един датчанин имаше една или две снимки, на които :Сините ангели" изпълняват запазената си марка: един Хорнет лети ниско и на околосривни скорости като все повече вдига носа и накрая на форсаж буквално балансира на опашката си с постъпателна скорост от около 15-20км/ч. Човек убивам да го видя това!!!

Това го правят редовно по шоутата но не мисля че е от програмата на сините ангели. Има разни други демонстрационни групи които го показват, аз съм го виждал изпълнено от Ф-16. А на последното шоу във форт лодърдейл имаше пълна демонстрация на Ф-22. Той не само спрая на место а и се преобърна на место както преди време руснаците демонстрираха. Ето едно аматйорско видео на демонстрацията.
http://cbs4.com/video/?id=34157@wfor.dayport.com

Имаше спиране и обръщане на место но нещо видеото е прязано о не можах да го видя. обръша се на 7-мата минута но не е на место. жалко.
ICQ-Nummer 
pach

Beitrдge: 726

BeitragVerfasst am: Mi 15 Aug 2007, 16:42    Titel:  

Абе казвайте , че има 10 сек. реклами Sad за малко да не видя F-22!!! То попаднах на реклама за некъв ресторант , а там в кухнята се обръщат еднииии пържолииии!!! Laughing Помислих че съм сбъркал клипа !!! Laughing Laughing Laughing Обаче огладнях така че довечера ще го гледам целия - да видя как се обръща пущината!!! Embarassed Cool Laughing
fensi_fly

BeitragVerfasst am: Mi 15 Aug 2007, 23:06    Titel:  

Click to see if image is larger
HORNISE

Beitrдge: 855

BeitragVerfasst am: Do 16 Aug 2007, 08:12    Titel: banned!  

DELETED!

http://airliners...
ICQ-Nummer 
fensi_fly

BeitragVerfasst am: Do 16 Aug 2007, 10:43    Titel:  

HORNISE hat Folgendes geschrieben:
Какви са тези щуротии бе?!?

Камуфлажа ми направи голямо впечатление за това я постнах.

калло

Beitrдge: 7760

BeitragVerfasst am: Do 16 Aug 2007, 10:46    Titel:  

това не е камуфлаж, а фотошоп
fensi_fly

BeitragVerfasst am: Do 16 Aug 2007, 10:50    Titel:  

калло hat Folgendes geschrieben:
това не е камуфлаж, а фотошоп

Можеш ли да се обосновеш?Защото на мен ми прилича на истиска тази снимка.
Знам че не го харесвате много тоя тип самолети но тук съм забравил пристрастията и съм я пуснал ,защото е интересна.

калло

Beitrдge: 7760

BeitragVerfasst am: Do 16 Aug 2007, 11:19    Titel:  

да, сенките са неестествени, шарката не отговаря на плоскостта на крилото и фюзелажа, нашарен е дори въздухозаборникът, както и ФЛИР-а или каквото стърчи там. като цяло е изразано крайно неграмотно.
onufrii

Beitrдge: 13226

BeitragVerfasst am: Do 16 Aug 2007, 11:33    Titel:  

Как бе? Летяха на А/Б, после имаше планове да минат на Ф-16А/Б

Fighting Omars са си с F-18А+/В+. Соколи във флота не са влизали от как свалиха F/TF-16N.

fensi_fly hat Folgendes geschrieben:
Можеш ли да се обосновеш?

Освен по-горе казаното - никой не си камуфлира еропланите на пиксели Laughing ! Качеството на камуфлажа не отговаря на качеството на фона отдолу.

Si vis pacem, para bellum - 26030

Прайм червени шишета на бели!
Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 2 von 105 [1573 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, ..., 103, 104, 105 Weiter
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » Авиофотография » Снимка на деня
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0775s ][ Queries: 12 (0.0102s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker