Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Официално Марк Еспър оглави временно Пентагона · Доналд Тръмп: Целта ми не е война Вашингтон готви нови санкции срещу Иран · Ердоган призна поражението в Истанбул кандидатът на опозицията спечели и втория вот · Опит за преврат в Етиопия се провали · US армията хакнала ракети на Иран · Сийка Милева: Повдигнати са обвинения на 8 души за трафик на мигранти ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Вто 25 Юни 2019, 14:03
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » Авиофотография » Снимки от света. Авиошоутата
АВИОШОУТАТА
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 3 от 24 [352 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, ..., 22, 23, 24 Следваща
Автор Съобщение
SHMITZA_BG
[Moderator]

МнениеПуснато на: Пет 05 Сеп 2008, 20:20    Заглавие:  

При мен има едно свободно място в колата.Обаче тръгвам рано в 5:30 от Надежда.Пишете тук или на ЛС да пратя GSM,ако има някой желаещ. Wink

Въздушните на Негово Величество Войски
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
ICQ Номер 
grim realm

МнениеПуснато на: Пет 05 Сеп 2008, 20:45    Заглавие:  

За съжаление сме двама Confused
ако има как да се намери място и за второто момче Embarassed
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
SHMITZA_BG
[Moderator]

МнениеПуснато на: Пет 05 Сеп 2008, 21:01    Заглавие:  

Ок,разбрахме се до утре тогава. Wink

Въздушните на Негово Величество Войски
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
ICQ Номер 
me4o_puhh

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп 2008, 13:57    Заглавие:  

Привет , ходихме и се върнахме до Танагра , гледам никой от участниците в експедицията не споделя нищо и не пуска снимки , бахти конспирацията.
Rolling Eyes
Та ето малко картинки от мен , куто ми остане време тези дни ще пусна по-подробно картинки и ще ги опиша с редовните глупости Laughing Laughing .
Айде утре повече.
Поздрави

Атомононосния корсар

Още един корсар

Трети корсал

Ф-16 от по-ранните блокове

Тука на захода , макар гърците да наблюдават кой къде щъка из базат , човек спокойно можеше да се намърда близо до полосата

Тука на захода...

Здрав Спартанец

Т-2C Buckaye-май само в греческо ги карат още

Много готин разспуск , много си я харесвам тази картинка Laughing

Много готин разпуск

Последната промяна е направена от me4o_puhh на Пет 19 Сеп 2008, 14:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп 2008, 14:00    Заглавие:  

Мечо мерси за снимките, ама сега малко ще трябва да си поиграя с линковете, че нещо не се отварят.
Иначе са страхоооотни!
....Готово

Последната промяна е направена от Preslav на Пет 19 Сеп 2008, 14:11; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
me4o_puhh

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп 2008, 14:03    Заглавие:  

Ми уж гледам какво правя ама нейсе , ако можеш ги оправи. Благодарко Embarassed
Поздрави

pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп 2008, 14:30    Заглавие:  

Много интересни снмки, а Buckeye-ът направо управлява Very Happy Дано не са ви направили проблем, че сте снимали - нали ги тресе някаква шпиономания горките Laughing

Благодарности, че сподели!
Върнете се в началото
me4o_puhh

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп 2008, 15:52    Заглавие:  

Че ги тресе тресе ги , но всичко изложено на статичен показ и във въздуха можеше да се снима без проблем, дори военните се мърдаха от машините да ги снима човек каот хората. Аз лично не съм доволен от мойте снимки , а и странно снимах твърде малко , може би 13 часа път и 24+ часа без сън си казаха думата. Като пообработя каквото ми харесва ще го кача тука .
Поздрави

grim realm

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп 2008, 17:32    Заглавие:  

Качил съм снимки в галерията, само дето форума много яко бъгва и не мога да ги постна тук...
Френския Мираж има пуснати 2 бомби в Афганистан.
Обърнете внимание на емблемата на академията на HAF...
Върнете се в началото
NEO

Местожителство: Велинград

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп 2008, 18:27    Заглавие:  

Smile Браво Мечо, супер снимки. Сгря ми душицата в тоз мразовит *летен* ден. Тенькю Laughing
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп 2008, 18:46    Заглавие:  

Grim - sled malko shte ti gi pusna. Imashe dnes malki problemi s foruma.
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп 2008, 19:03    Заглавие:  

Click to see if image is larger

Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп 2008, 19:06    Заглавие:  

Snimki na Grim Realm - s blagodarnosti i kum nego.

Ima unikalni popadenia.
Върнете се в началото
me4o_puhh

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп 2008, 19:54    Заглавие:  

Гледам че на Иван снимките се появиха , супер. Там пред Пейтриъ-та какъв е тоя с тая шапка на Eurofighter..? Шпионин някъкъв май Laughing Laughing Laughing .
Така както обещах малко снимки и малко думи те не са ми силната част така че ще помоля за извинение , както и за разбиране относно надписа по снимките.
Признавам че тази година съм ви голям длъжник , посетих три големи събития и не съм споделил много. Празнуването на "Архангел Михайл" - което е гръцкия ден а храброста беше под въпрос до последно , миналата година също беше обявен но не се състоя мисля че заради няколкото големи пожари в Гърция.
Та така след много дълга имного тежка работна седмица поне за мен , "група Алфа" почти в пълен състав поехме към 21:00 от мръсния столичен град посока кулата - направлеие Авиобаза Танагра на 75 км., североизточно от Атина , бяхме прдвидили 12 часа за път ама... трябваше да натрупаме малко точки за колегата 2С7 Laughing . 00:30 на границата спокойно минаване , гърците така и не разбраха какъв таралеж си пускат в гащите Laughing .
Бавно / заради ограниченията стигнахме Тесалоники , демек Солун и ог обявихме за наш т.е. български. Пътят е много наистина много , по пътя миахме покрай Термопилите / бахти теснотията / , припомнихме си за"сганта на Ксеркса" и продължихме . Имаше няколко пит стопа че някой си разля кафето на задната седалка Evil or Very Mad . Та така славно в 9:00 кацнахме успешно авиобазата. Организацията беше отлична , обаче навсякъде охрана , един агент / да не го разконспирирам се опита да снима едни фантоми още веднага ама нейсе / Wink . Входа беше безплатен , по моя преценка в сравнение с това което видях в Германия и Унгария малко хора даже учудващо малко , което е добре , страшна жега -35 градуса , ама направо те изгаря. Та така вадим Canon-я и продължаваме , летателната програма започна в 10:00 , преди това заемане на позиции и малко снимки а наземната експозиция , освен твърде здравия на външен вид Спартан бяха подредени новия гръцки сaмолет за ДРЛО май на базата на ERJ 145.Един Orion , както и YS-11 доколкото знам съвместна разработака на Kawasaki Hevy Industrys и Lockheed Martin , знам че се използва за наблюдеие над море.
Въпросния YS-11
и Orion-a
От другата страна един Херкулес до унгарски и румънски Ан-26
Така без да се усетим вече е 10:00 и въздушните демонстрации продължили 4 часа започнаха така
Малко Фантоми , някой беше казал че истинските самолети пушат много Wink
След разпуска и кацането към полосата се насочиха 20+ машини , само Mirage 2000EG бяха 15 , искам да видя толкова машини на графа , господи как искам Sad Evil or Very Mad
Mirage 2000D
Излитане в двойка
и едни виражи виражи
Беше демонстрира маневрен въздушен бой 2/2 Mirage vs Viper , абе миражчетата постояно им висяха на опашките пък не знам.
Тука една пепелянка
а тука една двойка излита
След боя Mirage 2000EG , демонстрираха прехват на исколетящи бавноскоростни цели , ролята на целите се изпълняваше от тез животни
Ей ги и изтребвачите
После дойде ред на ударните Фантоми и разузнавачите
До 12:00 в небето ревяха само форсажи , после имаше демонстация на "мисия по търсене и спасяване" / ама не съм стигнал до тези снимки Sad /
поради затишието реших да поснимам наземната експозиция на която имаше какво да се види та пропусах следните красоти , полет в двойка на Apache , полет в двойка и демонстрация на гасене на пожар от Canadair CL415 , полет в двойка а Хекулес и полета на C-27 Spartan и един Orion. Повод да отида и догодина Wink
Накрая за pgp000
Разбира се имаше демонстрация и на учебните , според мен е Pc-7 , ама те го водят Т-6.
Щях да забравя , гърция се присъедини към старите със собствени смаолети за ДРЛО , този тук управляваше прехвата на Mirage-те
На земчта накратко два английски Eurofighter-a, един Hawk T.80 от тез черните. Два Alpha Jet демонстративни португалски машини. 3-4 Тornado, ингилизки и немски , гръцки Apache и Chinook , австрииски Bell 212 , гръцки Mirage 2000EG с "пълно бойно"
както и F-16 Block 52 с "пълно бойно".
Разбира се А-7 , RF-4 Phantom , F-4 Phantom , малък исторически преглед три Mirage F-1 EG , един Sabre , F-104 , F-102 Delta Dart , NF-5 A Freedomfighter.
Имаше моделистка изложба , но колегите да ме извинят не и обърнах голямо внимание Embarassed Confused
Чуждестраните участници от който изпускма поне 10-на не летяха за жалост , иначе имаше две холандски "пеплянки" , по-късно към обяд пристигнаха и две норвежки . Северните ни съседи бяха докарали IAR-330 Puma / модернизираната/ , имаше един интересне HH-60 SeaHawk , унгарски Gripen. Нямаше я нашата 29-та за която е имало покана Evil or Very Mad .
Трябва да отбележе че цените а водата / нещо много важнопо тези събития / , беше нормална .
ако решите догодина да ходите имайте предвид че трябва задължително да се преспи някъде , не е много скъпо и се намират места.
Снимки от лудориите по плажа на нашите съфорумция засега няма да пускам , ако има засилен обществен интерес тогава Laughing
Това е засега сигурно изпскам доста , ама още ми е твърде прясно всичко. С две думи следващия път всички в Тагара.
За конец един "бърз" Mirage Wink
Дано са ви харесали снимките и "репоража" да не съдържа твърде много глупости.
Поздрави

NEO

Местожителство: Велинград

МнениеПуснато на: Съб 20 Сеп 2008, 10:32    Заглавие:  

Приказка.. Click to see if image is larger
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 3 от 24 [352 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, ..., 22, 23, 24 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » Авиофотография » Снимки от света. Авиошоутата
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0860s ][ Queries: 12 (0.0069s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker