Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пет 10 Апр 2020, 21:50
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » Авиофотография » Авио архиви
C-27J Spartan в България-снимки
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 7 от 7 [95 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Автор Съобщение
Елемаг
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 04 Дек 2007, 21:24    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Все още не съм правил лично но съм учил какви са изискванията към летателните апарати за подобни дейности. Wink

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Вто 04 Дек 2007, 21:47    Заглавие:  

Thunderchief написа:
Цитат:
гъншип?

Що пък не? Още повече той най-вероятно ще се и появи щот едни по-богати клиенти питат за него. Точно американците. И също би свършил работа, даже ако искаш и като патрулна машина(това дето американците искат е с 30 мм. оръдия) способна сама да се погрижи за открития "проблем" и в Афганистан също би била много полезна

време е да обърнеш малко внимание на това какво КАЗВАТ британците, а не само как изглеждат. много малко от тях не са наясно, че Обединеното кралство вече не е империя. ако се опитваш да бъдеш "по-католик от папата" - по-англичанин от англичаните или по-американец от американците -> успешен си. обаче нека РБ първо да си наведе ред в собствените граници, пък после да гони външни врагове на мира, за сега все още намиращи се на хиляди километри отвъд пределите и.

доколкото помня "изтребителят", за който може би ще има конкурс след две години се очаква да е многоцелеви, т.е предполага се да има и разузнавателна, и РЕБ апаратура. конформен контейнер за фоторазузнаване на транспортен самолет звучи странно. с какво летят ВВС на САЩ (които са очевидния модел, по който нашите такива се развиват, виж по-горе), правейки полети по "Открито небе"? С17 с контейнер? според коригирал ме колега, който все по-рядко се появява във форума Ан 30 има да поживее още някоя годинка, не му пишете епитафията още. БЛА с какъв радиус на десйтвие очакваш да го замени, Елемаг? поне Глобъл хоук, може би? Wink

много ми е забавно как се съмнявате в компетентността на някой участник в дискусията. особено като се има предвид колко всички от дотук спорещите имат нещо общо с ВВС извън ходенето по празници и щъкането по сайтове, свързани с въоръжени сили...

забравих: темата е в галерията и се чакат снимки. някой от вас няма ли да ни зарадва с картинка?
Върнете се в началото
Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Вто 04 Дек 2007, 21:58    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Радиуса на Ан-30 е 600 км. Тъй че дори и Предатора е с по-голям радиус от него. Да не говорим че за разлика от пилотируемия самолет БПЛ няма ограничения по фактора жизнеосигуряването. Ако има нещо което БПЛ може да върши по-добре от пилотируемите апарати то това е разузнаването и целеуказването.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Thunderchief

МнениеПуснато на: Сря 05 Дек 2007, 00:50    Заглавие:  

Цитат:
време е да обърнеш малко внимание на това какво КАЗВАТ британците, а не само как изглеждат. много малко от тях не са наясно, че Обединеното кралство вече не е империя. ако се опитваш да бъдеш "по-католик от папата" - по-англичанин от англичаните или по-американец от американците -> успешен си. обаче нека РБ първо да си наведе ред в собствените граници, пък после да гони външни врагове на мира, за сега все още намиращи се на хиляди километри отвъд пределите и.

Aбе аз верно поспамих(а и бая страничен спам генерирах) като споделих какво съм прочел, ама ти ме уби да ти кажа. Очисти не кат АС-130Н виетнамски ЗиЛ. Първо по-несвързано нещо с това дето написах не съм чел и второ би ли ми обяснил(ако може в ОП) какво по-точно има да прави във вътрешен план РБ та да навежда ред?
А машина въоръжена примерно с 4х30мм., автомати за отстрел на топлинни капани и станция за пасивни смущения(последните две в случай че на талибаните им е хартисал някой действащ ПЗРК) можеща да патрулира дълго време, е незаменим помощник за охрана на обект като летището в Кандахар примерно, най-малкото защото може достатъчно рано да предупреди за потенциален проблем и евентуално да се погрижи за него, преди да се докопа проблема до охранявания обект.
А кой какъв бил и кой не се мислел за империя(не са ингилизте определено те все още се имат за империя) го обясни другаде

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
pach

МнениеПуснато на: Сря 05 Дек 2007, 08:56    Заглавие:  

борден написа:
Като дойде и последния, пети Спартан, ще може цялата армия да се качи на самолетите и да отиде едновременно на Тим-билдинг някъде си. Таман ги нацелихме по размер тия самолети!

От спама (айде и аз... Embarassed ) в последните три страници , това е най-добре казано и за съжаление много близо до действителносттта - така че на това народа му казва "на гол тумбак - чифте пищови"!!!
Колкото до Спартана - той преди всичко си е един добър камион , така че на кой камион не бихте могли да монтирате нещо допълнително и временно в каросерията? Само дето на нас не ни е необходимо нищо повече!
За оръдеен борд се е "утепало брато" - справка някъде тук имаше клип от демонстрация над Унгария ! Врътка се на горния етаж едва ли не като изтребител , ама както се каза по-назад , ние нито сме , нито ще ставаме световни жандарми и няма да векуваме в топлите точки на планетата!!! Laughing

Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 7 от 7 [95 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » Авиофотография » Авио архиви
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0742s ][ Queries: 12 (0.0041s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker