Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Индия заплашила Пакистан с "майката на ядрените бомби"? · Големият десантен кораб "Цезар Куников" аварира по време на учение · Иран помете ЦРУ и МИ-6! Разбити шпионски мрежи на двете агенции · Зеленски призна, че е гласувал за Порошенко /ВИДЕО - ДЕБАТИ/ · В Благоевград: 7 г. затвор за петимата експолицаи, виновни за смъртта на Чората · Военноморската група на НАТО влезе в Гдиня, на 90 km от базата на Балтийския флот ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Съб 20 Апр 2019, 03:03
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Българските военни самолети
Ми-17 в България
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 24 от 24 [352 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 22, 23, 24
Автор Съобщение
Dimitar Stavrev
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 06 Авг 2015, 10:42    Заглавие:  

5 август 2015 г.
Министърът на отбраната Николай Ненчев пътува към мястото на нов пожара, възникнал в с. Вълча поляна, община Елхово

Министърът на отбраната Николай Ненчев пътува към мястото на нов пожар, възникнал днес, 5 август, в района на с. Вълча поляна, община Елхово.

От 13.00 часа днес хеликоптер Ми-17 и 35 военнослужещи от военно формирование 52 590 – Ямбол с три специализирани автомобила участват в погасяването на нововъзникналия пожар. По-рано през деня същите модулни групи от Българската армия успяха да локализират пожара в с. Лесово, общ. Елхово, който бушуваше от вчера.

Министърът на отбраната Николай Ненчев ще се запознае на място със създалата се кризисна ситуация и ще се срещне в 16.00 часа с военнослужещите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Dimitar Stavrev
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 05 Окт 2015, 17:43    Заглавие:  

Процедура за ремонт на Ми-17 борд 417

Описание на предмета на поръчката / на потребностите при състезателен диалог / на конкурса за проектИзвършване на основен/капитално-възстановителен ремонт (КВР) на един брой вертолет Ми-17 със заводски №103М14 и регистрационен знак 417, което включва комплексно изпълнение на дейности, подробно описани в документацията за участие в процедурата.
Върнете се в началото
Dimitar Stavrev
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 13 Ное 2015, 09:24    Заглавие:  

Бедственото положение в Смолян остава в сила
Над 25 души дежуриха през цялата нощ
България Инциденти 13 ноември 2015, 07:15, oбновена в 08:22

http://www.vesti.bg/bulgaria/incidenti/bedstvenoto-polozhenie-v-smolian-ostava-v-sila-6045359

Бедственото положение в Община Смолян, обявено заради избухването на големия пожар в четвъртък, остава в сила, съобщи Нова ТВ.
Пожарът обхвана около 300 дка иглолистна гора, предимно от черен бор, но беше локализиран.

Над 25 души дежуриха през цялата нощ, за да следят пожара да не се разрасне. На моменти обаче, заради вятър, огънят се е разпалвал отново, което е наложило в акцията да се включи допълнителен екип от хора.

Според властите за момента няма опасност стихията да се разгори отново. В момента вече заседава кризисният щаб, който, след обход, ще прецени, дали да се отмени бедственото положение.
Върнете се в началото
Dimitar Stavrev
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 13 Ное 2015, 11:41    Заглавие:  

12 ноември 2015 г.
Два вертолета от състава на ВВС участват в гасенето на пожара, възникнал в района на Смолян

Два вертолета от състава на Военновъздушните сили се включиха в 16.30 ч. днес, 12 ноември, в разузнаването и гасенето на горски пожар, възникнал в района на с. Дунево и кв. „Райково“ на град Смолян. Екипажите са от 24-та вертолетна авиобаза – Крумово.

Полетите се изпълняват след пълен анализ на въздушната и метеорологичната обстановка и релефа на местността, при строго спазване на мерките за безопасност и в тясна координация с Главна дирекция Пожарна безопасност и защита на населението“.

Зареждането на вертолетите с вода се извършва от микроязовир до с. Езерово.

Командири на екипажите на двата вертолета Ми – 17 са майор Йордан Йорданов и подполковник Димитър Павлов. В състава на екипажа на един от вертолетите е включен като координатор инспектор Цветан Стоилков от структурата на Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“.
Върнете се в началото
Рангел

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет 12 Май 2016, 20:49    Заглавие: Ми 17 над Пловдив  

Здравейте, някой знае ли каква е причината Ми 17 мисля, че беше борд 409 (или 419) да излети някъде от рамките на града и да прелети толкова ниско днес - 12.05.2016 към 18,10 часа?

Излетя някъде от Запад, като преди това 15 минути по-рано се чуваше шума от ротора, мина ниско на изток и над Метро сви към АБ Крумово.

Да е излетял от района на някоя болница?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Рангел

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет 12 Май 2016, 21:41    Заглавие: Re: Ми 17 над Пловдив  

Рангел написа:
Здравейте, някой знае ли каква е причината Ми 17 мисля, че беше борд 409 (или 419) да излети някъде от рамките на града и да прелети толкова ниско днес - 12.05.2016 към 18,10 часа?

Излетя някъде от Запад, като преди това 15 минути по-рано се чуваше шума от ротора, мина ниско на изток и над Метро сви към АБ Крумово.

Да е излетял от района на някоя болница?

Май разбрах от къде е. В панаира се провежда военното изложение Хемус и май от там е излетял.

Моля, който има по-подробна информация да потвърди.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 13 Май 2016, 10:58    Заглавие:  

Привет. Вчера бе само тренировката за Хемус 2016.
Изложението започва на 25 и ще продължи до 28 май.
Ако желаеш посети го - ще е интересно. Има доста статична техника.

А относно учението с Ми-17 ще е:

Динамичния показ ще бъде проведен на 27.05.2016 г. за времето от 17:30 ч. до 18:30 ч. (резервен ден 28.05.2016 г. от 12.30 ч. до 13.30 ч.) организиран по единен сценарии на тема: „Демонстрация на бойни умения в екстремни ситуации” в основната зона на река Марица и на южният бряг на реката (булевард Марица), южно от Международния панаир – Пловдив, със следните епизоди:

• Търсене, откриване и локализиране на терористи;
• Прочистване на обект, задържане и неутрализиране на терористи;
• Действия на EOD тим по откриване и унищожаване на импровизирани взривни устройства (ИВУ).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 24 от 24 [352 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 22, 23, 24
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Българските военни самолети
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0791s ][ Queries: 12 (0.0193s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker