Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Китайските медии публикуваха материали за възможностите на руските РЕБ-комплекси · ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ: СТРОЕЖЪТ НА НОВОТО ПРИСТАНИЩЕ В КРАЙМОРИЕ Е В ЗАКЛЮЧИТЕЛЕН ЕТАП! · В близко бъдеще перуанският флот ще получи първия самолет за радиоелектронно разузнаване Fokker- 50 · Съединените щати предадоха два контрабатарейни радара AN / TPQ-36 на Украйна · Одобрено е еврофинансирането за възстановяването на синагогата във Видин · Русия разширява военното присъствие и предприема офанзива. Дания я чака с бойни самолети ·

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Thu 23 May 2019, 07:40
All times are UTC + 2
 Forum index » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Българските военни самолети
Инструктаж за пилоти
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2 [19 Posts]   Goto page: Previous 1, 2
Author Message
бимбо

PostPosted: Wed 23 Jan 2008, 10:59    Post subject:  

Попринцип продукта на темата ми т.е инструктажа трябва да е страничка , а вече темата , която е за бомбардировката над Одрин , там може да напиша около 10 страници... не за друг , може и да има повече материали , но впоследствие всичко трябва на френски да преведа и затова не ми се рискува Smile а иначе ще пиша какво е станало.... то има още 2 месеца , но вече трябва да представяме информация откъде сме търсили материали и т.н Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
onufrii

PostPosted: Wed 23 Jan 2008, 11:06    Post subject:  

Thunderchief wrote:
ама ние не сме мятали гранати - виж снимките в линковете - баш авиобомба сме си имали.

Те там масово пускат снимката с `Величко`, което си е баш авиобомба вече. Ама тя е разработена по-късно, а при първите `бомбардировки` са мятали гранати. И нормално - правят нещо което ново, и използват каквото имат под ръка. Вече когато видят какво ще стане от опита може да се направят по-ефективни средства на база на получения опит, както и става. Но АБ няма от къде да вземат, защото нашата е първата в света, нито е имало как да измислят предварително принципната компановка на авиобомба.

Si vis pacem, para bellum - 26030

Прайм червени шишета на бели!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
pach

PostPosted: Wed 23 Jan 2008, 16:58    Post subject:  

Абе така си и мислех , защо ли пък една страница!? Wink Laughing
Но и тук те отклонихме от нея доста на страни.Върнах се в началото да видя какво се иска и видях , че борден ти подготвя нещо за инструктажа (специалиста си е точен) а за останалото прочети целия ретросалон , (за ден два нон стоп става) така хем ще научиш много интересни неща за родната авиация , хем ще разбереш за различни източници (важни линкове и книги) които да ти помогнат ,щото източниците никой няма да ти ги събере тук на едно място , хората са заети , така че каквото могат ще направят , но и ти се постарай да запазиш интереса си който явно го имаш!

piston

PostPosted: Wed 28 May 2008, 10:00    Post subject:  

Мисля, че има рапорта на Радул Милков от полета.... Сигурен съм, че някой във форума го има.... Така, че можеш да го използваш като основа и да включиш и нуждата от възникване на инструктаж и план на полета... Смятам, че и информация за бойни полети през Първата Световна война биха ти свършили чудесна работа, тя все пак започва само 2 години по късно! Аз съм сигурен, че ще се получи чудесно, защото във форума има адски много КОМПЕТЕНТНИ и ОПИТНИ хора ите ще ти помогнат!!!! Успех!
Back to top
View user's profile Send private message 
Page 2 of 2 [19 Posts]   Goto page: Previous 1, 2
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Българските военни самолети
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.0633s ][ Queries: 12 (0.0055s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker