Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Египет ще си създаде сателитна групировка в Космоса · Видео: "Локхийд Мартин" предложи на Индия съвсем нов F-21, който да се сглобява на място · Естония се готви за война · Експерти: Оставка няма, защото не вярват, че могат да спечелят изборите · БСП бойкотира пускането на Македония в НАТО (обзор) · Починаха седемте близнаци, родени наведнъж, едва 8 дни след появата им на бял свят ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Чет 21 Фев 2019, 10:30
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Българските военни самолети
Инструктаж за пилоти
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 2 от 2 [19 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2
Автор Съобщение
бимбо

МнениеПуснато на: Сря 23 Яну 2008, 10:59    Заглавие:  

Попринцип продукта на темата ми т.е инструктажа трябва да е страничка , а вече темата , която е за бомбардировката над Одрин , там може да напиша около 10 страници... не за друг , може и да има повече материали , но впоследствие всичко трябва на френски да преведа и затова не ми се рискува Smile а иначе ще пиша какво е станало.... то има още 2 месеца , но вече трябва да представяме информация откъде сме търсили материали и т.н Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
onufrii

Местожителство: вилает Боляристан

МнениеПуснато на: Сря 23 Яну 2008, 11:06    Заглавие:  

Thunderchief написа:
ама ние не сме мятали гранати - виж снимките в линковете - баш авиобомба сме си имали.

Те там масово пускат снимката с `Величко`, което си е баш авиобомба вече. Ама тя е разработена по-късно, а при първите `бомбардировки` са мятали гранати. И нормално - правят нещо което ново, и използват каквото имат под ръка. Вече когато видят какво ще стане от опита може да се направят по-ефективни средства на база на получения опит, както и става. Но АБ няма от къде да вземат, защото нашата е първата в света, нито е имало как да измислят предварително принципната компановка на авиобомба.

Si vis pacem, para bellum - 26030

Прайм червени шишета на бели!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
pach

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 23 Яну 2008, 16:58    Заглавие:  

Абе така си и мислех , защо ли пък една страница!? Wink Laughing
Но и тук те отклонихме от нея доста на страни.Върнах се в началото да видя какво се иска и видях , че борден ти подготвя нещо за инструктажа (специалиста си е точен) а за останалото прочети целия ретросалон , (за ден два нон стоп става) така хем ще научиш много интересни неща за родната авиация , хем ще разбереш за различни източници (важни линкове и книги) които да ти помогнат ,щото източниците никой няма да ти ги събере тук на едно място , хората са заети , така че каквото могат ще направят , но и ти се постарай да запазиш интереса си който явно го имаш!

piston

МнениеПуснато на: Сря 28 Май 2008, 10:00    Заглавие:  

Мисля, че има рапорта на Радул Милков от полета.... Сигурен съм, че някой във форума го има.... Така, че можеш да го използваш като основа и да включиш и нуждата от възникване на инструктаж и план на полета... Смятам, че и информация за бойни полети през Първата Световна война биха ти свършили чудесна работа, тя все пак започва само 2 години по късно! Аз съм сигурен, че ще се получи чудесно, защото във форума има адски много КОМПЕТЕНТНИ и ОПИТНИ хора ите ще ти помогнат!!!! Успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 2 от 2 [19 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Българските военни самолети
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0550s ][ Queries: 12 (0.0044s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker