Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
На старта на авиобаза Volk Field има повече изтребители, отколкото в някои ВВС · Стана ясна фаталната причина за смъртта на Жорж Ганчев · Шефът на "Луфтханза": Въздушният транспорт ще се сведе до дванайсетина авиокомпании · Ердоган отмени посещението си в Белград · Няма повишена радиация в България след взрива в Русия · Израел иска военно сътрудничество с Украйна ·

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Di 20 Aug 2019, 16:33
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Събития и Коментари
Бъдещето на Българските ВВС
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 6 von 6 [82 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Nachricht
BDG

Beitrдge: 657

BeitragVerfasst am: Fr 10 Jun 2011, 15:43    Titel: Re: mediapool.bg 10.06 2011  

seka4a hat Folgendes geschrieben:
Шефът на Пентагона:
Той предупреди, че нежеланието на европейските страни членки на НАТО да отделят пари за отбрана...

Каква отбрана е мисията в Афганистан? САЩ решиха, че ще водят война и от името на НАТО го направиха. Защо очакват европейците да участват активно? А пък ние какво правим там е още по-неясно. Cool
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden 
sluchaen

Beitrдge: 958

BeitragVerfasst am: Fr 10 Jun 2011, 17:57    Titel:  

E aко се окаже, че нашите политици това го разбират сега от нета, а не в подготовката на този процес (несериозно е да се мисли, че речта просто току що му е хрумнала в главата) направо ще си падна от коня !
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
seka4a

Beitrдge: 99

BeitragVerfasst am: Fr 10 Jun 2011, 19:37    Titel:  

не претендирам да съм много информиран но там е задействан член 5 мисля че е нападението към една от страните в пакта да се смята като такова към всички,9.11 2001,според американците а ние какво правим там е дълга тема и според мен има повече плюсове нашето присъствие но и доста минуси разбира се Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
sluchaen

Beitrдge: 958

BeitragVerfasst am: Fr 10 Jun 2011, 20:21    Titel:  

Темата е "Бъдещето на Българските ВВС" [наистина това е свързано и с НАТО и с ЕС и с Русия (поне близкото бъдеще) и с българската икономика и т.н.] и е добре да се избягва насочването на дискусията тук в тази тема към дебрите на световната политика.
Preslav
[Admin]

Beitrдge: 42470

BeitragVerfasst am: Fr 22 Jul 2011, 13:25    Titel:  

Arrow Има ли бъдеще авиацията на България?
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
Preslav
[Admin]

Beitrдge: 42470

BeitragVerfasst am: Do 13 Okt 2011, 16:36    Titel:  

И нещо от новия ни брой:

Arrow Ген.Попов: Разработваме стратегия за БЛА
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
Елемаг
[Moderator]

Beitrдge: 27533

BeitragVerfasst am: Fr 18 Nov 2011, 12:24    Titel:  

Cool Cool Cool
Боен хеликоптер на цената на "Мерцедес" се готви да продава родната армия. Министерството на отбраната пусна най-накрая търга за продажбата на 12 употребявани хеликоптера Ми-24 и Ми-17. Търговците на оръжие от месеци очакват конкурса, който ще им гарантира сигурна печалба, след като военното министерство обяви смешно ниски цени.
Всеки един от шестте Ми-17 се продава на цена от 840 хил. до 1,240 млн. лв. Всяка от машините върви с по два резервни двигателя и редуктор. Според авиоексперти машините са много запазени и една такава се продава в Русия за 1,5 млн. долара. Преди три години, когато беше проведен последният търг за Ми-17, бяха продадени шест хеликоптера. Всеки един от тях беше купен за 2,2 млн. лв. По-късно след ремонт машините бяха продадени с печалба във Великобритания и Русия.
Въпреки че Ми-24 са бойни хеликоптери, военното министерство е обявило още по-ниска цена за шестте машини. Всяка една от тях се продава по 250 хил. лв. Интересът към машините е много голям, тъй като фирмите ще си осигурят 100% гарантирана печалба. От години Ми-24 е на особено почит в страните от Азия и Африка.щ
Панайот Ангарев

Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 6 von 6 [82 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, 5, 6
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Събития и Коментари
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0593s ][ Queries: 12 (0.0041s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker