Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Ту-160 над Балтийско море (ВИДЕО) · Rheinmetall и BAE Systems откриват съвместно предприятие във Великобритания · Десантният кораб-док L9012 FS Sirocco / G40 Bahia · Италианската полиция откри УР въздух-въздух при операция срещу десни екстремисти · Искат въвеждане на минимална работна заплата за целия ЕС · Проверяват за изтичане на лични данни на милиони българи от НАП ·

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Tue 16 Jul 2019, 06:02
All times are UTC + 2
 Forum index » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Оръжия и събития до края на 20 век
Войните в СФРЮ
Moderators: Super Flanker
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 2 of 25 [366 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, 4, ..., 23, 24, 25 Next
Author Message
Pirin

PostPosted: Tue 17 Feb 2009, 13:30    Post subject:  

Босния, бесни мусулмански убийци. Не е за слабонервни. Бюро на Република Српска за сътрудничеството с Хашки Трибунал.
Back to top
View user's profile Send private message 
Victor 3
[Admin]

PostPosted: Tue 17 Feb 2009, 16:27    Post subject:  

Спокойно и на муслиманите ще им дойде реда.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
COMMANDER_KEEN

PostPosted: Tue 17 Feb 2009, 21:25    Post subject: Re: Войните в СФРЮ  

Бай Ганьо wrote:
T-72 wrote:

Click to see if image is larger

Ебаси малоумно избраната позиция!!! Shocked

Чак сега виждам темата.. Може ли разяснение защо е малоумна? Скрити зад дръвче и имат поглед далеч по пътя.. Това виждам аз. Какво вижда танкиста? Smile
Back to top
ICQ Number 
Елемаг
[Moderator]

PostPosted: Tue 03 Mar 2009, 14:29    Post subject:  

Cool Cool Cool
Бившият началник на сръбската Държавна сигурност Йовица Станишич, който се смяташе за един от най-близките на Слободан Милошевич, е работил едновременно и за ЦРУ, пише в. "Лос Анджелис таймс". Станишич ръководеше сръбските специални служби от 1992 до 2000 г. През цялото време е сътрудничел и на американските разузнавачи. Предоставянето на секретна информация започнало през 1992 г., когато Станишич се срещнал в белградския парк Топчидер с офицера от ЦРУ Уилям Лофгрен, който го вербувал. Станишич е обвиняем в престъпления срещу човечеството от Трибунала в Хага. Лофгрен, който сега е в пенсия, каза, че ЦРУ е изготвило документ, който да покаже, че "този, уж зъл човек, е извършил много добри неща, които са помогнали да се прекратят конфликтите."

Back to top
Pirin

PostPosted: Wed 04 Mar 2009, 11:21    Post subject:  

Back to top
Pirin

PostPosted: Tue 24 Mar 2009, 13:41    Post subject:  

Днеска навършва 10 години от начало на агресия на НАТО срещу СРЮ.
Back to top
andrei141984

PostPosted: Tue 24 Mar 2009, 18:37    Post subject:  

Pirin wrote:
Днеска навършва 10 години от начало на агресия на НАТО срещу СРЮ.

Честита им годишнина на сърбите.
Back to top
Pirin

PostPosted: Wed 25 Mar 2009, 11:28    Post subject:  

Извинявам се на съфорумци, ама ще бъда рязок!
Ти май се ебаваш с нас, идиотче? И кога искаш да честиташ? Жени, загубили децата в ударено градско АГ в Белград, или хора от Ниш, загинали когато пиндоси ударили с касетни бомби градски пазар в неделя? Или хиляди серби, избити в Косово от озверели албанци? Помисли си, ама много добре помисли, каква е тази бъркоч в главата ти!
Виж единствена оцеляла православна черква в Призрен, и се питай, защо тя е единствена и защо няма кръстове по нея? Да ти кажа, че германци от КФОР ги махнали, щото тяхната гледка осквърнява чуства на албанци.

И виж история на священик от тази черква.

Back to top
andrei141984

PostPosted: Wed 25 Mar 2009, 19:22    Post subject:  

С никого не се ебавам и подобен тон от твоя страна е неприемлив.
Ясно ми е , че ти като руснак си много голям другари(дори и боен такъв) със сърбите.
Да ама само през 20 век сърбите ни причиниха твърде много злини,(Македония, Западните покрайнини).
Моля попрочети нещо за Междусъюзническата(Втора Балканска война -1913г. и Първата световна война.

Имам ти уважение като човек , който за разлика от мен е професионален военен, участвувал в реален бой.Освен това си и по-голям от мен.Затова не се обиждам от думите ти, макар че никак не са етични.

Пак ти казвам, аз НЕ СЪМ СЕДНАЛ ВЪВ ФОРУМА ТУКА ДА ТЕ ОБИЖДАМ ЗАДЕТО ЗА ТЕБ КАТО РУСНАК НАПРИМЕР Е НОРМАЛНО ДА НЕ ИЗПИТВАШ СЪВСЕМ ТОПЛИ ЧУВСТВА КЪМ ГЕРМАНЦИТЕ, КОИТО СА ГОРЕЛИ ЖИВИ ТВОИ СЪНАРОДНИЦИ ПО ВРЕМЕ НА НАКАЗАТЕЛНИТЕ АКЦИИ СРЕЩУ СЪВЕТСКИТЕ ПАРТИЗАНИ(1941-1945Г.)!

Първо се запознай, с това какво е било отношението на сърбите към българите живеещи на територии, които сърбите са завзели, а тогава ме съди.
Back to top
andrei141984

PostPosted: Wed 25 Mar 2009, 19:24    Post subject:  

Pirin wrote:
Извинявам се на съфорумци, ама ще бъда рязок!
Ти май се ебаваш с нас, идиотче? И кога искаш да честиташ? Жени, загубили децата в ударено градско АГ в Белград, или хора от Ниш, загинали когато пиндоси ударили с касетни бомби градски пазар в неделя? Или хиляди серби, избити в Косово от озверели албанци? Помисли си, ама много добре помисли, каква е тази бъркоч в главата ти!
Виж единствена оцеляла православна черква в Призрен, и се питай, защо тя е единствена и защо няма кръстове по нея? Да ти кажа, че германци от КФОР ги махнали, щото тяхната гледка осквърнява чуства на албанци.

И виж история на священик от тази черква.

Благодаря ти, но хич не ме трогваш с тези снимки, особено на някакви сръбски свещеници.Ама никак.

Нито пък с ....................това(добрият тон ме спира да кажа нещо по-рязко) , което си написал за ,,хилядите избити серби от озверели албанци" Laughing

А за сръбската църква в Призрен - хич не ме боли.Ама никак. IdeaДаже е твърде много.Че в призрен няма сърби, а те вече в цяло Косово като цяло са изчезващ вид.
Back to top
калло

PostPosted: Wed 25 Mar 2009, 19:47    Post subject:  

Quote:
Да ама само през 20 век сърбите ни причиниха твърде много злини,(Македония, Западните покрайнини).

няма да е лошо да почетеш малко поне история. А като цяло - да престанеш да злобееш срещу каквито и да е нации и народи, близки или не. Това, ще установиш, ако почетеш история, носи само лошо.
Back to top
andrei141984

PostPosted: Wed 25 Mar 2009, 20:01    Post subject:  

калло wrote:
Quote:

няма да е лошо да почетеш малко поне история. А като цяло - да престанеш да злобееш срещу каквито и да е нации и народи, близки или не. Това, ще установиш, ако почетеш история, носи само лошо.

Хе-хе-хе доста съм прочел.........доста.История особено............
Срещу никого не злобея- моля обърнете внимание на употребеното ,,боли ме"(равнодушие,безразличност)

Какво?Сега да не да отречете ,,хубавите" работи дето сърбите са сторили във Вардарско, така както определи жертвите на Априлското въстание на 10 000.
Или това просто ,,не се е случвало"..........какво толково-мнението е като задника-всеки си го има.

Няма да е лошо да оставите поне зе миг арогантността и чувството, че сте ,,последна"(,,върховна касационна" ) инстанция на всемирното познание. Wink
Back to top
вимпел

PostPosted: Wed 25 Mar 2009, 20:20    Post subject:  

Андрей - абе ти верно си много прозд човек,тесногръд и мискинин.Само цитирам собственото ти мнение за теб. Вземи си прочети собствените постове - направи малко анализ и замълчи мъдро.С две думи ако нямаш какво да кажеш не го прави във форума .

Аз знам Българийо аз знам
Че друга няма като теб
На колене не би застанала ти в този свят
И в теб се кълнем
Back to top
andrei141984

PostPosted: Wed 25 Mar 2009, 21:11    Post subject:  

вимпел wrote:
Андрей - абе ти верно си много прозд човек,тесногръд и мискинин.Само цитирам собственото ти мнение за теб. Вземи си прочети собствените постове - направи малко анализ и замълчи мъдро.С две думи ако нямаш какво да кажеш не го прави във форума .

Аууууууууууу ти пък си ,,ентелегенция".......Ти си прост бе!Чиче...
Back to top
калло

PostPosted: Wed 25 Mar 2009, 21:58    Post subject:  

Предлагам бан за андрей, админите да решат дали да е за постоянно.
Back to top
Page 2 of 25 [366 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, 4, ..., 23, 24, 25 Next
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Оръжия и събития до края на 20 век
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.0761s ][ Queries: 12 (0.0078s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker