Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
АМЕРИКАНСКИЯТ БОМБАРДИРОВАЧ B1 Lancer ДЕМОНСТРИРА МОЩ ВИДЕО · ДАМИ КАНЯТ : СЪБОТА, СЪБОТА ВЕЧЕР... · Сърбин подал фалшив сигнал за бомба в самолет, за да излезе със стюардеса · Танк стреля по джип Hummer, ето какво се случи (ВИДЕО) · Иран промени курса на втори алжирски танкер · НАПРЕЖЕНИЕ: Виетнам обвини Китай в нарушаване на морската граница ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 21 Юли 2019, 08:58
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Оръжия и събития до края на 20 век
Войните в СФРЮ
Модератори: Super Flanker
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 3 от 25 [366 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, ..., 23, 24, 25 Следваща
Автор Съобщение
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 25 Мар 2009, 22:13    Заглавие:  

Абе аз не предлагам бан, просто да престане да спами темата и да тръгне да чете, ама наистина здраво, и след това да пише.
Ясно е, че има такава патриотична позиция, ама мисля че мина вече времето на Петър Стояновите думи, че Македония или която и да е бг земя е романтична част от историята. Андрей, гледай глобално на нещата - каквото било, било - вече сме в обединена Европа и от патриотизъм няма смисъл. А иначе се гордей със историята ни. Тя е велика.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Елемаг
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 25 Мар 2009, 22:22    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Е то ЕС е най-големия душманин на България в момента така че патриотизма ни е жизнено нужен!!!

Последната промяна е направена от Елемаг на Сря 25 Мар 2009, 22:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 25 Мар 2009, 22:23    Заглавие:  

Не ми се спори - чудно само ако не бяхме в ЕС в коя ли дупка на кавал щяхме да сме?
Но не ми се спори - темата е за съвсем друго.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
вимпел

Местожителство: гр.Варна

МнениеПуснато на: Чет 26 Мар 2009, 10:04    Заглавие:  

andrei141984 написа:
вимпел написа:
Андрей - абе ти верно си много прозд човек,тесногръд и мискинин.Само цитирам собственото ти мнение за теб. Вземи си прочети собствените постове - направи малко анализ и замълчи мъдро.С две думи ако нямаш какво да кажеш не го прави във форума .

Аууууууууууу ти пък си ,,ентелегенция".......Ти си прост бе!Чиче...

Не чиче - пред хората позволявам да ми викаш тате.Само не мога да се сетя с какво се бях надрусал като те правих.Много корава стока ще съм набарал - щом ти държи вече колко 13 - 14 г. от как си се пръкнал.

Преслав - сигурен ли си че с такъв менторски тон можеш да му повлияеш.Че може да чете вече е показвал няколко пъти.Че може да съставя и изречения от по четири пет думи също .Ама както казва популярната реклама "Не става само с четене - трябва и акъл".Съмнявам се че сюрюка дето му пълни черепната кухина може да осмисли колко тъпо е да се радваш на съседското нещастие , не може и да осмисли колко лесно мечката дето тропа у комшиите може да прехвърли и у нас ,и че за да се радва на свободата да спами и да се бие в гърдите и да вика "патриот патриот" освен на дядо си трябва да благодари и на дядото на Пирин че си е оставил кокалите около Плевен и по Шипка.Явно образованието си е получил от уличната преса и от брошури на "Отворено общество".Няма как такъв да се сети че Русия и всичко свързано с нея се пише с главна буква - не говоря за пристрастие към техника , технологии или обществено устройство -за обикновения руснак говоря дето ще си зареже рахатлъка и водката и ще тръгне да мре за уж чужди.
Не може да твърдиш че си чел история и да не си схванал че най-ценното от нея е да се научиш да прощаваш и да ползваш изводите от нея за да живееш утре по-добре от вчера,да имаш комшията си за приятел а не за обект на комплексарски присмех.
Честно - не мога да се сетя дали човек от друг народ някога даже само се е сещал дакаже - хак им е на българите 500 г. турско после и пет - шест национални катастрофи -тъй де по времето на Калоян как са гърбили дядо ми при Клокотница .

Аз знам Българийо аз знам
Че друга няма като теб
На колене не би застанала ти в този свят
И в теб се кълнем
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Pirin

Местожителство: LBSF

МнениеПуснато на: Чет 26 Мар 2009, 13:41    Заглавие:  

Не ми пука дали ще го банвате този Андрей, просто той е продукт на тези безспирни лъжи, изливани от тн обективни безпристрастни свободни и тн медии. Абсолютно безмозъчни деца, тн Пепси - Генерация.
Върнете се в началото
прр1

Местожителство: В. Търново

МнениеПуснато на: Чет 26 Мар 2009, 21:05    Заглавие:  

Уважаеми колеги, както са казали по-умни от мен - Основната поука от историята е, че в същност на нищо не ни учи!. Не ми е работа да раздавам акъл, но понеже съфорумеца andrei141984 започна кашата лично мога да му кажа някои неща.
Уважаеми колега,
едно от първите неща, които научих е, че в армията нямаш врагове. Имаш противници. Враговете са за "ЗКПЧ"тата. Ако си дадеш зор да помислиш малко, трябва поне пред себе си да признаеш, че войната в Косово сърбите я водиха прекрасно. С висок професионализъм и единственно смазващото превъзходство на НАТО позволи АОК да останат живи. Живи в прав текст. Също така, сръбската армия изпълни основната задача на всяка армия - защити териториалната цялост на страната. Може и да не си съгласен, но сухопътна операция нямаше. Дали Сърбия изобщо щеше да я има, като държава ако САЩ бяха извършили навлизане в Косово? (каквото и да говорим кашата я направиха американците, а не европейските съюзници в НАТО). Съжалявам, може и да ти е неприятно, но това е положението.

Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Чет 26 Мар 2009, 21:39    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Нама какво да се лъжем, събрите се биха ужасно лошо. Действаха пасивно и неуверено. И съответно не нананесоха някакви забелижими щети на агресора. Успехи имаха само в маскировката.

Върнете се в началото
прр1

МнениеПуснато на: Чет 26 Мар 2009, 21:43    Заглавие:  

Елемаг много ми се иска да видя как ще биеш 20 души, ако ти налетят! Колко "активно" и "уверено" ще действаш. Какво трябваше да стане според теб - да бомбердират "Сигонела" или да потопят някой самолетоносач в Ср. море? Това, че някои неща не се пишат в нета не значи, че ги е нямало!
Бай Ганьо

МнениеПуснато на: Чет 26 Мар 2009, 21:44    Заглавие:  

Мнението е изтрито по желание на потребителя.
Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Чет 26 Мар 2009, 21:49    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Колко операции проведоха срещу НАТО!?! А колко системи ПВО задействаха!?! Поне едно настъпление в Македония да бяха провели. Срещу тамошните войски имаха пълно превъзходство а и населенито беше приятелки настроено. Ако не това поне да бяха пуснали в действие ПВО-то си а не да го криеха под мостовете и тунелите. Накрая че и се наложи да си бракуват системите защото не можеха да ги подържат а дори и не ги вкараха в бой. А какво да кажем за тактическите им ракети!?! Дори тях не използваха а накрая бракуваха.
Не знам какво толкова тойно са направил слещу НАТО но то явно е било толкова тайно че натовците не са го забелязали Laughing

Върнете се в началото
Бай Ганьо

МнениеПуснато на: Чет 26 Мар 2009, 22:05    Заглавие:  

Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Чет 26 Мар 2009, 22:12    Заглавие:  

Cool Cool Cool
То живи герои няма. Ако са искали да имат поне някакъв шанс да спасят нещо от Косово то трябваше да действат агресивно и енергично. Иначе можеха просто да предадат Косово на НАТО и албанците. Резултата щеше да е същия като сега само дето нямаше да ги бомбадират.
А тем хем се правеха на мъже хем нямаха кураж да воюват както трябва. В резултат ги бомбиха и загубиха Косово. Най-лошия вариант.

Върнете се в началото
Бай Ганьо

МнениеПуснато на: Чет 26 Мар 2009, 22:19    Заглавие:  

Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Чет 26 Мар 2009, 22:25    Заглавие:  

Cool Cool Cool
За по лош НАТО нямаше сили. Във всеки случай бездействието на сръбската армия обезмисли усилията за запазване дори и на част от Косово. Само дето ги бомбиха.

Върнете се в началото
прр1

МнениеПуснато на: Чет 26 Мар 2009, 22:31    Заглавие:  

Уважаеми колега Елемаг, за какво ПВО говориш, при тоталното господство на въздушно-космическата групировка на САЩ и НАТО? Кои толкова системи за ПВО са бракували, къде намери достойни цели за тактическите ракети? Какво щеше да постигне сухопътна операция на ЮНА в Македония?
В същност знаеш ли защо бяха въздушните удари в Косово?
Уважаеми колега, има все още живи хора, които помним това онова. Не е само нета източник на информация.

Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 3 от 25 [366 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, ..., 23, 24, 25 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Оръжия и събития до края на 20 век
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0729s ][ Queries: 12 (0.0069s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker