Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
МОРСКОТО СЪБИТИЕ НА ГОДИНАТА: ЕВРОПЕЙСКИ МОРСКИ ДЕН БУРГАС-2018! АТРАКТИВЕН ФЕСТИВАЛ, ИЗЛОЖЕНИЕ, РЕГАТА И КОНФЕРЕНЦИЯ! · Борисов открива паметник на Вазов в Загреб · Дончева: АЕЦ "Белене" в понеделник е гьол, в сряда - не · Какви самолети има в базата Хмеймим в Сирия? · Airbus строи завод в Пловдив, за да плати дълг към България · ПОКЛОН! ПОЧИНА ГОЛЯМ БЪЛГАРИН, ХУДОЖНИК, ОБЩЕСТВЕНИК И КОЛЕКЦИОНЕР ·

Select Forum Language:

Hot topics: hot ПАРАД ЗА ДЕНЯ НА ХРАБРОСТТА И БЪЛГАРСКАТА АРМИЯ - 6 МАЙ 2018(61)
В момента е: Съб 26 Май 2018, 15:46
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОКЕАН - МОРСКИ ФОРУМ » МОРСКА БЪЛГАРИЯ ПРЕЗ ВЕКОВЕТЕ
Фар Галата
Модератори: Sea Dog
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [3 Мнения]  
Автор Съобщение
b0b0

МнениеПуснато на: Съб 10 Май 2008, 22:47    Заглавие:  Фар Галата  

Здравейте, надявам се това да е правилният раздел на форума.

Заел съм се да поосъвременя малко инфото в сайта varna.info.bg и бих искал да помоля за помощ по някои теми, ако е възможно. Дали някой от вас би могъл да ми даде малко техническа информация за новия фар на Галата - височина, светлини и т.н., итересна и подходяща за неспециализирана публика? Снимки? Имам намерение да отида до фара, но предвид това, че е военен(?) обект не съм сигурен в резултатите от ходенето.

Въобще, всякакви мнения, предложения, корекции по съдържанието са добре дошли. Знам, че менюто не работи добре в някои браузъри, организирам новото.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 10 Май 2008, 22:51    Заглавие:  

Здравей, познавам лично шефа на фар Галата, ако искаш координати мога да ти дам на лично съобщение? Човекът е много приятен, бил е капитан на дивизиона миночистачи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
b0b0

МнениеПуснато на: Нед 11 Май 2008, 20:33    Заглавие:  

ОК, благодаря, снощи ти пуснах ЛС.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [3 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОКЕАН - МОРСКИ ФОРУМ » МОРСКА БЪЛГАРИЯ ПРЕЗ ВЕКОВЕТЕ
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0639s ][ Queries: 12 (0.0026s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker