Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пет 10 Юли 2020, 23:48
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Общи приказки
Странности...
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 6 [82 Мнения]   Иди на страница: 1, 2, 3, 4, 5, 6 Следваща
Автор Съобщение
Бай Ганьо

МнениеПуснато на: Вто 29 Юли 2008, 19:14    Заглавие:  Странности...  

Мнението е изтрито по желание на потребителя.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
калло

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 29 Юли 2008, 19:33    Заглавие:  

напълно споделям. макар и да не съм разбирач на нещата от практиката, то поне съм любител и с течение на годините успявам все повече и повече да правя разлика между стойностните неща и глупостите по дадена тема в общия контекст на този форум. напоследък не пиша, защото няма какво и на кого да напишеш... а май няма и какво да се прочете.
Върнете се в началото
Бай Ганьо

МнениеПуснато на: Вто 29 Юли 2008, 19:40    Заглавие:  

Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Вто 29 Юли 2008, 19:47    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Дааа. Това настина е проблем. Честно казано усилено мисля какво може да се направи по-въпроса. Понякога се налага да пиша едно и също нещо по няколко пъти и пак пропускат да го прочетат! Помня че преди време много от членовете в форума първо бяха изчели почти всички теми преди да започнат да пишат. Затова и въпросите им бяха на място.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
NEO

Местожителство: Велинград

МнениеПуснато на: Вто 29 Юли 2008, 20:33    Заглавие:  

Абсолютно съм съгласен с констатациите ви. Появяват се фантоми с еднакъв стил на писане и грамотност, някои от най-харесваните теми зверски се оспамиха. Явно има нужда от здраво затягане на дисциплината, спазване на добрия тон Arrow (важно).Изобщо хубаво е да има добър филтър.Някой би казал-това е цензура, не е демократично....Ами така да е! Демокрация ще има там, където не витае простотията. Иначе става махленско-кръчмарски говорилник , където все по -малко ще виждам мненията на хора, които уважавам. Аз самия няколко пъти си изпуснах нервите ,провокиран от заяждания с мои приятели и си давам сметка, че с това никак не допринесох за опазване на добрия дух, тук.Извинения, към модераторите и админа, които ни триха бисерите.Предлагам за в бъдеще, всички по-устати и по-кибритлии да се държим възпитано и да се избягват всякакви обиди на лична основа. Убеден съм, че всеки от нас е намерил тук много приятели и съмишленици и нека не допускаме скандали с тези, които не харесваме. Така форума пак ще си стане същото приятно място, където ще намираме още приятели и още много , много познания и информация(по-незнаещите като мен) от професионалистите и по-информираните хора.
GIG

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто 29 Юли 2008, 23:19    Заглавие:  

Форума не е това което беше Crying or Very sad
И без да се обижда който и да е било, но това вече не е професионален форум Embarassed
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 29 Юли 2008, 23:46    Заглавие:  

Да, и снимките, които пускам от архива, не са ценни, и никой не ги харесва. Тогава няма да ги пускам, пък и не са професионални, защото форума не е професионален... Няма и да пускам в."ВВС" и сп."Криле" от 1982 до 1989 г., защото и това не е професионално, в този меко казано непрофесионален форум... Направо викам да му спуснем кепенците, а? защото има и други наистина много професионални форуми и там си говорят 10 човека, наистина само 10, но най-големите професионалисти в света... Смешен плач...
На който не му харесва форума - да не пише. Незаменими хора няма. Има ценна история за родната авиация, сухопътна армия и ВМС. И тази информация я има само тук, в този непрофесионален форум. Така, че пак казвам, на който не му харесва, да не пише, и да ходи да се присъединим към "Великолепната 10-ятка". Някой май разбра Бай Ганьо много погрешно...
Форумът на "Еър ГРУП" си е професионален до мозъка на костите, тук влизат, дори без да пишат хора - професори, доценти, хора от МО, от Министерството на транспорта, от "Морска администрация", от "Пристанищна администрация", от ВВС, от ВМС, от Сухопътни войски и т.н. Форумът е бил, е и ще бъде ценна база за много студенти, които са взели данни от тук за свои дипломни разработки, а след това са изразявали благодарностите си.
А това, че 10-ина човека, да не ги изреждам, са решили че трябва да обиждат, тяхна си работа, мненията ще се трият, а хората ще се банват. Незаменими, пак казвам, няма. И това, че няколко непрофесионалисти, също да не ги споменавам, плюят по името на "Криле" и по редакцията, и се регистрират под различни никове, за да продължават да плюят, не прави форума непрофесионален. Проблеми има, да, но тези проблеми, и проблемни хора, ще бъдат отстранени. И подкрепям Бай Ганьо - такива хора ще бъдат отстранени незабавно.

Да изброя и едни "непрофесионалисти", които влизат в този форум и сътрудничат (или са сътрудничели) на списанията - Иван Бориславов (Иван) - достоен гл.редактор на "Ретросалон" и автор на сп."Клуб КРИЛЕ", Стоян Петров - бивш военен пилот и сътрудник на сп."Криле"(телеман), Илия Максимов - отговорник за гражданската авиация в "Криле" (слайс), Димитър Ставрев - журналист и рекламен консултант на списанията (ника му е същия), Преслав (т.е. - аз, много голям непрофесионалист и голяма заплаха за доброто на света), Калоян Панчелиев - основател на сп."Клуб ОКЕАН"(калоян), Огнян Стефанов - фотограф в сп."Клуб КРИЛЕ" (Оги), Ники Златев - фотограф и репортер в "Океан" (Сий Дог), Димитър Койчев - фотограф и репортер в "Океан" (Попай - администратора), Ники Димов - отличен журналист в сп."Клуб ОКЕАН" (барел-райдър), Виктор Петров - журналист в списанията (Виктор3 - другия админ), Венелин Пастърмаджиев - и него го внедряваме в екипа на 3-те списания (Онуфрето), Зори Буковска - журналист от бургаския регион на "Океан"(айс куйн), Тони Кънев - сп."Криле" (Елемаг), Боби - сп."Криле" (пилот013). Благодарности на всички тях и на другите, които съм пропуснал.

А на който не му харесва да вижда единствените списания за трите рода войски в България, просто да не влиза тук и да не коментира излишно. На който също не му харесва да гледа уникални снимки от българските ВВС, също да не го прави. На който не му харесва, след месец да не гледа он-лайн архива на старото списание "Криле", да не го прави. На който не му харесва да вижда първият изцяло български авиационен сайт за историята и съвремието на ВВС, също да не го прави (Сайтът ще се появи след месец). Защото всичко това е НЕПРОФЕСИОНАЛНО, и го правят луди хора като мен и другите истински приятели от този форум, които ме подкрепят. Но както бе казал дядо Вазов в края на "Под игото" - "Тоя луд беше единственият човек, който се осмели да протестира!"
И в заключение: Форумът на "Еър ГРУП" ще продължава да бъде дълбоко професионален и да носи в себе си изконното историческо наследство на българската армия. До последния си ден, до последния си дъх!

Последната промяна е направена от Preslav на Сря 30 Юли 2008, 00:48; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
NEO

Местожителство: Велинград

МнениеПуснато на: Сря 30 Юли 2008, 00:20    Заглавие:  

След като стана дума за професионализъм...Мисля, че е съвсем очевидно- форума е най-пряката връзка между професионалистите и нас, любителите на авиацията, флота, оръжието и бронетехниката.(както и списанията естествено).Къде иначе бих се запознал с хора като Кинг Рат, Фокси(макар задочно) и Тони и Бай Ганьо, German, да не изброявам всички....За спамерите и заяждачите-брадва( Smile е не в буквалния смисъл)
reaper

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря 30 Юли 2008, 07:32    Заглавие:  

Преславе, горния ти постинг нещо много нервен ми изглежда, пък и на постановление на форумната управа прилича повече.
А за състоянието на форума като качество и стил заслуга/вина имат единствено и само модераторите и администраторите, никой друг. И пак веднага връзка с "ония форум" и "онези хора".
По спокойно бе хора, отпускарско време е (за бира и джин с тоник).

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
ICQ Номер 
Бай Ганьо

МнениеПуснато на: Сря 30 Юли 2008, 09:02    Заглавие:  

WhiteWolf

Местожителство: Провадия

МнениеПуснато на: Сря 30 Юли 2008, 09:04    Заглавие:  

Мога ли да вметна, че въпросния Ники Димов (barrel-rider) е и отличен моделист, който обаче нещо хич не споделя уменията си с нас... Човек дай така малко воля на моделизма.... можеш да правиш кораби това е факт, показвай ги отвреме на време. Cool
Thunderchief

МнениеПуснато на: Сря 30 Юли 2008, 10:47    Заглавие:  

Мдааа въобще едни лоши хора сме се навъдили напоследък. Кофти до немай къде. И взехме, че разбрицахме хубавия форум, мъка някаква житейска усещам та чак ми се приревава. Форума не бил професионален - ами не е. Просто професионалистите са малко. Опита да се оформи дискусия(ако въобще е имало такъв опит де, може идеята да е била просто да се реве на воля) за ЕС примерно обикновено води до натъпкване на форума с всякакви боклуци от ежедневната преса(а там изобилства от такива) и писания от сорта на "ама ти си ногу тъп, дето така и така". Всякакви морски теми несъмнено се пълнят със страшно много политика(особено на моменти когато някои хора не разбират, че човек ги бъзика - ама поне дават повод за пускане на свежи снимки от личната колекция) и безумно неграмотни писания(някой беше пуснал предложение за ракетен катер с ракети носещи половин тонна бойна глава - яко си е отвсякъде). Въобще Ганьо явно му е натежало на душата и е решил да се оплаче във форума, от което няма файда. Довечера бае, кат прибереш стадото в егрека, просто седни, махни тапата на дамаджаната и си сипи. Толкоз бързо ше ти мине, че няма накъде.
Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

Последната промяна е направена от Thunderchief на Сря 30 Юли 2008, 11:16; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 30 Юли 2008, 11:03    Заглавие:  

Тъндъре
Аз изчезвам за 20 дни по варненско и се надявам да не мърсувате много.
А след това предлагам една голяма форумна сбирка (септември примерно) и всеки да си каже каквото му се иска и каквото му тежи на душата. Поздрави на всите!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
WhiteWolf

Местожителство: Провадия

МнениеПуснато на: Сря 30 Юли 2008, 11:13    Заглавие:  

Preslav написа:

Ооо, на гости ли ще идваш? hello2

Thunderchief

МнениеПуснато на: Сря 30 Юли 2008, 11:19    Заглавие:  

Preslav написа:
Тъндъре
А след това предлагам една голяма форумна сбирка (септември примерно) и всеки да си каже каквото му се иска и каквото му тежи на душата. Поздрави на всите!

Ами мене ме няма почти целия септември ще съм някъде между Мароко, Острова и Франция и няма да мога да се включа в такава сбирка, пък и за какво съм ви? Аз съм "интернет експерт", плюс дето съм и много лош и съм бивш държавен служител, не ви трябват такива като мене да ви развалят професионализЪма и рахатлъка.

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 6 [82 Мнения]   Иди на страница: 1, 2, 3, 4, 5, 6 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Общи приказки
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0981s ][ Queries: 12 (0.0093s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker