Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Нетаняху: Връзките със САЩ никога не са били толкова силни! Тръмп ще приеме Нетаняху в Белия дом · Усещането за щастие в България е като в Камерун и Гана · Каракачанов с горещ коментар за договорката между ГЕРБ и СДС за евровота · Полицейски робот открил трупа на убиеца на Камелия · Украйна с нови санкции срещу Русия · Прокуратурата обеща още акции срещу кметове ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 20 Мар 2019, 21:46
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ » Игри за мъже
Еърсофт
Модератори: конструктор
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 2 от 25 [372 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, ..., 23, 24, 25 Следваща
Автор Съобщение
калло

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 07 Авг 2008, 20:58    Заглавие:  

аре ся. сексът е за тинейджъри Smile

иначе, очаквам съвсем скоро - тактическа жилетка, ръкавици, лека каска, очила Х800. колебая се между униформа ACU и Марпат. Въпреки многото приказки срещу ACU, от личен опит, демек, това, което съм видял с очите си - наистина действа много добре, дори в зеленина и друга подобна по-тъмна среда, в градски условия пък е най-доброто, правено досега. харесал съм си и обувки Response ( http://www.lapolicegear.com/blwawetarebo.html ), ма не съм чул да ги има някъде в България, а обувки без проба не ща. Имам и стари армейски кубинки, извървели бая километри из Рила и най-високите й части, ама вече твърде стари, макар и след много мазоли - вече доста удобни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Бай Ганьо

МнениеПуснато на: Чет 07 Авг 2008, 21:12    Заглавие:  

Мнението е изтрито по желание на потребителя.
Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Чет 07 Авг 2008, 21:19    Заглавие:  

калло написа:

иначе, очаквам съвсем скоро - тактическа жилетка, ръкавици, лека каска, очила Х800. колебая се между униформа ACU и Марпат. Въпреки многото приказки срещу ACU, от личен опит, демек, това, което съм видял с очите си - наистина действа много добре, дори в зеленина и друга подобна по-тъмна среда, в градски условия пък е най-доброто, правено досега. харесал съм си и обувки Response ( http://www.lapolicegear.com/blwawetarebo.html ), ма не съм чул да ги има някъде в България, а обувки без проба не ща. Имам и стари армейски кубинки, извървели бая километри из Рила и най-високите й части, ама вече твърде стари, макар и след много мазоли - вече доста удобни.

Много се престараваш! Оръжие, кубинки и камуфлаж- това е което ти трябва. Другото е глезотия.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
прр1

Местожителство: В. Търново

МнениеПуснато на: Чет 07 Авг 2008, 21:53    Заглавие:  

На вече неизползвания от НВУ химически полигон имаше лозунг, личи си все още мамка му! - "Не ядреното оръжие, а добре обучения боец ще победи!". Сега на това място ходим да се стреляме с момчетата от Търново и Габрово. Носят се всякакви видове обувки, жилетки и още простотии (аз самия мъкна една евтина жилетка тип SWAT на MilTek) но всеки път се убеждавам в непреходността на това писание. Уважаеми калло, пожелавам ти много стрелба, много емоции и много от любимата ти напитка след "боя" в приятна компания. В същност, цялата работа е в питието след "боя". Laughing Laughing Laughing
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Пет 08 Авг 2008, 21:32    Заглавие:  

Имам питане (за еърсофта този път). Как се обявява, че някой е убит щом няма видима следа (поне аз така разбирам - че топчетата не оставят)? Разчита се, че си джентълмен/дама? Четох из форуми, имам колеги, които участват в отбори и си накупиха какво ли не, но не можах да разбера.

Я кажете с какво играете като оръжие, гледам АУГ, М-4 и МП-5 са най-популярни. Ползвате ли оптически и лазерни мерници?

ОТ
калло написа:

Значи всички имате много млади родители (то и всички на сбирката са такива млади, де) Very Happy То и аз обичам да си говоря с другия пол, ама само да си говорим ли... Като ни липсва опитът във вербалната комуникация някои неща ги казваме като едно време. Ще се научим, ама не ни се бърза нещо Very Happy
Върнете се в началото
andrei141984

Местожителство: София-по-рядко Бургас.

МнениеПуснато на: Пет 08 Авг 2008, 21:41    Заглавие:  

прр1 написа:
На вече неизползвания от НВУ химически полигон имаше лозунг, личи си все още мамка му! - "Не ядреното оръжие, а добре обучения боец ще победи!". Сега на това място ходим да се стреляме с момчетата от Търново и Габрово. Носят се всякакви видове обувки, жилетки и още простотии (аз самия мъкна една евтина жилетка тип SWAT на MilTek) но всеки път се убеждавам в непреходността на това писание. Уважаеми калло, пожелавам ти много стрелба, много емоции и много от любимата ти напитка след "боя" в приятна компания. В същност, цялата работа е в питието след "боя". Laughing Laughing Laughing

Тактически фенери , нещо лазерни целеуказатели(всъщност имитация на такива ,защото тези ,които се продават за по 50-70- лева са именно това)?
Върнете се в началото
калло

МнениеПуснато на: Пет 08 Авг 2008, 23:29    Заглавие:  

Цитат:
Уважаеми калло, пожелавам ти много стрелба, много емоции и много от любимата ти напитка след "боя" в приятна компания. В същност, цялата работа е в питието след "боя".

анджък.
Върнете се в началото
прр1

МнениеПуснато на: Съб 09 Авг 2008, 15:54    Заглавие:  

Колеги, всичко има. И фенери и лазерни целеуказатели и оптики и "тактически ръкавици" (какви ли са стратегическите?) и наколенки и налакътници и триточкови ремъци и ножове сиксан докуз (ръкопашния бой обаче е ЗАБРАНЕН!) и манерки и водни системи, абе с две думи всеки според възможностите си се екипира. Друг е въпроса доколко цялата тази сергия се използва, но пък си тежи винаги, когато я носиш. Друг е въпроса дали някои от тези аксесоари изобщо са необходими в тази работа, но това са си дискусионни въпроси изобщо и за тях си има специализирани форуми.
А, на колегата pgp000 да отговоря следното - напълно по "джентълменски" се решава въпроса. Уцелят те - признаваш си. Обикновенно следващия въпрос е "А, какво ще стане ако не си признае?". Колеги става следното - обявяват ви за "безсмъртен" и всеки се стреми да ви улучи в главата. И винаги на автоматичен или от близо, но поне два или три пъти. Ако си обикновен "смъртен" това води до хиляди извинения и бири после, но при "Маклаудите" всеки се чувства задължен да стреля в главата. Не е приятно, ама хич! Има си и такова правило - "сейфти кил" - ако си близо и противника няма шанс дори и да те види (например си му излязъл в задната полусфера Very Happy) просто му казваш "сейфти кил" и човека си е "убит". Е, при "Маклаудите" първо стреляш в главата и после можеш и да се "сетиш", че е можело да се направи "сейфти кил". Все пак, това е развлечение не война. Важното е да има добро настроение! Laughing

andrei141984

МнениеПуснато на: Сря 13 Авг 2008, 15:31    Заглавие:  

Бай Ганьо написа:
Прав си. Презервативите са хубаво нещо. И за херметическо съхранение на детонатори стават, и за ракети, и да се запали огън с тях стават ако нямаш кибрит или запалка а не ти се търкат две дървета като малоумен... Въобще, полезно нещо са това презервативите!

бои за лице(за скулите по-конкретно)от типа на отдавнашните ,,Хидра" използвате ли?
Върнете се в началото
прр1

МнениеПуснато на: Сря 13 Авг 2008, 15:34    Заглавие:  

Да, но не винаги. Цапат.
andrei141984

МнениеПуснато на: Сря 13 Авг 2008, 15:36    Заглавие:  

прр1 написа:
Колеги, всичко има. И фенери и лазерни целеуказатели и оптики и "тактически ръкавици" (какви ли са стратегическите?) и наколенки и налакътници и триточкови ремъци и ножове сиксан докуз (ръкопашния бой обаче е ЗАБРАНЕН!) и манерки и водни системи, абе с две думи всеки според възможностите си се екипира. Друг е въпроса доколко цялата тази сергия се използва, но пък си тежи винаги, когато я носиш. Друг е въпроса дали някои от тези аксесоари изобщо са необходими в тази работа, но това са си дискусионни въпроси изобщо и за тях си има специализирани форуми.
А, на колегата pgp000 да отговоря следното - напълно по "джентълменски" се решава въпроса. Уцелят те - признаваш си. Обикновенно следващия въпрос е "А, какво ще стане ако не си признае?". Колеги става следното - обявяват ви за "безсмъртен" и всеки се стреми да ви улучи в главата. И винаги на автоматичен или от близо, но поне два или три пъти. Ако си обикновен "смъртен" това води до хиляди извинения и бири после, но при "Маклаудите" всеки се чувства задължен да стреля в главата. Не е приятно, ама хич! Има си и такова правило - "сейфти кил" - ако си близо и противника няма шанс дори и да те види (например си му излязъл в задната полусфера Very Happy) просто му казваш "сейфти кил" и човека си е "убит". Е, при "Маклаудите" първо стреляш в главата и после можеш и да се "сетиш", че е можело да се направи "сейфти кил". Все пак, това е развлечение не война. Важното е да има добро настроение! Laughing

Аз съм се заредил с фенери.....щото изгубип досега 2(за единия имам съмнение ,че ми го тафнаха , ама нейсе)!Ползвам ,,Нексторч" Z-6 , Z-9 ,Т-6.добре светят.Но батериите са доста скъп(4,5-5 лева бройката) , аза едно фенерче с 3 броя батерии ти трябват общо 9 -12 броя.

лазерни целеуказатели...ейййй това дето го продават по нашите оръжейни магазини до 300 е Т...Ш..К!Ама нейсе. Rolling Eyes

Снабдил съм се и аз! Twisted Evil
Върнете се в началото
прр1

МнениеПуснато на: Сря 13 Авг 2008, 15:40    Заглавие:  

Два фенера са си нормално количество за носене (за "тактически" фенери говоря) и като сложиш един челник за обща работа и един мощен фенер за "групова" работа - събират се. Защо на батерии, купи си акумулатори.
andrei141984

МнениеПуснато на: Сря 13 Авг 2008, 15:43    Заглавие:  

Моите са ,,интегрирани" на ,,оръжието".Заедно с два целеуказателя.целеуказатели- китайсски боклуци за по 140 лева.Светят до 200 м. на сумрак и нощ естествено.

С оптиките съм по-добре. Smile
Върнете се в началото
andrei141984

МнениеПуснато на: Сря 13 Авг 2008, 15:45    Заглавие:  

прр1 написа:
Два фенера са си нормално количество за носене (за "тактически" фенери говоря) и като сложиш един челник за обща работа и един мощен фенер за "групова" работа - събират се. Защо на батерии, купи си акумулатори.

Правилно отбеляза ,но в оръжейно-аксесоарно-закупната дейност планирането ми куца.Купувам веднага щом като имам повече свободни пари.
предпочитам ,,Некстторч".Имат и целеуказатели ,но в България не внасят.
Върнете се в началото
прр1

МнениеПуснато на: Сря 13 Авг 2008, 15:50    Заглавие:  

Бе то и аз искам "Шурфеър", ама ми "миришат краката" Laughing
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 2 от 25 [372 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, ..., 23, 24, 25 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ » Игри за мъже
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0718s ][ Queries: 12 (0.0051s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker