Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Великобритания настоява Русия да сътрудничи на делото за MH17 · Борис Джонсън води и след третия кръг на изборите за приемник на Тереза Мей · Индонезия строи нова столица · Борисов ще участва в заседанието на Европейския съвет · 100 000 са жертвите на войната в Йемен · Задържаха мъж за злоупотреба с дарения ·

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Thu 20 Jun 2019, 07:33
All times are UTC + 2
 Forum index » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ » Игри за мъже
Еърсофт
Moderators: конструктор
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 2 of 25 [372 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, 4, ..., 23, 24, 25 Next
Author Message
калло

PostPosted: Thu 07 Aug 2008, 20:58    Post subject:  

аре ся. сексът е за тинейджъри Smile

иначе, очаквам съвсем скоро - тактическа жилетка, ръкавици, лека каска, очила Х800. колебая се между униформа ACU и Марпат. Въпреки многото приказки срещу ACU, от личен опит, демек, това, което съм видял с очите си - наистина действа много добре, дори в зеленина и друга подобна по-тъмна среда, в градски условия пък е най-доброто, правено досега. харесал съм си и обувки Response ( http://www.lapolicegear.com/blwawetarebo.html ), ма не съм чул да ги има някъде в България, а обувки без проба не ща. Имам и стари армейски кубинки, извървели бая километри из Рила и най-високите й части, ама вече твърде стари, макар и след много мазоли - вече доста удобни.
Back to top
View user's profile Send private message 
Бай Ганьо

PostPosted: Thu 07 Aug 2008, 21:12    Post subject:  

Мнението е изтрито по желание на потребителя.
Елемаг
[Moderator]

PostPosted: Thu 07 Aug 2008, 21:19    Post subject:  

калло wrote:

иначе, очаквам съвсем скоро - тактическа жилетка, ръкавици, лека каска, очила Х800. колебая се между униформа ACU и Марпат. Въпреки многото приказки срещу ACU, от личен опит, демек, това, което съм видял с очите си - наистина действа много добре, дори в зеленина и друга подобна по-тъмна среда, в градски условия пък е най-доброто, правено досега. харесал съм си и обувки Response ( http://www.lapolicegear.com/blwawetarebo.html ), ма не съм чул да ги има някъде в България, а обувки без проба не ща. Имам и стари армейски кубинки, извървели бая километри из Рила и най-високите й части, ама вече твърде стари, макар и след много мазоли - вече доста удобни.

Много се престараваш! Оръжие, кубинки и камуфлаж- това е което ти трябва. Другото е глезотия.

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
прр1

PostPosted: Thu 07 Aug 2008, 21:53    Post subject:  

На вече неизползвания от НВУ химически полигон имаше лозунг, личи си все още мамка му! - "Не ядреното оръжие, а добре обучения боец ще победи!". Сега на това място ходим да се стреляме с момчетата от Търново и Габрово. Носят се всякакви видове обувки, жилетки и още простотии (аз самия мъкна една евтина жилетка тип SWAT на MilTek) но всеки път се убеждавам в непреходността на това писание. Уважаеми калло, пожелавам ти много стрелба, много емоции и много от любимата ти напитка след "боя" в приятна компания. В същност, цялата работа е в питието след "боя". Laughing Laughing Laughing
pgp000
Guest

PostPosted: Fri 08 Aug 2008, 21:32    Post subject:  

Имам питане (за еърсофта този път). Как се обявява, че някой е убит щом няма видима следа (поне аз така разбирам - че топчетата не оставят)? Разчита се, че си джентълмен/дама? Четох из форуми, имам колеги, които участват в отбори и си накупиха какво ли не, но не можах да разбера.

Я кажете с какво играете като оръжие, гледам АУГ, М-4 и МП-5 са най-популярни. Ползвате ли оптически и лазерни мерници?

ОТ
калло wrote:

Значи всички имате много млади родители (то и всички на сбирката са такива млади, де) Very Happy То и аз обичам да си говоря с другия пол, ама само да си говорим ли... Като ни липсва опитът във вербалната комуникация някои неща ги казваме като едно време. Ще се научим, ама не ни се бърза нещо Very Happy
Back to top
andrei141984

PostPosted: Fri 08 Aug 2008, 21:41    Post subject:  

прр1 wrote:
На вече неизползвания от НВУ химически полигон имаше лозунг, личи си все още мамка му! - "Не ядреното оръжие, а добре обучения боец ще победи!". Сега на това място ходим да се стреляме с момчетата от Търново и Габрово. Носят се всякакви видове обувки, жилетки и още простотии (аз самия мъкна една евтина жилетка тип SWAT на MilTek) но всеки път се убеждавам в непреходността на това писание. Уважаеми калло, пожелавам ти много стрелба, много емоции и много от любимата ти напитка след "боя" в приятна компания. В същност, цялата работа е в питието след "боя". Laughing Laughing Laughing

Тактически фенери , нещо лазерни целеуказатели(всъщност имитация на такива ,защото тези ,които се продават за по 50-70- лева са именно това)?
Back to top
калло

PostPosted: Fri 08 Aug 2008, 23:29    Post subject:  

Quote:
Уважаеми калло, пожелавам ти много стрелба, много емоции и много от любимата ти напитка след "боя" в приятна компания. В същност, цялата работа е в питието след "боя".

анджък.
Back to top
прр1

PostPosted: Sat 09 Aug 2008, 15:54    Post subject:  

Колеги, всичко има. И фенери и лазерни целеуказатели и оптики и "тактически ръкавици" (какви ли са стратегическите?) и наколенки и налакътници и триточкови ремъци и ножове сиксан докуз (ръкопашния бой обаче е ЗАБРАНЕН!) и манерки и водни системи, абе с две думи всеки според възможностите си се екипира. Друг е въпроса доколко цялата тази сергия се използва, но пък си тежи винаги, когато я носиш. Друг е въпроса дали някои от тези аксесоари изобщо са необходими в тази работа, но това са си дискусионни въпроси изобщо и за тях си има специализирани форуми.
А, на колегата pgp000 да отговоря следното - напълно по "джентълменски" се решава въпроса. Уцелят те - признаваш си. Обикновенно следващия въпрос е "А, какво ще стане ако не си признае?". Колеги става следното - обявяват ви за "безсмъртен" и всеки се стреми да ви улучи в главата. И винаги на автоматичен или от близо, но поне два или три пъти. Ако си обикновен "смъртен" това води до хиляди извинения и бири после, но при "Маклаудите" всеки се чувства задължен да стреля в главата. Не е приятно, ама хич! Има си и такова правило - "сейфти кил" - ако си близо и противника няма шанс дори и да те види (например си му излязъл в задната полусфера Very Happy) просто му казваш "сейфти кил" и човека си е "убит". Е, при "Маклаудите" първо стреляш в главата и после можеш и да се "сетиш", че е можело да се направи "сейфти кил". Все пак, това е развлечение не война. Важното е да има добро настроение! Laughing

andrei141984

PostPosted: Wed 13 Aug 2008, 15:31    Post subject:  

Бай Ганьо wrote:
Прав си. Презервативите са хубаво нещо. И за херметическо съхранение на детонатори стават, и за ракети, и да се запали огън с тях стават ако нямаш кибрит или запалка а не ти се търкат две дървета като малоумен... Въобще, полезно нещо са това презервативите!

бои за лице(за скулите по-конкретно)от типа на отдавнашните ,,Хидра" използвате ли?
Back to top
прр1

PostPosted: Wed 13 Aug 2008, 15:34    Post subject:  

Да, но не винаги. Цапат.
andrei141984

PostPosted: Wed 13 Aug 2008, 15:36    Post subject:  

прр1 wrote:
Колеги, всичко има. И фенери и лазерни целеуказатели и оптики и "тактически ръкавици" (какви ли са стратегическите?) и наколенки и налакътници и триточкови ремъци и ножове сиксан докуз (ръкопашния бой обаче е ЗАБРАНЕН!) и манерки и водни системи, абе с две думи всеки според възможностите си се екипира. Друг е въпроса доколко цялата тази сергия се използва, но пък си тежи винаги, когато я носиш. Друг е въпроса дали някои от тези аксесоари изобщо са необходими в тази работа, но това са си дискусионни въпроси изобщо и за тях си има специализирани форуми.
А, на колегата pgp000 да отговоря следното - напълно по "джентълменски" се решава въпроса. Уцелят те - признаваш си. Обикновенно следващия въпрос е "А, какво ще стане ако не си признае?". Колеги става следното - обявяват ви за "безсмъртен" и всеки се стреми да ви улучи в главата. И винаги на автоматичен или от близо, но поне два или три пъти. Ако си обикновен "смъртен" това води до хиляди извинения и бири после, но при "Маклаудите" всеки се чувства задължен да стреля в главата. Не е приятно, ама хич! Има си и такова правило - "сейфти кил" - ако си близо и противника няма шанс дори и да те види (например си му излязъл в задната полусфера Very Happy) просто му казваш "сейфти кил" и човека си е "убит". Е, при "Маклаудите" първо стреляш в главата и после можеш и да се "сетиш", че е можело да се направи "сейфти кил". Все пак, това е развлечение не война. Важното е да има добро настроение! Laughing

Аз съм се заредил с фенери.....щото изгубип досега 2(за единия имам съмнение ,че ми го тафнаха , ама нейсе)!Ползвам ,,Нексторч" Z-6 , Z-9 ,Т-6.добре светят.Но батериите са доста скъп(4,5-5 лева бройката) , аза едно фенерче с 3 броя батерии ти трябват общо 9 -12 броя.

лазерни целеуказатели...ейййй това дето го продават по нашите оръжейни магазини до 300 е Т...Ш..К!Ама нейсе. Rolling Eyes

Снабдил съм се и аз! Twisted Evil
Back to top
прр1

PostPosted: Wed 13 Aug 2008, 15:40    Post subject:  

Два фенера са си нормално количество за носене (за "тактически" фенери говоря) и като сложиш един челник за обща работа и един мощен фенер за "групова" работа - събират се. Защо на батерии, купи си акумулатори.
andrei141984

PostPosted: Wed 13 Aug 2008, 15:43    Post subject:  

Моите са ,,интегрирани" на ,,оръжието".Заедно с два целеуказателя.целеуказатели- китайсски боклуци за по 140 лева.Светят до 200 м. на сумрак и нощ естествено.

С оптиките съм по-добре. Smile
Back to top
andrei141984

PostPosted: Wed 13 Aug 2008, 15:45    Post subject:  

прр1 wrote:
Два фенера са си нормално количество за носене (за "тактически" фенери говоря) и като сложиш един челник за обща работа и един мощен фенер за "групова" работа - събират се. Защо на батерии, купи си акумулатори.

Правилно отбеляза ,но в оръжейно-аксесоарно-закупната дейност планирането ми куца.Купувам веднага щом като имам повече свободни пари.
предпочитам ,,Некстторч".Имат и целеуказатели ,но в България не внасят.
Back to top
прр1

PostPosted: Wed 13 Aug 2008, 15:50    Post subject:  

Бе то и аз искам "Шурфеър", ама ми "миришат краката" Laughing
Page 2 of 25 [372 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, 4, ..., 23, 24, 25 Next
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ » Игри за мъже
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.0705s ][ Queries: 12 (0.0057s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker