Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Дипломати и интелектуалци подписаха манифест срещу омразата в Министерския съвет · Втори опит за участие на президента Румен Радев в международно събитие се е увенчал с неуспех · 17 войнишки паметника ще бъдат обновени в област Велико Търново · Димна завеса покри столичния булевард Дондуков заради Луковмарш (ВИДЕО) · Пехотинци направиха супер гнусни неща по време на най-мащабното военно обучение Златна кобра · Пенс към НАТО: Как да опазим мира, като купувате оръжия от изток ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 17 Фев 2019, 01:20
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ » Игри за мъже
Еърсофт
Модератори: конструктор
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 3 от 25 [372 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, ..., 23, 24, 25 Следваща
Автор Съобщение
andrei141984

Местожителство: София-по-рядко Бургас.

МнениеПуснато на: Сря 13 Авг 2008, 15:54    Заглавие:  

Ама аз наскоро да се похваля де се снабдих с една глупост- ,,тактическа" Laughing раничка за вода или ,,мини водоноска" за 170 лева от ,,Вип"-а.държи 2,5 литра студена вода , седи ти на гърба и пиеш с маркуч(създава неприятна асоции с катетър).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
прр1

Местожителство: В. Търново

МнениеПуснато на: Сря 13 Авг 2008, 16:04    Заглавие:  

Не е глупост туй "кемълбека". Помага в жегтите и стига да не ти пречи на другото снаряжение значително ти увеличава мобилността. Всички американци си го имат като част от снаряжението. И при тях е изработен много добре. Като почнеш от това, че можеш да закрепиш маркуча на което рамо реши и свършиш с клапана преди мундщука. И голямата гърловина на мяха за водата. Ако решиш и ошаф може да си сложиш вътре.
andrei141984

МнениеПуснато на: Сря 13 Авг 2008, 16:12    Заглавие:  

прр1 написа:
Не е глупост туй "кемълбека". Помага в жегтите и стига да не ти пречи на другото снаряжение значително ти увеличава мобилността. Всички американци си го имат като част от снаряжението. И при тях е изработен много добре. Като почнеш от това, че можеш да закрепиш маркуча на което рамо реши и свършиш с клапана преди мундщука. И голямата гърловина на мяха за водата. Ако решиш и ошаф може да си сложиш вътре.

В скоро време с тия покупки ,които ги правя ще ме изритат от вкъщи.........!

Голата ми мечта е двуканален прибор за нощно виждане ,,Диана ТТ"(Панагюрските ,,нощни очила") , ама много скъпо ,много.
Иначе раницата е удобна ,макар ,че не пасва нейния камуфлаж с моя наличен(отлично познатия ти стар ,,ъгловат" камуфлаж) като този от снимката в профила на Онуфрий.

И аз искам ,,дишащи материи " Гортекс , ама на цената на нова сносна чешка карабина няма да си купя.

В българия търговците на оръжие ,на аксесоари за него са айдуци. Evil or Very Mad
Върнете се в началото
прр1

МнениеПуснато на: Сря 13 Авг 2008, 16:25    Заглавие:  

Не смятам да правя реклама, както и антиреклама. Поради тази причина ще се въздържа от коментар на прибора за нощно виждане. А, дали винаги ти трябва дишашта материя? И, след, като си купиш тая дрешка (дай Боже!) да не се окаже, че и бельото с което се носи мелко нещо е по-друго за да работи мембраната. И тази уловка я има. За ремонтопригодност изобщо няма да говорим. Цените в България са такива по чисто пазарни критерии. Няма местно производство, много малък пазар. Какви други да са цените? Много мои колеги носят жилетки от една българска фирма. (поради посочените причини няма да споменавам имена, моля да бъда извинен!). Лично на мен не ми хареса нито качеството на изработката нито модела. А, цените са 10 - 30 лв. по-ниски от вносните образци. Е, макар, че сме "съботно - неделни войници" аз на маймуна за 30 лв. няма да ставам. И моята жилетка има кусури - липсват клапани на джобовете и при претъркалване изпадат дребните работи от тях, но ми стои, като излята. Независимо, дали съм по тениска или с яке. А нашенската малко "трудно" се регулира. А аз съм "с напълно стандартна конституция", както каза един познат военен медик Laughing
andrei141984

МнениеПуснато на: Сря 13 Авг 2008, 16:28    Заглавие:  

На мен камуфлажът ми е стандартен армейски ,широк е .Удобен ,но в него при топло време вриш!

Аз съм държелив! Wink
Трябва ми оръжие.може и с по-лоша обмундировка!Най-важно е оръжието!
Върнете се в началото
Бай Ганьо

МнениеПуснато на: Сря 13 Авг 2008, 16:38    Заглавие:  

Мнението е изтрито по желание на потребителя.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
прр1

МнениеПуснато на: Сря 13 Авг 2008, 16:38    Заглавие:  

Цък уважаеми колега! Много цък. В Търновския университет по руска литература преподава една колоритна дама от съответната националност. Отдавна живее в България и като истинска националистка не говори български, като хората. Та по време на неин изпит един колега говори малко не точно по темата. Нейният отговор буквално е: "Не баш так калега, не баш так!". Знаменит лаф. Няма дрехи, с които да не ти е горещо. Лятото. Да ти е горещо зимата е още по-голям проблем. И, няма как да "завриш" с широки дрехи. Когато ме заведоха в Каракум ми дадоха валенки, ватени панталони и ватенка. Аз си мислих, че ми се подиграват, но след, като скочих на пясъка разбрах, че с моите кецове, къси гащи и тениска там щях и да си остана.
andrei141984

МнениеПуснато на: Сря 13 Авг 2008, 16:46    Заглавие:  

прр1 написа:
Цък уважаеми колега! Много цък. В Търновския университет по руска литература преподава една колоритна дама от съответната националност. Отдавна живее в България и като истинска националистка не говори български, като хората. Та по време на неин изпит един колега говори малко не точно по темата. Нейният отговор буквално е: "Не баш так калега, не баш так!". Знаменит лаф. Няма дрехи, с които да не ти е горещо. Лятото. Да ти е горещо зимата е още по-голям проблем. И, няма как да "завриш" с широки дрехи. Когато ме заведоха в Каракум ми дадоха валенки, ватени панталони и ватенка. Аз си мислих, че ми се подиграват, но след, като скочих на пясъка разбрах, че с моите кецове, къси гащи и тениска там щях и да си остана.

Прр1 , дори и широк старият стандартен камуфлаж лепне яко по тялото при обилно изпотяване.

всеки обича лъскавото и новото ,нали?
Ако ти сложо на тезгяха един добре запазен ,,Стечкин"9х18 ПМ или ,,зиг Зауер" Р 226 9х19 ,,Пара" .40 СиУ(прекланям се пред този пистолет) ,кое ще избереш?

Бай Ганьо озадачен съм! Rolling Eyes Значи ,,Диана ТТ" не е това което шумно се рекламира в оръжейните издания!
Всъщност участниците ни в мисиите в Ирак от края на 2003г. също са го използвали и използват.
Върнете се в началото
Бай Ганьо

МнениеПуснато на: Сря 13 Авг 2008, 16:54    Заглавие:  

прр1

МнениеПуснато на: Сря 13 Авг 2008, 20:33    Заглавие:  

Айде сега, няма да преписваме я! Щом Бае ви Ганьо ще вземе "Стечкина" аз ще си взема "Макарова". Нали така или иначе отнякъде ще си открадна и едно АК 7,62. Уважаеми колега andrei141984, слушай кво "ти пее радиото". Това с Ганьо не ти го говорим от каталози. Laughing
andrei141984

МнениеПуснато на: Чет 14 Авг 2008, 10:04    Заглавие:  

Бай Ганьо написа:
andrei141984 написа:

Ако ти сложо на тезгяха един добре запазен ,,Стечкин"9х18 ПМ или ,,зиг Зауер" Р 226 9х19 ,,Пара" .40 СиУ(прекланям се пред този пистолет) ,кое ще избереш?
Аз лично ще взема Стечкина. Само, моля те, не ме карай да ти обяснявам защо.

andrei141984 написа:
Бай Ганьо озадачен съм! Rolling Eyes Значи ,,Диана ТТ" не е това което шумно се рекламира в оръжейните издания!
Всъщност участниците ни в мисиите в Ирак от края на 2003г. също са го използвали и използват.

Ами питай участниците ни в мисиите в Ирак за мнението им. Ама питай тези дето са имали възможност за сравнение.

Знам защо ще вземеш ПС- ,защото е картечен. Wink Пък има и слава на надеждно оръжие.но мощността на боеприпаса- куца.
Върнете се в началото
andrei141984

МнениеПуснато на: Чет 14 Авг 2008, 10:06    Заглавие:  

прр1 написа:
Айде сега, няма да преписваме я! Щом Бае ви Ганьо ще вземе "Стечкина" аз ще си взема "Макарова". Нали така или иначе отнякъде ще си открадна и едно АК 7,62. Уважаеми колега andrei141984, слушай кво "ти пее радиото". Това с Ганьо не ти го говорим от каталози. Laughing

Едно АК и за мене ,ако може?

ПМ става ,ама не за офицер , а за пъдар.Умрела работа е.Особено новите версии.
Върнете се в началото
Бай Ганьо

МнениеПуснато на: Чет 14 Авг 2008, 10:16    Заглавие:  

andrei141984

МнениеПуснато на: Чет 14 Авг 2008, 11:02    Заглавие:  

Бай Ганьо написа:
andrei141984 написа:
ПМ става ,ама не за офицер , а за пъдар.Умрела работа е.

Щом казваш.

Бай Ганьо , патронът идва слабичък , пък и вмесстимостта от само 8 патрона и един в патронника за съвременността е крайно недостатъчно.
Върнете се в началото
Thunderchief

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 14 Авг 2008, 11:08    Заглавие:  

Цитат:
пък и вмесстимостта от само 8 патрона и един в патронника за съвременността е крайно недостатъчно.

Обсада ли мислиш да удържаш та ти трябват много патрони? Аз лично не си падам по ПМ щото ми е малко дърварест на дизайн, ама виж такова едно приятно и удобно пищовче като РРК(пак 9х18 и с малко патрони) е нещо идеално. Имах преди време възможност да пробвам пищова на тате и Глог 17 и РРКто определено ме спечели - малък и много удобен пистолет. А имайки предвид, че след две кутии патрони (по една на калпак) ми връчиха тържествено пистолета, смазката, шомпъла и парцалите определено предпочитам малък пистолет пред еквивалента на 155 милиметрова гаубица

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 3 от 25 [372 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, ..., 23, 24, 25 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ » Игри за мъже
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0762s ][ Queries: 12 (0.0049s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker