Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
140 депутати гласуваха присъединяването на Северна Македония към НАТО · Заразените с морбили станаха 31 · Създават Съвместно командване на специалните операции · Нов "Еър Форс 1" за швейцарското правителство · НС отхвърли президентското вето върху Закона за личните данни · 20-гoдини cлeд зaтвapянeтo нa cтapoтo лeтищe в Aтинa тo щe имa нoв oблии ·

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Mi 20 Feb 2019, 13:10
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Общи приказки
Обама или Макейн
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 1 von 4 [46 Beitrдge]   Gehe zu Seite: 1, 2, 3, 4 Weiter
Autor Nachricht
NEO

Beitrдge: 2121

BeitragVerfasst am: Mo 03 Nov 2008, 21:45    Titel:  Обама или Макейн
Themen-Beschreibung: избори в САЩ

Изборите за президент на САЩ чукат на вратата Smile Какво значение има кой ще е новия президент и важно ли е това за останалия свят. Барак или Джон?Бял или афроамериканец ?Ако ви е интересна темата пишете Smile Мисля, че материал за размисъл ще има.Надявам се и един популярен напоследък виц да не стане реалност....
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden 
Елемаг
[Moderator]

Beitrдge: 27529

BeitragVerfasst am: Mo 03 Nov 2008, 21:49    Titel:  

Cool Cool Cool
Дали ще победи оръжейното или петролното лоби е все едно. Лично аз харесвам повече Макейн защото лобито което представлява ще изспирира нова надпревара между държавите. В това число и в Космоса. Но за България е все тая.
По-важно е как ще изгрежда нашето народно събрания догодина!

Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
NEO

BeitragVerfasst am: Mo 03 Nov 2008, 22:18    Titel:  

Rolling Eyes Каква надпревара бе Тони. някой трябва да ги изрине от Ирак и Афганистан.Това няма да е Макейн. Тъкмо и нашите момчета да се приберат!!!
lubo_juve

Beitrдge: 726

BeitragVerfasst am: Mo 03 Nov 2008, 22:51    Titel:  

Smile
Zuletzt bearbeitet von lubo_juve am Mo 21 Mai 2012, 21:30, insgesamt 3-mal bearbeitet
NEO

BeitragVerfasst am: Mo 03 Nov 2008, 22:57    Titel:  

Smile Е да де.Иран и т.н.Северна Корея , опс, извинете КНДР Laughing . На мен Макейн ми изглежда като *копие под индигото*.:
KONGO79

Beitrдge: 474

BeitragVerfasst am: Di 04 Nov 2008, 01:19    Titel:  

Абе честно казано, Маккейн /макар и авиатор/ си е копие на Храста, а Обама си е Мангал /наречете ме расист, не ми пука/!!! Истината е че нормален човек НЕ МОЖЕ да стане президент на Краварско, така че който и от двамата да изберат хуя /без никакво извинение/ пак ще го ядем! Знам че много от вас ще ме атакуват за това мнение, но така мисля. За мен съществува една истина, всяка една империя умира и сега е ред на империята на краварите. RIP USA, suck my F...... D...!!! ВРЕМЕ ВИ Е!!!
UNIOR

Beitrдge: 281

BeitragVerfasst am: Di 04 Nov 2008, 09:43    Titel:  

Звучи грубичко но е факт....
Victor 3
[Admin]

Beitrдge: 4111

BeitragVerfasst am: Di 04 Nov 2008, 09:49    Titel:  

Днес в САЩ се произвеждат президентски избори
04 ноември 2008 | 00:09 | Агенция "Фокус"
Вашингтон. Днес в САЩ гласоподавателите ще могат да се произнесат по въпроса кого предпочитат да ги управлява следващите четири години - кандидата на демократите Барак Обама или номинирания от Републиканската партия Джон Маккейн.
Последните проучвания на общественото мнение в САЩ сочат преднина за Обама. Сенаторът от Илинойс получава реален шанс да стане първият президент на САЩ от афроамерикански произход, въпреки че съперникът му Маккейн също има стабилни позиции. Изходът от вота ще бъде определен от спорните щати.
Традиционно, Демократическата партия е със силни позиции в силно урбанизираната североизточна част на страната и в щатите по Тихоокеанското крайбрежие с либерални нагласи на мнозинството от електората. В общия случай републиканците печелят вота на южните и централните щати с по-провинциален облик и консервативно настроени жители. “Колебаещите се щати” (swing states на англ.), благодарение на правилото “победителят взима всички гласове”, накланят везните в ляво или в дясно.
T-72
[Admin]

Beitrдge: 10067

BeitragVerfasst am: Di 04 Nov 2008, 13:57    Titel:  

Негърчето ми е по-симпатично
ICQ-Nummer 
калло

Beitrдge: 7674

BeitragVerfasst am: Di 04 Nov 2008, 15:31    Titel:  

KONGO79 hat Folgendes geschrieben:
Абе честно казано, Маккейн /макар и авиатор/ си е копие на Храста, а Обама си е Мангал /наречете ме расист, не ми пука/!!! Истината е че нормален човек НЕ МОЖЕ да стане президент на Краварско, така че който и от двамата да изберат хуя /без никакво извинение/ пак ще го ядем! Знам че много от вас ще ме атакуват за това мнение, но така мисля. За мен съществува една истина, всяка една империя умира и сега е ред на империята на краварите. RIP USA, suck my F...... D...!!! ВРЕМЕ ВИ Е!!!

САЩ са си доста добра държава (не случайно огромна част от световното население се стреми и се е стрямало да живее там), стига да понамалят имперските амбиции, особено от последните години. Няма нужда да изчезват, щото това ще доведе до хаос с трудно изчислими последствия. А расизмът ти не е извиним по никакъв повод - като се започне от там, че подобно отношение те поставя далеч под всякакъв Обама, най-малкото защото едва ли имаш възможност да оправдаеш подобно отношение. Хората са хора, независимо от езика, който говорят, бога, на който се молят (ИМХО, тези, които се молят на какъвто и да е бог имат психиатричен проблем), расата им.
Victor 3
[Admin]

Beitrдge: 4111

BeitragVerfasst am: Di 04 Nov 2008, 16:03    Titel:  

Аз съм за Маккейн, заради космическата му програма.
Иначе съм за това САЩ да се разпаднат, хич няма да ми е жал. А това, че щяло да доведе до хаос хич не ми дреме.Време е държавата произвеждаща 20% от Световния БНП( и в по-голямата си част финансови и др. видове услуги), а потребяваща 40% от световните суровини, разпалваща конфликти и войни за собствена облага да си отиде. Ако се реформират по някакъв начин добре, иначе за целият свят ще е от полза САЩ да ги няма.
Давам тук една собствена прогноза: в периода 2012-16г. Америка ще се разпадне или най-малкото ще изпадне в такава криза, че няма да и е до останалият свят. Twisted Evil
KONGO79

Beitrдge: 474

BeitragVerfasst am: Di 04 Nov 2008, 19:53    Titel:  

калло, не си ме разбрал правилно, не съм расист за разлика от немалка част от краварите и точно това исках да кажа. За Маккейн ще гласуват белите, а за Обама всички останали, естествено с малки изключения, но в крайна сметка ще има един грубо казано "етнически вот", от една страна "малцинствата" ще гласуват за нашето момче, а една немалка група от мнозинството ще реши да покаже колко е толерантна. Аз смятам че Обама ще спечели, но от цялата работа ще се възобнови, или по-скоро отново ще излезе на преден план, проблема с расизма. А Маккейн е един дърт изкукал милитарист, който ако стане президент, политиката на Храста ще ни се стори песен. А религията е била успешен подход за управление на масите, но отдавна си е изпяла песента и мястото и е някъде дълбоко в миманса.
калло

Beitrдge: 7674

BeitragVerfasst am: Di 04 Nov 2008, 20:00    Titel:  

ОК за уточнението, но
Zitat:
За Маккейн ще гласуват белите
- всичките ми познати (главно българи с американско гражданство, макар че има и други де) в щатите са бели и ще гласуват за Обама - не защото е черен (това не ги интересува), а защото, поне на този етап, предлага сериозна алтернатива на Буш във вътрешно-и външно-икономически план - най-малкото опит за по-сериозно завръщане към по-сериозните американски ценности като свободата и равенството. Иначе - расисъзм в щатите има, при това в множество проявни форми - белите, особено на юг, не понасят черните, черните на бая места не щат белите, всички заедно не обичат латиносите (които са най-голямото малцинство), ирландците с векове вече не обичат италианците... и т.н., и т.н. Но го има и другото - търпимост, толерантност, свобода, нищо че понякога са налага със силови методи. Такива ценности си струва да бъдат налагани силово, иначе никога (човечеството, де) няма да се оправим.
NEO

BeitragVerfasst am: Di 04 Nov 2008, 22:38    Titel:  

Мисля, че ако Обама беше бял, щеше да спечели с гигантска преднина, поне 70 % на 30 %.
nick_wolf1

Beitrдge: 1727

BeitragVerfasst am: Di 04 Nov 2008, 23:07    Titel:  

Черен или бял, мисля, че Обама ще спечели. САЩ, а и светът, имат нужда от смяна на политиката. Два мандата на републиканеца Буш стигат.
Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 1 von 4 [46 Beitrдge]   Gehe zu Seite: 1, 2, 3, 4 Weiter
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Общи приказки
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0937s ][ Queries: 12 (0.0045s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker