Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Райчев: Нямаше наказателен вот · Две експлозии убиха трима в Катманду! Петима са ранени · Хамид Хамид: Мустафа Карадайъ ще се откаже от мястото си в ЕП! Пеевски ще реши дали да отиде евродепутат · Радан Кънев: Показахме, че в България има истинска алтернатива на ГЕРБ · Джамбазки се надява на два мандата за ВМРО · Каракачанов не знае какво да очаква от малката коалиция вече ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пон 27 Май 2019, 07:58
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Общи приказки
Обама или Макейн
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 4 [46 Мнения]   Иди на страница: 1, 2, 3, 4 Следваща
Автор Съобщение
NEO

Местожителство: Велинград

МнениеПуснато на: Пон 03 Ное 2008, 21:45    Заглавие:  Обама или Макейн
Описание на темата: избори в САЩ

Изборите за президент на САЩ чукат на вратата Smile Какво значение има кой ще е новия президент и важно ли е това за останалия свят. Барак или Джон?Бял или афроамериканец ?Ако ви е интересна темата пишете Smile Мисля, че материал за размисъл ще има.Надявам се и един популярен напоследък виц да не стане реалност....
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Елемаг
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Ное 2008, 21:49    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Дали ще победи оръжейното или петролното лоби е все едно. Лично аз харесвам повече Макейн защото лобито което представлява ще изспирира нова надпревара между държавите. В това число и в Космоса. Но за България е все тая.
По-важно е как ще изгрежда нашето народно събрания догодина!

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
NEO

МнениеПуснато на: Пон 03 Ное 2008, 22:18    Заглавие:  

Rolling Eyes Каква надпревара бе Тони. някой трябва да ги изрине от Ирак и Афганистан.Това няма да е Макейн. Тъкмо и нашите момчета да се приберат!!!
lubo_juve

МнениеПуснато на: Пон 03 Ное 2008, 22:51    Заглавие:  

Smile
Последната промяна е направена от lubo_juve на Пон 21 Май 2012, 21:30; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
NEO

МнениеПуснато на: Пон 03 Ное 2008, 22:57    Заглавие:  

Smile Е да де.Иран и т.н.Северна Корея , опс, извинете КНДР Laughing . На мен Макейн ми изглежда като *копие под индигото*.:
KONGO79

Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 04 Ное 2008, 01:19    Заглавие:  

Абе честно казано, Маккейн /макар и авиатор/ си е копие на Храста, а Обама си е Мангал /наречете ме расист, не ми пука/!!! Истината е че нормален човек НЕ МОЖЕ да стане президент на Краварско, така че който и от двамата да изберат хуя /без никакво извинение/ пак ще го ядем! Знам че много от вас ще ме атакуват за това мнение, но така мисля. За мен съществува една истина, всяка една империя умира и сега е ред на империята на краварите. RIP USA, suck my F...... D...!!! ВРЕМЕ ВИ Е!!!
UNIOR

МнениеПуснато на: Вто 04 Ное 2008, 09:43    Заглавие:  

Звучи грубичко но е факт....
Victor 3
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 04 Ное 2008, 09:49    Заглавие:  

Днес в САЩ се произвеждат президентски избори
04 ноември 2008 | 00:09 | Агенция "Фокус"
Вашингтон. Днес в САЩ гласоподавателите ще могат да се произнесат по въпроса кого предпочитат да ги управлява следващите четири години - кандидата на демократите Барак Обама или номинирания от Републиканската партия Джон Маккейн.
Последните проучвания на общественото мнение в САЩ сочат преднина за Обама. Сенаторът от Илинойс получава реален шанс да стане първият президент на САЩ от афроамерикански произход, въпреки че съперникът му Маккейн също има стабилни позиции. Изходът от вота ще бъде определен от спорните щати.
Традиционно, Демократическата партия е със силни позиции в силно урбанизираната североизточна част на страната и в щатите по Тихоокеанското крайбрежие с либерални нагласи на мнозинството от електората. В общия случай републиканците печелят вота на южните и централните щати с по-провинциален облик и консервативно настроени жители. “Колебаещите се щати” (swing states на англ.), благодарение на правилото “победителят взима всички гласове”, накланят везните в ляво или в дясно.
Върнете се в началото
T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Вто 04 Ное 2008, 13:57    Заглавие:  

Негърчето ми е по-симпатично
ICQ Номер 
калло

МнениеПуснато на: Вто 04 Ное 2008, 15:31    Заглавие:  

KONGO79 написа:
Абе честно казано, Маккейн /макар и авиатор/ си е копие на Храста, а Обама си е Мангал /наречете ме расист, не ми пука/!!! Истината е че нормален човек НЕ МОЖЕ да стане президент на Краварско, така че който и от двамата да изберат хуя /без никакво извинение/ пак ще го ядем! Знам че много от вас ще ме атакуват за това мнение, но така мисля. За мен съществува една истина, всяка една империя умира и сега е ред на империята на краварите. RIP USA, suck my F...... D...!!! ВРЕМЕ ВИ Е!!!

САЩ са си доста добра държава (не случайно огромна част от световното население се стреми и се е стрямало да живее там), стига да понамалят имперските амбиции, особено от последните години. Няма нужда да изчезват, щото това ще доведе до хаос с трудно изчислими последствия. А расизмът ти не е извиним по никакъв повод - като се започне от там, че подобно отношение те поставя далеч под всякакъв Обама, най-малкото защото едва ли имаш възможност да оправдаеш подобно отношение. Хората са хора, независимо от езика, който говорят, бога, на който се молят (ИМХО, тези, които се молят на какъвто и да е бог имат психиатричен проблем), расата им.
Върнете се в началото
Victor 3
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 04 Ное 2008, 16:03    Заглавие:  

Аз съм за Маккейн, заради космическата му програма.
Иначе съм за това САЩ да се разпаднат, хич няма да ми е жал. А това, че щяло да доведе до хаос хич не ми дреме.Време е държавата произвеждаща 20% от Световния БНП( и в по-голямата си част финансови и др. видове услуги), а потребяваща 40% от световните суровини, разпалваща конфликти и войни за собствена облага да си отиде. Ако се реформират по някакъв начин добре, иначе за целият свят ще е от полза САЩ да ги няма.
Давам тук една собствена прогноза: в периода 2012-16г. Америка ще се разпадне или най-малкото ще изпадне в такава криза, че няма да и е до останалият свят. Twisted Evil
Върнете се в началото
KONGO79

Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 04 Ное 2008, 19:53    Заглавие:  

калло, не си ме разбрал правилно, не съм расист за разлика от немалка част от краварите и точно това исках да кажа. За Маккейн ще гласуват белите, а за Обама всички останали, естествено с малки изключения, но в крайна сметка ще има един грубо казано "етнически вот", от една страна "малцинствата" ще гласуват за нашето момче, а една немалка група от мнозинството ще реши да покаже колко е толерантна. Аз смятам че Обама ще спечели, но от цялата работа ще се възобнови, или по-скоро отново ще излезе на преден план, проблема с расизма. А Маккейн е един дърт изкукал милитарист, който ако стане президент, политиката на Храста ще ни се стори песен. А религията е била успешен подход за управление на масите, но отдавна си е изпяла песента и мястото и е някъде дълбоко в миманса.
калло

МнениеПуснато на: Вто 04 Ное 2008, 20:00    Заглавие:  

ОК за уточнението, но
Цитат:
За Маккейн ще гласуват белите
- всичките ми познати (главно българи с американско гражданство, макар че има и други де) в щатите са бели и ще гласуват за Обама - не защото е черен (това не ги интересува), а защото, поне на този етап, предлага сериозна алтернатива на Буш във вътрешно-и външно-икономически план - най-малкото опит за по-сериозно завръщане към по-сериозните американски ценности като свободата и равенството. Иначе - расисъзм в щатите има, при това в множество проявни форми - белите, особено на юг, не понасят черните, черните на бая места не щат белите, всички заедно не обичат латиносите (които са най-голямото малцинство), ирландците с векове вече не обичат италианците... и т.н., и т.н. Но го има и другото - търпимост, толерантност, свобода, нищо че понякога са налага със силови методи. Такива ценности си струва да бъдат налагани силово, иначе никога (човечеството, де) няма да се оправим.
Върнете се в началото
NEO

МнениеПуснато на: Вто 04 Ное 2008, 22:38    Заглавие:  

Мисля, че ако Обама беше бял, щеше да спечели с гигантска преднина, поне 70 % на 30 %.
nick_wolf1

МнениеПуснато на: Вто 04 Ное 2008, 23:07    Заглавие:  

Черен или бял, мисля, че Обама ще спечели. САЩ, а и светът, имат нужда от смяна на политиката. Два мандата на републиканеца Буш стигат.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 4 [46 Мнения]   Иди на страница: 1, 2, 3, 4 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Общи приказки
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0611s ][ Queries: 12 (0.0063s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker