Private Colleger of transportation  
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Точенето на КТБ продължава до 2024 г., 40 млн. приход отчитат синдиците · ОФИЦИАЛНА ПОЗИЦИЯ НА СААБ ОТНОСНО ИЗТРЕБИТЕЛИ "ГРИПЕН" ЗА БЪЛГАРИЯ · КАРАКАЧАНОВ ЗА НОВИТЕ ИЗТРЕБИТЕЛИ: ИМАМЕ ДОСТАТЪЧНО НАШИ ИЗТРЕБИТЕЛИ НА ЗЕМЯТА, ЩЕ ГИ РЕМОНТИАМЕ! ВАДИМ МИЛИАРДИ ЗА "ГРИПЕН", А ИМАМЕ ГОТОВИ МИГ-29 · Руски сайт разби Борисов: Прави салтомортале и се опитва да се приземи на два стола · Банда за отвличания похити мъж насред София в тузарското му возило! · Тръмп призова пред ООН за "велико пробуждане на нациите" ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Вто 19 Сеп 2017, 19:06
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ
ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ РЕГИСТРИРАНИ И НОВОРЕГИСТРИРАНИ
Модератори: конструктор
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 4 [59 Мнения]   Иди на страница: 1, 2, 3, 4 Следваща
Автор Съобщение
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев 2009, 18:09    Заглавие:  ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ РЕГИСТРИРАНИ И НОВОРЕГИСТРИРАНИ
Описание на темата: Кой съм и от какво се интересувам

Правя тази тема защото имам чувството, че имаме нужда от именно такава! Тя е за всички нови регистрирани тук, но и за всички стари членове на форума, които искат да кажат кои са, какво са работили, какво ги интересува.

Ето нещо интересно и за новите ни съфорумци.
ФОРУМЪТ-ПРАВИЛА

Ето и медийния профил на форума.
МЕДИЕН ПРОФИЛ НА ФОРУМА
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Та да се представя. Преслав Панчелиев на 29 г. - военен журналист, гл.редактор на сп."Клуб ОКЕАН". Роден във Варна, живял по военните блокове до поделенията в Бургас, Равнец и Ямбол (заради баща военен), сега работя в София. Завършил съм журналистика (магистър) в СУ и семестриално (магистър) ПР в НБУ. Списвам по медиите от 1994 г.
Интересувам се от авиация, кораби, българска история и литература, футбол, вино и жени... Корабите са ми в кръвта от малък, сърцето ми трепва и от най-малката лодка в морето. Сигурно се предава генетично.
Пра-пра дядо ми Тодор Панчелиев - участник в Балканската, Междусъюзническата и Първата световна война. Загинал през 1916 г. при Черна вода, Румъния.
Далечен роднина ми е редник Велко Ганев Панчалиев. Убит на 25 април 1917 година край Дойран.
Прадядо ми Райко Панчелиев е служил в Морската полицейска служба през 1923-1926 г., щурман на миночистача "Вяра", лодкар и на цар Борис 3.
Дядо ми Калуди Панчелиев е бил шеф на тръбарския цех в корабостроителния завод "Георги Димитров", сега "Булярд".
Баща ми Росен Панчелиев е бил военнослужещ в РТВ, в Равнец, Ямбол и Сливен. От 1985 г. военен журналист в "Криле" и "Страж на родното небе", а от 1995 г. основател на възобновеното списание "Криле".
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Очаквам всеки от съфорумците ни да се представи - било то стари или нови. Така всички ще добием представа за другия до нас. В нашия форум, въпреки военната му насоченост, не е нужно всеки да се интересува от това.
Поздрави на всички!

Последната промяна е направена от Preslav на Сря 03 Юни 2009, 22:29; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Thunderchief

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев 2009, 18:33    Заглавие:  

Аз съм Александър Янакиев, завършил съм УНСС. След известно време на неармейска държавна служба в момента съм докторант в University of Sheffield (както съм го подкарал този септември ми предстои защита). Интересувам се предимно от кораби и самолети (един офталмолог е причината да не постъпя във ВВВУ), от скоро и от високопроходими автомобили (миналия декември се покачих на първия си такъв), както и от вкусно хапване (от две години се научих да готвя), но с удоволствие чета и за сухопътни работи. Горе долу със 10 кила съм по-лек от Ганьо и при късмет скоро ще съм с 15-20 кила по лекичък
Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
калло

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев 2009, 19:14    Заглавие:  

нт
Последната промяна е направена от калло на Пет 19 Фев 2010, 09:58; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Gaden Gogi

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев 2009, 19:50    Заглавие:  

Георги Григоров, Технически Университет, в момента се изживявам като "Генерален Конструктор" на моето си ОКБ. Cool
редник (във военната книжка пише "програмист"), зенитчик- "ние не летим ама и на другите няма да дадем"...иронията е че предните две поколение бяха офицери от авиацията Embarassed , "номер" на КОМ, монтьор на ОСА.
Интереси - кораби (от началот на предният век насам), бронетехника (всякаква), самолети (от 1930 насам), в този ред. Моделизъм- предните неща съответно в мащаб 1/700;1/72.
Русофил (но само хората, техниката им е скапана).
Кила- 120 (ме-хе-хе, ако не се появи Мамута трудно ще ме минете), което предполага че обичам и мога да готвя (и съм достатъчно хубав за да не ми се налага да съм скромен). Обичам силовите тренировки (основно това е причинат за килата) но напоследък ме мързи пък и нямам време.
Не пия, не пуша но си имам други пороци Rolling Eyes
Жени-умни, по възможност не прекомерно своенравни (аз съм теле и съм търпеливо, но все пак).
Напоследък не пиша много поради защото се навъдиха много нашмъркани индивиди (като тези дето искате да ги банвате) но чета, почти като чукча , ама на обратно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Иван
[Moderator]

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев 2009, 20:07    Заглавие:  

И аз да се представя.
Полковник о.р. от авиацията Иван Бориславов (бащино) Петров (по фамилия). Роден в Пловдив, израстнал в София.
Дядовци участници във войните с куп медали, баща военен, брат военен.
Образование:
1. средно - бившето 6-то средно у-ще "Граф Игнатиев" - София; Спортувал футбол, хандбал, лека атлетика, спортна стрелба (І разряд)
2. инженерно, ВНВВУ "Г.Бенковски" 1960-1965 г.
Път в авиацията: 10-годишен - авиомоделизъм, на 16 години безмоторно летене, на 18 години моторно летене.
После МТО-школа на ВВС и войнишка служба като наблюдател в МТО-център Доброславци. Следва ВНВВУ.
Служебна биография 1965-1997 г.: ВВС, ТЕЧ 18 ИАП, ВВС инж. конструктор НИБЕРАТ, инженер Авиоотряд 28.
"Творческа" биография - Писане на книги (9 авторски, 5 в съавторство) и материали за различни наши и чужди периодични издания и ежедневници (над 600).
От януари 1998 г. редактор-консултант в Еър ГРУП 2000, от 2000 г. гл. редактор на "Ретросалон".
Владея руски писмено и говоримо на ниво майчин език, ползвам поносимо немски, горе-долу френски и английски, малко италиански и всички славянски езици.
Интересувам се от всичко, свързано с военната техника и военната история.

SSH

Местожителство: Разград

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев 2009, 20:29    Заглавие:  

нк

Последната промяна е направена от SSH на Пон 08 Мар 2010, 18:47; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Ice_queen^^

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев 2009, 20:48    Заглавие:  

**
Последната промяна е направена от Ice_queen^^ на Вто 26 Юни 2012, 21:00; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Mitachi

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев 2009, 21:02    Заглавие:  

Димитър Савов - отдел "Котелно оборудване" ТЕЦ-Варна; длъжност - инженер енергетик (от 1 година).
Образование - II МГ "Д-р П. Берон" Варна; ТУ-Варна специалност ТМММ.
Работа в експлоатацията - 8,5 г. Професионална квалификация - Машинист на енергийни котли.
Интереси - ретроавиация и енергетика. Алкохол - бира и вино в прилични количества.
Жени - стройни (по възможност интелигентни).
Спортувам за здраве в Морската градина.

няма да се дам." Н. Вапцаров
Върнете се в началото
Боцман

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев 2009, 21:17    Заглавие:  

о.р. подполковник Петко Циров, израснал във Варна.
Служил в Сухопътните войски (3 армия).
Oбразование: Варненска морска гимназия, ВНВУ, ВА „Фрунзе”, специалност - РЕБ. Напуснал армията като НРО на 3 армия.
Сега в свободното си време редактирам всички основни страници свързани с армията на каталога Start.bg

Последната промяна е направена от Боцман на Сря 25 Фев 2009, 23:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
NEO

Местожителство: Велинград

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев 2009, 21:33    Заглавие:  

Cool

Последната промяна е направена от NEO на Пет 27 Авг 2010, 19:09; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото
nick_wolf1

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев 2009, 21:41    Заглавие:  

Николай Николов, род. 1977г., от София, женен.
Професия - софтуерен инженер
Образование - висше - магистър по информатика от ФМИ на СУ "Св. Климент Охридски".
Хобита:
стендов моделизъм (за съжаление нямам много време за него), самолети в мащаб 1/72 и 1/48, едноместни и двуместни ударни самолети от ВСВ до наши дни, флотски самолети;
тенис на маса;
музика (като слушателSmile), любими изпълнители: Prince, Megadeth, Slayer, Judas Priest, Metallica, Annihilator, Death, Psychotic waltz, Pantera, Testament, Suicidal tendencies, Body Count, Parliament, Funkadelic, James Brown, Weather report, Faith No More, Infectious grooves, Primus, Red Hot Chili Peppers, Grip Inc., Rush, Joe Satriani, Buckethead, Attention deficit, Fishbone и др.
Интереси: военна авиация, военна история, въоръжение, цифрова фотография, вкусни манджиSmile
Не харесвам твърд алкохол, но обичам бирицаSmile

Последната промяна е направена от nick_wolf1 на Сря 25 Фев 2009, 21:53; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Ginev

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев 2009, 21:48    Заглавие:  

Привет!Казвам се Кирил Гинев.В момента съм курсант летец-пилот във Факултет Авиационен. От град Сливен съм родом. Родът ми има тежка съдба - навремето башибозукът ги е гонил здраво...Бащата на пра-дядо ми е бил заедно с Капитан Петко Войвода, заедно са бродели по България. Баща ми е бивш военен от СВ. С това си обяснявам закалката ми на военен. Лошото е, че съм идеалист и за мен авиацията е на първо място. В авиацията имам много приятели, а от форума са едни от най-стойностните. Когато бях ученик съм бягал от училище само и само за да летя от време на време на летище Бършен.От как се помня скитам по поделенията...на времето се шегуваха, че съм изкарал службата на 2- ма войника. Чрез форума се опитвам да съм в крак с модата и да се развивам постоянно, а ако знам нещо интересно да го споделя ТУК.
Върнете се в началото
Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев 2009, 21:53    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Аз съм Тони Кънев, авиоижинер, работил съм известно време в ТЕРЕМ, по ремонта на вертолети. В казармата съм бил в 53 мсп от 7 мсд със специалност Ракетни войски и артилерия. Офицер от запаса.От 12 годишен се занимавам с космонавтика а от 19 годишен с военно дело. Завършил съм специалност право като второ висше. Имам разнообразни интереси, основните от които ги пише в профила ми.

Последната промяна е направена от Елемаг на Чет 15 Окт 2009, 19:01; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
zdravko_dimitrov1986

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев 2009, 22:14    Заглавие:  

Добър вечер на всички Cool
Казвам се Здравко Димитров, на 22 години съм , живея в Самоков. В момента съм 1 курс задочно обучение във ВСУ Любен Каравелов гр. София. Уча за строителен инженер, завършил съм строителн техникум в Благоевград. Изкарах един курс във ВИАС, но там не ми беше по сърце.
Работя, като строителен надзор и инвеститорски контрол от около година и половина. Карам голф 3, интересувам се от автомобили, военна техника, динозаври, високопроходими машини и общо взето всякакви интересни неща. Слушам почти всякаква музика, включително и поп фолк, просто ме отпуска и се кефя яко. Wink
Много обичам животни. Много съм жалостив Embarassed
Върнете се в началото
StGinev

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев 2009, 22:41    Заглавие:  

Добър вечер!
Чета постоянно темите във форумите!Възхищавам се на всички Вас,които пишете тук,на това което знаете и изнасяте като информация,като наука!
Поздравявам Ви за доброто отношение и приятелствата които създавате всички тук помежду

Последната промяна е направена от StGinev на Пон 12 Окт 2015, 10:52; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 4 [59 Мнения]   Иди на страница: 1, 2, 3, 4 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.2705s ][ Queries: 12 (0.0026s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker