Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Wed 27 Jan 2021, 04:48
All times are UTC + 2
 Forum index » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ
ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ РЕГИСТРИРАНИ И НОВОРЕГИСТРИРАНИ
Moderators: конструктор
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4 [59 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, 4 Next
Author Message
KONGO79

PostPosted: Fri 06 Mar 2009, 19:35    Post subject:  

Да взема и аз да се представя. Владислав Димов, скоро на 30 лазарника, около кинта и 90, 78 килца, от Варна. Бивш аероклубец /пилот и парашутист/, бивш Тихина-ец, икономист по образование, но професионално се развивам в малко по-различна насока. Основните ми интереси са в областта на авиацията, предимно безмоторна и витлова, стендов моделизъм /авиация от периода на 2 СВ, вече в по-едрите мащаби 1/48 и 1/32/, военна история /отново предимно авиационна/, естествено флота също ми е в кръвта, обичам да чета книги /предимно Азимов/, обичам и да спортувам /най-вече футбол и волейбол/. Обожавам светлата бира, но не ми личи Laughing , добрата храна /смея да твърдя, че съм добър готвач/, но и това не ми личи, право черво кво да го правиш, Хеви метъла /Sabbath RULES , а Дедо Click to see if image is larger е господ/, Черно Море, Астън Вила и Шефилд Уензди. Ей ма на
Click to see if image is larger
П.П. Ей как щях да забравя, обичам си и баса

ayahuasca

PostPosted: Fri 06 Mar 2009, 22:46    Post subject:  

Привет!
Иво Христов съм.Образование-семестриално завършил /ако не се лъжа,бая време мина/ Философия и Теология в Благоевград,не се дипломирах,но не ми се обяснява защо.Дългогодишен барман в едно много приятно местенце и управител на друго.След като реших да порастна,се започна едно ходене по мъките-търсейки себе си,бях за кратко арматурист,после кофражист,пицар и електротехник,след което си направих интернет-клуб,но не мога да кажа,че се чувствам идеално в средите на частния бизнес,макар че се справям.Мечтател до мозъка на костите.Като младеж бях металяга,сега слушам джазчета и разни DJ-и.Служих в Петрич,свързочник и по-точно телеграфист в РГС.Не ми хареса много,но научих доста.Интереси-предимно авиация,голяма част от мечтите ми са в тази насока,обичам да чета,да пиша,да рисувам.Алкохол почти не близвам/вече 5 години/,но си имам свои пороци.Жена си имам,та не се заглеждам много-много Very Happy Имам объркани представи за политика,история и наука,които избягвам да обсъждам,заради многото незнание идещо след познанието.Напоследък предпочитам спокойствието,навярно като компенсация за бесовете,които ме гонеха като по-млад,а да,сега съм на 33 и очаквам да направя няколко чудеса Wink Не разбирам математиката но съм съблазнен от съвременната физика,разбирам английски и руски,при нужда ги говоря даже,но и това избягвам заради твърдия си акцент.
Един ден ще управлявам собствения си самолет и това е сигурно,вероятно е обаче това да се случи в не много близкото бъдеще,което не ме смущава.Този форум е единственото място,където /оказва се че/ контактувам с военни и служители на МВР,предпочитам така и да си остане,освен ако не реша някой ден да присъствам на някоя от срещите ви.Във форума се чувствам страхотно и постоянно обогатявам знанията си за летенето.Благодаря ви!
Толкова много за себе си не бях казвал от години,доволен съм че го направих тук.
Поздрави!
Back to top
View user's profile Send private message 
Гената

PostPosted: Sat 07 Mar 2009, 13:05    Post subject:  

Здравейте Very Happy
Казвам се Евгени, офицер. Незнам как така станах военен, но исках да съм пилот. Нестанах, но това не ми пречи да обичам самолетите. На 26 години, работя в София. Килограми няма да казвам (това е променлива величина). Харесвам спорт във всичките му разновидности, оръжия, компютри и забавленията покраи тях, веселите компании, жени, коли и какво ли още не.

Back to top
AvARienMarku4

PostPosted: Sun 08 Mar 2009, 15:45    Post subject:  

да се предстваим и ние (страдам от раздвоение на личността Маитап) Laughing Laughing Laughing
Казвам се Петко Миронов но според Българската интернет митология се срещам и като piko1 (същестов съ не установенъ идентичнъст)
без майтап на 22 години съм от софия роден на 25.08.1986 зодия Дебил да де Биропоемащ

интереси рок РОЛ самолети разни влакове ма от време на време кораби и камиони
моделист поне така смятам тип W-O-T-I-F друго друго ми а да член съм на Z-ROCK TRIBE CLAN SOFIA
Back to top
dsuzunov

PostPosted: Mon 23 Mar 2009, 16:31    Post subject:  

Здравейте!
Аз съм Димитър Узунов от Пловдив.
Работя в МВР в крим.лабораторията в Пловдив вече 20-та година. Дактилоскоп.
Служил съм в Ямбол ,82-ри МСП (под.22290) като механик водач на БРДМ в Разузнавателна рота.
Интересувам се от бронетанкова техника,криминалистика (като наука)
Модератор съм в сайта: http://daewoo-chevrolet.com/forum/index.php (вече не съм...отсвириха ме заради постоянните забележки към неграмотниците)

Last edited by dsuzunov on Sat 11 Dec 2010, 17:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
MonevOL

PostPosted: Tue 24 Mar 2009, 10:45    Post subject: :)  

Привет и от мен Smile Макар, че не съм нов в този форум, не пиша много, но иначе всеки ден чета Smile На 16 години съм от Ямбол. Занимавам се със спортно ориентиране от 1-ви клас (сега 10-ти), а иначе по сериозно от няколко години. ги съкращатиха и сега е в Крумово на Ми-24. Между другото блока ,в който живея е на 20 метра пред поделенията или вече бившите поделения Smile
Last edited by MonevOL on Thu 02 Apr 2009, 10:17; edited 1 time in total
Back to top
Пчели4ка

PostPosted: Sat 28 Mar 2009, 17:11    Post subject: Здравейте всички  

един стар виц вместо да се самоописвам подробно:

Бай Мангау бил приет по спешност
във фирмената лечебница на летище Бургас с подуто и насинено око.
- Какво се е случило с вас г-н директор? - попитал доктора.
- Нищо, кацна ми една Пчели4ка на бузата...
- И ви ужили?
- Не можа! Хер Телфер се опита да я убие с лопатата...

п/п
доста често са ме нападали с лопати и търнокопи ... името ми е Илко Чочев и съм жив, здрав и спя спокойно и дълбоко! Twisted Evil Very Happy
Back to top
Donev

PostPosted: Wed 16 Sep 2009, 23:34    Post subject:  

Здравейте на всички Smile Казвам се Даниел Донев на 24 години от Добрич. В момента съм студент в Международния колеж в Добрич. Интересувам се от почти всякаква техника, но откакто служих първо в Д.Митрополия после и в Балчик започнах да се интересувам много и от самолети и всякаква военна техника. От доста време влизам във форума и се кефя на всички тук Smile
Back to top
ikar

PostPosted: Tue 29 Sep 2009, 18:51    Post subject:  

Още един варненец във форума.На 31г. запален по авиотехника от както гледа авиошоу на празника на авиацията в Долна Митрополия,където беше в новобрански център-1996г.От десетина години работи в "Пътна полиция" и в момента набляга на системите за видеонаблюдение-мобилни и стационарни / ако сме срещали с някой,извинявайте /.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger 
ICQ Number 
andrei141984

PostPosted: Sun 11 Oct 2009, 22:26    Post subject:  

Как да си кача аватар?
Моля да ми кажете защо пробвам, а не става.
Back to top
Елемаг
[Moderator]

PostPosted: Mon 12 Oct 2009, 10:02    Post subject:  

Cool Cool Cool
Отиди в профила си. Там има бутони за качване на аватар от харда или от нета.

Back to top
marinecor

PostPosted: Wed 14 Oct 2009, 15:44    Post subject:  

Мноу съм смотан ..... чак сега видях че имало такава тема....

Калин А. Димитров.

Образование - военно ШЗО + няколко вражески (да се чете чифутски и натовски) щабни курсчета. Бивш танкист по настоящем по данни на контраразузнаването S3 офицер (да се чете смотан щабар).
Цивилно.... магистър по история СУ с една висаща докторантура.

Вице- президент "Доставки за МО и МВР" на ето тези мушмуроци - http://www.beretatrading.bg

Трайна любов към всичко което гърми , стреля и избухва.....

Интереси ... оръжие, оръжие ,стрелба, и ъаааа споменах ли оръжие? И механични хронографи... часовници таковата.

Слуша всичко , пие всичко.....

Тайни оръжия : руса жена , сива котка и др.
Back to top
Жоро

PostPosted: Mon 16 Nov 2009, 20:26    Post subject:  

Здравейте и от мен, Георги Георгиев. на 51г съм. Работя в Морска администрация - Варна. Търсене и спасяване на човешки живот на море. Капитан съм на катера който виждате на снимката (май аватар му казваха), и на още 3-4 подобни катера (според случая кой е в строя). Образование средно корабостроител. Завършил съм Техникум по корабостроени и корабоплаване, сегашната морска гимназия "Св. Николай Чудотвотец". Разбрахте, че съм от Варна. Любими неща МОРЕТО във всичките му видове и разновидности, ветроходец (от 3-4 години не съм стъпвал в яхтклуба-лятото здраво бачкане за да изкарам зимата), народна музика, българско червено вино за мезе свински вратни пържоли на тиган и бяло саламурено сирене с червен пипер и зехтинец, и формула1-фен на Ферари. В този форум съм предимно читател. Научавам доста интересни неща, за което Ви благодаря много.
Back to top
ananiev

PostPosted: Tue 24 Nov 2009, 04:42    Post subject:  

Здравейте.

Понеже е редно като влезеш в нечий дом да поздравиш домакините използвам случея да го направя.
Искам да благодаря на Велин и Евгени които бяха така любезни още с първото влизане в БГ ИВАО да ми обяснят търпеливо толкова много неща, да ми дадат сериозно количество документация и най-радушно да ми помогнат в първият полет. Също да благодаря и на младия Стефан Димитров които ме насочи насам. Надявам се скоро да се срещна и с други така печени симери тук.

За мен накратко:

Александър Ананиев на 30г. от София. Запален по металните птици от ранно детство, не успях да влеза авиация в МЕИ за което винаги ще остане някакво съжаление, но пък с душа широко отворена към авиацията. Летя на FS9 предимно с B734. За последната година понатрупах летателни часове но съм още далеч от сериозното виртуално летене. Надявам се някой ден да хвана щурвала на някоя метална птичка, а пък ако е на турбореактивен, една от мечтите в живота ми ще е сбъдната. Отделно от това се занимавам и с графичен дизайн така, че ако на някой му трябва помощ при някое пребоядисване да се обажда.

Това от мен засега, Have a nice flights ladies and gentlemen Smile

p.s.

каня Ви, за тези които имат фейсбук да се присъединят към нашата група за виртуални летци: http://www.facebook.com/group.php?gid=173049326775

COMMANDER_KEEN

PostPosted: Tue 24 Nov 2009, 09:42    Post subject:  

Тази тема нещо съм я пропуснал...

Димитър Илиев, реколта от лето господне 1981-во, роден в Стара Загора, понастоящем живея във Варна. Семестриално завършил магистратура Маркетинг и PR в ИУ-Варна. Понастоящем - ръководител проекти в една от всенародно любимите банкови институции.
Възпитанието в семейство с дядовци партийци се бори с капиталистическите възгледи и образование, което в крайна сметка доведе до любов към руската военна техника и западното всичко останало. Laughing

Интереси - колкото искаш - оръжия всякакви, компютри, фотография, икономика. (жените, метъла, мастиката и прочее житейски радости са по подразбиране)
Back to top
ICQ Number 
Page 3 of 4 [59 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, 4 Next
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.0684s ][ Queries: 12 (0.0040s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker