Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Повече пари за здраве и сериозна реформа от догодина · Топ 5 на съвременниците ни, които са държали харем · Данъчен отказа тест с дрегер за алкохол · Горбачов недоумява от липсата на ум с оттеглянето на Тръмп от ядрения договор · Германия: Оттеглянето на Тръмп от договора с Русия е катастрофа, ще продължим да работим за ядрено разоръжаване · Ето какво написа Борисов в книгата на Голямата джамия Шейх Зайед ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пон 22 Окт 2018, 09:26
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Събития и Коментари
ВВУБ "Георги Бенковски"
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 5 [67 Мнения]   Иди на страница: 1, 2, 3, 4, 5 Следваща
Автор Съобщение
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 26 Юни 2009, 17:14    Заглавие:  ВВУБ "Георги Бенковски"  

Официален сайт:

http://www.aff.nvu.bg/bg/index.htm

.................................................................

Откриват кабинет за летателна подготовка в Долна Митрополия

Кабинет за летателна подготовка ще бъде открит днес във ВВУБ "Георги Бенковски" в Долна Митрополия. Церемонията ще се проведе в сградата на „Ескадрила за летателна подготовка" в района на базата. След това е предвидена и работна среща, в която ще вземат участие командващият на ВВС - ген. лейтенант Симеон Симеонов, командирите на авиационните бази в Долна Митрополия, Граф Игнатиево, Крумово, Безмер, Враждебна и представители на Главна дирекция „Гражданска въздухоплавателна администрация".
Те ще обсъдят новите планове за летателна подготовка. Официални гости на церемонията, която започва в 10.00 часа, ще са областният управител на Плевен Цветко Цветков и кметът на Община Долна Митрополия Александър Печеняков.

Последната промяна е направена от Preslav на Сря 01 Авг 2012, 22:25; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 20 Окт 2009, 21:57    Заглавие:  

Туй предполагам са учебни пособия в Долна?

Click to see if image is larger
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 20 Окт 2009, 22:02    Заглавие:  

Върнете се в началото
Ginev

МнениеПуснато на: Вто 20 Окт 2009, 22:08    Заглавие:  

Preslav написа:

Супер снимка.Този кабинет още се използва. Кабинета по радиолокационно оборудване на 4-тия етаж в А корпус. Всички табла бачкат.На тях са изобразени Ми-24, Су-22М4,МиГ-23,Л-39 и МиГ-21.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
King_Rat

Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Сря 21 Окт 2009, 19:13    Заглавие:  

Toва е кабинентът по конструкция на МиГ-23 в корпус "А".

На преден план е катапултоното кресло КМ-1 от МиГ-21МФ, борд 51, за което стана дума в темата за Узунджово.

ICQ Номер 
TreX

МнениеПуснато на: Сря 21 Окт 2009, 19:37    Заглавие:  

ЕЕЕЕЕЕЕХ спомени спомени....
То не бяха катапултни седалки , то не бяха диф. механизми по системите за управление и разни там хубави неща.....

тоя кабинет веднага го свързвам с капитана без пагон СМАК

ICQ Номер 
TreX

МнениеПуснато на: Сря 21 Окт 2009, 19:44    Заглавие:  

Наскоро разбрах че е починал полк. Панайот Узунов. Той беше един от най добрите преподаватели в Долна. Нека почива в мир...

http://www.plevenlive.com/region/p3_3125_1.html

ICQ Номер 
airburner

МнениеПуснато на: Сря 21 Окт 2009, 22:05    Заглавие:  

Много жалко, голяма загуба. Лека му пръст!!!

И още малко тук
Върнете се в началото
stefata

МнениеПуснато на: Вто 03 Ное 2009, 19:56    Заглавие:  

Искам да питам тъй като вече съм 12 клас и завършвам през пролетта на 2010г ще бъда и кандидат курсант за ВВУБ"Г.Бенковски",искам обаче да ви питам относно курсантския живот за да съм наясно с някои неща и да си дореша дали наистина да кандидатствам,каква оценка трябва да имам по математика и физическата за да успея за летец пилот,щурман или за специалност КИНС,и там деня на курсантка като в обикновенно поделение ли преминава сутрин развод тържествени маршове с оресктара му секи ден,вечерни проверки,ФП-та?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Ginev

МнениеПуснато на: Вто 03 Ное 2009, 20:02    Заглавие:  

stefata написа:
Искам да питам тъй като вече съм 12 клас и завършвам през пролетта на 2010г ще бъда и кандидат курсант за ВВУБ"Г.Бенковски",искам обаче да ви питам относно курсантския живот за да съм наясно с някои неща и да си дореша дали наистина да кандидатствам,каква оценка трябва да имам по математика и физическата за да успея за летец пилот,щурман или за специалност КИНС,и там деня на курсантка като в обикновенно поделение ли преминава сутрин развод тържествени маршове с оресктара му секи ден,вечерни проверки,ФП-та?

Повечето от изредени от теб неща са валидни за Търново.В Долна те чака яко учене...и всичко останало. Wink
Върнете се в началото
stefata

МнениеПуснато на: Вто 03 Ное 2009, 20:28    Заглавие:  

Ginev написа:
stefata написа:

Повечето от изредени от теб неща са валидни за Търново.В Долна те чака яко учене...и всичко останало. Wink

Кои по-точно са валидни за НВУ???
Върнете се в началото
Мирослав

МнениеПуснато на: Нед 15 Ное 2009, 22:27    Заглавие:  

Здравейте! И аз както и stefata имам подобни въпроси. Аз завърших преди 2 години и сега съм 2-ри курс студент. Работата е там че специалността която следвам не се оказа това на което се надявах. От доста време обмислям да се пробвам във ВВУБ Долна Митрополия като летец-пилот. Знам, че да се влезне там няма да е от "най-лесните" начинания който съм имал, но пък човек никога незнае Smile Само немога да разбера колко са свободните места за тази специалност! Ако някой има сведения моля да каже. Благодаря предварително!

.."Even though i fly through the valley of death, I shall fear no evil, for I am 80.000 feet, and climbing..." SR-71 Blackbird Pilot...
Върнете се в началото
Елемаг
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 15 Ное 2009, 22:52    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Свободните места се обевяват преди началото на кандидат-студенската кампания.

Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 21 Мар 2010, 10:27    Заглавие:  

Вестник на Руския военен университет

http://naukaxxi.ru/vvu-4-2009/
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 28 Мар 2010, 10:46    Заглавие:  

Честито!

Курсантите се справиха с Държавния изпит
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 5 [67 Мнения]   Иди на страница: 1, 2, 3, 4, 5 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Събития и Коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0845s ][ Queries: 12 (0.0044s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker