Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Британските изтребител-бомбардировачи Tornado се изваждат от оперативно използване (видео) · Naval Group ще достави на Аржентина 4 леки корвети/OPV, първият кораб ще е бившия LAdroit · Google Earth 3D разкри секретна военна база · Лондон призова Германия да преосмисли забраната за износ на оръжие за Саудитска Арабия · Полицаят, застрелял съпруга на любовницата си на Крит, ще лежи доживот · България ще привлича инвестиции от Саудитска Арабия чрез съвместно дружество с кралството ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 20 Фев 2019, 16:23
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиокомпании и самолети
Българският Ту-154 под водата (самолетът на ТАТО)
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 3 от 3 [34 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3
Автор Съобщение
zlpetrov

Местожителство: гр.Пловдив

МнениеПуснато на: Пон 30 Май 2011, 19:15    Заглавие: ту 154  

И не само към него. Упрека ми е към всички и към тях и към нас,че не направихме нищо да защитим авиацията и тези които дадоха всичко вкл. и живота си за нея.Не говоря празни приказки, защото баща ми летя 37 год. на Як 17/23 МИГ 15/19 и АН 2 с нальот от близо 11000 часа. Аз също съм бивш летец макар че за мен бивши НЯМА. Всички сме виновни.Можем да се псуваме и обиждаме по форумите на комунисти, фашисти и всякакви други,но не можем да се съберем дори и за един ден например,да съберем малко средства и да боядисаме например АРАДО то в музея.Но какво и да боядисваме след като МиГ 19 на входа на Граф Игнатиево е в окаяно състояние.А там парадокса е ,че бащата на ген.Стойков също е бил авиатор на МиГ 19 в Узунджово.Така че какво да говорим. Следващия екшън който ще стане е ще продадат щаба на ПВО и ВВС и новият собственик набързо и тихомълком ще нареже МиГа и ЛаЗа ,а ние ще блеем с овчи възторг.Помнете ми думата ,че така ще стане.А господин Марков, нито го познавам, нито съм го чувал ,но защо го взема толкова навътре с тези продажби не знам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 11 Юли 2011, 13:01    Заглавие:  

120 лв. за да видим Ту-154 отново, под водата.

Arrow Водолазна разходка до Ту-154 и "Принц Карол"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
TU5

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 28 Авг 2011, 23:36    Заглавие:  

Нека и тука малко се попорочете,и разгледат снимки!
http://airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?t=226933&start=30
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
ICQ Номер 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 20 Сеп 2011, 16:57    Заглавие:  

Arrow 500 човека се гмурнаха до Ту-154
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 3 от 3 [34 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиокомпании и самолети
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0510s ][ Queries: 12 (0.0031s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker