Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
ВИДЕО ОТ ДНЕС : B-2 най-опасният бомбардировач в света · Тайната падна: Ето защо западните оръжия бяха безсилни в Саудитска Арабия · Вижте ракетите, които взривиха пазара на петрола /ВИДЕО/ · 11-годишна прогонила въоръжен апаш в хранителен магазин /ВИДЕО/ · Мадуро готов да преговаря с опозицията · Братя Григорови за шпионския скандал: Бърка се шпионаж със слугинаж ·

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Do 19 Sep 2019, 06:12
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Варианти за реализация...
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 2 von 2 [18 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2
Autor Nachricht
apasho

Beitrдge: 10

BeitragVerfasst am: Fr 13 Nov 2009, 20:30    Titel:  

Аз още в първия си пост написах точно това: "Погледни в сайта нa Cathay Pacific, те имат кадетска програма - ако те приемат ти поемат изцяло обучението и издръжката, а ти си задължен да работиш за тях 5-6-7 години, докато си изработиш бонда... Etihad доскоро имаха подобна програма в Абу Даби, но в момента е отворена само за араби. Говори се, че през 2010 ще приемат отново чужденци", а ти: "До сега не съм чул да са взели някой, разичен от емарати". Сега пък се оказа, че от две години си знаел. Човека не питаше къде е розово и къде лилаво положението, а просто къде приемат кадети.
Та за него: предполагам, че щом си се интересувал от Луфтханза знаеш немски, провери и в Суис тогава, те също имат ab-initio програма.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
Stoyan
[Moderator]

Beitrдge: 2400

BeitragVerfasst am: Fr 13 Nov 2009, 21:00    Titel:  

apasho hat Folgendes geschrieben:
Аз още в първия си пост написах точно това: "Погледни в сайта нa Cathay Pacific, те имат кадетска програма - ако те приемат ти поемат изцяло обучението и издръжката, а ти си задължен да работиш за тях 5-6-7 години, докато си изработиш бонда... Etihad доскоро имаха подобна програма в Абу Даби, но в момента е отворена само за араби. Говори се, че през 2010 ще приемат отново чужденци", а ти: "До сега не съм чул да са взели някой, разичен от емарати". Сега пък се оказа, че от две години си знаел. Човека не питаше къде е розово и къде лилаво положението, а просто къде приемат кадети.
Та за него: предполагам, че щом си се интересувал от Луфтханза знаеш немски, провери и в Суис тогава, те също имат ab-initio програма.

Да, съгласих се. Но пак казвам, вижте изискванията за кадетската програма. Ако смятате, че се вписвате заповядайте.

Едното ми изказване не изключва другото. Казах, че не съм чул до сега да наемат чужденци, визирайки тазгодишния им набор. Преди 2 години не беше така.

Кадети приемат и в Райън Еър, само за информация. И пак казвам, четете си внимателно условията, че да се окаже, че не е това което си мислите.

Късмет на всички!

Click to see if image is larger Click to see if image is larger
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
ludia_igra4

Beitrдge: 5

BeitragVerfasst am: Fr 01 Apr 2011, 12:34    Titel:  

А някой може ли да ми каже някои други компании или училеща които имат кадетски програми, защото писах на Etihad и на Cathay Pacific ама никои не ми отговори.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 2 von 2 [18 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0972s ][ Queries: 12 (0.0045s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker