Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
В ПОСЛЕДНАТА МИНУТА: СЛАВИ ИЗБУХНА - НЯМА ДА НИ СПРЕТЕ, ДА ЖИВЕЕ ДЕМОКРАЦИЯТА!!! · ЛОШО, МАЙ СЕ РАЗМИНАВАМЕ И С "ТУРСКИ ПОТОК", ПУТИН ГО ПУСКА НА 8 ЯНУАРИ БЕЗ НАС!!! · ВОЕННИ: ИСКАМЕ РАВНИ ПРАВА ЗА ВСИЧКИ ОФИЦЕРИ С 27 ГОДИНИ СТАЖ! · ЩЕ ЗАИГРАЕ ЛИ МЕТЛАТА В АРМИЯТА?! · ИЗВЪНРЕДНО: ВОЙНИЦИТЕ И СЕРЖАНТИТЕ С 11 ПРОЦЕНТА УВЕЛИЧЕНИЕ НА ЗАПЛАТАТА, ОФИЦЕРИТЕ С 5-6 · САЩ продават най-много оръжие в света ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пон 09 Дек 2019, 22:26
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
Призив за по-чист и хубав форум
Модератори: teleman
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 9 от 13 [188 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Следваща
Автор Съобщение
marinecor

МнениеПуснато на: Сря 16 Дек 2009, 11:08    Заглавие:  

pgp000 написа:
E вече се осрахте, честна дума! Спорчетата на Пирин и Калин съвсем загрубяха (от втората страна особено), сега някой с ник security е голяма работа, pepiv с по 17 поредни поста от по едно изречение в смисъл "вие нищо не знаете", въобще меренето на пишки върви с пълна сила.

Спора ми с Пирин не знам дали си се усетил загрубява в момента в който вместо да води някакъв мотивиран спор той започне да се бие в гърдите как видите ли той с "бойнияси опит" и аз "офисната мишка".... Според мене още не е преживял че го хванах в лъжа по темата за снимката на MRAPа. Никога не започвам с личните нападки към хоря с които може да се спори нормално, но нямам никакво намерение да оставам длъжен на тоя ири оня чичко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
NEO

Местожителство: Велинград

МнениеПуснато на: Сря 16 Дек 2009, 11:48    Заглавие:  

Вече наистина спрете.....Борим се за смислен форум с добър тон. Не кой е по-по-най. Нали?
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Сря 16 Дек 2009, 12:20    Заглавие:  

ми НЕО конфликти винаги ще има
Форума нее нещо различно от човешкото общество и общуване.
Ама модераторите и админите (на лични съобщения трябва да вразумяват изнервилите се форумци)

ICQ Номер 
Ради

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 16 Дек 2009, 12:28    Заглавие:  

T-72 написа:
Ради прав си,за езика.
Ама кои ще се хване да превежда цяла статия.И аз се потя на англииския,ама сам съм си виновен че не съм го доучил
Поздрави
Ако питаш мен,който не иска да направи малък превод на български,не трябва да поства информация на 4ужд език.Аз се 4удя дали няма да е добре да запиша 2-ри език след време,руски на пример.Мисля си,4е руския ще си възвърне позицийте в Европата.Ще видим.Английския е по лесен,пуския с тия падежи е доста труден.Имам приятел,журналист,който се мъ4и с руския,като прасе с тиква.И от него знам,4е е труден,той говори отли4ен английски.Но на какъвто и език да е инфото,аз искам превод.Няма английски,няма руски,искам превод Wink
Върнете се в началото
Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Сря 16 Дек 2009, 12:37    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Е аз падежите на руски не ги знам но това не ми пречи да нямам проблеми с него. Твоя приятел явно никак го няма в ученето ще не може да разбира език в който почти 65% от думите са еднакви с българските Very Happy Английския също не е проблем. Особенно когато става дума за четене! В авиацията и космонавтиката има два основни езика - руски и английски!
А превода трудоемка работа ,със специфични изисквания. Особенно когата става дума за теми по профила на форума!

Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 16 Дек 2009, 12:41    Заглавие:  

А все пак форума е български и аз 100 пъти обяснявам, че новините трябва да са 90% на български, всичко останало с преводно заглавие и линк.
А и никой не е длъжен да знае други езици. А и да знае, все пак родния му ще е по лесен и достъпен за четене и осмисляне.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Сря 16 Дек 2009, 12:44    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Като се има в предвид нивото на български военни и още повече - авиационни събития то тогава би трябвало да сведем форума до десетина теми!

Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 16 Дек 2009, 12:54    Заглавие:  

Не. Трябва да сведем форума до това
1. Да не стане информационна агенция
2. Да няма новини на руски или английски.
Щом твърдите, че знаете езика - превеждайте.
Иначе и баба знае копи-пейст.
А щом аз казвам, че тези 1. и 2. ми харесват, ще стане.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Сря 16 Дек 2009, 12:59    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Ми хубаво. Направи го. Щом ще свиваме активноста на форума нека да го правим! Лично аз ще наблягам на оргинала. И без това е пълно с неграмотни преводи!

Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 16 Дек 2009, 13:05    Заглавие:  

Тони, искаш да кажеш, че има интерес към новините на руски и английски ли?
Голям смях, голям!
Свиваме форума, лелееее с това че искаме да е на български език!
Върнете се в началото
T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Сря 16 Дек 2009, 13:11    Заглавие:  

Преславе пак с тези тълкувания
Новинте са важни за насочеността на форума.
Не всеки може да търси по саитове новата информация в тях, а и в нашите саитове не винаги тя съществува или е непълна по обем.
Така че според мен всичко си е в границите на нормалното

ICQ Номер 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 16 Дек 2009, 13:14    Заглавие:  

Мисля, че много ясно обясних.
Новини на английски, руски или друг чужд език - само с преводно заглавие и линк към новината.
Точка - като не ви харесва, търсете си друго място за развитие на руския или английския.
Върнете се в началото
Ради

МнениеПуснато на: Сря 16 Дек 2009, 13:16    Заглавие:  

Елемаг написа:
Cool Cool Cool
Е аз падежите на руски не ги знам но това не ми пречи да нямам проблеми с него. Твоя приятел явно никак го няма в ученето ще не може да разбира език в който почти 65% от думите са еднакви с българските Very Happy Английския също не е проблем. Особенно когато става дума за четене! В авиацията и космонавтиката има два основни езика - руски и английски!
А превода трудоемка работа ,със специфични изисквания. Особенно когата става дума за теми по профила на форума!
Г-н Елемаг,не обиждайте ако оби4ате.Моят приятел е с хубаво образование и остър ум.Руския го у4и по Задължение,не по желание.Просто му трябва за работата.Да някой думи са сходни,но 4ак пък 65%........Баща ми е завършил в СССР на времето,той също ми казва 4е руския е труден език.Като гледам руски филми от замундата,без субтитри долавям само няколко общи думи.За мен също е труден език,пък вие си го разбирайте колкото искате.Само ви моля,поставяйте новините с превод,без зна4ение дали са от руски,английски итн.
Поздрав!
Върнете се в началото
Ради

МнениеПуснато на: Сря 16 Дек 2009, 13:18    Заглавие:  

Preslav написа:
Мисля, че много ясно обясних.
Новини на английски, руски или друг чужд език - само с преводно заглавие и линк към новината.
Точка - като не ви харесва, търсете си друго място за развитие на руския или английския.
Благодаря! Very Happy
Върнете се в началото
Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Сря 16 Дек 2009, 13:22    Заглавие:  

Cool Cool Cool
99% от информацията за военни събития е на английски и руски. За да се преведе грамотно трябват специфични преводически умение иначе се получават вестникарски глупости. Искам да видя кой ще превежда 99% от информацията в форума и то грамотно Wink

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 9 от 13 [188 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0680s ][ Queries: 12 (0.0053s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker