Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
На старта на авиобаза Volk Field има повече изтребители, отколкото в някои ВВС · Стана ясна фаталната причина за смъртта на Жорж Ганчев · Шефът на "Луфтханза": Въздушният транспорт ще се сведе до дванайсетина авиокомпании · Ердоган отмени посещението си в Белград · Няма повишена радиация в България след взрива в Русия · Израел иска военно сътрудничество с Украйна ·

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Di 20 Aug 2019, 16:18
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
Призив за по-чист и хубав форум
Moderatorenteleman
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 3 von 13 [188 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, 5, ..., 11, 12, 13 Weiter
Autor Nachricht
2C7

Beitrдge: 1422

BeitragVerfasst am: Mi 25 Nov 2009, 22:46    Titel:  

Структурата на форума в момента е много добра, едва ли трябва повече да се размества, добра работа е свършил Преслав.
Не мога да разбера защо обаче се местят теми, които са интересни и важни, но в тях не е писано от много време, от основните раздели в Архив?? Това затруднява търсенето (според мен).
Копирането на новини и статии едва ли е най-съществения проблем, често има много интересни неща, които чета с удоволствие.
Preslav hat Folgendes geschrieben:
andrei141984 е баннат за неопределено време заради обиди към българските ВВС.

Един от основните плевели във форума най-накрая е махнат! Вероятно си го търпял от съображения за обективност, даде му няколко шанса да продължи, но...
Въпреки че за въпросният баннат не съществувах (както беше написал нейде из темата кой е по обичан - СВ, ВВС.), наскоро разбрах, че пак съм присъствал в подписа му Smile, но не успях да го прочета, било е изтрито - Преславе, не трябваше май да триеш мненията му от снощи в гореспоменатата тема, за да видят ВСИЧКИ за какво е ставало въпрос (включително и аз), за да няма после - ма той нищо не е написал кой знае какво. Та в подписът му се подвизавало някакво съждение, че съм нямал шофьорска книжка.. Ми имам, при това кат. С, от февруари 1997 г.

Поводът да пиша тук не е горенаписаното, а това Confused :
me4o_puhh hat Folgendes geschrieben:
Посипвам си глават с пепел и отивам да изтрия всичките си снимки тук че ме е срам направо.

Мечо пух, мислех че се шегуваш като написа това..

В това ли се изразява идеята ви за по-чист и хубав форум - мечо пух да си изтрие снимките от форума??!?
Сега чакайте Lockheed Martin да ходи по авиошоута и да ви пуска снимки.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden 
Mig-28

Beitrдge: 981

BeitragVerfasst am: Mi 25 Nov 2009, 23:28    Titel:  

Работата е проста от до сега предложените варианти за подобряване на "форумната обстановка" тази с Плюсовете и Минусите за даване на критерий за мнение е---- най практично приложимата.
Добре ще е да се добави и български текстов редактор в полето за писане.
И във "Форумните закони" да се каже - статии на чужд език да се пускат с линк ( същото и важи за повечето статии на български също) .
Не е чак такава драма все пак.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
NEO

Beitrдge: 2121

BeitragVerfasst am: Mi 25 Nov 2009, 23:40    Titel:  

Shocked Shocked Shocked Леле майко.... Мечо наистина си е изтрил снимките.... Това вече е катастрофа Exclamation Впрочем имам три УНИКАЛНИ албума с авторски авиационни снимки, подарък от Мечо Пух. Мога да ви кажа, че са направо нечовешко великолепни. Това е голяма загуба.
Preslav
[Admin]

Beitrдge: 42470

BeitragVerfasst am: Mi 25 Nov 2009, 23:42    Titel:  

Извинявам се много. Нямам думи. Ако трябва - плюйте ме.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
NEO

BeitragVerfasst am: Do 26 Nov 2009, 00:02    Titel:  

Ти какво си виновен, че всеки, който си е повярвал, че е капацитет решава да се издриска някъде. Пак апелирам за самоконтрол и стремеж към реалистична самооценка.
Preslav
[Admin]

BeitragVerfasst am: Do 26 Nov 2009, 00:26    Titel:  

Не знам. Мечо извинявай, защо така. Замислям се и аз да си изтрия архивните снимки и да си ходя. Съжалявам.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
vh1

Beitrдge: 1805

BeitragVerfasst am: Do 26 Nov 2009, 16:42    Titel:  

Ще ме накарате да повярвам на тия дето казват "българска работа"..... Sad
Preslav
[Admin]

BeitragVerfasst am: Do 26 Nov 2009, 20:57    Titel:  

Местя тук този диалог

НЕО

Марко.......чавета нанай си феродо. Разбирай го както искаш Exclamation Аз предлагам да ти пишат 40 000 поста авансово и дано се поуспокоиш. Кога ше го докараш до 40 топновини на ден? Задавал ли си си въпроса защо някои от най -компетентните и най-себераздаващи се съфорумци все по-рядко пишат тук, а уникални фотографи, които си плащат от собствения джоб ходенето и снимането по авиошоута и после радват всички нас, си изтриха снимките

Марко Марков

И според вас господине, аз ли съм причината за всичко това?

Preslav

Марко, не си точно ти причината. Има и поне още 6-7 човека дето пускат само новини във форума. А ние точно срещу това се опитваме да се борим.
Предлагам така - пускай само заглавието на новината и линк към нея. Нищо повече.
Някъде казах - форумът не е информационна агенция, форумът е коментарна.
Знам че си ценен съфорумник - днаеш адски много за леката авиация, а и за авиацията по принцип.
Най-ще си полезен ако коментираш новините, а не копи-пейст.
Помисли върху това. Лека вечер.

NEO

В никакъв случай не искам да те обиждам, ей богу , не се заяждам ,но не е ли по-добре да помислиш преди да пуснеш нещо, важно ли е , има ли смисъл? Не е ли по-добре периодично да пускаш нещо синтезирано и по-сбито....Чел съм и наистина интересни неща. Неприятно ми е, че някои уважавани форумци все по-рядко пишат. Не мислиш ли, че е редно да се самоконтролираме малко повечко?Да ти кажа, напоследък само чета , а има теми, в които изобщо не искам и да поглеждам.....

Марко Марков

NEO, имаш някакъв проблем. Кажи, може да се намери начин, да ти помогнем. Година-две не съм писал във форума и много рядко влизам, понякога 4-5 месеца не съм влизал. Сега няма и месец, откак си смених паролата и аз съм виновен за всичко. Причината трябва да се търси на друго място. Ако влизаш във форуми италиански, германски, френски и други ще видиш, че и при тях положението е същото. Спада интереса към форумите за авиация специално. Аз мога и следващите две години да ни пускам нищо. Този, който иска да се свърже с мен ще се обади по телефона или ще ми пусне съобщение.
Поздрави

T-72

нео защо само Марко обвиняваш?
За това си има модератори
да си трият и т.н
на мен ми е интересно например да 4ета за новините по дадена тема
но Преслав е прав че линка и новината са достатъчни
Но НЕО търсиш под вола теле.Много хора се махнаха заради конфликти с админите
за това ще кажеш ли нещо?
пак повтарям нищо лично просто искам да сме обективни!

Preslav

Конфликт с админите?
Админите сме аз, Попай и Бай Ганьо.
Аз съм баннал лично - Стефан Николов, заплаха към админа с бой и подигравки с това, че за форума никой не плащал. (После сме били 4-5 пъти на маса - без коментар). След няколко дни го върнах във форума.
За Бекфайър-Дечо - май сам си тръгна след спор с мен. Сега много съжалявам, бях млад и не знаех кой кой е, водех се от емоции.
Баннал съм - Фокс Мълдър, Сашо Младенов, Евгени Андонов - причини - оронване престижа на ВВС на страниците на списанието, разбиване на склада с архива на "Криле" и неговото окрадване, вземане незаконно на 3000 евро от реклама на "Аугуста" и по този начин 20 човека останаха без заплати за Коледа 2006.
А относно Фокчето - ами много хора не го харесваха, а и той е човекът, от който тръгна срива във форума преди няколко години. Изгони десетки хора с отношението си. Най-лесно му бе да скара няколко човека, а след това да се оплаче на господаря си и той да вземе мерки. Примери - стотици.
Баннал съм АРТУ и Леголас - един и същ човек. Причини - 2 - леко не е наред с главата и второ - чувството му за всепознаваемост на света на моделизма няма граници. А - и ако аз съм изгонил 10-ина човека, то той прогони целия си форум. Laughing
Баннал съм Еърфен и Хорнис - въпреки че уредихме проблема със снимките, след това на няколко пъти се изказаха крайно негативно и омразно спрямо списанието.(Между другото си задавам логичния въпрос защо в бгспотърс има тема "Кражба на снимки и как да си търсим паричките, а няма тема "Аз публикувах моята снимка в еди коя си медиа" - а все пак е сайт за снимки???). Да кажа и още нещо - на Хорнис му бе предложено да работи и да снима в списание "Криле", както и му бе предложена съвместна рубрика с техните фотографи. Той каза, че ще помисли. И след това идеята премина в едно друго издание. И не се обади. Що ли да не създам тема "Кражба на идеи?"
Баннал съм Делфинче, Петар, Ибрев, Питбул, Филип, Албатро, Лилипоп, Филип и т.н. - едно и също лице, леко лудо. Very Happy
Баннах и Андрей141984 - много, много не исках, но вече прекали с ругатните си и обидите си, като му дойде акъла в главата, ще го върна. Ще видим.
Ами ако някой съм пропуснал свиркайте.
Банвал съм и ще продължавам да го правя, защото не ме интересува, че този е познат на онзи, или пък човекът знаел адски много.
Банвал съм защото това е форумът на "Криле", "Океан", "Оръжие" - това е най-големият оръжеен форум в България и най-посещаваният и когато има опасност за него се налага да махам хора, които се подиграват с моя или с труда на другите.
Все пак между критика и цинично отношение има разлика.
Поздрави.

Zuletzt bearbeitet von Preslav am Fr 27 Nov 2009, 10:29, insgesamt 3-mal bearbeitet
Preslav
[Admin]

BeitragVerfasst am: Do 26 Nov 2009, 21:06    Titel:  

По повод горните ми думи Стефан Николов се обадил на брат ми... Разговорът го оставам без коментар.
Стефане - 088 8 23 23 45 - звънни ми, кажи ми лично всичко.
NEO

BeitragVerfasst am: Do 26 Nov 2009, 21:52    Titel:  

Така...не мисля ,че имам проблем с Марко Марков , нито пък искам да го обиждам. Със същия успех можех да отправя критика и към някой друг. Аз лично нямам нищо против да ме критикуват или да ми правят забележки, ако е необходимо, никога не бих се сърдил за такова нещо. Просто призовавам към повече самоконтрол. Пък и ставаше дума точно за новините. Както бе писано, това е дискусионен форум. Това, което пишем тук и сега също е дискусия и няма защо някой да се обижда . Мисля, че всички имаме една обща цел - Форум, който е на ниво и винаги ни е приятно да сме там, да четем с удоволствие и с още по-голямо удоволствие да се виждаме на форумните сбирки.
С.Николов

Beitrдge: 383

BeitragVerfasst am: Do 26 Nov 2009, 23:34    Titel:  

Г-н Преслав Панчелиев,
извинявам се, че съм притеснил брат ви
повече няма да го притеснявам.
Приятна вечер.

http://www.paintballvimpel.com/

Да пишеш на Български с латински букви
е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно !
Preslav
[Admin]

BeitragVerfasst am: Do 26 Nov 2009, 23:36    Titel:  

Както решите г-н Николов, просто ми звъннете и ме критикувайте на воля. За някои неща съм си го заслужил. Поздрави.
T-72
[Admin]

Beitrдge: 10067

BeitragVerfasst am: Fr 27 Nov 2009, 10:22    Titel:  

Баланс Преславе!
не трябва да вземаш страна
примера със споровете ни с морските колеги е пресен още
когато на някой от нас не му изържаха нервите и минаваше границата -аиде бан
а като някои от тях откровенно обиждаше - нищо
Сега слава богу разбираме се и това е забравено,но трябва да си 50/50 - тук личните ти приятелства и познанства не трябва да са фактор
забрави с-13?
но в много от причините ти има субективизъм
аз например не съм запознат с кухнята от проблемите с Младенов
но на мен ми беше от любимите ми журналисти в Крилето
За Фокса- само поздравления имате от мен че го махнахте
За С.Николов пак се чудя за причината,това за заплахите и караниците не си заслужава бан(тук от край време си има остри камъни),все едно да изгониш другите морски затова че се карат с някой?
Форума губи от всичко това,

ICQ-Nummer 
Sea Dog
[Moderator]

Beitrдge: 3529

BeitragVerfasst am: Fr 27 Nov 2009, 10:40    Titel:  

Уважаеми Т-72, относно споровете ви с морските -
Аз ли дадох квалификация "мушмороци" ??
Аз ли споря като за последно за неща, дето и хабер си нямам, с хора които това работят ??
Аз ли се обаждам в авиационния или оръжения, и се дървя само щото "съм имал мнение и съм си го защитавал" ???
Аз ли се излагам като кифладжия, вече по не знам колко теми и въпроси, и после се оплаквам от отношение ??

Вашите нерви не били издържали..... Ебахти безочието, ебахти и подигравката (без и грам извинение) !!!!!!! Ами тогава след онази канска излагация на С-13 в танковия раздел, какво следваше, бе пич, да баннат Бай Ганьо ли ??? Щото по твоята логика така излиза.

T-72
[Admin]

Beitrдge: 10067

BeitragVerfasst am: Fr 27 Nov 2009, 10:48    Titel:  

Smile
ех ще си изтърва лекциите, ама ме сърбят пръстите
за "Мушмороците" - извинения ,не ми издържаха нервите.Друго от мен ще посочиш ли?
ако се заровя и намеря нещо от вас?
макар че маи темата за "мушмороците" е изтрита и ги няма вашите мнения които са ме провокирали
Ми Бае да не го баннат,но просто да се намери диалог с С-13
или съответния модератор да си свърши работата
триене на обидни менния както се наблюдава напоследък(само адмирации)
а,да не забравя,такива спорове има защото някои им се връзва
спри да отговаряш на мения които смяташ за глупави и толкова
Други уроци?

ICQ-Nummer 
Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 3 von 13 [188 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, 5, ..., 11, 12, 13 Weiter
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0941s ][ Queries: 12 (0.0048s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker