Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Гърция с послание към Македония · РИА Новости: САЩ позволиха ИД да отвлече 700 цивилни · Борисов с горещ коментар от Брюксел за поредния трус при Патриотите (ВИДЕО) · Фрог: Преместиха Сумиста в затвора в Белене да не се заиграва с надзирателите · Сидеров отрече да е ходил в Сараите · Колко са новите българи в Германия ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 17 Окт 2018, 23:26
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » "Оръжие"
НАТО Vs. Руската Федерация в условия на война без използване
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 29 от 30 [441 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 27, 28, 29, 30 Следваща
Автор Съобщение
security

МнениеПуснато на: Чет 18 Фев 2010, 13:33    Заглавие:  

ValBo написа:
Всъщност пробелмът не е в невъзможността да се следи такъв честотен спектър, както и да се разшрифрова информацията. Въпросът е колко време ще е нужно за това и дали си заслужава.
А че Кало се пали повече от нужното, си е друга бира

Абсолютно съм съгласен, такава информация ако я имаш след 20-30 дни е нищо. А всъшност за да я имаш изобщо ти трябват години. Виж ако е в реално време - пожелавам успех на всички срещу тази технология Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
калло

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 18 Фев 2010, 14:44    Заглавие:  

при неграмотните писания, няма как да не се паля. Още повече, че съм се занивал с тия нещица. пак ще повторя - зарежете рекламните брошурки на Харис (които правят добри станции наистина) и се запознайте със строго специализираните военни продукти, с неща като честотно разпределение между родовете и видовете войски, честотно разпределение на йерархично ниво в рамките на района на БД, на оперативно и стратегическо ниво в рамките на ТВД и т.н., и т.н..

Скачаща честота иначе има и в цивилните

И да - паля се, когато откровените глупости започват да преливат твърде много. Не става въпрос за руски, американски или патагонски, а за непрокритата с нищо друго, освен с инфантилна арогантност, претенция на някои хорица.
Върнете се в началото
security

МнениеПуснато на: Чет 18 Фев 2010, 15:33    Заглавие:  

Е и аз се паля като слушам как УАЗ е по добре от Мерцедес... ама такъв е живота. И на мен ми е писнало от безаналогови разработки честно казано. Добре че каза че Харис правят станции че се бях засилил да си търся друг фаворит Smile
Върнете се в началото
Octagon

Местожителство: LBPD

МнениеПуснато на: Чет 18 Фев 2010, 16:05    Заглавие:  

Като чета такива теми и направо се комплексирам. Не знаех, че в малката ни родина имало толкова многостранно развити личности...
Върнете се в началото
marinecor

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев 2010, 01:33    Заглавие:  

Йерархично разпределение на честотите драги ми Калло има в изостанали армии дето нямат С4І2 система за управление на войските. В някой по- напреднали армии (за съжаление БА още не е сред тях) се счита че е твърде редно наземните сили дирекгно да могат да говорят с ВВС примерно без необходимоста от наземен корегировчик прикрепен им от ВВС Very Happy Такава работа като
Цитат:
честотно разпределение на йерархично ниво в рамките на района
някак не е необходима от момента в който 90% от информацията е на некво си там нет сцентриково ниво. Времето на Р 105 за пехотата, Р 109 за ВВС и Р 106 за флота примерно е отминало отдавна.Сега е епохата ва мулти бандови станции като почнеш от 30 мегахерца та до 2 гигахерца и на HCDR. И не са само Харрис които правят такива станции.... има ги още едни там ITT, едни Тадиран (сега вече Елбит С4І2 Системс) и още поне 3 други фирми. И ащо ти си имал съприкосновение с въпросната техника - мене ми се налага да се съприкосновавам с нея в момента. Поне Security е виждам как си подмятах два мултибанда 5800НН на Харис под бюрото Very Happy И да последно съм работил с Харис около миналата година . И пак да работил съм и с Арбалет -украински Very Happy

И да скачаща честота има и при цивилните ... най често разпространена под вида на Wi Fi Very Happy

Последната промяна е направена от marinecor на Пет 19 Фев 2010, 01:56; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
marinecor

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев 2010, 01:39    Заглавие:  

Octagon написа:
Като чета такива теми и направо се комплексирам. Не знаех, че в малката ни родина имало толкова многостранно развити личности...

Правилната формулировка е многостранно информирани. И да редно е човек ако иска да бъде професионалист в работата си да се държи в час с достиженията Very Happy
Върнете се в началото
T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев 2010, 08:04    Заглавие:  

Тююююююууу
Най-после преместихте темата в ОП
Поздравления!

ICQ Номер 
marinecor

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев 2010, 15:54    Заглавие:  

T-72 написа:
Тююююююууу
Най-после преместихте темата в ОП
Поздравления!

Нема да се плашиш - нова ще отвориме..... Very Happy Сега се чудя дали да не подъвчем темата за съвременните военни комуникации?
Върнете се в началото
UNIOR

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев 2010, 16:32    Заглавие:  

Стига сте се дъвкали за глупости ами вземете направете една свясна тема, например за танковете в БГ.
И покажете реални знания, направете съпоставка между различните машини от един и същи модел и т.н.
Защото ако се зачетете в същата тема , че разберете само че 90% от нея е само приказки на мегдана,
и спор на кой му е по ..... Барем ние простолюдитео да научим нещо за което вие реално имате знания.
Визирам себе си в случая който иска да направи макет на т-72 и в същото време да научи нещо ,
но единственото което разбирам до сега е че сме имали много и все различни от същия ама каква е разликата по между имникой не дава конкретен отговор.

marinecor

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев 2010, 16:36    Заглавие:  

UNIOR написа:
Стига сте се дъвкали за глупости ами вземете направете една свясна тема, например за танковете в БГ.
И покажете реални знания, направете съпоставка между различните машини от един и същи модел и т.н.
Защото ако се зачетете в същата тема , че разберете само че 90% от нея е само приказки на мегдана,
и спор на кой му е по ..... Барем ние простолюдитео да научим нещо за което вие реално имате знания.
Визирам себе си в случая който иска да направи макет на т-72 и в същото време да научи нещо ,
но единственото което разбирам до сега е че сме имали много и все различни от същия ама каква е разликата по между имникой не дава конкретен отговор.

Ами това някой от старите танкери може да каже.....

Лично аз не съм служил на Т 72 - за Т 55 АМ 2 мога да кажа примерно че имаше и чехкини и полякини освен рускинчетата..... Особенно съществена беше разликата с полските АМ 2 по отношение на лостовете за управление и лоста за смяна на скоростите.

Тука не е въпрос на знанията а на достъп до машини- да може да се направят снимки и да се сравнява по тях. иначе пак ще са общи приказки.
Върнете се в началото
T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев 2010, 19:10    Заглавие:  

UNIOR написа:

UNIOR
има теми за 72-ката тук бол
сумати снимки и инфо съм и сме пускали на нашите машини.
От вътре от вънка.... с дрехи без дрехи..

ICQ Номер 
UNIOR

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев 2010, 21:13    Заглавие:  

Малко емоционално се изказах, за което моля да бъда извинен.
Идеята ми беше че обикновенно се тръгва от едно място, в началото темата е интересна
но в последствие се обръща на "хоремак", и от интересна стават по скоро забавна,
е то това си е болест на всички фоуми.
Да действително има доста информация за Т-72, доста от снимките липсват по една или друга причина
но това вярвам е поправимо.Идеята ми бе да се създаде тема където да бъдат по подробно описани
разликите между наличните машини който има в Бг. и с конкретни снимки ако е възможно това разбира се,
и това не само за тази машина.
Мarinecor даде добър пример с тези си думи
Цитат:
Лично аз не съм служил на Т 72 - за Т 55 АМ 2 мога да кажа примерно че имаше и чехкини и полякини освен рускинчетата..... Особенно съществена беше разликата с полските АМ 2 по отношение на лостовете за управление и лоста за смяна на скоростите.

Тука не е въпрос на знанията а на достъп до машини- да може да се направят снимки и да се сравнява по тях. иначе пак ще са общи приказки

Какви са другите съществени разлики между машините и т.н.

Извинявам се още веднъж за изкаванете си, надявам се не съм обидил някой от вас.

marinecor

МнениеПуснато на: Съб 20 Фев 2010, 11:44    Заглавие:  

Полските машини бяха с по- малки патерици и се караха доста по лесно. Отделно компоновката на "Кладивото" в купола беше по- добра.
Върнете се в началото
Andrei_S40

МнениеПуснато на: Пон 22 Фев 2010, 00:51    Заглавие:  

Жалко, че не си запазихме АМ2-те.......Спомням си преди 2 години, когато веднъж се отвори приказка за Т-55АМ2 как бай Ганьо с мъка говореше за тях.По-точно затова, че ге снсеха от въоръжение.
Върнете се в началото
marinecor

МнениеПуснато на: Пон 22 Фев 2010, 10:30    Заглавие:  

Andrei_S40 написа:
Жалко, че не си запазихме АМ2-те.......Спомням си преди 2 години, когато веднъж се отвори приказка за Т-55АМ2 как бай Ганьо с мъка говореше за тях.По-точно затова, че ге снсеха от въоръжение.

За ДОТ и водене на стрелба от позиция ставала... от движение - мерси - предпочитам чиста Т55. Който не е водил стрелба от движение с Т55 АМ2 и не му е носил "Циклона" - той не е псувал Very Happy
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 29 от 30 [441 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 27, 28, 29, 30 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » "Оръжие"
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.1338s ][ Queries: 12 (0.0110s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker