Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Извънредно! При зверска катастрофа почина Шабан Шаулич СНИМКИ · Филипинските власти предупреждават за плаващ кокаин в морето · Въздухоплавателната администрация предлага и самолети да се включат в борбата с градушките · Делегация на Европейската народна партия заминава за Венецуела днес · Меркел се срещна с Иванка Тръмп · Добри новини за българите в Цариброд ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 17 Фев 2019, 15:33
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » Авиофотография » Снимки от света. Авиошоутата
Преброяване на дивите зайци - Кечкемет 2010
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 3 от 7 [99 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Следваща
Автор Съобщение
nettle

МнениеПуснато на: Вто 06 Юли 2010, 09:21    Заглавие:  

Здравейте,
аз също имам въпрос. Видях че на ticketpro.bg има билети за авиошоуто, понеже планираме с автомобил да пътуваме и ме интелесува как е там паркирането..идеята ми е че мисля да закупиме билети за събота(пише че билета включва и талон за паркинг)..пък за неделя ще решаваме на място...все пак около 7ч. е пътя Кечкемет - София. Основно ми е въпроса, дали 2-та дни са с различни полети и групи или са едни и същи?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
cyborga_bg

МнениеПуснато на: Вто 06 Юли 2010, 11:49    Заглавие:  

Програмата и за 2-та дни обикновено е идентична.
Като предният път (2008) мисля че неделя беше "по-медийният" ден и с повече високопоставени лица.

Все пак официалните данни би трябвало да излязат в най-скоро време
на www.repulonap.hu
Върнете се в началото
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Вто 06 Юли 2010, 12:36    Заглавие:  

Колко нашенци ще сме там? Ако искате можем да се видим при Пилатуса (Пилатусите?) в единия от двата дни Wink

И друг въпрос - откъде си купихте билетите и има ли дати на тях? Гледам в Тикетпро датите са само за 7 Август...
Върнете се в началото
cyborga_bg

МнениеПуснато на: Вто 06 Юли 2010, 17:43    Заглавие:  

На мен ще ми бъде приятно да срещна българска реч по унгарските поляни Smile
Пред Пилатуса/ите изглежда добра идея Smile Като наближи датата (и пуснат програмата) може да доуточним.

Аз се свързах с Тикетпро и това е отговора:
Здравейте,

Цитат:

Билет за един човек e валиден по избор за един от двата дни на изложението!

Поздрави
Elena Duncheva

Ticketpro Technical Support

Предполагам че ще ида до 1-2 седмици на живо да ми разкажат и евентуално да ми продадат билети Smile
Ама май не е чак такава болка за умиране, защото до колкото помня предният път на гишетата за билети нямаше блъсканица (но за сметка на това си говорихме на "английски" с ръце Smile)
Върнете се в началото
Freak

Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Сря 14 Юли 2010, 20:01    Заглавие:  

Здравейте от още един българин който ще присъства на шоуто. За съжаление ще пътувам с автобус, има някаква оферта за двупосочен от София до Будапеща за 170 лева. Въпроса ми е дали има някой навит за обща нощувка? Все още не съм си резервирал нищо а от това което видях досега излиза много по-добре ако се вземе двойна или тройна стая.
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Сря 14 Юли 2010, 21:04    Заглавие:  

Братле, трябваше да пишеш преди две седмици. Ако има места те са на поне 30км от Кечкемет. Пробвай през агенция. Посока.Ком ми резервираха стая, когато в сайта на самия хотел вече не даваха места.

Автобусите: от София пътувам в петък в 1 следобед, пристига се в 04:30 на следващия ден. Връщането - в неделя в 23:55 от Будапеща и 1 следобед в понеделник - в София. Фирмите са 2 различни, цена не помня, но се пестят нощувките. Цената на Малев за самолетен билет е Е250 (двупосочен).
Върнете се в началото
me4o_puhh

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет 15 Юли 2010, 08:53    Заглавие:  

pgp000 внимавай като се прибираш с автобуса че наште пичове понякога не влизат на автогарата понякога за да не плащат такси тарикатите, съответно не ги обявяват на таблото. Също така внимавай с резрвацията към посочената агенция, понеже мен ме изненадват за втори път много лошо по пронцип ги ползвам предимно тях /досега/.
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Чет 15 Юли 2010, 10:11    Заглавие:  

Благодаря за предупреждението Светли, ще си предвидя по-ранно явяване и на двете места. Имам издаден ваучер за хотела, току-виж ако всичко е наред съм накиснал телеса в минералния басейн с унгарката Rolling Eyes
Върнете се в началото
me4o_puhh

МнениеПуснато на: Чет 15 Юли 2010, 19:44    Заглавие:  

Успех в пътуването на всички и хубави изживявания ви пожелавам на най-голямото военно авиошоу тази година.
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Пет 16 Юли 2010, 11:32    Заглавие:  

Благодаря ти! Гледам в списъка са отпаднали израелските Фантомаси, но пък има от "общите" С-17 - дано успеем да ги "полазим" и случим на хубаво време!

Тъндъра тая вечер трябва да се позиционира в Суиндън за RIAT-a през уикенда, дано има як репортаж след това.
Върнете се в началото
grim realm

МнениеПуснато на: Пет 16 Юли 2010, 11:46    Заглавие:  

Ти, Мечо, няма ли да ходиш ?
me4o_puhh

МнениеПуснато на: Пет 16 Юли 2010, 16:02    Заглавие:  

Tе Фантомите отпаднаха, гледам самите израелци се колебаят но Словакия праща МиГ-29, който ще лети, това означава 2 демонстрации на 29-та.
Две летатлени демонстраций на F-18 един испански един швейцарски, Mirage F-1 във въздуха + AWACS-а на НАТО. "Tигровия" F-16 от Белгия, полет на Rafale и това което пожелавам на всеки авиофен, което за мое щастие преживях миналата година в Zeltweg демонстрация на италянски Eurofighter, като прибавим сръбското Orao, "Швейцарския Патрул", Фречи Триколиори който празнуват 50-годишнина ....та лудницата ще е пълна да не забравяме и един Су-27.
Цитат:
Ти, Мечо, няма ли да ходиш ?

Мечо ви Пух недейте го мисли Wink

cyborga_bg

МнениеПуснато на: Вто 03 Авг 2010, 23:11    Заглавие:  

Здравейте,
"Часът на истината" наближава и предполагам всички го очакват с нетърпение Wink
Излезе списъкът с участниците (все още няма точна програма), в който за жалост българският PC-9 липсва Sad
Което ни проваля плановете за място на евентуална среща Smile Някакви конструктивни предложения за ново място ? (може и за ориентировъчно време)
Върнете се в началото
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Сря 04 Авг 2010, 00:07    Заглавие:  

Пилатусът все още го има в потвърдените. Ако все пак липсва можем да се видим до "Прасчо" (С-17). Така и така ще сме в Маджария рано (моят автобус трябва да е в Будапеща в 04:30) можем да се видим в началото там. Ако имате други мисли - споделяйте!
Върнете се в началото
Shilo

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Сря 04 Авг 2010, 00:19    Заглавие:  

Ще го има нашият Пилатус!
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 3 от 7 [99 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » Авиофотография » Снимки от света. Авиошоутата
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0857s ][ Queries: 12 (0.0050s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker